PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست SEO 100% s سایت

ms95
July 25th, 2012, 00:34
دوستان یک سایت رو میخواستم برام سئو سازی کنید به طور حرفه ای 100% . جوملا هست و VB .

این فروم :

www.forum.pgforum.net

و این هم صفحه اصلی :

www.pgforum.net

هزینه رو هم بگید لطفا .

منتظر آفر ها هستم .

HADNEZ-ICT
July 25th, 2012, 09:48
در خدمتیم
اطلاعات تکمیلی ارسال شد .

setarehfb
August 4th, 2012, 15:55
وقتی یه موضوعی رو سرچ میکنیم اولین سایتی رو که پیدا میکنه معمولا بهترینه. دلیلش چیه؟:63:

da6276
August 4th, 2012, 16:41
وقتی یه موضوعی رو سرچ میکنیم اولین سایتی رو که پیدا میکنه معمولا بهترینه. دلیلش چیه؟:63:

معمولا بله
دلایل زیادیمیتونه داشته باشه
از جمله اینکه سایتی که اول میاد نشون از سئو بالای اون سایت داره و نشون میده که برای سئو وقت گزاشته شده و هزینه شده
معمولا کسانی که با برنامه کار میکنند حاضرند برای سئو سایت وقت بزارن وحتی هزینه کنند و در نتیجه برنامشون رو درست اجرا میکنن
البته افراد زیادی هم هستند که سایتشون سئو خووبی نداره ولی افراد شریف و با مسئولیتی هستند

setarehfb
August 5th, 2012, 22:18
ممنون از راهنماییتون. خیلی خوب بود.
Seo چیه؟

hamed01
August 6th, 2012, 12:39
اما SEO چیست؟ معنای لغوی SEO که مخفف Search Engine Optimization است، بهینه سازی موتور جستجو می باشد. SEO یعنی تولید کردن صفحات وبی که برای موتورهای جستجو جالب و فریبنده هستند.
بهینه سازی صفحات وب این است که شما در نتایج یک موتور جستجوی بزرگ بیشترین امتیاز را داشته باشید. اهمیت این موضوع از انجا ناشی می شود که اکثر مردم از موتورهای جستجو برای رسیدن به مطلب یا محصول مورد نظر خود استفاده میکنند. به عنوان مثال در گوگل و یاهو، اکثر مردم فقط به صفحه ی اول نتایج جستجو نگاه میکنند. بنابراین برای داشتن ترافیک بالا از طرف موتورهای جستجو، این مسئله الزامی است که سایت شما در صفحه ی اول نتایج جستجو قرار گیرد.

setarehfb
August 9th, 2012, 14:10
این جمله رو متوجه نمیشم.ممکنه بیشتر توضیح بدین؟؟=D>ممنون:x

setarehfb
August 9th, 2012, 14:13
چطور میشه صفحات وب رو بهینه سازی کرد؟

setarehfb
August 9th, 2012, 14:27
چیکار کنم seo سایتم افزایش پیدا کنه؟؟

setarehfb
August 9th, 2012, 14:51
چشم