PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ثبت سرور اختصاصی و مجازی دز مدیریت whmcs

azam_a
July 23rd, 2012, 14:42
با سلام
در مدیریت Whmcs میخوام مشخصات سرورهای مجازی و اختصاصی که داریم رو وارد کنم ، از کدوم قسمت و چه جوری؟

از قسمت تنظیمات / سرورها / میرم ولی اطلاعات زیادی می خواد که من ندارم! من فقط این مشخصات رو دارم: فضا ، رم ،cpu ، و مشخصات IP Address, Hostname رو از کجا بیارم؟

sardarn
July 23rd, 2012, 14:58
شما می خواهید بعد از پرداخت مستقیما خودش هاست بسازه یا اینکه مشخصات ورود رو بهش بدید بعد هر کی پرداخت کنه یکیش رو بهش بده؟

mersad-mr
July 23rd, 2012, 17:22
سلام
میشه یکم سوالتونو واضح تر بپرسید؟

sardarn
July 23rd, 2012, 17:56
شما می خواهید که whmcs بعد از پرداخت به صورت خودکار هاست رو بسازه یا نه، اینکه شما هاست رو بسازید اطلاعاتش رو به whmcs بدید و بعد از پرداخت اطلاعات ورود به هاست رو نشون بده

mersad-mr
July 23rd, 2012, 18:39
اگر خواستید اطلاعات رو ارسال کنید براتون کاری می کنم که وقتی کاربر سفارش داد بعد از پرداخت خودکار هاست رو بسازه و تحویل بده
(رایگان )

azam_a
July 24th, 2012, 09:56
سلام ، از پیگیریتون ممنون!
یه سری سرور مجازی و اختصاصی با مشخصات کلی دارم که باید ثبت کنم ، فعلا توی همون قسمت خدمات/محصولات وارد کردم ،
در مورد قسمت ثبت سرور که توی مدیریت whmcs هست یه اطلاعاتی می خواستم کسب کنم ، اگر میشه هر دو حالت رو که گفتین یه توضیح مختصر بفرمایید.

mohamad2314
July 24th, 2012, 10:04
خواستین پیغام خصوصی کنید بررس کنم

Pars98
July 25th, 2012, 19:39
متوجه نشدم میخواید سرور اختصاصی و مجازی بفروشید و یا هاست ؟

azam_a
July 26th, 2012, 09:18
هر دوش ، با ثبت هاست مشکلی ندارم ، ولی نمیدونم سرورهای اختصاصی و مجازی هم به همون صورت ثبت میشن؟و آیا به قسمت سرور توی تنظیمات مدیریت whmcs که مشخصاتی مثله ip و اینا می خواهد مربوط میشه یا نه؟
در مورد ثبتش که اتوماتیک انجام بشه هم به دوستان پیام خصوصی فرستادم منتظر جواب هستم.

مرسی

Pars98
July 26th, 2012, 14:22
برای سرور ، آی پی و نام سرور ها و رمز عبور و ... میفرسته اون هم اتوماتیک نه بعد از نصب باید وارد مشخصات محصول کنی بعد ایمیل خوش آمد گویی رو که روی سرور تنظیم هست ارسال کنید