PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اینترنت ملی + نگاه به اینده +راه اندازی سرور شخصی در ایران

atash009
July 26th, 2012, 17:10
سلام خدمت همه اساتید
با توجه به اینکه اینترانت ملی در حال ره اندازی است و اینکه معلوم نیست سرعت اینترنت کم شود, سایت ها کم کم دارن به داخل منتقل می شوند. در اینصورت اگر من و امثال من که سایت های نسبتا سنگینی داریم اگر بخواهیم سرور رو با قیمت های الان از داخل ایران تهیه کنیم , هزینه هایمان به شدت بالا می رود که از بودجه من بیرونه - در این وسط من موندم که اگر اینترانت ملی راه بیفته و هزینه های سرسام اور پهنادی باند کاهش پیدا کنه راه اندازی سرور برای سایت خودم بسیار بهینه تر و خیلی انعطاف پذیرتر می تونم عمل کنم تا اینکه بخواهم از بقیه شرکت ها سرور بگیرم - همچنین اشنایی خیلی خوبی با لینوکس دارم و الان تمام سرورم رو خودم از طریق ssh مدیریت می کنم.
دیگر اینکه من موندم توی سایت هایی مثل اپارات که این پهنای باند رو از توی خود ایران می دهند.
خوشحال می شم که دوستان اطلاعاتشان رو در اختیار قرار دهند - نیاز به مجوز ها - هزینه های پهنای باند- چند کاناله بودن دسترسی به سور و ... و اینکه ساییت هایی مثل کلوب و اپارات که فکر کنم سرور شخصی دارن چقدر هزینه می کنند؟
و اینکه می دونم راه اندازی سرور شخصی مشکلاتی داره اما با این هزینه هایی که سرور دهنده های ایرانی می دهد و هم چنین انعطاف پذیرتر خیلی بالاتری که سرور شخصی می تونه داشته باشه این گزینه واسه من خیلی پر رنگه

payam_shzbax
July 26th, 2012, 17:14
1-اینترنت قرار نیست ملی شه
2-سرعت نت ایران هر ماه باید یک بار اینجوری شه.
3- واسه خرید و کلو سرور در ایران مجوز نیاز نیست
4-دوست عزیز بر روی اینترانت پهنای باند نا محدود ارائه می شود. موفق باشید

mortezaaalam
July 26th, 2012, 17:26
سلام دوست عزیز
چون اینکه خودم تو شرکت خدمات دهی اینترنت کار میکنم ما تا الان اسمی از اینترنت ملی تو شرکت رواج ندارد تنها این نت تا اونجا که به ما اطلاع رساندند اینگونه اینترنت داخلی راه اندازی می شود و بیشتر برای ادارات و سازمان های دولتی استفاده می شود و مردم عادی هم می تواند در صورت نیاز برای امور داخلی که رد و بدل اطلاعات مهمی است استفاده کنند که قیمت مقرون به صرفه ای دارد و تنها تنها ای پی های داخل ایران باز می شود
موفق باشید:53:

ourweb
July 26th, 2012, 17:35
سلام ما الان در ایران داریم سرویس میدهیم حداقل در ماه 1 تا 2 ترابایت فقط برای سایت های که روی سرور ایران هستند داریم پول پهنای باند میدهیم ولی کیفیت سرویس ها خوب بوده و مشکلی با هیچی نبوده

iranian-portal
July 27th, 2012, 16:03
دوست عزیز شما که تا این حد تحقیق کردید قایل ستایش هست
اما شایسته بود در مورد اینترنت ملی هم تحقیق کنید و ندانسته خودتون رو مورد تمسخر قرار ندین
این بحث اینترنت ملی به نحوی شده که امروز هرکس در موردش حرف میزنه واقعا جای خنده و مسخره کردن داره
اینترنت ملی پروژه ای بود که اجراش به نحوی که اعلام کرده بودند با بودجه فعلی مملکت تا 5سال طول می کشید
فروش نفتی ایران تا 50درصد کاهش داشته تحریم ها اقتصاد رو ترکونده و کسری بودجه افتضاحی داریم
شما میای حرف از اینترانت میزنی؟
بر فرض مثال هم که ما کسری بودجه نداریم و پولدارم!
تجهیزات اینترانت از کجا قراره بیاد تو این وضع تحریم که حتی قرص و دوا وارد نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟

behnam gol
July 27th, 2012, 16:11
سلام اصفهان 8 سال پیش گفتن مترو 4 سال دیگه راه میفته الان 4 سال گذشته خبری نست اینترنت ملی 100 سال فکر کنم طول بکشه:)):((

saeedxxx
July 27th, 2012, 17:40
سلام دوست عزیز
چون اینکه خودم تو شرکت خدمات دهی اینترنت کار میکنم ما تا الان اسمی از اینترنت ملی تو شرکت رواج ندارد تنها این نت تا اونجا که به ما اطلاع رساندند اینگونه اینترنت داخلی راه اندازی می شود و بیشتر برای ادارات و سازمان های دولتی استفاده می شود و مردم عادی هم می تواند در صورت نیاز برای امور داخلی که رد و بدل اطلاعات مهمی است استفاده کنند که قیمت مقرون به صرفه ای دارد و تنها تنها ای پی های داخل ایران باز می شود

من به اینترانت برای انجام امور کاریم نیاز دارم. از کجا میتونم تهیه کنم که هم پهنای باند نامحدود و هم قیمت مقرون به صرفه داشته باشه؟

iranian-portal
July 27th, 2012, 19:24
من به اینترانت برای انجام امور کاریم نیاز دارم. از کجا میتونم تهیه کنم که هم پهنای باند نامحدود و هم قیمت مقرون به صرفه داشته باشه؟

به امور مشترکین یا مخابرات منطقه خودتون مراجعه بفرمایید لیست تعرفه ها و فرم قرار داد رو میزارن جلوی روتون

mortezaaalam
July 27th, 2012, 21:38

سلام دوست عزیز
می تونید به یکی از شرکت های ارائه اینترنت شهرتون مراجعه کنید البته اگر از شرکت مخابرات تهیه کنی بهتره چون همه چی دست اون است و کیفیتش بهتره
موفق باشید

succes
July 28th, 2012, 20:18
1-اینترنت قرار نیست ملی شه
2-سرعت نت ایران هر ماه باید یک بار اینجوری شه.
3- واسه خرید و کلو سرور در ایران مجوز نیاز نیست
4-دوست عزیز بر روی اینترانت پهنای باند نا محدود ارائه می شود. موفق باشید

1.قضیه اینترنت ملی کاملا جدی هست و تا 2 یا 3 ماه دیگه اجرا میشه (متاسفانه)

دوست عزیز شما که تا این حد تحقیق کردید قایل ستایش هست
اما شایسته بود در مورد اینترنت ملی هم تحقیق کنید و ندانسته خودتون رو مورد تمسخر قرار ندین
این بحث اینترنت ملی به نحوی شده که امروز هرکس در موردش حرف میزنه واقعا جای خنده و مسخره کردن داره
اینترنت ملی پروژه ای بود که اجراش به نحوی که اعلام کرده بودند با بودجه فعلی مملکت تا 5سال طول می کشید
فروش نفتی ایران تا 50درصد کاهش داشته تحریم ها اقتصاد رو ترکونده و کسری بودجه افتضاحی داریم
شما میای حرف از اینترانت میزنی؟
بر فرض مثال هم که ما کسری بودجه نداریم و پولدارم!
تجهیزات اینترانت از کجا قراره بیاد تو این وضع تحریم که حتی قرص و دوا وارد نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟

داداش من ، ما کودوم کارمون با حساب کتاب بوده که اینم باشه !؟ خدا به دادمون برسه ...

سلام اصفهان 8 سال پیش گفتن مترو 4 سال دیگه راه میفته الان 4 سال گذشته خبری نست اینترنت ملی 100 سال فکر کنم طول بکشه

اون با این قضیه فرق میکنه ... بستن آی پی های خارج که فیل هوا کردن نیست ...
من چند تا سایت واسه 3پاه کار کردم هی بهم زنگ میزنن تا آخر این ماه به هاست داخلی انتقال بدم ... قضیه کاملا جدیست رفقا !

HyperServer
July 28th, 2012, 21:15
سلام دوست عزیز

اینترنت = International Network = Internet = شبکه بین المللی

اینترنت ملی = National International Network = National Internet = شبکه بین المللی ملی

شما که داری در شرکت ارائه کننده خدمات اینترنت کار میکنی دیگه چرا ؟؟؟

1.قضیه اینترنت ملی کاملا جدی هست و تا 2 یا 3 ماه دیگه اجرا میشه (متاسفانه)

داداش من ، ما کودوم کارمون با حساب کتاب بوده که اینم باشه !؟ خدا به دادمون برسه ...

اون با این قضیه فرق میکنه ... بستن آی پی های خارج که فیل هوا کردن نیست ...
من چند تا سایت واسه 3پاه کار کردم هی بهم زنگ میزنن تا آخر این ماه به هاست داخلی انتقال بدم ... قضیه کاملا جدیست رفقا !

از اون وزیر که میاد عبارت اینترنت ملی رو به زبون میاره ....تا شمایی که ((تکرار)) می کنی اینطوری با اعتماد به نفس و انگار دست چپ 3 نقطه هستی ....کل هم باید یه فکری به حال این مملکت کرد !!!

succes
July 28th, 2012, 21:42
از اون وزیر که میاد عبارت اینترنت ملی رو به زبون میاره ....تا شمایی که قر قره می کنی اینطوری با اعتماد به نفس و انگار دست چپ 3 نقطه هستی ....کل هم باید یه فکری به حال این مملکت کرد !!!

من دست چپ یا راستجایی نیستم ... و گفته هام طبق خبرهایی هست که از منابع موسخ شنیدم ... چه خوبه که کمی مراقب ادبیات گفتاریمون باشم ...

it-net
August 28th, 2012, 12:30

دوست من به شرکت آسیاتک تماس بگیر و از اونها درخواست کن که کیفیتش عالی هست و ما نماینده آذربایجان شرقیش هستیم.
آسیاتک » ارائه دهنده خدمات اینترنت پرسرعت ADSL در تهران و شهرستان ها (http://www.asiatech.ir)

behnam289
August 30th, 2012, 18:01
یک سوالی دارم

اگر اینترنت ملی بشه میخواید چی کار کنید ؟:39:
به عنوان یک کاربر اینترنت اگر این کار بشه چه کار میکنید

DreamServer
August 31st, 2012, 01:00
شما پروژه اینترنت ملی رو کامل بررسی کنی فک کنم بفهمی نیاز به این کار نیست!

AvestaNetworks
August 31st, 2012, 04:29
سلام.

انتقال سرویس های شرکت ها و ارگان های دولتی به داخل ایران یک دستور هست ولی نیازی به نگرانی برای سایت های شخصی نیست.

انتقال سایت ها به ایران با این شرایط اینترنت، فقط یک اشتباه هست.

با تشکر.