PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین مکان برای میزبانی سایت

windowsgame
July 23rd, 2012, 12:50
سلام دوستان عزیز
من حدودا 3ماه میشه که از سرویس های شاتل استفاده میکنم ولی به هیچ عنوان راضی نیستم(به دلیل افت سرعت) بنابراین به دنبال این هستم که سایتم رو در بهترین سرویس بارگزاری کنم متاسفانه قبلا من برای مدتی سرور ویندوز خریدم که با کلوکسو سایت رو بر روی آن بارگزاری کنم که متاسفانه نشد و سایت قطع شد!! بنابراین الآن به دنبال یک سرویس خوب هستم که هم پشتیبانی 24 ساعته باشه هم فضای میزبانیش زیاد باشه و هم سرعتش عالی باشه و قیمتش مناسب!
سایت من یک شبکه ی اجتماعی هستش که از اسکریپت نال شده ولی مطمئن استفاده میکنه و به امکانات زیاد و سرعت بالا نیاز داره!!
دوستان عزیز به نظر شما من از چه سرویسی استفاده کنم؟هاست اشتراکی؟هاست نمایندگی؟سرور با کنترل پنل رایگان؟
دوستان ممنون میشم کمکم کنین و اگر سرویسی دارین به من معرفی کنین
باتشکر

ERfan.Taleghani
July 23rd, 2012, 13:17
من پیشنهاد میدم از irPowerWeb - میزبان مطمئن وب سایت شما (http://www.irpowerweb.com) استفاده کنید

windowsgame
July 23rd, 2012, 13:20
ممنونم شما از این استفاده کردین؟میدونین چیه تا 11 گیگابایت میدن من تا 20 گیگابایت فضا میخواهم میشه اختصاصیش کنم
اگر شما استفاده کردین سرعتش چجوریاست؟پشتیبانی؟

mehrshad.ho
July 23rd, 2012, 13:24
هاست اشتراکی اشتفاده کنید

windowsgame
July 23rd, 2012, 13:26
پیشنهادی دارین؟از چه هاستی؟

pardishosting
July 23rd, 2012, 13:56
20 گیگ فضا لازم دارید ؟

Maya
July 23rd, 2012, 14:19
مایا هاست
در صورت هر گونه سوال در خدمت شما هستیم
موفق باشید

sniper000man
July 23rd, 2012, 15:49
دوست عزیز میهن اپاتایم در خدمتیم درسته انجمن درخواست نیست چون گفتین پیشنهاد کنید منم پیشنهاد کردم در صورت نپسندید کیفیت تا 7 روز تضمین برگشت وجه با تشکر

sheitonakshirazi
July 23rd, 2012, 16:35
درود اگه پروسس سایتتون در هر ثانیه بیشتر از 15 تا نباشه میتونیم در خدمتتون باشیم
کاکو هاست | هاست | میزبانی وب | وب هاستینگ | فایل هاستینگ | ثبت دامین | نمایندگی هاستینگ | نمایندگی ثبت دامین | ثبت و پرداخت آنلاین دامنه و فضای (http://www.kakohost.com/)

ourweb
July 23rd, 2012, 16:39
سلام از ایران در خدمت هستم با سرعت بالا ...
yahoo id : milade_m

taranoome
July 23rd, 2012, 17:32
برای اینجور سیستمی از هاست اشتراکی استفاده نکنید.
اگه خاستی این ای دی منه پیام بده تا راهنماییت کنم m.taranoome

windowsgame
July 24th, 2012, 13:48
تقریبا بله