PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : صحبتی با همکاران و یوزرها!

faranetwork
July 24th, 2012, 11:51
با سلام خدمت دوستان و همکاران...خسته نباشید خدمت همه عرض میکنیم...و امیدوارم نماز و روزه هاتون هم قبول درگاه حق باشه.....

امروز صحبتی داشتم با همکاران و یوزرهای محترم که حرف همکاران و یوزرها هست

همکاران عزیز!

ما در این انجمن همه در کنار هم هستیم و یک سفره ای پهن هست و هر کسی داره از یک گوشه این سفره میخوره ...پس اینقدر زیر آب هم دیگه رو نزنین! درست این نیست این کارها!
اگه مشکلی با هم دیگه دارین تو روی هم دیگه بگین! نرین پشت سر کسی صحبت کنین
و اینکه در پایان برای 1000 تومان همدیگه رو خراب نکنین..بارها دیده شده یکی تاپیک زده سرور مثلا 15 هزار تومان یکی دیگه میزنه 14500 تومان..خوب نکنین اینکار ها رو! بزارین 2 روز بگذره...
تاپیک های فروش همدیگه رو خراب نکنین

یوزرهای عزیز !

شما همه قابل احترام هستین و هر شرکتی اعتبارش مشتری هاش هست پس وقتی یک مشکل پیش میاد اول از همه با خود شرکت مورد نظر حل کنید بعد برین پشت سرش صحبت کنید!

بعضی موقع ها دیده شده که شما ها مشکلی دارین تیکت میدین بعدش نصفه کاره ول میکنید میرین بعد میگین شرکت جواب نمیده! این مورد رو بارها من دیدم در شرکت های مختلف!

صبحت کلی!

اینقدر هم ریپورت همکاران رو به دیتاسنتر ندین!
چند روز پیش یک شخصی به اسم رسولی ریپورت ما رو به دیتاسنتر داده گفته این ها ایرانی هستن!! دیتاسنتر هم اصلا براش مهم نبود اومده بود میگفت که این اطلاعات کسی هست که ریپورت داده هر کاری دوست دارین باهاش بکنین!

1 ماه پیش هم ریپورت یکی از همکاران رو داده بودند به یک دیتاسنتر آمریکایی که بنده خدا کلی ضرر کرد و... که بنده با دوستی که در آمریکا داشتم صحبت کردم حضورا رفت دیتاسنتر و مشکل رو حل کرد!

با ریپورت و.......به جایی نمیرسین...

درپایان سعی کنید همه در کنار هم باشیم و به هم کمک کنیم! کاری کنید که وقتی اسم یک ایرانی توی یک دیتاسنتر میاد افتخار کنند....نه اینکه برخورد کنند..

امیدوارم از بنده به دل نگیرید...صحبتی بود که حرف خیلی از همکاران بود که گفتیم

why.darkness
July 24th, 2012, 12:02
دوست عزیز اگه دقت کنید تو بین کلماتی که گفتین به این اشاره کردین که دیتا سنتر براش مهم نبوده ! متاسفانه ما ایرانیا نمیدونم چرا فکر میکنیم با اینکارا خیلی شاهکار میکنیم. ولی همه بدونن خارجیا اینطور نیستن کاش یکمی از اونا این جور رفتار هارو یاد بگیریم.

منم به شدت شاکیم از این جور روابط و برخورد ها که متاسفانه متاسفانه رعایت نمیکنن.

به نظرتون بین هم سرپایین باشید بهتره یا پیش این خارجیا سرپایین ؟ هر چی باشه برادر با برادر جنگو دعوا میکنه و مهم نیست ولی یک فرد با یک فرد ناشناس هر جور بد رفتاری کنه ۱۰۰٪ باعث قطع روابطش میشه, والا الان این کارکنانی که تو دیتاسنتر این موارد رو میبینن میگن بابا این ایرانیا..... ! بد نیست یکمیم به آبروی بقیه فکر کنید این کارتون باعث میشه فردا پسفردا ماهم بخواییم بریم از همین دیتاسنتر سرویس بگیریم هویت ایرانی بودنمون لکه دار معرفی شده ! همین کارارو میکنید که همه جه میریم تحریم...تحریم...

با سپاس از دوست عزیز که به این نکته اشاره کردن.

موفق باشید.

mehrshad.ho
July 24th, 2012, 12:14
صحبت های همکارمون تایید میشه !

porya_spy
July 24th, 2012, 12:22
تایید میشه مثلا با ریپورت دادن به کجا میرسین ؟ چه سودی واسه شما داره جز اینکه نون یه ادمو ببرین ؟ به خدا این کارا از یه انسان بعیده (البته اگه باشه)

sardarn
July 24th, 2012, 12:24
سلام

نمی دونم کسی که ریپورت می ده چه جور می تونه بعدا به چشم شما نگاه کنه.

scary-x2
July 24th, 2012, 12:55
والله ما بیشتر از طرف همکاران ضربه میخوریم !!!!!!!!!!
با اینکه سرور بنده هک شد . کل اطلاعات یوزرهام از بین رفت . ولی حتی یک نفر از یوزر ها به بنده بی احترامی نکرد و صبر کرد تا از نو بهش سرور بدم
ولی همکاران به جای کمک ......... که کمک هم نخواستیم . میان و طعنه میزنند که مدیریت بلد نیستید و سرورهاتون مشکل داره . بیچاره مشتری هاتون و ...

نمیدونم حالا چه سودی این وسط میبرند !!!!!!!!

Maya
July 24th, 2012, 12:57
اقا کلا بحث این بود که زیر اب نزنید !
تلاش برای زیر اب زدن هم نکنید

Sir.DarKNesS
July 24th, 2012, 13:27
خوب چیزی به اسم حسود شنیدید ؟ یا سادیسیم ؟

iranian-portal
July 24th, 2012, 13:41
تمام این ها یک علت داره این که بعضی ها فکر می کنند زیادی همکاری در این زمینه جای اونها رو تنگ کرده و خدایی نکرده داریم روزی اونها رو می خوریم!! اگر واقعا کاردرست باشیم باید بدونیم هرکسی روزی خودش رو میگیره و در آخر
منت خلق را برای لقمه نانی میکشیم/
دیگری نان میدهد ما ناز ایشان میکشیم/
چون توکل نیست کار ما بدست مردم است/
خواجه ما را منتظر ما ناز دربان میکشیم/

agarb98
July 24th, 2012, 13:54
ریپورت دادن یعنی : آنتن

borsekala
July 24th, 2012, 13:59
یک دغدغه اینه که در حوزه آیتی همه زیر قیمت هم و در پایین ترین حد کار می کنند
ولی بنا روزی 50 هزار تومان. بنای پیر=50 بنای جوان=50 بنای نا بنا=50 حتی هزار تومان هم تخفیف نمی دن. ساپورت هم ندارند.
یخچال ساز اومد فریزر رو ویزیت کرد و گفت کار من نیست و 20 تومان ناقابل گرفت رفت ادامه نمی دم برای همه تون اتفاق افتاده.

PENOIL
July 24th, 2012, 14:19
ببخشید که این حرف رو میزنم

ولی خودتون هم جایی دیدم که میخواستید زیراب یکی از همکاران رو بزنید

نمونه اش تتو تاپیک زیر هست که گفتید:

هادی میخوای بگم سید احمد حساب آذربایجانت رو دیگه شارژ نکنه؟؟؟ پس نزار بگم!!!
د

به نظر من بهتره اول از همه خودتون رو اصلاح کنید بعدا بیاید در مورد دیگران نظر بدید و بگید نکنید این کارو از این جور حرف ها!
موفق باشید

لینک تاپیک منبع : http://www.webhostingtalk.ir/f129/50631/

faranetwork
July 24th, 2012, 15:56
ببخشید که این حرف رو میزنم

ولی خودتون هم جایی دیدم که میخواستید زیراب یکی از همکاران رو بزنید

نمونه اش تتو تاپیک زیر هست که گفتید:

به نظر من بهتره اول از همه خودتون رو اصلاح کنید بعدا بیاید در مورد دیگران نظر بدید و بگید نکنید این کارو از این جور حرف ها!
موفق باشید

لینک تاپیک منبع : http://www.webhostingtalk.ir/f129/50631/

سلام بر شما !! اون تاپیک در جای خودش جواب داده شده!!! ایشون هم پشت ما حرف های زده که گفتیم توی همون تاپیک!! و همونطور که گفتم زیر آب نزدم!! رو در رو هم بهش گفتم!

قزوین هاست
July 24th, 2012, 16:30
مبین جان دمت گرم.حرف دل مارو زدی
ایول
راستی روزه نماز همه قبول.سر سفره یادی از ما بکنید.مشکل زیاد دارم

amirlord
July 24th, 2012, 18:04
اینجا حکم جنگل رو داره .
یا باید بخوری یا خورده میشی :)

scary-x2
July 24th, 2012, 18:12
اینجا حکم جنگل رو داره .
یا باید بخوری یا خورده میشی :)

باز تو جنگل خودیا رو نمیخورن . اینجا به خودیا هم رحم نمیکنن :))

amirlord
July 24th, 2012, 18:16
باز تو جنگل خودیا رو نمیخورن . اینجا به خودیا هم رحم نمیکنن :))
برو یکم راز بقا نگاه کن .... :دی
اگه بحث منفعت خودشون باشه خودی که هیچی زن و بچه خودشون هم میکشن :دی
مشکلی که اینجا هست خیلی بزرگتر از این حرفاست و به هاستینگ ها ختم یا شروع نمیشه .
یه کشور جهان سومی این مشکلات رو همیشه داشته .

om!d-D
July 24th, 2012, 18:39
اینارو ولش ... برو سراغ اینکه کارمون به جایی رسیده که ایرانی میره ریپورت یه ایرانیو میده به خارجیه که اون ایرانیه.... ای خدا !!!!

box_office
July 24th, 2012, 18:41
من الان شدیدا تو حسم

بد جور دردهامو آوردی جلو چشم از یه عده نابخرد نادان کم شرایط که حقوق رقابت و مسائل دیگه رو رعایت نمی کنن

مگه میشه یه عده ادم سادیسمی این کارایی که گفتین رو نکنن !!!!!!

اما میشه گفتن نهایتا امیدوارم درست بشه

با سلام خدمت دوستان و همکاران...خسته نباشید خدمت همه عرض میکنیم...و امیدوارم نماز و روزه هاتون هم قبول درگاه حق باشه.....

امروز صحبتی داشتم با همکاران و یوزرهای محترم که حرف همکاران و یوزرها هست

همکاران عزیز!

ما در این انجمن همه در کنار هم هستیم و یک سفره ای پهن هست و هر کسی داره از یک گوشه این سفره میخوره ...پس اینقدر زیر آب هم دیگه رو نزنین! درست این نیست این کارها!
اگه مشکلی با هم دیگه دارین تو روی هم دیگه بگین! نرین پشت سر کسی صحبت کنین
و اینکه در پایان برای 1000 تومان همدیگه رو خراب نکنین..بارها دیده شده یکی تاپیک زده سرور مثلا 15 هزار تومان یکی دیگه میزنه 14500 تومان..خوب نکنین اینکار ها رو! بزارین 2 روز بگذره...
تاپیک های فروش همدیگه رو خراب نکنین

یوزرهای عزیز !

شما همه قابل احترام هستین و هر شرکتی اعتبارش مشتری هاش هست پس وقتی یک مشکل پیش میاد اول از همه با خود شرکت مورد نظر حل کنید بعد برین پشت سرش صحبت کنید!

بعضی موقع ها دیده شده که شما ها مشکلی دارین تیکت میدین بعدش نصفه کاره ول میکنید میرین بعد میگین شرکت جواب نمیده! این مورد رو بارها من دیدم در شرکت های مختلف!

صبحت کلی!

اینقدر هم ریپورت همکاران رو به دیتاسنتر ندین!
چند روز پیش یک شخصی به اسم رسولی ریپورت ما رو به دیتاسنتر داده گفته این ها ایرانی هستن!! دیتاسنتر هم اصلا براش مهم نبود اومده بود میگفت که این اطلاعات کسی هست که ریپورت داده هر کاری دوست دارین باهاش بکنین!

1 ماه پیش هم ریپورت یکی از همکاران رو داده بودند به یک دیتاسنتر آمریکایی که بنده خدا کلی ضرر کرد و... که بنده با دوستی که در آمریکا داشتم صحبت کردم حضورا رفت دیتاسنتر و مشکل رو حل کرد!

با ریپورت و.......به جایی نمیرسین...

درپایان سعی کنید همه در کنار هم باشیم و به هم کمک کنیم! کاری کنید که وقتی اسم یک ایرانی توی یک دیتاسنتر میاد افتخار کنند....نه اینکه برخورد کنند..

امیدوارم از بنده به دل نگیرید...صحبتی بود که حرف خیلی از همکاران بود که گفتیم

RoobinaServer
July 24th, 2012, 18:46
حرفتون کاملا تایید میشه

فقط همکاران یاد گرفتن زیراب بزنن یا اینقدر به مشتریان دروغ بگن سر هر چیزی که مشتری بدبخت گیج میشه چی کار کنه و با چرب زبانی های بیمورد سعی دارند مشتری را جذب کنند به جای اینکه سعی کنند با کیفیت هرچه بیشتر از همکار خودشون جلو بزنند.

به نظر من اگر همه این همکاران تو یک نقطه جمع بشن مثلا فروشنده های هتزنر با هم باشن فروشنده های xlhost با هم باشند و ... و با هم کیفیت را بالا ببرند مشتریان هم خیلی راحت تر و بیشتر خرید میکنند و میدانند که آقا مثلا سرویس دهنده xlhost این گروه هستند اگر بد باشه همینه خوبم باشه همینه حالا بریم ببینیم کلا دیتاسنتر خوبی هست یا نه اگر هست پس بخریم.(نظر شخصی - جلوی فروشنده های تابستانی هم گرفته میشه - مشتری هم هی قیمتهای کم نمیبینه و توقعش بالا نمیره که فروشنده رو الان به چشم حمال میبینن اینقدر قیمتها پائین آمده توسط فروشنده های تابستانی)

چند تایی دیدم که افرادی بودن سرمایه گذاری بالایی کردند اما چرب زبانی بلد نبودن یه سری سرمایه نداشتن با یه نمایندگی و چرب زبانی کشیدن خودشون رو بالا و زیر آب زدن و اونی که سرمایه گذاشته برشکست شده.
این زرنگی نیست!!!!!!!!!

پول حرام و حلال شاخ و دم نداره که همیناست دیگه!!

بارها دوستان از بنده سوال کردند در مورد سرویس های دیگه و همکاران دیگه و کاملا براشون توضیح دادم و حتی خودشونم گفتند که ما با این که اینها رغیبمون هستند اما میگیم سرویسشون خوبه و بد نمیگیم.

حالا اگر برعکس باشه با دو تا همکار بخوان نظر بدن درمورد همبه مشتری همکاران چنان لطفی دارند که ... مشتری اخر میگه هردوتا میگن همدیگه بدن و خودشون سرور سرویس دهنده ها هستند بدبخت مشتری گیج میشه آخرم از هیچکدام خرید نمیکنه ... :ی

مشکل ریشه : یاد نگرفتیم در زندگی راستگو باشیم.

RoobinaServer
July 24th, 2012, 18:49
من الان شدیدا تو حسم

بد جور دردهامو آوردی جلو چشم از یه عده نابخرد نادان کم شرایط که حقوق رقابت و مسائل دیگه رو رعایت نمی کنن

مگه میشه یه عده ادم سادیسمی این کارایی که گفتین رو نکنن !!!!!!

اما میشه گفتن نهایتا امیدوارم درست بشه

چه جالب
بعد از زدن این پست پست زیر زده شد در تاپیک دیگر :

اصلا ربطی نداره به این حرفا

وقتی شما به ایمیلی که از طرف دیتا سنتر میاد پاسخ ندی

دیتا سنتر مسئولش من هم باشم می بندم سرور رو

باید هر کسی در عرض 24 ساعت اولیه پاسخ قانع کننده بده

شما بیاین خریدهاتونو از ما بکنید همه مشکلاتتونو برطرف می کنیم

http://www.webhostingtalk.ir/f55/54056/index2.html

s.w.a.t
July 24th, 2012, 18:57
چه جالب
بعد از زدن این پست پست زیر زده شد در تاپیک دیگر :

http://www.webhostingtalk.ir/f55/54056/index2.html

شما زیاد نگران نباشید این آق حامد نوبخت ما عادشتون هست! این یوزرشون هم بَن شد! :) منتظر یوزرهای بعدی هستیم نوبخت! ;)

porya_spy
July 24th, 2012, 22:19
مشکل اینجاس که ما جهان سومی هستیم کاریشم نمیشه کرد

تو ایران برادر به برادر رحم نمیکنه چه برسه به ما