PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در winbox

alireza.076
July 26th, 2012, 00:39
سلام. میخوام به سرور وصل شم ولی winbox میزنم وصل نمیشه. صاحب سرور گفت واسه همه اینجوری هست. از پنل تحت وب میگه استفاده کن. ای پی رو که وارد میکنم توی مروگر هیچ چی نمیاد. مشکل چیه؟ از س|کس استفاده کنم خوب میشه؟

rpserver
July 26th, 2012, 01:11
سلام. میخوام به سرور وصل شم ولی winbox میزنم وصل نمیشه. صاحب سرور گفت واسه همه اینجوری هست. از پنل تحت وب میگه استفاده کن. ای پی رو که وارد میکنم توی مروگر هیچ چی نمیاد. مشکل چیه؟ از س|کس استفاده کنم خوب میشه؟
سلام . پورت وینباکس برای ارتباطات خارجی محدود شده . یعنی برای استفاده از پورت وینباکس در ایران مشکلی ندارید و فقط محدودیت برای ارتباطاتی که از ایران خارج می شود اعمال شده .
برای حل مشکل ، بهتر هست از یک وی پی اس ویندوز برای استفاده از Winbox استفاده کنید . اگر دسترسی به وی پی اس ویندوزی ندارید ؛ پروتکل های مبتنی بر تونل را امتحان کنید . البته مسئولیت این موضوع بر عهده شخص شماست !!! (صحبت در مورد این مسائل در انجمن ممنوع هست ، بنده اشاره میکنم فقط )
در حالت دیگر ، می توانید از WebConfig استفاده کنید ، همونطور که دوستمون اعلام کرده بودند . اگر مشکل دارید با اون هم ، میکروتیک را آپدیت کنید . احتمالا مشکل حل میشود .
با این حال از تل نت ، ssh هم میتوان برای کانفیگ میکروتیک بهره برد

taghi.karimi
July 26th, 2012, 01:15

در صورت ممکن ایپی خودرا پینگ کنید ببینید اصلا سرورتون بالا هست ؟
ping IP address -t

alireza.076
July 26th, 2012, 01:18
در صورت ممکن ایپی خودرا پینگ کنید ببینید اصلا سرورتون بالا هست ؟
ping IP address -t

آره پینگ دارم

MagicVps.Com
July 26th, 2012, 22:02
چندین ماه شده که این قضیه پیش امده و بهترین کار استفاده از یک ویپی اس ویندوز هست و یا همون استفاده از پنل تحت وب میکروتیک