PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : توجه نکردن دوستان به بخش لینوکس انجمن

alireza.076
July 26th, 2012, 20:44
دوستان اصلا به این بخش توجه نمیکنید در حالتی که میشه گفت 30% از بخش مهم این انجمن مربوط به تایپک لینوکس هست
تا آلان من حدود 20تا تایپک های مفید زدم در مورد لینوکس اما هر کدوم از تایپک ها فقط 6 7بار بازدید داشته

خواهشا یکم بیشتر به این بخش از سایت توجه کنید
ممنون

mmzznn
July 26th, 2012, 21:26
مهمترین بخش این انجمن بخش خرید و فروش هستش

alireza.076
July 26th, 2012, 21:31
دوست عزیز. من نگفتم مهمترین. گفتم میشه گفت 30% از مهمترین بخش این انمجن همین بخش لینوکس هست

mmzznn
July 26th, 2012, 21:34
ببخشید. منظوری نداشتم.
میخواستم بگم مهمترین بخش ، خرید فروش هست. و بقیه بخش ها تغریبا میشه گفت هیچ
اینجا نه میشه چیزی یاد گرفت، نه مشکلی حل میشه

payam_shzbax
July 27th, 2012, 03:56
مطمئن باشید اگر آموزش های خاص و کاربردی بزارید همه رو میارن.

alireza.076
July 27th, 2012, 04:26
چرا دوست عزیز. من تایپک هایی مثل مرور در ترمینال که بشه تصویر رو هم دید رو زدم اما اصلا مورد توجه قرار نگرفت
اینم لینک:

http://www.webhostingtalk.ir/f104/53039/

اینم لیک چند تایپک خیلی خیلی خیلی خیلی مفید دیگه که فقط 2 نفر تشکر کردند!!!!!!!!!

http://www.webhostingtalk.ir/f104/53037/
http://www.webhostingtalk.ir/f104/53035/

dreamdata
July 27th, 2012, 04:38
سلام علیرضا جان - واقعا شرمنده شدم به شخصه - ممنون از پست های مفیدت و همچنین یادآوری به جای شما ... امیدوارم بتونم سهمی داشته باشم در این بخش. طاعات قبول حق

alireza.076
July 27th, 2012, 04:54
ممنون از حمایت شما دوست عزیز
با این حال بازم کسی نمیاد سر نمیزنه!!!

توی این دنیا همه به فکر پول هستند ..............................

DATAFARM.IR
July 27th, 2012, 06:11
طبیعی هست...(:|

sarwhost
July 27th, 2012, 09:44
سلام
تشکر فروان از اموزشهای مفید
اما یک نقطه هست که انجمن دیگه انجمن قبلی نیست و تقریبا تبدیل شده به بازار سیاه
قبلانا همش اموزش همش حل مشکل رو داشتیم اما الان 80% از تاپیکها مربوط به خرید و فروش هست
5درصد مشکلاتی که بی جواب میماند 5درصد حل میشود
5 درصد اموزشهایی که استقبال نمیشود 5 درصد هم استقبال میشود ولی نه در ان صورت

alireza.076
July 27th, 2012, 17:56
خوب چرا مسئولین بیشتر ...؟

reza*
July 28th, 2012, 20:27
دوستان اصلا به این بخش توجه نمیکنید در حالتی که میشه گفت 30% از بخش مهم این انجمن مربوط به تایپک لینوکس هست
تا آلان من حدود 20تا تایپک های مفید زدم در مورد لینوکس اما هر کدوم از تایپک ها فقط 6 7بار بازدید داشته

ممنون

ببینید مشکل از آموزش های شما نیست
ارتباطی هم به بخش فروش نداره

کسانی که از لینوکس استفاده میکنن یا خودشون خدای لینوکس و ارائه دهنده ی سرویس هستند یا اینکه به صورت مستقیم از لینوکس استفاده نمیکنن - مثلا استفاده از سی پنل و ...
خب طبیعی هست وقتی مخاطب کمی داره استقبال از اموزش های مربوطش هم کم خواهد بود

ولی به هر حال این قبیل اقدامات شما جای تقدیر داره و بسیار ارزشمند هست :53:

alireza.076
July 29th, 2012, 06:42
ببینید مشکل از آموزش های شما نیست
ارتباطی هم به بخش فروش نداره

کسانی که از لینوکس استفاده میکنن یا خودشون خدای لینوکس و ارائه دهنده ی سرویس هستند یا اینکه به صورت مستقیم از لینوکس استفاده نمیکنن - مثلا استفاده از سی پنل و ...
خب طبیعی هست وقتی مخاطب کمی داره استقبال از اموزش های مربوطش هم کم خواهد بود

ولی به هر حال این قبیل اقدامات شما جای تقدیر داره و بسیار ارزشمند هست :53:

ولی من نرم افزار های جدید رو معرفی کردم نه آموزش های ساده

reza*
July 29th, 2012, 14:57
ولی من نرم افزار های جدید رو معرفی کردم نه آموزش های ساده

نرم افزار هاتون در مورد لینوکس بود ؟

perswe
July 29th, 2012, 20:39

ممنون

1-دست شما درد نکنه .

2-از نظر من 90درصد از کل جهان تکنولوژی و حتی همین انجمن مربوط ، مدیون و بر پایه لینوکسه .

برادر انگلیسی زبان انجمن در این لینک بین لینوکس و ویندوز نظرسنجی گذاشته Linux vs. Windows Statistics Poll - Web Hosting Talk (http://www.webhostingtalk.com/showthread.php?t=1015422)

3-بیشتر کسانی که از بخش لینوکسی انجمن بازدید می کنن مدیران سرور ها و فروشندگان هستند ، چون از نظر من لینوکس یک سیستم عامل مبتنی بر کد و دانش پایه است و کاربرانی که لقمه آماده و تصویری و بسیار راحت میخان کمتر سراغ این بخش میان .

مثلا شما یک سرور ویندوز رو بدی یک نفر (که آماور باشه)بگو یک نرم افزار رو توش دانلود کن و فلان جا بریز ، بعد یک سرور لینوکس رو به همین آدم بدی بگو همین کار رو بکن .

اول میگه ؟ چطور وصل بشم ؟
دوم : خب حالا چطور یک فایل رو دانلود کنم .
سوم : چطور فایلی که دانلود کردم از حالت زیپ خارج کنم .
چهارم : چطور به یک جای دیگه منقل کنم .
و...

reza*
July 29th, 2012, 22:51
1-دست شما درد نکنه .

2-از نظر من 90درصد از کل جهان تکنولوژی و حتی همین انجمن مربوط ، مدیون و بر پایه لینوکسه .

برادر انگلیسی زبان انجمن در این لینک بین لینوکس و ویندوز نظرسنجی گذاشته Linux vs. Windows Statistics Poll - Web Hosting Talk (http://www.webhostingtalk.com/showthread.php?t=1015422)

3-بیشتر کسانی که از بخش لینوکسی انجمن بازدید می کنن مدیران سرور ها و فروشندگان هستند ، چون از نظر من لینوکس یک سیستم عامل مبتنی بر کد و دانش پایه است و کاربرانی که لقمه آماده و تصویری و بسیار راحت میخان کمتر سراغ این بخش میان .

مثلا شما یک سرور ویندوز رو بدی یک نفر (که آماور باشه)بگو یک نرم افزار رو توش دانلود کن و فلان جا بریز ، بعد یک سرور لینوکس رو به همین آدم بدی بگو همین کار رو بکن .

اول میگه ؟ چطور وصل بشم ؟
دوم : خب حالا چطور یک فایل رو دانلود کنم .
سوم : چطور فایلی که دانلود کردم از حالت زیپ خارج کنم .
چهارم : چطور به یک جای دیگه منقل کنم .
و...

کاملا درست میگن

عزیز شما که قصدت از این آموزش ها تبلیغ نبوده که نگران بازدیدش هستی.
به هر حال به خودت اجازه نده این چیزا دلسردت کنه