PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کسی شخصی به اسم امیرحسین ضرابی میشناسه؟

!@$#)_+%^"<*&%^$
July 23rd, 2012, 22:36
سلام

من ۴ روز پیش با ای دی یاهوی این آقا c66 چت کردم قرار بود به ما سروری که ازش خریدم رو ۲ روزه تحویل بده ولی الان ۶ روزه نه ای دی ش جواب میده نه به ایمیل جواب میده :(
کسی میدونه آدرس سایت این آقا چی یا شماره تماسی ازش داره؟
سرور دیگم تا ۴ روز دیگه مهلت داره و من هنوز وی پی اس هامو به سرور جدید منتقل نکردم آقا اگه کسی شماره تماس داره دریغ نکنه بدجوری گیرم :(

MihanTech
July 23rd, 2012, 22:38
ابرکلاه بردار ایران و جهان . یک سرچ داخل گوگل کنید ، به اندازه ایندکس های بلاگفا براتون گله از کلاه برداری هاش میاد !

hamidjan
July 23rd, 2012, 22:38
یه سرچ میزنید توی گوگل و توی همین انجمن. بعد خرید می کردید.

متاسفانه....:-<

hamidjan
July 23rd, 2012, 22:39
http://www.webhostingtalk.ir/f172/30837/#post295277

Curtis
July 23rd, 2012, 22:42
اوخ اقا این یکی از بزرگرتین کلابردارای نت هست تو همه زمینه ای هم کلاه برداری کرده
این همه فروشنده اینجا هست
بعد شما رفتی تو یاهو

قزوین هاست
July 23rd, 2012, 22:42
من اونقدر خودمو نمیشناسم که این آقا رو میشناسم
معروف ترین آدم روی زمین هست

!@$#)_+%^"<*&%^$
July 23rd, 2012, 22:46
واااااااااای اینا دیگه چیه :((((((((((

agarb98
July 23rd, 2012, 22:46
عجب من باهاش معامله نکردم ولی اسمش تو کل نت هست .

یه سرچ قبل هر خرید خوبه .

alfavps
July 23rd, 2012, 22:47
اوه
امیر حسین ضرابی آرسن لوپن بزرگ

دکتر گوگل رو برای اینکارا گذاشتن دیگه

Reza.exe
July 23rd, 2012, 22:48
چرا کسی ازش شکایت نکرده ؟!
خیلی عجیبه !

!@$#)_+%^"<*&%^$
July 23rd, 2012, 22:48
این آقا ی مدت رفیق ما بود مثلا تو یاهو رو حساب آشنا بودن و اینا قبول کردم کار پرداخت سرور رو انجام بده ۲۳۳ دلار واسه ما گفت پرداخت میکنه رو حساب آشنا بودن تخفیف داد منم قبول کردم :(( :(( :(( :(( :(( :((

shafiei7
July 23rd, 2012, 22:52
این امیرحسین ضرابی که خیلی در موردش توی اینترنت نوشته شده. چهار سال پیش پول چند تا مشتری vps من هم خورد. شما کجا پیداش کردی چون سایتهاش که تعطیل کرده

!@$#)_+%^"<*&%^$
July 23rd, 2012, 22:54
این امیرحسین ضرابی که خیلی در موردش توی اینترنت نوشته شده. چهار سال پیش پول چند تا مشتری vps من هم خورد. شما کجا پیداش کردی چون سایتهاش که تعطیل کرده

راستش خیلی وقت پیش ای دیش رو اد کرده بودم یا اون اد کرده بود جدیدا چند بار پی ام سند تو ال کرد پرداخت انجام میده منم چند بر باش حرف زدم رفیق شدیم بعد رو این حساب پرداخت ی سرور رو گفت ارزونتر واسم انجام میده

Reza.exe
July 23rd, 2012, 23:04
این شخص اسمش از شروع اینترنت در لیست کلاه بردار ها قرار داره
در عجبم چطور تا الان داره فعالیت می کنه
می تونید ازش از طریق پلیس فتا شکایت کنید
پلیس فتا - پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران | (http://www.cyberpolice.ir/)

shafiei7
July 23rd, 2012, 23:04
راستش خیلی وقت پیش ای دیش رو اد کرده بودم یا اون اد کرده بود جدیدا چند بار پی ام سند تو ال کرد پرداخت انجام میده منم چند بر باش حرف زدم رفیق شدیم بعد رو این حساب پرداخت ی سرور رو گفت ارزونتر واسم انجام میده

من همون موقع ها چند تا تلفن از خودش و برادرش و تلفن ثابت خونش و آدرسش پیدا کرده بودم الان نمیدونم کجا گذاشتمش اگر پیدا کردم مینویسمش البته توی همین وب هاستینگ تالک فکر کنم قدیما نوشتم یک سرچ کنید

alfavps
July 23rd, 2012, 23:12
دوستانی که مالباخته هستن یه تشکیل پرونده برای این بدین به هر حال هر چند تعداد کلاهبرداری کنه به تعداد شاکی هاش اضافه میشه اونوقت آگاهی تحقیقاتش رو شروع میکنه قول بهتون میدم یا باید از ایران فرار کنه یا سر دوماه نشده دستگیرش میکنن

mortezaaalam
July 23rd, 2012, 23:28
سلام
چرا دوستان برای شخصی که اینقدر کلاه برداری میکنه تشکیل پرونده نمی دید تا بهش درس بشه این کارها نکنه؟>

ms313
July 23rd, 2012, 23:35
خدا می دونه دیدی الان داره تو این انجمن واسه خودش حال می کنه :-j
11 تومان هم من مال با خته هستم :D
البته کارت شارژ

novinvps.com
July 23rd, 2012, 23:43
چرا کسی ازش شکایت نکرده ؟!
خیلی عجیبه !
منم دقیقا همین سوال دارم وقتی این تاپیک رو دیدم خیلی عصبانی شدم یعنی این همه ادم که کلاهبرداری سرشون شده نرفتند شکایت کنند؟
افرین ! انگیزه ی خوبیه برای جوجه خلاف کارهایی که در 2 سال دیگه امیرحسین رو تو جیب میزارن !

بیخود نیست تا حرف از شکایت به کسی میزنی میگه طرف فورا: برو شکایت کن اقا برووووووووووووو

میدونه طرف عرضه نداره میگه.

1eng.ir
July 23rd, 2012, 23:43
2 میلیون میگیرم جنازشو تحویل میدم b-)

novinvps.com
July 23rd, 2012, 23:45
ممد دوباره از بن در اومد :d
:->

Curtis
قابل توجه کسایی که میگن هیچکس از ایشون شکایت نکرده
فکرک میکنم تو یکی از فروم ها بود اسم نمیبرم که فروم شناخته شده ای هم هست یه عده ازش شکایت کرده بودن ولی به جایی نرسیدن
کسی پاسخگو نیست

shafiei7
پلیس فتا من چند تا ایمیل قبلا بهش زدم اصلا جوابی ندادن؛ یک سایتی راه اندازی کردن وب مستر هم نداره

1eng.ir
July 23rd, 2012, 23:47
قابل توجه کسایی که میگن هیچکس از ایشون شکایت نکرده
فکرک میکنم تو یکی از فروم ها بود اسم نمیبرم که فروم شناخته شده ای هم هست یه عده ازش شکایت کرده بودن ولی به جایی نرسیدن
کسی پاسخگو نیست
بلد نیستن شکایت کنن ;)

شکایت جواب نده، هنوزم میشه از راه غیر قانونی پیگیر شد :)

1eng.ir
July 23rd, 2012, 23:48
پلیس فتا من چند تا ایمیل قبلا بهش زدم اصلا جوابی ندادن؛ یک سایتی راه اندازی کردن وب مستر هم نداره
پلیس فتا نقش پشمک رو داره تو این مسائل

البته ناگفته نمونه که متاسفانه بعضیا فرهنگ خرید و فروش اینترنتی رو ندارن :)

alfavps
July 24th, 2012, 00:27
من همیشه میگم وقتی رنج یه قیمت همیشه ثابته چجوری امکان داره مثلا یک نفر بیاد ارزونتر کار کنه ؟؟؟
مثلا وقتی دلار رو حداقل همه دارن بالای 2000 تومن کار میکنن چجوری یهو یه نفر میاد میگه من 1750 برات میزنم !!
خب خود ادم باید همینجا شک کنه
این ارسن لوپن بزرگ دقیقا برای وسوسه کردن قربانی هاش از این ترفند استفاده میکنه !

ms313
July 24th, 2012, 00:32
همه شاکی ها یه جا جمع بشن برن شکایت کنن.
یا یکی که آشنا داره تو بانک ردشو بزنه به قول 1eng.ir (http://www.webhostingtalk.ir/member/149/) خودشون دست بهکار بشین.آقا پلیس دیگه خیلی زحمت می کشه.یه کمی هم خودتون دنبال کارای خودتون باشین.
انشالله موفق باشین.

borsekala
July 24th, 2012, 00:44
قدیم ها 80 هزار تومان به حساب ملیش واریز کردم بابت یورو و دیدم موبایلشو بر نداشت گفتم ولش کن و از نفر دیگری یورو تهیه کردم.
مشکل اینجاست که ماشالله قوانین کشور چنان دقیق و منظم هست که میشه شکایت کرد کجای کاری به ازای هر روز دست کشیدن از کار 50 تومان ضرر می بینم سپردمش به خدا. شما هم فراموش کن. به قول عمویم که شرکت داره ایشون می گن که اگر ماهی 5 ملیون درامد داری 500 تومانش رو ندید بگیر احتمالا *** میزنه به کارت یا ضایعات میدی واقعا حقه.

borsekala
July 24th, 2012, 00:47
امیرحسین ضرابی هست و رسید بانک ملی سیبا هم دارم مال پارسال پیارساله. ترفندش هم پیشنهاد قیمت خیلی ارزان تره مثلا دلار اگر دوهزار باشه پیغام خصوصی میده که 1800 و موارد مشابه حداقل موردی که فریب خوردی رو بنویس تا سایرین اشتباه نکنند. مشکل من هم مانند شما این بود که دیر شده بود و سرویس داشت قطع میشد و ایشون بنام یکی از کاربران خوب انجمن بنام nasa خودشو معرفی کرد.

---
July 24th, 2012, 01:34
بله بنده هم بارها اسم ایشون رو شنیدم و فکر میکردم بعد از کلاه برداری هایی که کرده تا الان اینترنت رو ترک کرده باشه منتها بهتره مالباخته شکایت کنن و پیگیر باشن

من دو میلیون میدم به کسی که سرتو رو بهم تحویل بده :دی

danitfk
July 24th, 2012, 01:40
پوآرو ـئه وب هاستینگ تاک .. :d

mersad-mr
July 24th, 2012, 01:54
دوستم طرف سایت داره - تلفن داره - خط ثابت داره بچه ها بهش سخت اعتماد می کنند بعد شما به یک خط و یک ایمیل اعتماد کردین!

1eng.ir
July 24th, 2012, 02:25
من دو میلیون میدم به کسی که سرتو رو بهم تحویل بده :دی
فیفتی فیفتی خودمُ تسلیم میکنم :d

Woshka
July 24th, 2012, 02:51
دوشنبه 8 اسفند 1390 - ساعت 23:19

کاربر گرامی؛ به اطّلاع می‌رساند که سامانه‌ی دریافت شکایات به علّت اجرای پاره‌ای تغییرات تا اطّلاع ثانوی در دسترس نمی‌باشد. لذا خواهشمند است برای طرح شکایات خود از جرایم رایانه‌‌ای و اینترنتی، ضمن مراجعه به دادسرا، طرح شکایت و دریافت مرجوعه‌ی قضایی، به پلیس فتای استان متبوع خود مراجعه نمایید.

پلیس فضای تولید و تبادل اطّلاعات ناجا

!@$#)_+%^"<*&%^$
July 24th, 2012, 08:58
من همیشه میگم وقتی رنج یه قیمت همیشه ثابته چجوری امکان داره مثلا یک نفر بیاد ارزونتر کار کنه ؟؟؟
مثلا وقتی دلار رو حداقل همه دارن بالای 2000 تومن کار میکنن چجوری یهو یه نفر میاد میگه من 1750 برات میزنم !!
خب خود ادم باید همینجا شک کنه
این ارسن لوپن بزرگ دقیقا برای وسوسه کردن قربانی هاش از این ترفند استفاده میکنه !

همه جا به ما گفتن ۱۹۰۰ پرداخت میکنن این آقا گفت ۱۸۹۰ کارمزد هم نمیگیره ما هم که باش چند بار چت کرده بودیم انقدر چرب زبونی کرد که گفتیم با ی پرداخت کننده شاخ طرفیم
ما که مجبور شدیم سروری که الان داشتیم رو تمدید کنیم ولی خدا ازش نگذاره ۴۲۲ هزار تومان پول مارو خورد
کسی آدرس این آقا رو به من بده حاضرم بکشمش عکسش و بزارم اینجا همه حآل کنن وقتی به این فکر میکنم واسه هر یک قرون پولم عین سگ جون کندم دلم میخاد سرمو بکوبم تو دیوار و با تبر سرش و از تنش جدا کنم

!@$#)_+%^"<*&%^$
July 24th, 2012, 09:02
دوستم طرف سایت داره - تلفن داره - خط ثابت داره بچه ها بهش سخت اعتماد می کنند بعد شما به یک خط و یک ایمیل اعتماد کردین!

درسته ولی شما تو یاهو با کسی تا حالا رفیق نشدن؟ تا به حالا نشده حتا پس یک سرورتون رو بدین بش که حالا واستون کاریشو اوکی کنه؟ موضوع اینه که واقعا در مخیلم نمیگنجه یک آدم اینقدر بی معرفت باشه با کسی که باش رفیق شد اینجوری کنه شاید من خیلی ساده بودم

1eng.ir
July 24th, 2012, 09:09
وقتی به این فکر میکنم واسه هر یک قرون پولم عین سگ جون کندم دلم میخاد سرمو بکوبم تو دیوار و با تبر سرش و از تنش جدا کنم

ببینید دوست عزیز، تو این فروم و اون فروم چرخیدن هیچ فایده ای نداره.
بهتره با مدرک پرداختیتون برید بانک و بگید داستان اینه، بانک هم تا 7 روز (معمولاً) حسابش رو بلاک میکنه و آدرس و تلفنش رو بهت میده.
تو مرحله بعد دیگه مختاری به چه صورتی عمل کنی، یا شکایت کنی یا با گُرز و نیزه بری سراغش

البته این چنین افرادی ممکنه از اطلاعات فیک برای این کارهاشون استفاده کنند ولی خیلی کمن
بهرحال، به هر صورتی باشه قابل ردیابی هست :)

زیاد وقت و حوصله ندارم، ولی اگه دوست داشتید میتونم تو این مورد کمکتون کنم.
فقط، هر کاری که انجام میدید تو این تاپیک نگید دیگه ;) بعد که به نتیجه رسیدی کامل شرح بده.

alfavps
July 24th, 2012, 10:13
اقا کار نشد نداره
این بابا هم پیدا میشه زیاد نمیتونه فرار کنه به هر حال باید پیگیر بود پرونده خیلی قطوری هم داره نامرد:71:
از یه بیچاره مالباخته 900 دلار پیچونده این دوستمون تازه چیزی نیست
این ضرابی هر چی بیشتر میچاپه بیشتر فعال میشه انگاری سیری ناپذیره:71:

!@$#)_+%^"<*&%^$
July 24th, 2012, 12:28
یکی از کاربرا ای پی این آقا رو به دست آورده

IP Address:

2.185.153.69

Organization:

Hamedan Data comunication company

ISP:

Information Technology Company (ITC)

City:

Hamedan

Country:

Iran, Islamic Republic of http://2.185.153.69.ipaddress.com/flags/ir.gif

borsekala
July 24th, 2012, 14:13
مبلغ بنده کم بوده ارزش دوندگی برام نداره ولی شماکه می گید بالای 400 حتما برید شکایت حداقل حسابشون بلاک بشه در تاپیک های دوسال پیش افراد مختلفی بودن از شهرهای مختلف که همین مشکل رو با این یارو داشتند.
حداقلش اینه که حسابش بلاک بشه فرد جدید خسارت نبینه انشالله . وجه شما استرداد شه.
تمام این ها رو من از چشم تحریم بودن ایران می بینم و چقدر آی تی کاران ایران باید ضرر ببینند خدا می داند.

HematYar
July 24th, 2012, 14:21
یکی از کاربرا ای پی این آقا رو به دست آورده

IP Address:

2.185.153.69

Organization:

Hamedan Data comunication company

ISP:

Information Technology Company (ITC)

City:

Hamedan

Country:

Iran, Islamic Republic of http://2.185.153.69.ipaddress.com/flags/ir.gif

دوست عزیز ، محمد جان یک بار گفتند بنده هم مجددا خدمتتون عرض میکنم ، اگر میخواید به نتیجه برسید اطلاعاتی رو که به دست میارید در این تاپیک و هیچ تاپیک و انجمن دیگه عنوان نکنید چون به عبارتی اگر توجه نکنید ، ایشون 1 قدم جلوتر از شما خواهند بود . امیدوارم منظور رو متوجه شده باشید ;)

s.w.a.t
July 24th, 2012, 17:01
باسلام
دوستان لطف کنند با حرفهای بی ارتباط تاپیک رو منحرف نکنند!
موفق باشید

!@$#)_+%^"<*&%^$
July 24th, 2012, 20:16
من نمیخام از طریق قانونی پیش برم مگه قانون چی کار میکنه پولم رو بم پس میده؟ اعصابی که از من خورد شد چی میشه؟
من میخام آدرس مکانی این آقا رو گیر بیارم بلایی سرش بیارم واسش درس عبرت شه

scary-x2
July 24th, 2012, 21:16
من نمیخام از طریق قانونی پیش برم مگه قانون چی کار میکنه پولم رو بم پس میده؟ اعصابی که از من خورد شد چی میشه؟
من میخام آدرس مکانی این آقا رو گیر بیارم بلایی سرش بیارم واسش درس عبرت شه

خو اینجوری هم به پولت نمیرسی . میزنی یارو رو میکشی باید یه چیزم تازه دیه بدی :))

ourweb
July 24th, 2012, 21:29
همین نامرد ما بهش پول دادیم برای 500 دلار پرداخت همش رو خرد و رفت لامصب خیلی ادم کثیفی هست اخرش هم نتونستم بگیرمش

!@$#)_+%^"<*&%^$
July 24th, 2012, 21:44
خو اینجوری هم به پولت نمیرسی . میزنی یارو رو میکشی باید یه چیزم تازه دیه بدی :))

نه من گیرش بیارم کاری باش میکنم نتونه جایی بره بگه فلان کارو با من کردن

the_coder
July 24th, 2012, 21:57
ضاهرا سایت ایشونه : http://whois.domaintools.com/a2n.ir (http://reversewhois.domaintools.com/?email=eeb3c74d3ef4bfbf3e7baa7e65417b5d)
شاید ادرس و شمارش به بک دردی خورد (اگر درست باشه البته)

ourweb
July 24th, 2012, 22:14
ضاهرا سایت ایشونه : http://whois.domaintools.com/a2n.ir (http://reversewhois.domaintools.com/?email=eeb3c74d3ef4bfbf3e7baa7e65417b5d)
شاید ادرس و شمارش به بک دردی خورد (اگر درست باشه البته)

اره خود نامردش الان اطلاعاتش رو در میارم صبر .
این تلفن: 09189111306
کد پستی: 6515713518
شهر: Hamedan
من که فردا میرم دادگاه این هم اطلاعاتش

vp_server
July 24th, 2012, 22:21
فقط یک نکته بگم بهتون
از این جور آدم ها زیاد تو اینترنت پیدا میشه
خود آدم باید حواسش رو جمع کنه
برید هم شکایت کنید جز الافی هیچ چیز دیگه ای واستون نداره
یعنی تا حالا کسی شکایت نکرده!!؟
البته اگه یک تایپیک ایجاد کنید و همه ی اونایی که ازشون کلاهبر....ی شده رو جمع کنید و یک شکایت درست حسابی بنویسید شاید به نتیجه برسید
تکی تکی شکایت نکنید
بازم میگم به راحتی به هر کسی اعتماد نکنید

the_coder
July 24th, 2012, 23:07
از جاییم که هاست و وی پی اس گرفته شاید بتونید یک سری اطلاعات بگیرید

Sir.DarKNesS
July 25th, 2012, 01:00
اره خود نامردش الان اطلاعاتش رو در میارم صبر .
این تلفن: 09189111306
کد پستی: 6515713518
شهر: Hamedan
من که فردا میرم دادگاه این هم اطلاعاتش

یادمه جایی خوندم بچه شماله فکرررر کنم رشت یا لنگرود :39: تو پرشین تولز بود نمیدونم رم سی پی یو مانیتور دست 2 میفروخت :-s

mehdisr
July 25th, 2012, 01:35
بنده نمیدونم این موضوع چی به چیه !
یک راه وجود داره .
شما از اون شماره حساب یا کارتی حتما دارید ! یا شاید شماره موبایل .
برای به دست آوردن اطلاعات به نفر خیلی راحت میشه این کار و کرد .
میشه برید همون بانکی که برای ایشون پول کارت به کارت کردی یا واریز کردی . به یکی از اپراطورها بگی که ادرس یا شماره کارت ملی طرف و میخوای . میشه با چرب زبونی ازشون بگیری .یا از روی ملی . همجنین اگه دیدی این جواب نمیده . بگید این پول از حساب شما برداشت شده و شما تازه متوجه شدید. یا بگید اشتباه واریز کردید.
اگه شماره تلفن همراه اول هم داشته باشن خیلی راحت این دفاتر ارتباطات میتونن تو سیستم شون ببین آدرس طرف رو . اما ایرانسل باشه نمیشه .

بازم راه های دیگه وجود داره . که اگه بخواهین میگم .
البته این راه کارها شاید بگیم امنیت اطلاعات شخصی هست و گرفتن اون و افشای اون از لحاظ قانونی و شرعی درست نیست .
خودتون تمام جوانب رو در نظر بیگیرین بعد اقدام کنید .

امیدوارم کسی تو تجارت های این چنینی دنبال کلاه برداری و ***ی نباشه چون باعث تضعیف این تجارت نو پا میشه !

vp_server
July 25th, 2012, 01:46
دقیقا ما هم 1 بار با همین چرب زبونی :71: شماره تلفن خونه یکی رو در آوردیم
اولش نمیداد میگفت مسئولیت داره که درست هم میگفت! ولی اگه ادم بلد باشه میتونه بگیره مشخصات رو
ولی بازم اون شماره تلفن به دردیمون نخورد :d
بهترین کار یه شکایت دست جمعی هست
1 دست صدا نداره

zoghal
July 25th, 2012, 02:45
متاسفانه باید بگم ایشون همشهری بنده یعنی همدانی تشریف دارند. خیلی وقت بود که اسمش رو نشندیده بودم. امشب بعد از مدت ها به اینجا سر زدم. دیدم اوه چه کولاکی کرده.

خدمت دوستان عرض کنم. که بزرگترین اشتباه رو خودتون کردید که با کمی تحفیف و نگرفتن آمار به این شخص اعتماد کردید.

سوسابقه هم دارند حداقل یک موردش رو که چهار سال پیش برای دوستان صمیمی خودم اتفاق افتاد رو مطئن هستم. پس می تونید ایشون رو مورد پیگیری قرار بدید.
در یک کلام این شخص اصلا نرمال نیست. خدا لعنت کنه کسی که کامپیوتر و اینترنت رو به این نشون داد.

واقعا نمی دونم چند مورد دیگه ایشون هنر نمایی کرده. اما اگر واقعا تعدادش زیاد هست. فکر میکنم باید جلوش سریع تر گرفته بشه. فعلا تنها کمی که می تونم برای دوستان انجام بدم این هست مواردی رو که بوده رو لیستش رو به من بدن. من در اولین فرصت که برسم همدان به اطلاع خانوادشون یا اطرافیانشون می رسونم.

vps-baran.ir
July 25th, 2012, 06:24
با اجازه مدیران

ولی مجبور شدم اطلاعات این شخص رو بزارم اینجا

تونستید کاری کنید ما هم خوشجال میشیم

نام و نام خانوادگی: اميرحسين ضرابيان

محل سكونت: همدان - میدان دانشگاه - کافی نت پارسیان

تلفن تماس : 09381761955

!@$#)_+%^"<*&%^$
July 25th, 2012, 11:07
با اجازه مدیران

ولی مجبور شدم اطلاعات این شخص رو بزارم اینجا

تونستید کاری کنید ما هم خوشجال میشیم

نام و نام خانوادگی: اميرحسين ضرابيان

محل سكونت: همدان - میدان دانشگاه - کافی نت پارسیان

تلفن تماس : 09381761955

این اطلاعات رو همه دارن
قدیمی هست گویا دیگه با خانواده زندگی نمیکنه مادرش گفته که پسری به این اسم نداره
احتمالا تو کافی نت زندگی میکنه ولی به کافی نت زنگ زدم طرف کلی فوش داد و گفت ما همچین کسی اینجا نداریم

!@$#)_+%^"<*&%^$
July 25th, 2012, 11:08
ما داریم پیگیری میکنیم از کلانتری محلمون اینطور که به ما گفتن شخصی با این اسم سوء سابقه هم داره و زندان هم بوده ولی انگار رضایت شآکی رو گرفته

!@$#)_+%^"<*&%^$
July 25th, 2012, 11:17
لطفان مدیران عنوان تاپیک رو به

کسی شخصی به اسم امیر حسین ضرابیان میشناسه

تغییر بدن چون اسم اصلیش اینه اینجوری کسی هم سرچ کرد گوگل رو این تاپیک رو میبینه

agarb98
July 25th, 2012, 11:27
الان من رفتم همین آدرس که میگید ؟ a2n.ir

بعد تو پشتیبانیش زده آیدی رو الان هم آنلاین هست c66

MJmoonwalk
July 25th, 2012, 11:39
اطلاعات Whois دامینیش

domain: a2n.ir
ascii: a2n.ir
remarks: (Domain Holder) Amir Tebyan
remarks: (Domain Holder Address) Daneshgah Sq., Parsian Alley,, Hamedan, Hamedan, IR
holder-c: at63-irnic
admin-c: at63-irnic
tech-c: ma79-irnic
bill-c: sa1601-irnic
nserver: ns21.webvillage-dns.com
nserver: ns22.webvillage-dns.com
last-updated: 2012-07-16
expire-date: 2013-09-03
source: IRNIC # Filtered

nic-hdl: at63-irnic
person: Amir Tebyan
e-mail:
address: Daneshgah Sq., Parsian Alley,, Hamedan, Hamedan, IR
phone: 09189111306

nic-hdl: ma79-irnic
person: Mostafa Amiri
e-mail:

nic-hdl: sa1601-irnic
org: Saman System Pardaz Kish Ltd
e-mail:

amirizadi
July 25th, 2012, 11:43
domain: a2n.ir
ascii: a2n.ir
remarks: (Domain Holder) Amir Tebyan
remarks: (Domain Holder Address) Daneshgah Sq., Parsian Alley,, Hamedan, Hamedan, IR
holder-c: at63-irnic
admin-c: at63-irnic
tech-c: ma79-irnic
bill-c: sa1601-irnic
nserver: ns21.webvillage-dns.com
nserver: ns22.webvillage-dns.com

mahkoom021
July 25th, 2012, 11:44
گویا دیگه با خانواده زندگی نمیکنه مادرش گفته که پسری به این اسم نداره
احتمالا تو کافی نت زندگی میکنه ولی به کافی نت زنگ زدم طرف کلی فوش داد و گفت ما همچین کسی اینجا نداریم

احتمال 99 درصد کسی که تو کافی نت بوده و گوشیو جواب داده خودش بوده که سریع شروع کرده به فحش دادن که ذهنتو منحرف کنه ;)

MJmoonwalk
July 25th, 2012, 11:48
(چیزی که توی صفحه سایتش زده)

IP سرور IBSng این یارو:
37.220.22.188

netname: ALMAHOST-IANJLGDI
descr: Dedicated Server Hosting

borsekala
July 25th, 2012, 12:36
آخرش چی ؟
تمام مارد اعم از آیپی و محل و نام شماره حساب آیدی قد رنگ مو ... به درد نمی خوره اولا کیه بره اونجا دنبالش ثانیا بری به کجا بگی چی ؟ ولش کن تمام شد رفت حالا هی بیاید پینگ بگیرید trace کنید میشه یک تجربه که در خرید بیشتر توجه کنیم.
پس فردا در خرید اتوموبیل و منزل مسکونی هم از این اشتباهات نکنیم. فقط اطلاع رسانی کنید نفر جدید به دام نیفته وگرنه همدان هم باشید عمرا نتونید برید تو کافینت اش چه برسه به استرداد وجه کم نیستند ازین آدم ها در نت.
الله اعلم...

!@$#)_+%^"<*&%^$
July 25th, 2012, 13:20
نظرتون چی همه با هم ای دی یاهوش رو ریپورت کنیم بلاک شه ؟ =p~
حداقل اینجوری افرادی که تو اد لیستش هستن از دستش در امان میمونن

babelirani
July 25th, 2012, 13:58
نظرتون چی همه با هم ای دی یاهوش رو ریپورت کنیم بلاک شه ؟ =p~
حداقل اینجوری افرادی که تو اد لیستش هستن از دستش در امان میمونن

سلام

دوست عزیز اینهمه پول از دست دادید تایپیک رو به صفحه ی 7 رسوندید که فقط ایدی رو Deactive کنید

بابا دمتون گرم

!@$#)_+%^"<*&%^$
July 25th, 2012, 14:05
سلام

دوست عزیز اینهمه پول از دست دادید تایپیک رو به صفحه ی 7 رسوندید که فقط ایدی رو Deactive کنید

بابا دمتون گرم

رو چه حسابی از واژه فقط استفاده میکنید؟ جملات رو دقیق تر بخونید یکی از راه هایی که دیگران دچار مشکل نشن حذف این آدم از اینترنت هست
اگه به جز پست آخر باقی پست هر میخوندین ما به کلانتری شکایت رو ارسال کردیم

alfavps
July 25th, 2012, 14:06
اقا دیگه هم شلوغی نداره
چند نفر شاکی جمع بشن توی اگاهی استان براش یه پرونده درست کنید تا بیفته روی روال
این بابا دستگیر میشه چرا اینقدر سخت میگیرید

Ashkankamangar.ir
July 25th, 2012, 14:13
بله شما یه پولی دادی به حساب طرف و تراکنش بانک مهمه
باقی مال باخته ها هم همینطور
با همین مدارک شکایت کنید
پرونده بسازید ممنوع الخروج و ... میشه
بعد هم دستگیر باید جواب بده این پولهارو واسه چی گرفته
وقت بذارید همه شاکیا
3 ماهه جلوتون تو دادگاهه

alfavps
July 25th, 2012, 14:24
راست میگه باور کنید
کار اگاهی و اطلاعات همینه کارشون دستگیری مجرمینی از این قبیله
اخه ادم چقدر خلافکار باشه پول مردم رو خورده راست راست هم داره توی نت میچرخه بدون هیچ ترسی انگاری حقش بوده

amirizadi
July 25th, 2012, 14:30
بله درست میگن دوستان

سریعا شکایت کنید بین این همه افرادی که گول ایشون را خوردن شما قرص و محکم باستید و پیگیری کنید

همین الان باهاش چت کردم مثل بلبل برای کلاهبرداری جواب میده

MJmoonwalk
July 25th, 2012, 14:30
این یارو ضرابیان دامین .ir داره که با نام دیگه ثبت شده. جالبه که روی این دامین فعالیت فروش اکانتینگ انجام میده و کسی هم دامینش رو مسدود نکرده!!

هاست این دامین هم از وب ویلیج هست!

سرور مجازی انگلیس هم که از آلما هاست تهیه کردند.

خب این دوستان میتونند سرویس های این یارو رو مسدود کنند که فکر نکنم این کار انجام بشه. دلیل (ارائه مدرک!!!!!)

iranian-portal
July 25th, 2012, 14:31
راست میگه باور کنید
کار اگاهی و اطلاعات همینه کارشون دستگیری مجرمینی از این قبیله
اخه ادم چقدر خلافکار باشه پول مردم رو خورده راست راست هم داره توی نت میچرخه بدون هیچ ترسی انگاری حقش بوده

همین که دوستان بزرگواری می کنند از حقشون گذشت می کنند این شیادین زیاد شدن دیگه
اگر جمع بشید و در یک مرجع فیزیکی برید شکایت چوب تو آستین طرف می کنند
اخبار این چوب تو آستین کردن ها هم وقتی پخش بشه کمتر کسی جسارت چنین کارهایی به خودش میده
لطفا پیگیر باشید دوستان

Ashkankamangar.ir
July 25th, 2012, 14:32
کسی ایمیلی ازش داره به من بده اتفاقا میشه راحت گیرش انداخت
الان پلیس افتاده دنبال همین افراد که تو نت پول میگیرند
یا به عنوان دختر میان از پسرا اخاذی میکنند
برید پلیس الکترونیک و همونجا با آیدی بدید خود پلیس باهاش قرار مدار و ... میذاره(البته یه مقدار فیلمی شد ولی خب میکنند)

mortezaaalam
July 25th, 2012, 14:33
سلام
دوستان ممنون میشم ای دی یاهو و ایمیل هاش هرکس که دارد اینجا قرار بده هم دیگران با این ای دی ها اشنا بشوند و دیگه گول نخورند و هم اطلاعات تماس داشته باشیم با این طرف
ممنون میشم دوستانی که دارند این اطلاعات رو قرار بدهند ممنون

mr.Alireza
July 25th, 2012, 14:44
من نمی دونم تا کی این آقا می خواد به کلاهبرداری هاش ادامه بده و هیچ کس هم جلودارش نباشه؟

MR.Zero1
July 25th, 2012, 15:34
دوستان من از صفحه 1 تا 8 این تاپیک رو خوندم جز شکایت هیچ راهی نیست ( دادگستری یا فتا ) این آقا هم کلا دیگه تو همدان معروف شده کافی نت پارسیان من رفتم ولی این آقا نبود !!! از دوستان اگه کسی اطلاعات دقیق تری رو داره اینجا بزاره تا پیگیری کنم ( متاسفانه اطلاعات یکم قدیمی هست ) سپاس

AlmaHost
July 25th, 2012, 15:55
سلام

سرور مجازی انگلیس هم که از آلما هاست تهیه کردند.
روی چه حسابی چنین صبحبتی میکنید؟! درصورت داشتن آی پی برای ما پیغام خصوصی کنید!
موفق باشید

amirizadi
July 25th, 2012, 16:01
این ای پی هست که داخل سایتشون زدن

37.220.22.188

This account has been suspended. (http://a2n.ir/)

جالبش اینجاست که همین الان سایتش را خودش ادیت کرد و داخل زد ساسپند

plastic
July 25th, 2012, 16:13
لطفا ایدی ایشون رو بذارید ما هم قصد خرید داریم :59:

MagicVps.Com
July 25th, 2012, 16:57

IP سرور IBSng این یارو:
37.220.22.188

سلام

روی چه حسابی چنین صبحبتی میکنید؟! درصورت داشتن آی پی برای ما پیغام خصوصی کنید!
موفق باشید

توی پیج قبلی اینو دوستان گفته بودن بعدش مگر شما کار خلافی کردین مثل همه سرویس دهندها یک ویپیاس فورختید به یک مشتری شما که خبر ندارید این مشتری یا مشتری دیگه چه کاره هست شما هزینه سرورتون گرفتدی و سرور دادین و تا زمانی که با سورتون خلافی نکرده باشن برای شما جای نگرانی نیست

AlmaHost
July 25th, 2012, 17:09
توی پیج قبلی اینو دوستان گفته بودن بعدش مگر شما کار خلافی کردین مثل همه سرویس دهندها یک ویپیاس فورختید به یک مشتری شما که خبر ندارید این مشتری یا مشتری دیگه چه کاره هست شما هزینه سرورتون گرفتدی و سرور دادین و تا زمانی که با سورتون خلافی نکرده باشن برای شما جای نگرانی نیست

باسلام
از این باب نگفتیم برای این گفتیم که اگر ایشون از ما سرویس دارند تا جایی که قوانین Privacy Policy ما اجازه میدهد به دوستان کمک کنیم!

astro.alireza
July 25th, 2012, 17:36

IP سرور IBSng این یارو:
37.220.22.188

با سلام خدمت دوستان گرامی
آی پی فوق مربوط هست به یکی از سرورهای مجازی ما
مشخصات ورود و تماس این شخص توی سایت ما محفوظ هست و فقط در اختیار مراجع ذی صلاح گذاشته خواهد شد
از این شخص شکایت کنید ما هم اطلاعات مربوط به ایشون رو ارایه می دیم
با تشکر

alfavps
July 25th, 2012, 17:50
اقا این پاش برسه به کرج کلاهبرداری کنه قول میدم دو هفته ای کت بسته پای میز محاکمه باشه .
دوستانی که همدان هستن یک پرونده برای این بی شرم تشکیل بدن مدارک هم ببرن تعداد شکات که بره بالا پرونده فوریتی میشه کلا یه پرونده قطور داره احتمالا سابقه دار هم باشه پیشینش هم میاد بیرون کارش دیگه تمومه قول میدم میره تو اخبار .

!@$#)_+%^"<*&%^$
July 25th, 2012, 17:55
بهتر یک تاپیک تشکیل بدیم و از همه ی افرادی که مال باختن تو اینترنت بخایم که بیان و اطلاعات رو یک جا بزارن و با هم این اطلاعات رو بفرستیم برای پلیس اگر کسی هم در بخش جرائم رایانه ای آشنا داشته باشه که چه بهتر

MR.Zero1
July 25th, 2012, 18:48
اقا این پاش برسه به کرج کلاهبرداری کنه قول میدم دو هفته ای کت بسته پای میز محاکمه باشه .
دوستانی که همدان هستن یک پرونده برای این بی شرم تشکیل بدن مدارک هم ببرن تعداد شکات که بره بالا پرونده فوریتی میشه کلا یه پرونده قطور داره احتمالا سابقه دار هم باشه پیشینش هم میاد بیرون کارش دیگه تمومه قول میدم میره تو اخبار .

:102: چطور بگیم ما همدان هستیم
یه برنامه کلی بزارید این بابا رو گیر بندازیم
سریع تر جلوش رو بگیریم بهتره !

shafiei7
July 25th, 2012, 18:49
با سلام خدمت دوستان گرامی
آی پی فوق مربوط هست به یکی از سرورهای مجازی ما
مشخصات ورود و تماس این شخص توی سایت ما محفوظ هست و فقط در اختیار مراجع ذی صلاح گذاشته خواهد شد
از این شخص شکایت کنید ما هم اطلاعات مربوط به ایشون رو ارایه می دیم
با تشکر

این آدم شیاد که نمیاد اطلاعات واقعیش رو داخل سایت شما ثبت کنه. این چند ساله معروفه که از همه جا کلاهبرداری کرده

alfavps
July 25th, 2012, 21:36
ببین امکان نداره به هر حال از کارت عابر یه نفر میخواد پرداخت کنه از اونجا میشه اطلاعاتش رو بیرون کشید.
به هر حال در اون حد هم شاید نباشه که بتونه تغییر هویت بده

ERfan.Taleghani
July 25th, 2012, 21:41
به نظر من این شخص یک روان پریش هست که با خانوادش مشکل داشته و زده به سیم آخر . از بهم ریختن و آبرو ریزی خانواده و نزدیکاش هم هیچ ابایی نداره . یکی از دوستان نوشته بودند که مادر ایشون میگند حتی پسری با این نام ندارند ! نهایتا پیگیری هم بکنید و بگیریدش پولتون رو بک میده و شما هیچ کاری هم نمی تونید بکنید. این تاپیک رو از اول تا الان الکی دارید کش میدید ! چون به نظر من کسی که میخواد کاری انجام بده الکی های و هوی را نمیندازه. استارتر عزیز جسارت نباشه داداش من. ولی شما به جای نشستن پای وب هاستینگ برو دنبال کاراش ! رفتی کلانتری. باقیش رو هم بگیر آخر که تمام شد بیا بگو چی شد ! ملت الکی میان هی تاپیک رو کش و قوص میدن به خدا !

shafiei7
July 25th, 2012, 21:48
به نظر من این شخص یک روان پریش هست که با خانوادش مشکل داشته و زده به سیم آخر . از بهم ریختن و آبرو ریزی خانواده و نزدیکاش هم هیچ ابایی نداره . یکی از دوستان نوشته بودند که مادر ایشون میگند حتی پسری با این نام ندارند ! نهایتا پیگیری هم بکنید و بگیریدش پولتون رو بک میده و شما هیچ کاری هم نمی تونید بکنید. این تاپیک رو از اول تا الان الکی دارید کش میدید ! چون به نظر من کسی که میخواد کاری انجام بده الکی های و هوی را نمیندازه. استارتر عزیز جسارت نباشه داداش من. ولی شما به جای نشستن پای وب هاستینگ برو دنبال کاراش ! رفتی کلانتری. باقیش رو هم بگیر آخر که تمام شد بیا بگو چی شد ! ملت الکی میان هی تاپیک رو کش و قوص میدن به خدا !

من چند سال پیش به برادرش صحبت کردم میگفت به من ربطی نداره برید شکایت خودت ازش

mohsen12
July 25th, 2012, 22:23
این همونیه که iran.sc (http://iran.sc/) رو می خواست 200 به یکی بفروشه و 50 تومان هم پیش ازش گرفته بود .. :|

behrooz_iri
July 25th, 2012, 22:31
من چند سال پیش به برادرش صحبت کردم میگفت به من ربطی نداره برید شکایت خودت ازش

خب راست میگه منم بودم همینو میگفتم این انقدر گند زده که خونوادش هم از دستش عاصیند

itjavani
July 25th, 2012, 22:40
اگر این انرژی تو تاپیک زدن رو میزاشتید شکایت میکردید تا حالا گرفته بودیدش!

shafiei7
July 25th, 2012, 22:40
خب راست میگه منم بودم همینو میگفتم این انقدر گند زده که خونوادش هم از دستش عاصیند

خانوادش اگر میخواستن دستگیر بشه آدرس میدادن تا با مامور بریم در خونش. اونا هم همدستن وقتی هیچ اطلاعاتی نمیدن از محلش و همکاری نمیکنن

itjavani
July 25th, 2012, 22:42
خانوادش اگر میخواستن دستگیر بشه آدرس میدادن تا با مامور بریم در خونش. اونا هم همدستن وقتی هیچ اطلاعاتی نمیدن از محلش و همکاری نمیکنن

شما خودتو بزار جای خانوادش ، شما بودی آدرس میدادی؟ فراری باشه بهتر از ابروریزی رفتن به زندانه

shafiei7
July 25th, 2012, 22:46
شما خودتو بزار جای خانوادش ، شما بودی آدرس میدادی؟ فراری باشه بهتر از ابروریزی رفتن به زندانه

من جای خانوادش بودم اقدام قانونی میکردم بدون سر و صدا که عابرو ریزی هم نشه؛ حسابهاش مسدود میکردم و پولهای داخلش رو برگشت میدادم به مال باخته ها

!@$#)_+%^"<*&%^$
July 25th, 2012, 22:51
متاسفانه چون آدرسی الان ازش نیست نمیشه کشوندش دادگاه باید اول آدرسی گیر بیاریم ازش
بعضی از دوستان فکر کردن تو ایران پلیس سر سوزنی کمک میکنه نه آقا میگه گیرش بیار من میام دستگیرش میکنم باورتون نمیشه؟ برید کلانتری ی بر ببینید
همین کارا رو کردن بی شرفی مثل این آدم راس راس میچرخه

babelirani
July 25th, 2012, 23:07
متاسفانه چون آدرسی الان ازش نیست نمیشه کشوندش دادگاه باید اول آدرسی گیر بیاریم ازش
بعضی از دوستان فکر کردن تو ایران پلیس سر سوزنی کمک میکنه نه آقا میگه گیرش بیار من میام دستگیرش میکنم باورتون نمیشه؟ برید کلانتری ی بر ببینید
همین کارا رو کردن بی شرفی مثل این آدم راس راس میچرخه

ببین عزیزم من این دومین پستمه توی این تایپیک و واقعا" اصلا" نمیخوام حرفی بزنم

بنده آخر ال 89 با یکی از همین دوستان کلاه بردار نتی 500 هزار مارو بالا کشید ولی در عرض 20 روز گیرش اوردم

شما میخوای با یه ایدی یا با یک شماره تلفن خودت پیداش کنی نه عزیز

شما یه شکایت بر علیه ایشون مینویسی بعد میبری پاسگاه اینقد هم میای و میری که جوابتو بدن از طریق شماره حساب پیداش میکنن اگرم هم پیداش نکن در صورتی که هویت جعلی داشته باشه ایندفه خود دولت دنبالش میفته که پیداش کنه

شما با دادن شماره حساب ایشون میتونی در عرض یک ماه یا 40 روز پیداش کنی

خواهشا" نگید نمیشه چون انجام دادم بنده و شد

alfavps
July 25th, 2012, 23:09
آقا بذار سر مسئله رو به هم بیاریم

صحبت کردن اینجا هیچ چیزو حل نمیکنه این بابا اسمش مشخصه قوانین هم با این بابا برخورد میکنه و تا پرونده براش تشکیل نشه نه حرف های ما میتونه کاری کنه نه آگاهی و این بابا هر روز قربانی بیشتری رو به دام خودش میندازه .
پس چندتا مالباخته با مدارکشون باید برن آگاهی استان یه پرونده براش تشکیل بدن کلا 5 روز زمان نمیبره این بابا کلاه برداره مجبوره بره و فراری بشه و دوم اطلاع رسانی بشه همه جا که این بابا کلاه برداره من یادمه از زمانی که توی نت اومدم اسم اینو شنیدم شک نکنید سابقه دار هم شاید باشه.
به هر حال این دو مورد هست اگر هم این دو مورد رو میدونید به نظرم دیگه تاپیک رو ادامه ندید بهتره.
خوددانید

!@$#)_+%^"<*&%^$
July 25th, 2012, 23:16
ببین عزیزم من این دومین پستمه توی این تایپیک و واقعا" اصلا" نمیخوام حرفی بزنم

بنده آخر ال 89 با یکی از همین دوستان کلاه بردار نتی 500 هزار مارو بالا کشید ولی در عرض 20 روز گیرش اوردم

شما میخوای با یه ایدی یا با یک شماره تلفن خودت پیداش کنی نه عزیز

شما یه شکایت بر علیه ایشون مینویسی بعد میبری پاسگاه اینقد هم میای و میری که جوابتو بدن از طریق شماره حساب پیداش میکنن اگرم هم پیداش نکن در صورتی که هویت جعلی داشته باشه ایندفه خود دولت دنبالش میفته که پیداش کنه

شما با دادن شماره حساب ایشون میتونی در عرض یک ماه یا 40 روز پیداش کنی

خواهشا" نگید نمیشه چون انجام دادم بنده و شد

من ای پی این آقا رو دارم ای اس پی ای که این ای پی در اون ساعت خاص ازش استفاده شده رو هم میشناسم ترجیح میدم برم اونجا و ی شیتیلی بدم تا یکی اونجا قبول کنه شماره تماس و آدرس اون کسی که از ای پی داشته استفاده میکرده رو بده من این سریع تری راهه
آقا من پولمو اصلا نمیخام من میخام ادبش کنم به روش خودم :70:

babelirani
July 25th, 2012, 23:17
من ای پی این آقا رو دارم ای اس پی ای که این ای پی در اون ساعت خاص ازش استفاده شده رو هم میشناسم ترجیح میدم برم اونجا و ی شیتیلی بدم تا یکی اونجا قبول کنه شماره تماس و آدرس اون کسی که از ای پی داشته استفاده میکرده رو بده من این سریع تری راهه
آقا من پولمو اصلا نمیخام من میخام ادبش کنم به روش خودم :70:

پس تو رو به خدات ولمون کن این تایپیک رو کم کش بدید شما مثل اون های دیگه فقط یا به خدا واگذارش میکنی یا اینکه میخوای خودت ادبش کنی

!@$#)_+%^"<*&%^$
July 25th, 2012, 23:18
اصلا میخام بزنم سرشو دست و پاشو بشکم بره ازم شکایات کنه

!@$#)_+%^"<*&%^$
July 25th, 2012, 23:19
پس تو رو به خدات ولمون کن این تایپیک رو کم کش بدید شما مثل اون های دیگه فقط یا به خدا واگذارش میکنی یا اینکه میخوای خودت ادبش کنی

کسی مجبورتون نکرده وارد این تاپیک بشید

s.w.a.t
July 25th, 2012, 23:20
تاپیک به دلیل منحرف شدن بسته شد
استارتر و بقیه مال باختگان هم ازطریق مراجع قانونی اقدام کنند. در غیر این صورت اینجا چاله میدان نیست! ;)
موفق باشید