PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : طراح حرفه ای [معرفی]

fathipours1
July 23rd, 2012, 21:17
سلام . دیدم محمد فخرایی یه طراح رو معرفی کرده بود گفتم من هم طراح کارهای خودمو بهتون معرفی کنم . از لحاظ سلیقه کل کاراشون با سلیقه من که سازگاره .

ادرس سایتشون : http://www.erfanix.com/ (http://www.erfanix.com/)

---------------------------------------- نمونه طراجی های کارت ( روی تصاویر کلیک کنید ) ----------------------------------------

7333

7334

7335

7336

7337

7338

7339

---------------------------------------- نمونه طراجی های سایت ( روی تصاویر کلیک کنید ) ----------------------------------------

7340

7341

7342

7343

7344

7345

7346

7347

7348

7349

7350

7351

7352

MihanTech
July 23rd, 2012, 21:43
حدود قیمتشون برای طراحی psd وبسایت چقدر هست ؟ یک مینیمم و ماکزیمم به من بدید ممنون میشم

1eng.ir
July 23rd, 2012, 22:10
:d
عرفان هم کارش عالیه

rezaonline.net
July 23rd, 2012, 22:40
عرفان تکه !

fathipours1
July 24th, 2012, 06:12
حدود قیمتشون برای طراحی psd وبسایت چقدر هست ؟ یک مینیمم و ماکزیمم به من بدید ممنون میشم

با خودش صحبت کنید

mohammadix@gmail.com

psfa
July 24th, 2012, 10:23

قیمت ها نجومیه :d
برای طراحی لوگو یکی از مشتری ها رو فرستاده بودیم سمتشون فکر کنم گفته بودن 200

ERfan.Taleghani
July 24th, 2012, 10:29
من روح الله بلوردی رو پیشنهاد میدم !

Hich-Kas
July 24th, 2012, 12:36
سلام
هیچ قصد طرفداری ندارم ولی یه موضوع هست که خیلی از دوستان تازه کار باهاش آشنا نیستن
کاری که حرفه ای باشه هزینه خودش رو داره
خب طیف متنوعی از طراحان وبی روی اینترنت وجود داره که هر کسی قیمت خاص خودش رو داره
چیزی که این وسط مشخص است سلیقه و مهارت های افراد هست که اونها رو از هم مجزا میکنه
ما توی این جامعه که همه چیز تا به امروز برامون مجانی بوده یا با کمترین هزینه هر چیزی رو که نیاز داشتیم به دست میاوردیم
گفتن هزینه ها و دستمزد افراد برامون کمی غیر قابل قبول هست

من به عنوان شخصی که با ایشون چندین کار کردم و در آینده هم قصد دارم انجام بدم راضی هستم
میتونم به جرعت بگم گاهی هزینه ای که اعلام میکنن کمتر از اون چیزی هست که باید بگن

بدرود

fathipours1
July 24th, 2012, 15:53
قیمت ها نجومیه :d
برای طراحی لوگو یکی از مشتری ها رو فرستاده بودیم سمتشون فکر کنم گفته بودن 200

درسته قیمتها از همین حدودِ . من 1 ساله پیش لولگو طراحی کردم 120 . . قالب هم از 400 برو به بالا

البته مزد کیفیت کارشون رو میگیرن. هر کار پر کیفیتی قیمت خوبی هم داره .

psfa
July 24th, 2012, 16:50
درسته قیمتها از همین حدودِ . من 1 ساله پیش لولگو طراحی کردم 120 . . قالب هم از 400 برو به بالا

البته مزد کیفیت کارشون رو میگیرن. هر کار پر کیفیتی قیمت خوبی هم داره .

درسته اون که بله
ایشون کارشون حرف نداره اما بعضی جاها واقعا قیمت هاشون تخیلیه
persianlogo.net لوگوهاش واقعا ارزش 400هزار تومان رو داره؟

HematYar
July 24th, 2012, 16:58
درسته اون که بله
ایشون کارشون حرف نداره اما بعضی جاها واقعا قیمت هاشون تخیلیه
persianlogo.net لوگوهاش واقعا ارزش 400هزار تومان رو داره؟

بله داره ;)

psfa
July 24th, 2012, 18:36
بله داره ;)
نمی خوام تاپیک منحرف بشه اما اگه می خواین شما برای ادامه ی این بحث پ.خ بدین
http://www.persianlogo.net/wp-content/themes/design_showcase/images/glas-trans.png

این لوگو به نظرتون 400 هزار تومن میرزه؟ خود شما حاضرین برای این این قدر بدین؟ چون اکثر لوگوهاشون از شیپ های آماده استفاده می کنن می گم عزیز
شما خودتون برای طراحی سایتی مثل تدبیر سرور چه قدر گرفتین؟ با این لوگو و قیمت مقایسه کنید متوجه میشین خودتون

HematYar
July 24th, 2012, 19:28
نمی خوام تاپیک منحرف بشه اما اگه می خواین شما برای ادامه ی این بحث پ.خ بدین
http://www.persianlogo.net/wp-content/themes/design_showcase/images/glas-trans.png

این لوگو به نظرتون 400 هزار تومن میرزه؟ خود شما حاضرین برای این این قدر بدین؟ چون اکثر لوگوهاشون از شیپ های آماده استفاده می کنن می گم عزیز
شما خودتون برای طراحی سایتی مثل تدبیر سرور چه قدر گرفتین؟ با این لوگو و قیمت مقایسه کنید متوجه میشین خودتون

طراحی یک وب سایت با طراحی یک آرم یا لوگو به هیچ عنوان قابل قیاس نیست . اون کار دیگریست و این هم کار دیگری .نمیدونم شما چرا اصرار دارید مقایسه کنین .

بنده برای طراحی لوگوی شرکت خودمون ( صباپرداز ) مبلغ 350 هزار تومان به طراح دادم و کاملا هم از این مورد راضی هستم . چیزی رو که نیاز داشتم و در نظرم بود رو بهم دادن منم مبلغ زحمتی که کشیدن رو خدمتشون تقدیم کردم .

یک نکته رو هم توجه بفرمایید که همیشه مبلغ بالا نشانه چاپیدن مشتری نیست . ( پوزش میخوام بابت طرز بیان )

برای وب سایت تدبیر سرور هم 700 هزار تومان دریافت شد .

موفق باشید