PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : كمك فوري

iman00
July 25th, 2012, 17:11
سلام خسته نباشيد ببخشيد من يك ويندوز سرور 2008 دارم دو تا درايو داره كه هر كدوم 15 گيگ هست حالا ميخوام كلا ميخوام يك درايو كنم اون هم درايو 30 گيگ بدون اينكه درايو c چيزي پاك شده بايد چي كار كنم

DATAFARM.IR
July 25th, 2012, 20:11
سلام

روی Computer کلیک راست کنید و از بخش Manage . بخش Disk managment رو باز کنید
درایو دوم رو پاک کنید تا فضای خالی بشه (Delete Volume) و اگر نیاز بود بعدش Delete Partition رو بزنید بعد روی درایو سی کلیک راست کنید و گزینه Extend Volume رو بزنید و بعد از انجام مراحل میبینید که درایو سی بدون پاک شدن 15 گیگ زیاد شده

مشکلی داشتید اطلاع بدید

موفق باشید

RoobinaServer
July 25th, 2012, 20:19
سلام

روی Computer کلیک راست کنید و از بخش Manage . بخش Disk managment رو باز کنید
درایو دوم رو پاک کنید تا فضای خالی بشه (Delete Volume) و اگر نیاز بود بعدش Delete Partition رو بزنید بعد روی درایو سی کلیک راست کنید و گزینه Extend Volume رو بزنید و بعد از انجام مراحل میبینید که درایو سی بدون پاک شدن 15 گیگ زیاد شده

مشکلی داشتید اطلاع بدید

موفق باشید

به همین راحتی هم نیست باید شرایطش فراهم باشه.

استارتر عزیز اول به مدیر سرور خود بگید و ازشون سوال کنید که دو تا هارد اضافه کردند به سرورتون یا یه هارد را به دو پارتیشن تقسیم کردند.

اگر دو تا هارد مجزا باشه امکانش نیست و به مشکل میخورید. (طبق تجربه)

یا حق

DATAFARM.IR
July 25th, 2012, 22:08
سلام

من یه عذر خواهی بکنم ، دوست عزیزم درست می گن تشکر می کنم که گفتن ، بنده با فرض vmware و اضافه کردن فضا به هارد قبلی گفتم ، باز عذر خواهی می کنم

برای زن ، توی سیتریکس همچین امکانی وجود داره ولی ممکنه یک مقدار با مشکل مواجه بشید اگر غیر سیتریکس هست که 2 درایو امکان داره فقط

سوالی داشتید بپرسید بنده یا دوستان پاسخ می دیم

موفق باشید