PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمایندگی پنل اس ام اس می خوام

tsonade
July 23rd, 2012, 17:30
سلام
نمایندگی اس ام اس انبوه می خواستم
البته هر جا قیمت می کردم یک سری مشکلات داشت
اول از همه اس ام اسی 8.4 بود اما با مالیات میشد 8.8
خط ها به صورت سالانه باید 40% مالیات پرداخت کنند
برای خود پنل هم باید 40% مالیتات به صورت سالیانه پرداخت کنم
یک نمایندگی می خوام که این مالیات ها رو حداقل کنه

majidisaloo1
July 23rd, 2012, 23:55
من طاها24 رو پیشنهاد میکنم که یک نگاهی بکنین

mehdisr
July 24th, 2012, 09:56
در صورتی که هنوز موفق به گرفتن نمایندگی نشدید بگید تا راهنمایی کنم. چه کار کنید تا بهترین نمایندگی و با بهترین تعرفه بگیرید .

پیغام خصوصی بدید .

samansystems
July 24th, 2012, 10:53
کاملترين پنل نمايندگی رو عصر اس ام اس ارائه ميده:

http://www.asresms.net

جالبه بدونيد روی پنلی که عصر اس ام اس برای شما فعال ميکنه نزديک به حدود 10 مليون تومان هزينه خريد بانک های مختلف شده.

ERfan.Taleghani
July 24th, 2012, 11:24
سلام ! کیمیا هاست انتخاب خوبی هست کیمیا هاست، ثبت دامنه و هاستینگ ملی ، هاستینگ ایرانی ، هاست ایرانی ، ریسلر هاستینگ ، هاستینگ ویندوز با کیفیت ، میزبانی وب ، سرور مجازی ، سر (http://www.Kimiahost.com)

iMohsen
July 24th, 2012, 12:30
آیا حتما میخواین برروی دومین مجزا کار کنید ؟

من میتونم به شما نمایندگی واگذار کنم با پرداخت سالیانه 300 هزار تومان سالیانه
هزینه هایی که فرمودید 40% ها برای تمدید سالیانه خطوط هستند نه مالیات .
این هزینه ها در همه سرویس دهنده ها معمولا وجود دارند .

NeginSMS
July 25th, 2012, 08:47
با سلام
اگر همچنان تمایل به اخذ نمایندگی دارید سرویسهای مناسبی رو میتونم در اختیارتون بزارم
نگین ارتباط (http://www.3300.ir)
0511-2299050

baghebahar
July 25th, 2012, 09:33
سلام
ما هم میتونیم در خدمتتون باشیم.

ارسال انبوه پیامک ، سورس اختصاصی نرم افزار پیامک ، ارسال اس ام اس ، ارسال و دریافت پیام کوتاه ، نرم افزار ارسال و دریافت پیامک ، ارسال SMS (http://WWW.0352SMS.IR)

sales[at]anipayamak.com

HematYar
July 25th, 2012, 09:50
بنده تجربه کار کردن با یکی دو نفر از همین دوستانی که در تاپیک به شما آفر دادند رو داشتم ، شدیدا پیشنهاد میکنم گول قیمت پایین و آفر های گذری رو نخورید . هزینه کنید ، تحقیق کنید ، از مشتریانشون ( مشتری حقیقی نه لیستی که خودشون بهتون میدن ;) ( سوال کنید ، یک پنل پیامک ازشون به صورت تستی خرید کنید و سرویس دهی و پشتیبانی و سایر موارد رو بررسی کنید و بعد اقدام به خرید کنید .

دوستان بدون تعهد و بدون تخصص کاری در این انجمن فراوانند نمونه چند نفری که در همین تاپیک به شما آفر دادند .

موفق باشید .

mehdisr
July 25th, 2012, 15:31
بنده تجربه کار کردن با یکی دو نفر از همین دوستانی که در تاپیک به شما آفر دادند رو داشتم ، شدیدا پیشنهاد میکنم گول قیمت پایین و آفر های گذری رو نخورید . هزینه کنید ، تحقیق کنید ، از مشتریانشون ( مشتری حقیقی نه لیستی که خودشون بهتون میدن ;) ( سوال کنید ، یک پنل پیامک ازشون به صورت تستی خرید کنید و سرویس دهی و پشتیبانی و سایر موارد رو بررسی کنید و بعد اقدام به خرید کنید .

دوستان بدون تعهد و بدون تخصص کاری در این انجمن فراوانند نمونه چند نفری که در همین تاپیک به شما آفر دادند .

موفق باشید .

دوست عزیز اگه کار کردید باید اسم ببرید نمیشه که شما کلی یه چیزی و بگی .
هر کسی که میاد این تاپیک میخونه از کجا بدونه اون نفرات کیا هستن ؟!
پیدا کردن سخت هست شما نام ببر . چون توهینی است به دیگران که جزو اون دسته ای که شما اشاره میکنید نیستند.

راحت ترین کار این هست که وقتی میزنه تعرفه ارسال 8.5 بدونی داره از خودش میگه . من که فکر نکنم با این قیمت کسی ارسال کنه پیامک .

HematYar
July 25th, 2012, 17:35
دوست عزیز اگه کار کردید باید اسم ببرید نمیشه که شما کلی یه چیزی و بگی .
هر کسی که میاد این تاپیک میخونه از کجا بدونه اون نفرات کیا هستن ؟!
پیدا کردن سخت هست شما نام ببر . چون توهینی است به دیگران که جزو اون دسته ای که شما اشاره میکنید نیستند.

راحت ترین کار این هست که وقتی میزنه تعرفه ارسال 8.5 بدونی داره از خودش میگه . من که فکر نکنم با این قیمت کسی ارسال کنه پیامک .

اگر جزء اون دسته نیستید مانند دو نفر دیگه پای پست بنده رو تشکر میزدید و رد میشدید . غیر از اینه ؟ ;)

ERfan.Taleghani
July 25th, 2012, 17:36
سلام. از کیمیا هاست، ثبت دامنه و هاستینگ ملی ، هاستینگ ایرانی ، هاست ایرانی ، ریسلر هاستینگ ، هاستینگ ویندوز با کیفیت ، میزبانی وب ، سرور مجازی ، سر (http://www.kimiahost.com) تهیه کنید !

mehdisr
July 25th, 2012, 18:22
اگر جزء اون دسته نیستید مانند دو نفر دیگه پای پست بنده رو تشکر میزدید و رد میشدید . غیر از اینه ؟ ;)

اهان پش مشکل شما اینه که باید از شما تشکر کرد ؟!

تشکر از شما یعنی اینکه کار طرف درسته ؟! اینم شد معیار !؟

اصلا تا حالا از ما خرید کردید ؟ اصلا میدونید من کی هستم !؟ و یا های دیگر ........................

چرا تهمت میزنی شما !؟

HematYar
July 25th, 2012, 20:30
اهان پش مشکل شما اینه که باید از شما تشکر کرد ؟!

تشکر از شما یعنی اینکه کار طرف درسته ؟! اینم شد معیار !؟

اصلا تا حالا از ما خرید کردید ؟ اصلا میدونید من کی هستم !؟ و یا های دیگر ........................

چرا تهمت میزنی شما !؟

شما خودت هم انگار به خودت شک داری اره ؟ من اگر از شما خرید نکردم و شما میدونی که خرید نکردم پس در حقیقت منظورم با شما نبوده چه دلیلی داره که به خودت میگیری و خودتو درگیر چیزی میکنی که بهت مربوط نیست ؟

abbasss
July 25th, 2012, 21:15
سلام دوست گرامی

اگر هنوز نمایندگی رو نگرفتید لطفا سرویس ما رو هم بررسی کنید

امکان تعرفی نامحدود کاربر دارید

از همه مهمتر، شما میتوانید بصورت نامحدود نماینده مسستقل بگیرید.

خطوط اختصاصی دائمی هستند و لازم نیست بصورت سالیانه تمدید کنید خطوط رو.

شماره 8 رقمی رند هم روی پنل شما فعال میکنیم.

بانک شماره موبایل کشور و همچنین نقشه تهران هم روی پنل شما فعال می شود.

هزینه ثبت ریسلری هم 200000 هزار تومان می باشد.

اگر هم از سرویس رضایت نداشتید هزینه پرداختی عودت داده خواهد شد.

فقط دوست گرامی، به هیچ عنوان گول قیمتهای ارزان پیامک را نخورید.

شاد باشید:x

mehdisr
July 26th, 2012, 09:42
شما خودت هم انگار به خودت شک داری اره ؟ من اگر از شما خرید نکردم و شما میدونی که خرید نکردم پس در حقیقت منظورم با شما نبوده چه دلیلی داره که به خودت میگیری و خودتو درگیر چیزی میکنی که بهت مربوط نیست ؟

چه درگیری دوست عزیز شما داری توهین میکنی و میگی من سکوت کنم !؟
باید بدونید که نباید جمع بست همه افراد رو با هم .
اگه کسی چیزی میدونه باید به صراحت اعلام کنه .
نه اینکه خوب و بد و با هم سوزاند .
لطفا نام ببرید کسانی که باهاشون کار کردید و بد بودن رو .
باید من و دیگر دوستان بدونیم کی هستن اینایی که شما باهاشون کار کردین و بد بوده همکاری شما با اونها .

kazem123
July 28th, 2012, 02:04
با سلام

بانک موبايل

يزد شامل بيش از 525 هزار شماره موبايل با کد پستي 5 رقمي و به تفکيک شهربـــــــــــــــــــــ ــــــــا قيمت 100 هزار تومان

گيلان شامل بيش از 520 هزار شماره موبايل با کد پستي 10 رقمي بــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــــا قيمت 150 هزار تومان

اصفهان شامل بيش از يک مليون و 400 هزار شماره موبايل با کد پستي 5 رقمي بــــــــــــــــــــــــ ــــا قيمت 150 هزار تومان

اهواز شامل بيش از 700 هزار شماره موبايل با کد پستي 5 رقمي بــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــــا قيمت 150 هزار تومان

شیراز شامل نزدیک به 400 هزار شماره موبايل با کد پستي 10 رقمي بــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــا قيمت 100 هزار تومان

مازندران شامل بيش از 700 هزار شماره موبايل با کد پستي 4 رقمي بــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــا قيمت 100 هزار تومان

تهران شامل بيش از چهار مليون و 900 هزار شماره موبايل با کد پستي 10 رقمي بــــــــــــــــــــــــ ـــا قيمت 50 هزار تومان

مشهد شامل بيش از يک مليون و 110 هزار شماره موبايل با کد پستي 5 رقمي بــــــــــــــــــــــــ ــــــا قيمت 50 هزار تومان

مشاغل و اصناف شامل پزشکان ، طلافروشان ، وکلا ، نظام مهندسي ، دانشجويان و ... بـــــــــــــــا قيمت 50 هزار تومان

بانک موبایل کل کشور شامل بيش از يک مليون و 110 هزار شماره به تفکیک روستا ، شهر و استان بــــــــــــــا قيمت 100 هزار تومان بدون کد پستی

هر شهر 10 هزار تومان
----------------------------------------------------------------------------------------------

کل پکيج شامل همه موارد مذکور با قيمت طلايي 700 هزار تومان ارائه ميگردد

خرید چند مجموعه با هم شامل تخفیف خواهد بود

09391345958

vb_meshki
August 6th, 2012, 19:01
گروه فناوری عصرنت www.AsreNet.ir
هزینه نمایندگی 250 هزار تومان فقط در ماه مبارک رمضان
بدون دریافت هزینه تمدید در سال های آتی ( تمدید رایگان )
ایجاد کاربر نامحدود
ایجاد نماینده نامحدود
هر دو رایگان
تعرفه هر پیامک 84 ریال