PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حجم فایل 1.5 گیگ بعد از اکسترکت ؟

joomla2
July 23rd, 2012, 17:27
سلام

یه فایل زیپ دارم که حجمش 1.5 گیگ است. خواستم بدونم اگر اکسترکت کنم حجمش چقدر میشه ؟

payam_shzbax
July 23rd, 2012, 18:25
(:| بسته به نوع زیپ شدن و نوع فایل هایی هست که زیپ شده!
ممکنه 1.5 گیگ شه ممکنه 15 گیگ!

joomla2
July 23rd, 2012, 18:28
ممنون هم سیتی!

پسوندش را نیگاه کردم و tar.gz است، آیا حالا میشه تشخیص داد که تقریبا بعد از اکسترکت چقدر میشه؟

با تشکر

why.darkness
July 23rd, 2012, 18:52
ممنون هم سیتی!

پسوندش را نیگاه کردم و tar.gz است، آیا حالا میشه تشخیص داد که تقریبا بعد از اکسترکت چقدر میشه؟

با تشکر

۸۰٪ بیشتر از حالت واقعی...شما اگه این فایل رو بتونید توشو بدون Extract کردن ببینید میتونید حجم واقعیشم ببینید.

joomla2
July 23rd, 2012, 19:01
ممنون دوستان،

من 4 گیگ فضای خالی دارم پس فکر نکنم بشه با این وضعیت این فایل 1.5 گیگی را اکسترکت کنم.

آیا راه حلی هست که بدون اینکه اکسترکت کنم بتونم یکی از فایل های مورد نظرم را ازش خارج کنم ؟

با تشکر

why.darkness
July 23rd, 2012, 19:03
ممنون دوستان،

من 4 گیگ فضای خالی دارم پس فکر نکنم بشه با این وضعیت این فایل 1.5 گیگی را اکسترکت کنم.

آیا راه حلی هست که بدون اینکه اکسترکت کنم بتونم یکی از فایل های مورد نظرم را ازش خارج کنم ؟

با تشکر

شما اول مشخص کنید فایل شما کجاست ؟ تو چه محیطیه ؟‌ Windows , Linux , OSX , Mikrotik , CP , VM چیه چجوریه ؟

joomla2
July 23rd, 2012, 19:13
داخل یه هاست لینوکس هست و یه فایل بکاپ است ( فول بکاپ از کل سایت و ساب دامین ها ) پسوندش هم tar.gz است.

و حالا میخوام فقط فایل بکاپ یکی از ساب دامین ها را که داخل این فایل فول بکاپ است بازگردانی کنم.

حالا باید چیکار کنم؟

ممنون

why.darkness
July 23rd, 2012, 19:20
خب یکی از قوانین و مواردی که شما هنگام هاست گرفتن باید فکرشو کنی !!! این هستش که در نظر داشته باشید اینجور چیزارو و به اندازه کافی فضا بگیرید.
تنها کاری که در این وضعیت میشه کرد Extract کردن هست شما اکسترکتش کن اگه میگی فایلت 1.5GB هست و 4GB فضای خالی داری پس حجم کل فایلات نباید بیشتر از ۲ یا ۳ گیگ باشه.
یا اینکه دانلودش کنی بعد اون تیکه ای میخوایو برگردونی آپ کنی و یا اینکه باید نترسی و اکسترکت کنی نترس اکسترکتش کن اگه فضای کافی نباشه خطا میده و اکسترکت نمیکنه.

joomla2
July 23rd, 2012, 19:26
ممنون دوست عزیز
الان میزنم اکسترکت بشه تا ببینم چجوری میشه، راستی با adsl و سرعت 128 تقریبا چقدر طول میکشه تا فایل اکسترکت بشه ؟

بازم ممنون که وقت گذاشتید و منو راهنمایی کردید.

با تشکر از لطف شما

why.darkness
July 23rd, 2012, 19:28
ممنون دوست عزیز
الان میزنم اکسترکت بشه تا ببینم چجوری میشه، راستی با adsl و سرعت 128 تقریبا چقدر طول میکشه تا فایل اکسترکت بشه ؟

بازم ممنون که وقت گذاشتید و منو راهنمایی کردید.

با تشکر از لطف شما

سرعت و قدرت Extract کردن به سرعت اینترنت شما ربطی نداره :) سروری که هاست شما روش هست خودش از تجهیزات خودش استفاده میکنه.