PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : میهن هاست mihanhost جمع کرده؟

ffaariidd
July 23rd, 2012, 10:30
سلام دوستان
من چند وقتیه با میهن هاست کار میکنم.

الان حدود 2 هفته میشه که نه تلفن جواب میدن و نه ایمیل.

آیا جمع کردن؟ می میخوام انتقال بدم اما backup کار نمیکنه. (حجم سایت به حدی زیاد شده که نمیشه بک آپ گرفت :( (:| و توی FTP خطا میده

یک ماه دیگه اعتبار اکانت تموم میشه و احتمالاً اکانتم حذف میشه. تورو خدا به دادم برسید. چیکار کنم؟ کسی مدیریتش رو میشناسه؟ علی برازنده نیا فکر کنم

HematYar
July 23rd, 2012, 10:47
Url ?

ffaariidd
July 23rd, 2012, 10:51
www.mihanhost.com

site khodam ..:: Jask News -> PowerFull & Always Online ::.. (http://www.jasknews.com)

من میخوام Backup رو دانلود کنم و یک سرور مجازی لینوکس بگیرم و 5 تا دامین روش نصب کنم. یکی از دامین ها همین ..:: Jask News -> PowerFull & Always Online ::.. (http://www.jasknews.com) هست و بقیه رو باید جدید رجیستر کنم

ffaariidd
July 23rd, 2012, 11:12
کسی خبری از این سرویس دهنده نداره؟

من موندم با مشکلاتم

tizparvaz
July 23rd, 2012, 12:12
با سلام اگر خواستید ما میتونیم انتقال بدهیم روی سرور های مون که اگر راضی بودید میتونید بیایید روی سرور ما یا اینکه میتونید اطلاعات تان را به یک جای دیگر انتقال بدهید منتظر شما هستیم لطفا با ایدی milade_m در تماس باشید باتشکر .

!! آیا ایشون آفر خواستن و آیا اینجا ای آفر دادن هست خوبه بعضی موارد رو حداقل و در مقدار ناچیز برای کلاس کاری خود حفظ کنید ! :)
---
در مورد میهن هاست خیلی قدیمی هستن و تا الان هم کارشون خوب بوده بعید میدونم قصد تعطیل کردن داشته باشن اونم به این شکل که بخوان یهو جوابگو نباشن و بدون اطلاعیه یک مقدار صبر کنید شاید مشکلی دارن برای بک آپ هم راه های زیادو وجود داره بجز اون مورد زیاد نگران نباشید

ffaariidd
July 23rd, 2012, 13:29
من هم از همین تعجب میکنم. الان حدود شاید 4 ساله باهاشون دارم کار میکنم.

گفتم شاید اینجا کسی خبر داشته باشه که چرا هیچکدوم از شماره ها جواب داده نمیشه، حتی ایمیل هم زدم اما بازم جواب ندادن. الان حدوداً دو هفته شده که من گرفتارم. حجم گرفته شده 1000 مگ بوده که چند هفته پیش پر شده و سایتم با مشکل مواجه شده. نه میتونم ارتقاع بدم و نه میتونم بک آپ بگیرم. خدا بهم کمک کنه.

یکی از دوستان راه حل کپی فایل ها بصورت تکی رو بهم داده که متاسفانه محدودیت وصل شدن با filezila هم داره انگار.

Maya
July 23rd, 2012, 14:27
والا ما هم ازشون خبری نداریم و خبری نبوده

tizparvaz
July 23rd, 2012, 14:38
من هم از همین تعجب میکنم. الان حدود شاید 4 ساله باهاشون دارم کار میکنم.

گفتم شاید اینجا کسی خبر داشته باشه که چرا هیچکدوم از شماره ها جواب داده نمیشه، حتی ایمیل هم زدم اما بازم جواب ندادن. الان حدوداً دو هفته شده که من گرفتارم. حجم گرفته شده 1000 مگ بوده که چند هفته پیش پر شده و سایتم با مشکل مواجه شده. نه میتونم ارتقاع بدم و نه میتونم بک آپ بگیرم. خدا بهم کمک کنه.

یکی از دوستان راه حل کپی فایل ها بصورت تکی رو بهم داده که متاسفانه محدودیت وصل شدن با filezila هم داره انگار.

از مشتریهای دیگه سوال کنید ببینید مشتری های دیگه ازشون خبر ندارن

ffaariidd
July 24th, 2012, 08:29
امیدوارم زود برگردن، اینطوری هم مشتریهاشون رو از دست میدن 8-| و هم اینکه ممکنه اطلاعات با ارزش بعضی از دوستان از بین بره:112::-s

borsekala
July 24th, 2012, 10:00
تو زمینه آیتی خیلی ها پشیمان شده اند و گفتند کاش 60 متر زمین خریده بودیم. کسی هم که مونده یا نفوذ تو ارگان ها و موسسات داشته یا گران فروشه

s_yaf
July 28th, 2012, 14:21
امیدوارم زود برگردن، اینطوری هم مشتریهاشون رو از دست میدن 8-| و هم اینکه ممکنه اطلاعات با ارزش بعضی از دوستان از بین بره:112::-s

من قبلم دفترشون رفته بودم آدرس رو چشمی بلد بودم، امروز که رفتم هرچی زنگ زدم کسی جواب نداد. متوجه شدم پلاک جدیدشون رو هم روی سایت اصلاح نکردند. 2-3 هفته است که هرچی تماس می گیرم تلفون هاشون رو هم جواب نمی دهد.

poorias
August 1st, 2012, 11:50
من هم به آدرس دفترشون مراجعه کردم با پرس و جو متوجه شدم که شرکت رو تخلیه کردن و مکان فعلا نا معلوم هستش
نه تلفن و نه ایمیل هیچکدام فایده نداره
من خودم کلی سایت دارم که توسط این شرکت ثبت شده و حالا هیچ کاری نمیتونم بکنم حتی نمیشه به پنل دیگری انتقال داد
از دوستانی که از این شرکت سرویس تهیه کردن و مشکل دارند خواهش میکنم اسامی خودشون رو اینجا بزارن تا بتونیم در صورت لزوم اقدامات قانونی بر علیه این شرکت انجام بدیم
با تشکر

mehranataei
August 4th, 2012, 13:03
نسلام
من هم مشکل دوستان را دارم تعداد هاست و دومین از میهن هاست دارم که پنل ایمیل آنها غیر فعال می باشد و ست نشده و نیاز به پشتیبانی دارند که کسی جوابگویی تلفنها و ایمیل های نیست نمی دانم چه کاری باید انجام دهم اطلاعات دومین هم پیش آنهاست ، گرفتاری شدم پیش مشتریانم که نپرس! لطفا اگر راه حلی پیدا کردید من را هم مطلع کنید تلفن تماس 09155061171 mehroh88@yahoo.com:((:((

PeterNorton
August 4th, 2012, 13:23
من هم به آدرس دفترشون مراجعه کردم با پرس و جو متوجه شدم که شرکت رو تخلیه کردن و مکان فعلا نا معلوم هستش
نه تلفن و نه ایمیل هیچکدام فایده نداره
من خودم کلی سایت دارم که توسط این شرکت ثبت شده و حالا هیچ کاری نمیتونم بکنم حتی نمیشه به پنل دیگری انتقال داد
از دوستانی که از این شرکت سرویس تهیه کردن و مشکل دارند خواهش میکنم اسامی خودشون رو اینجا بزارن تا بتونیم در صورت لزوم اقدامات قانونی بر علیه این شرکت انجام بدیم
با تشکر
سلام ما 8 ساله داریم باهاشون کار می کنیم و الان دامینمون expire شده و داریم همه اعتبارمونو از دست می دیم.

mehranataei
August 4th, 2012, 16:00
چه می تواند جوابگویی این دومین های از دست رفته باشد؟ چه باید کرد . از مجاری قانونی از جمله پلیس فتا کاری ساخته است...

mpnet
August 4th, 2012, 16:26
من هم حدود 8 سال هست که تعدادی دامنه و هاست ازشون گرفتم.
اول از همه اون دوستی که گفتن backup نمیده، روی هاست نمیده ولی زمانی که وارد backuwizard شدین در مرحله دوم از منوی سمت راست homedirectory رو همونجا مستقیم دانلود کنید. من همین الان دارم یکی از سایتهام رو backup میگیرم.
دوم اینکه چند وقت پیش هم که یه مشکل آپدیت توی سرورهاشون پیش اومده بود و سرورهای لینوکسشون پیغام خطا میداد تلفن رو جواب نمیدادن.
یه کار اشتباهی که میکنن اینه که هر وقت مشکلی پیش میاد تلفن رو جواب نمیدن.
کلا سرویسدهیشون بد نبوده تا الان، تا اونجایی که من میدونم دامینهارو در onlinenic.com میگیرند.
من هم دوتا سایت دارم که تا پایان این ماه مهلت تمدید دارن.
یه چیزی که همیشه توجه منو جلب کرده میزان قیمتهاشون نسبت به سایر هاستینهای بزرگ بوده. مثلا یک گیگ 60 هزار تومان با دامین رایگان خیلی تفاوت میکنه با سرور X که همین حجم رو تازه با محدودیتهای آپشن بیشتر میده 250 یا 260 تومان. و همین باعث میشه آدم کمی به کیفیت کار شک کنه، البته دوستانی که از سرویسهای خارجی خریداری میکنن میدونن که قیمتها همین حدوداست و بقیه یه جورایی دارن زیادی هزینه رو بالا میگیرن.
به هر حال امیدوارم اگر مشکلی پیش اومده سریعتر حل بشه.
ولی بعید میدونم اگر بخوان جمع کنن اطلاعات کاربر رو بهش ندن. چون علاوه بر اینکه توی این کار سودی نیست و هزینه ای هم نمیبره باعث دردسر هم میشه براشون.
چند وقت پیش هم یکی از هاستینگها جمع کرده بود و اطلاعات کاربرانش رو فرستاده بود.
نام تجاریش هم میهن افزار هوشمند هست.
امیدوارم مشکلشون حل بشه.

irlogo
August 4th, 2012, 17:42
اگر دسترسی به پنل هاست دارید به هر عنوان بک آپ بگیرید
اگر دامین ها به نام خودتون ثبت شدن با onlinenic تماس بگیرید مودب و شرح ماوقع کنید
هویتتون رو کامل ارسال کنید و کپی شناسنامه، گذرنامه و ... براشون بفرستید

mpnet
August 4th, 2012, 21:17
کسی تا حالا از فراکارانت هاست گرفته؟
به نظر درست و حسابی میاد.
من تماس گرفتم گفتم اگر دسترسی نداشته باشیم به شرکت چطور دامینمون رو انتقال بدیم.
گفت یه وکالتنامه فکس میکنید. اینجا خودشون میگیرن براتون.
البته من درست متوجه نشدم که چطور این اتفاق میافته ولی خوب حتما شدنیه.

HyperServer
August 4th, 2012, 22:58
میهن وب هاست هم یکی از مشتریانشون انتقال دادند به ما ...مشکل دقیقا همین بود که دیگه خبری ارشون نیست

delta
August 5th, 2012, 02:25
کسانی که دسترسی به محل شرکت دارند یک پرس و جو میکردند از محل و همسایه های شرکت شاید کسی خبرداشته باشه چی شده..

jaymz61
August 5th, 2012, 04:07
منم ۵-۶سالی هست که ریسلر هستم. اگه میشه جایی دامینها را انتقال داد خواهشاً معرفی کنید.

mpnet
August 5th, 2012, 07:13
بچه ها میهن هاست برای انتقال دامین یکبار آی دی onlinenic.com شو به من داد.
id=249610
ممکنه به دردتون بخوره، من توی onlinenic یک اکانت باز کردم و براشون توضیح دادم و این آی دی رو هم دادم.
امیدوارم مشکلمون حل بشه.
چه هزینه هایی رو دوباره باید بدیم. اونم چند برابر.

mpnet
August 5th, 2012, 08:19
اینم پاسخ onlinenic
------------------------
Dear M...

Thank you for contacting OnlineNIC!

Please kindly note that we have forwarded your request directly to our partner who is managing these domain names. And hope you will get their resolution in 1 working days. However, if they fail to respond to your request, you may contact us again for the further assistance.

Should you have any other questions, please feel free to contact us.

Special Offering:
1. SSL starts at $18/year only!
2. cPanel Reseller hosting - AS LOW AS $4.96/Mo!

Regards,

Ally Deborah
OnlineNIC Customer Support
....

f.etemadian
August 5th, 2012, 10:58
امیدوارم که مشکل این شرکت به زودی حل بشه، بیشتر به خاطر مشتریان و همچنین ریسلرها که پیش مشتریان خودشون نامعتبر نشن.

اما راستش الان فکر می کردم به این بازار دامنه و هاستینگ، با توجه به نوسانی که روی قیمت ارز هستش، پیدایش همچین مشکلاتی هیچ بعید نیست.

و اما روی صحبتم با مشتریان این شرکت که حتمن قبل از مراجعه به شرکت دیگر و خریداری از سرویس اونها حتمن به اعتبار اون شرکت یقین داشته باشن. در خصوص انتقال دامنه و هاست هم نگران نباشید. اگر برای دامنه کنترل پنل داشته باشید که جای نگرانی نیست. برای هاست هم همین طور راه برای بکاپ هاست بسیار است.

موفق باشید.

parhizi
August 5th, 2012, 16:06
منم رفت ام شرکت شون ولی جمع کرده بودن و می گفتن 1 ماهی هست که کسی نمی آید

parhizi
August 5th, 2012, 16:07
منم رفتم شرکتشون و درب شرکت قفل بود وگفتن 1 ماهی هست که کسی داخل شرکت نیست اگر کسی آدرسی یا شماره تلفنی داره بده واقعا دعا میکنم

parhizi
August 5th, 2012, 16:09
تورابخدا چیزی پیدا کردی برام ایمیل کن عابروم دیگه رفته 1 دامین ازدست دادم parhizi_morteza@yahoo.com

parhizi
August 5th, 2012, 16:16
تورابخدا چیزی پیدا کردی برام ایمیل کن عابروم دیگه رفته 1 دامین ازدست دادم parhizi_morteza@yahoo.com

mpnet
August 6th, 2012, 02:23

اگر دامینتون هنوز آزاد نیست و به تازگی از دست دادینش، احتمال زیاد دست پارک سرویس هست، با onlinenic تماس بگیرید و یا یک تیکت بزنید و توضیح بدین (قبلا پاسخشون به من رو اون بالا گذاشتم). اگر نتونستین به هر شکلی دامین رو بدست بیارید تا یه مدت چکش نکنید. تا از پارک در بیاد.
پیروز باشید.

shivahost
August 6th, 2012, 02:27
اگر دامینتون هنوز آزاد نیست و به تازگی از دست دادینش، احتمال زیاد دست پارک سرویس هست، با onlinenic تماس بگیرید و یا یک تیکت بزنید و توضیح بدین (قبلا پاسخشون به من رو اون بالا گذاشتم). اگر نتونستین به هر شکلی دامین رو بدست بیارید تا یه مدت چکش نکنید. تا از پارک در بیاد.
پیروز باشید.

منظور از تا یک مدت تقریبا 75 روز هست.....

mpnet
August 6th, 2012, 02:40
شاید بعضی از دوستان ندونند چطور با onlinenic تماس بگیرند.
عضویت Wholesale domain registration and internet services -- OnlineNIC Inc. (http://www.onlinenic.com/signup/)
برای عضو شدن، هزینه ای نداره و مثل هر وبسایت دیگری باید فرم پر کنید. ولی چون ایران در کشورها نیست من این گزینه رو انتخاب کردم (office for Hormanization....) و البته اهمیتی نداره برای کار ماها.
البته به نظر میاد برای تیکت زدن عضویت نخواد.
برای تیکت زدن:
support-->open/track a ticket
بعد پایین صفحه
submit a ticket
بعد وسط صفحه
Registration Required
لینک عضویت رو بزنید
فرم رو پر کنید بعدش register کنید
(نکته اینکه صفحاتش با توجه به اینکه وارد شدین به روز نمیشه / مثلا با اینکه وارد شدید باز فرم عضویت رو نشون میده، زیاد بهش توجه نکنید)
دوباره از پایین صفحه submit a ticket رو انتخاب کنید.
Support - End User Portal
Priority:high
و بعد تیکت بزنید.
به من که زود پاسخ دادن.
ظاهرا id میهن هاست اونجا 249610 هست. حتما از mihanhost.com هم نام ببرید. و نام دامینهاتون رو هم بنویسید.
---
نکته دیگه اینکه بعضی از شرکتها راه و چاهشو خوب بلدن. مثلا من با فراکارانت که صحبت کردم، گفتن شما وکالت میدین ما اینجا درستش میکنیم. یا با نت افزار دات کام که صحبت کردم گفتن نمیشه کاری کرد اما توی onlinenic پنل دارند و میتونند آی دیشونو بدن ما بدیم اگر پدیرفتن انتقال بدن.
خلاصه که خر ما از کرگی دم نداشت ;) .
***البته من از اساتید پوزش میخوام که اینطوری توضیح دادم، چون ممکنه دیدگاه برخی دوستان نسبت به این سیستم ها کمی گنگ و پیچیده باشه.***
برای همگیتون آرزوی پیروزی میکنم. امیدوارم کارامون درست بشه.
برای کار خودم هم خبری شد اینجا میگم.

empratoor
August 6th, 2012, 09:20
شاید بعضی از دوستان ندونند چطور با onlinenic تماس بگیرند.
عضویت Wholesale domain registration and internet services -- OnlineNIC Inc. (http://www.onlinenic.com/signup/)
برای عضو شدن، هزینه ای نداره و مثل هر وبسایت دیگری باید فرم پر کنید. ولی چون ایران در کشورها نیست من این گزینه رو انتخاب کردم (office for Hormanization....) و البته اهمیتی نداره برای کار ماها.
البته به نظر میاد برای تیکت زدن عضویت نخواد.
برای تیکت زدن:
support-->open/track a ticket
بعد پایین صفحه
submit a ticket
بعد وسط صفحه
Registration Required
لینک عضویت رو بزنید
فرم رو پر کنید بعدش register کنید
(نکته اینکه صفحاتش با توجه به اینکه وارد شدین به روز نمیشه / مثلا با اینکه وارد شدید باز فرم عضویت رو نشون میده، زیاد بهش توجه نکنید)
دوباره از پایین صفحه submit a ticket رو انتخاب کنید.
Support - End User Portal
Priority:high
و بعد تیکت بزنید.
به من که زود پاسخ دادن.
ظاهرا id میهن هاست اونجا 249610 هست. حتما از mihanhost.com هم نام ببرید. و نام دامینهاتون رو هم بنویسید.
---
نکته دیگه اینکه بعضی از شرکتها راه و چاهشو خوب بلدن. مثلا من با فراکارانت که صحبت کردم، گفتن شما وکالت میدین ما اینجا درستش میکنیم. یا با نت افزار دات کام که صحبت کردم گفتن نمیشه کاری کرد اما توی onlinenic پنل دارند و میتونند آی دیشونو بدن ما بدیم اگر پدیرفتن انتقال بدن.
خلاصه که خر ما از کرگی دم نداشت ;) .
***البته من از اساتید پوزش میخوام که اینطوری توضیح دادم، چون ممکنه دیدگاه برخی دوستان نسبت به این سیستم ها کمی گنگ و پیچیده باشه.***
برای همگیتون آرزوی پیروزی میکنم. امیدوارم کارامون درست بشه.
برای کار خودم هم خبری شد اینجا میگم.

دوست عزیز Onlinenic علی رغم اینکه خیلی از دوستان گفتند که برای انتقال و آزادسازی دامین خیلی اذیت می کنه خیلی راحت تر از اون چیزی که فکر کنید با مشتری همکاری می کنه.
بنده همین مشکل رو با یکی از سرویس دهندگان دیگه داشتم که نام نمی برم،روال کاری به این شکل هست که 2 بار درخواستتون رو به سرویس دهنده شما ارسال می کنند و هر دفعه 1 روز مهلت میدن برای پاسخگویی اونها بعد از 2 بار ازتون می خوان که گواهینامه و کارت ملی خودتون رو ضمیمه کنید و جالب این بود که گفتند انگلیسی باشه من گواهینامه و کارت ملی ایران رو براشون ارسال کردم و گفتم از ایران هستم براحتی تایید کردند و بعد از ارسال لینک و عکس یکی از فاکتورهایی که توی سایت سرویس دهنده برای دامینم پرداخت کرده بودم دامین رو برام Unlock کردند و کد انتقال بهم دادند.
امیدوارم مشکلتون حل بشه.
موفق باشید

mpnet
August 6th, 2012, 09:30
دوست عزیز Onlinenic علی رغم اینکه خیلی از دوستان گفتند که برای انتقال و آزادسازی دامین خیلی اذیت می کنه خیلی راحت تر از اون چیزی که فکر کنید با مشتری همکاری می کنه.بنده همین مشکل رو با یکی از سرویس دهندگان دیگه داشتم که نام نمی برم،روال کاری به این شکل هست که 2 بار درخواستتون رو به سرویس دهنده شما ارسال می کنند و هر دفعه 1 روز مهلت میدن برای پاسخگویی اونها بعد از 2 بار ازتون می خوان که گواهینامه و کارت ملی خودتون رو ضمیمه کنید و جالب این بود که گفتند انگلیسی باشه من گواهینامه و کارت ملی ایران رو براشون ارسال کردم و گفتم از ایران هستم براحتی تایید کردند و بعد از ارسال لینک و عکس یکی از فاکتورهایی که توی سایت سرویس دهنده برای دامینم پرداخت کرده بودم دامین رو برام Unlock کردند و کد انتقال بهم دادند.امیدوارم مشکلتون حل بشه.موفق باشیدممکنه شما در زمانی غیر از زمان تحریمها این کار رو کرده باشین؟ یعنی ممکنه روی این موضوع حساس باشن؟ البته من گمان نکنم مشتریاشونو اینطوری از دست بدن مخصوصا زمانی که طرف مالک دامین هست.فاکتور منظور فاکتور بانکیه یا فاکتوری که به ایمیل ارسال میشه؟به هر حال ممنون از راهنماییتون.

empratoor
August 6th, 2012, 09:36
ممکنه شما در زمانی غیر از زمان تحریمها این کار رو کرده باشین؟ یعنی ممکنه روی این موضوع حساس باشن؟ البته من گمان نکنم مشتریاشونو اینطوری از دست بدن مخصوصا زمانی که طرف مالک دامین هست.فاکتور منظور فاکتور بانکیه یا فاکتوری که به ایمیل ارسال میشه؟به هر حال ممنون از راهنماییتون.
خیر دوست عزیز بنده توی ماه May 2012 این مورد برام پیش اومد. اینطور که نشون دادند حساس نیستند به این مورد.
فاکتوری که به ایمیل ارسال میشه. می تونید لینک فاکتور رو توی سایت سرویس دهنده تون بهشون بدین و چون فاکتور نمایش داده نمیشه (فقط برای کاربران هست ) یه عکس از همون فاکتور ضمیمه کنید (کاری که من کردم )
موفق باشید

parsianhack
August 9th, 2012, 15:10
با سلام خدمت دوستان
من امروز 19/5/91 رفتم شرکت میهن هاست که گفتن 3 ماهع رفتن.
به نظرم دارن کارشونو با خیال راحت انجام میدن چون وب سایتشون هنوز سرجاش حاظر و آماده داره کار میکنه و احتمالا فقط به پیام هایی که ایمیل و یا از طریق سایت ارسال میشه توجه دارند و فقط هم کارهای مشتری های خاص خودشونو دارن انجام میدن چون اگر غیر از این بود الان وب سایتشون هم دان بود.علت این رفتار بی توجهی این نوع شرکت ها این هست که ما ها خودمون زیاد فشار نیاوردیم اینا هم اهمیتی باسشون آبرو و سرمایه مردم نداره.به نطرم راه آخر رو باید اول رفت.این شرکت باید خسارت تمام کسایی که ضرر دیدن رو جبران کنه.این وظیفشه.ما نباید بگردیم دنبالشون.اگه همه یکجا شکایت کنند اون وقت مثل آدم پیداشون میشه التماس هم میکنند.
الان حساب های بانکیشونم فعاله و من به تازگی پول واریز داشتم و چون سایت فعال بود و مراحل طی شد شک نکردم.
به نظرم از مرکزی که ارجعیت داره همگی شکایت کنیم و یک روز رو قرار بزاریم که همگی به اون مرکز بریم.
این شماره کارت بانکی آقای برازنده نیا هست :
6219861300838884
فرشاد

parhizi
August 9th, 2012, 16:31
سلام دوست عزیز
به این لینک بروید و تماس بگیرید
آنها کمک میکنند
سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور:: - (http://www.irannsr.org/contact_us/)

Metalik
August 9th, 2012, 16:49
Web Hosting Report for MIHANHOST.COM (http://www.webhosting.info/webhosts/reports/gain_loss/MIHANHOST.COM/)

jaymz61
August 9th, 2012, 18:28
با سلام خدمت دوستان
من امروز 19/5/91 رفتم شرکت میهن هاست که گفتن 3 ماهع رفتن.
به نظرم دارن کارشونو با خیال راحت انجام میدن چون وب سایتشون هنوز سرجاش حاظر و آماده داره کار میکنه و احتمالا فقط به پیام هایی که ایمیل و یا از طریق سایت ارسال میشه توجه دارند و فقط هم کارهای مشتری های خاص خودشونو دارن انجام میدن چون اگر غیر از این بود الان وب سایتشون هم دان بود.علت این رفتار بی توجهی این نوع شرکت ها این هست که ما ها خودمون زیاد فشار نیاوردیم اینا هم اهمیتی باسشون آبرو و سرمایه مردم نداره.به نطرم راه آخر رو باید اول رفت.این شرکت باید خسارت تمام کسایی که ضرر دیدن رو جبران کنه.این وظیفشه.ما نباید بگردیم دنبالشون.اگه همه یکجا شکایت کنند اون وقت مثل آدم پیداشون میشه التماس هم میکنند.
الان حساب های بانکیشونم فعاله و من به تازگی پول واریز داشتم و چون سایت فعال بود و مراحل طی شد شک نکردم.
به نظرم از مرکزی که ارجعیت داره همگی شکایت کنیم و یک روز رو قرار بزاریم که همگی به اون مرکز بریم.
این شماره کارت بانکی آقای برازنده نیا هست :
6219861300838884
فرشاد
راجع به دان نبودن وب سایتشون نظری ندارم ولی در مورد اینکه همگی بریم جایی شکایت، بسیار موافقم. البته از طریق انلاین نیک هم پیگیری کردم و پیشنهاد می کنم دوستان دیگه هم پیگیری کنند

نوید باقری

mehdialipour
August 11th, 2012, 15:56
دوستان سایت ما هم تا سه روز پیش بالا می اومد الان بالا نمیاد
کسی ازشون خبر داره ؟
شماره موبایلشون نداره ؟

ffaariidd
August 14th, 2012, 09:57
سلام مجدد :

من یک سرچی کردم توی whois سایت اصلی میهن هاست قسمتی داریم به نام :
Technical Contactor:
H.Mohtajeb http://source.domaintools.com/email.pgif?md5=e0adf57d46ae2633be88b74f058dea71&face=arial&size=9&color=000000&bgcolor=FFFFFF&face=arial&size=9&color=0000FF&bgcolor=FFFFFF&format[]=underline&format[]=transparent&format[]=transparent (http://reversewhois.domaintools.com/?email=e0adf57d46ae2633be88b74f058dea71) +49.75124132 +49.75124132
MihanHost
weingartshofer str 31
badenwortenberg,ravenbsburg,DE 88214

H.mohtajeb رو میتونید توی صفحه فیس بوکش پیدا کنید :

https://www.facebook.com/hmohtajeb
و
https://www.facebook.com/chicofranco707

توی لیست دوستاش هم بزارنده نیا زیاده.

امیدوارم پیدا بشه چون دیروز سایت من داون شد فکر کنم سرور هاشون اعتبارش تموم شده.

ffaariidd
August 14th, 2012, 09:59
راستی این سحر خانوم هم انگار قبلاً کارمند شرکت میهن هاست بوده :)

پروفایل شخصی (http://banki.ir/Ba/Jobs/SeekerView/Index/68576)

xonaro
August 14th, 2012, 12:49
سلام دوستان ...
خبری نشد؟
مشتریام بیچارم کردن...
کمک لطفا...
چه جوری میشه backup از دیتا بیس گرفت
#1040 Cannot log in to the MySQL server
این اررور میده
....چیکار کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟

Ashkankamangar.ir
August 14th, 2012, 13:27
سلام دوستان ...
خبری نشد؟
مشتریام بیچارم کردن...
کمک لطفا...
چه جوری میشه backup از دیتا بیس گرفت
#1040 Cannot log in to the MySQL server
این اررور میده
....چیکار کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟
هیچ راهی ندارید

jaymz61
August 14th, 2012, 13:30
دوستان عزیز من تونستم با کمک انلاین نیک ، دامین هام رو از مالکیت میهن هاست خارج کنم. پیغام خطای دیتا بیس و dns zone مربوط به پر بودن درایو اصلی سرور هست و کاریش نمیشه کرد.
باید زودتر از این به توصیه بچه ها که گفته بودند بک اپ بگیرید ، گوش می کردید. برای هاستتون هم باید هاست جایگزین پیدا کنید، اگر در مورد ارتباط با onlineNIC به مشکل خوردید، به من پیغام خصوصی بدید اگر کمکی از دستم بر بیاد انجام میدم.

shivahost
August 14th, 2012, 13:32
به نظر من چند تا از مشتری ها با هم هماهنگ بشید و از طریق ftp فایل های موجود در public_html را دانلود کنید و از روی سرور حذف کنید تا شاید دیتابیس ها راه بیفته.

حتی اگر به کنترل پنل ها و file manager ها دسترسی دارید می توانید از طریق آن فایل ها را بگیرید و از روی سرور حذف کنید تا هارد سرور خالی بشه و دیتابیس راه بیفته.

shivahost
August 14th, 2012, 13:53
اگر اطلاعات کنترل پنل 10 عدد سایت را با مجموع حجم حدود 2 گیگ به من بدهید و مایل به انتقال این سایت ها به شیوا هاست باشید کار را برایتان انجام می دهیم. احتمال زنده شدن دیتابیس های شما 100% نیست و اگر انتقال کامل و صحیح انجام نشد هزینه ای از کسی دریافت نمی شود و اگر هم به درستی انتقال ها انجام شد کافیست پلن هاست مورد نظر خود را در شیوا هاست خریداری کرده باشید و هزینه اضافی ندارد.

shivahost
August 14th, 2012, 14:02
فقط هر تصمیمی که میگیرید سریعتر باشه، چون کسی نمی داند تاریخ انقضای سرور کی هست و هر لحظه ممکنه سرور بطور کامل از دسترس خارج بشه.

xonaro
August 14th, 2012, 14:07
سلام ...و خسته نباشید...
2 تا از دیتا بیسام خیلی مهمن...
کلن 4 تا هاست و دومین از این لعنتی ها خریدم
هزینش چقدره اگه زحمتشو برام بکشید ؟

shivahost
August 14th, 2012, 14:08
سلام ...و خسته نباشید...

پ خ شد

RoobinaServer
August 14th, 2012, 14:08
دوستان عزیز من تونستم با کمک انلاین نیک ، دامین هام رو از مالکیت میهن هاست خارج کنم. پیغام خطای دیتا بیس و dns zone مربوط به پر بودن درایو اصلی سرور هست و کاریش نمیشه کرد.
باید زودتر از این به توصیه بچه ها که گفته بودند بک اپ بگیرید ، گوش می کردید. برای هاستتون هم باید هاست جایگزین پیدا کنید، اگر در مورد ارتباط با onlineNIC به مشکل خوردید، به من پیغام خصوصی بدید اگر کمکی از دستم بر بیاد انجام میدم.

راهش اینه که اون چند سایت که همدیگر را میشناسید از طریق اف تی پی فایلها را به یک سرور مجازی منتقل کنید و بکشید کم کم بیرون و با حذف فایلها کاری کنید که هارد خالی بشه و اگر بشه با فول بکاب خیلی راحت دیتابیس را بدون مشکل منتقل کنید.

shivahost
August 14th, 2012, 14:09

دوستانی که مشکل دامین دارند با ایشون هماهنگ کنند...

shivahost
August 14th, 2012, 15:00
سلام ...و خسته نباشید...

یکی از سایت های شما که مشخصات آن را دادید بطور کامل آماده انتقال است. به پیغام خصوصی خود مراجعه کنید.

shivahost
August 14th, 2012, 16:51
هر کدام از دوستان هم مشکل دامین onlinenic با میهن هاست داره میتواند مشخصات دامین خود را برای من بفرستد تا با olinenic مشکل را حل کنیم و دامین را به یک پنل directi بنام خودشان انتقال دهیم.

shivahost
August 14th, 2012, 20:29
ظاهرا مشکلات دوستان حل شده! نه؟

ali3470
August 19th, 2012, 12:43
تمام کسانی که با میهن هاست مشکل دارن میتونن با ما تماس بگیرن تا مشکلشون رو حل کنیم
02166563080
داورپور

ffaariidd
August 19th, 2012, 20:19
سلام امروز متاسفانه دامین من رفت به حالت پارک. www.jasknews.com تونستم بک آپ بگیرم از اطلاعات.دوستان من نمیدونم دامینم onlinenic هست یا نه.هنوزم میشه کاریش کرد؟

Metalik
August 19th, 2012, 22:14
سلام امروز متاسفانه دامین من رفت به حالت پارک. www.jasknews.com (http://www.jasknews.com) تونستم بک آپ بگیرم از اطلاعات.دوستان من نمیدونم دامینم onlinenic هست یا نه.هنوزم میشه کاریش کرد؟

بله آنلاین نیک ثبت شده: JaskNews.com - جاسک نیوز، آخرین اخبار بندر جاسک، بندر جاسک، جاسک، اخبار جاسک، سا (http://whois.domaintools.com/jasknews.com)
هنوز هم قابل تمدید و انتقال می باشد

LinuXi
August 20th, 2012, 03:47
وقع خرید باید حواست باشه از کی می خوای بخری
می تونی از کسی که تجربه خرید داره بپرسی کار سختی نیست
خلاصه باید یکم هزینه به هدر بره تا این تجربه کسب بشه که هاست خوب چیه ،زمانی که خودت می خوای تجربه کسب کنی!
من هم مثل شما بودم تقصیر خودم بود که تجربه کافی برای انتخاب هاست خوب نداشتم
وقتی شما تحقیق نمی کنید و از اینجور هاست ها خرید می کنید این باعث میشه که این جور هاست ها به کارشو ادامه بدن
حالا انرژی بزار سر تحقیق برای پیدا کردن هاست خوب چون ممکنه در آینده هم نیاز داشته باشی

ممکنه حق با شما باشه یا با هاست، این مهم نیست!
مهم کاره که به مشکل برخورده!
و باید دنبال راه حل بود نه توجیه مشکل!

بخشید اینو متن رو تو تاپیک دیگه هم زدم

ali3470
August 20th, 2012, 10:28
سلام امروز متاسفانه دامین من رفت به حالت پارک. www.jasknews.com (http://www.jasknews.com) تونستم بک آپ بگیرم از اطلاعات.دوستان من نمیدونم دامینم onlinenic هست یا نه.هنوزم میشه کاریش کرد؟

بله آنلاین نیک ثبت شده قابل انتقال است اطلاعات دامین رو به ali_davarpour@yahoo.com میل کنید من کاراشو انجام بدم در وقت اداری میتونی با شماره 02166563080 پیگیر باشی

arkahost
August 20th, 2012, 11:09
وقع خرید باید حواست باشه از کی می خوای بخری
می تونی از کسی که تجربه خرید داره بپرسی کار سختی نیست
خلاصه باید یکم هزینه به هدر بره تا این تجربه کسب بشه که هاست خوب چیه ،زمانی که خودت می خوای تجربه کسب کنی!
من هم مثل شما بودم تقصیر خودم بود که تجربه کافی برای انتخاب هاست خوب نداشتم
وقتی شما تحقیق نمی کنید و از اینجور هاست ها خرید می کنید این باعث میشه که این جور هاست ها به کارشو ادامه بدن
حالا انرژی بزار سر تحقیق برای پیدا کردن هاست خوب چون ممکنه در آینده هم نیاز داشته باشی

ممکنه حق با شما باشه یا با هاست، این مهم نیست!
مهم کاره که به مشکل برخورده!
و باید دنبال راه حل بود نه توجیه مشکل!

بخشید اینو متن رو تو تاپیک دیگه هم زدم

تایید میشه !!

ffaariidd
August 21st, 2012, 10:06
سلام
دوستان این کاربر تائید میشه ؟ : ali3470 (http://www.webhostingtalk.ir/member/25291/)

میخوام مشخصات دامین رو بدم بهشون برام کاراشو انجام بده.

BEST_SPARK
August 25th, 2012, 16:34

سلام. اگه ممکنه من رو هم راهنمایی کنید که چطور این کار رو انجام بدم.
بسیار ممنون می شم. چون نزدیک انقضای دامنه من هم هست

rezarostami
August 25th, 2012, 20:31
نه جمع نکردن هستند ولی تیکت ها رو خیلی دیر جواب می دن الانم دارن سرور ارتقا میدن سایت ها قطعه و همه ریختن سرشون

shivahost
August 26th, 2012, 11:55
نه جمع نکردن هستند ولی تیکت ها رو خیلی دیر جواب می دن الانم دارن سرور ارتقا میدن سایت ها قطعه و همه ریختن سرشون

جالبه! می گفتند که خیلی ها هم رفتند در شرکت اما نبودند! شما از کجا می گید؟

jaymz61
August 29th, 2012, 07:44
عزیز من نگو این حرف رو!! حداقل دو ماهه که به هیچ تیکت یا ایمیل من جواب ندادن. جواب ایمیل onlinenic رو هم ندادن، اگه داده بودن نمی شد دامینها را منتقل کرد. یک کار دیگه که کردن و من تازه فهمیدم اینه که تمام دامین هایی که من ۵ ساله ثبت کرده بودم و پولش رو داده بودم ، الان بعد از سه سال دارن منقضی میشن! حالا رفتن و جمع کردن مهم نیست ولی این کار دیگه اسمش چی میتونه باشه پول دامین پنج ساله بگیرن ولی سه ساله ثبت کنن. این که میگم با مدرکه و بیشتر از دو تا دامین هست…

linkhochoo
September 3rd, 2012, 17:07
سلام دوستان

من هم تازه متوجه شدم که با وجودیکه دامین هامو تمدید کردم ولی هیچکدوم تمدید نشده و 2-3 روزه که همگی پارک شدن. از دوستان کسی میتونه کمک کنه اونارو ببریم دایرکتی؟

ممنون

shivahost
September 3rd, 2012, 18:27
سلام دوستان

من هم تازه متوجه شدم که با وجودیکه دامین هامو تمدید کردم ولی هیچکدوم تمدید نشده و 2-3 روزه که همگی پارک شدن. از دوستان کسی میتونه کمک کنه اونارو ببریم دایرکتی؟

ممنون

در مورد دامین های شما با onlinnice مکاتبه کردیم و منتظر پاسخشون هستیم.

shivahost
September 3rd, 2012, 18:49
دوست عزیز پاسخی که دادند:

Please tell us all the domains so that we can help you at one time. یعنی لیست تمام دامنه ها را بفرمایید تا بهشون بگم.ممنون

در مورد دامین های شما با onlinnice مکاتبه کردیم و منتظر پاسخشون هستیم.

سلام دوستان

ممنون

shivahost
September 3rd, 2012, 18:52
دوستان دیگری هم اگر دامین دارند و کارشون گیر هست سریعتر به من خبر بدهند. چون قرار نیست هر روز برای یک دامین باهاشون تماس بگیریم.

بنابراین تا ساعت 8:30 امشب هر کسی مشکل داره بگه. بعدش جواب این ایمیل را برایشان ارسال می کنیم. پس از آن ممکنه کار برامون سخت تر بشه.

maxieam
September 12th, 2012, 12:27
این آقایون میهن هاست که به این شکل از مردم ***ی میکنن قراره به همین صورت ادامه بدن؟ بنده 100 هزار تومان به حسابشون واریز کردم و حالا متوجه شدم که ***ین و زدن به چاک. کلی خسارت به مردم وارد کردن و اینقدر پررو هستند که سایت رو باز گذاشتن تا به چاپیدن ملت ادامه بدن.
دوستانی که میخوان شکایت رسمی کنن به من پی-ام بدن بریم چند نفری این جریان را مشخص کنیم. اینجوری نمیشه.

ffaariidd
September 15th, 2012, 10:38
منم حاصل زحمات چند سالم حذف شده. پیگیر شدم که دامین رو از دست ندم که اونم میگم کپی پاسپورت بدین که من پاسپورت ندارم.

منم شکایت دارم ازشون.

parsianhack
October 30th, 2012, 11:52
میهن هاست هنوز فعال هست چون شماره حساب ها و کارتهاشون کاملا فعاله و وب سایتشون رو هم با اینکه منقضی شده بود دوباره تمدید کردن واین نشون میده که کاملا فعالن.باید عرض کنم که تو جمع ما یک نفر نفوذی چسبیده به میهن هاست هست و اطلاعات مخابره می کنه برای میهن هاست که احتمالا پیداش می کنم.لطفا در مورد افرادی که پیشنهاد می دن که اطلاعات هاست و دامینتون رو بدین به ما مشکلتون رو حل میکنیم دقت کنید.یکی از این افراد مربوط به میهن هاست هست.روش جدیدشون هست برای اینکه از افراد مختلف برای جبران ضررهاشون دوباره پول بگیرن و کاری رو که وظیفشون هست با پول انجام بدن.در حال تحیق برای شکایت حقوقی از میهن هاست هستیم و نه برای پول بلکه برای رسیدن به حق معنوی خودمان تلاش خواهیم کرد.افراد مختلف برای شکایت از میهن هاست می توانند به آدرس ایمیل زیر پیام بگذارند.با همین روش نیز نفوذی میهن هاست مشخص خواهد شد. parsianhack@yahoo.com

star25
October 30th, 2012, 14:01
شکایت از هاستینگ به جایی نمیرسه چون مدارک ما یه مشت عکس از تیکت ها و ... هست عکس هم در مراجع قانونی سند قضایی به حساب نمیاد چون طرف میتونه ادعای فتوشاپی بودن بکنه تازه خودمون را متهم کنه

kazempor
October 30th, 2012, 15:38
بیشتر سایتهای شخصی سروراش بسته مشتریان اصلیشون فعاله مثلا
kermanshahsport.ir

parsianhack
October 30th, 2012, 19:40
اطلاعات فیش های واریزی افراد مشخص هست و در اطلاعات ارسالی خرید هاست و
دامین از طرف میهن هاست شماره فاکتور و مبلغ مشخص می باشد
در مورد مسئله حقوقی آن هم این عمل به قدر کافی برای میهن هاست بار منفی
دارد که نخواهد ادعای شکایت کند ودر صورت
ادعای شکایت از طرف میهن هاست از آنجا که مدارک واریز وجه و فاکتور ها
مستند است با فرض ادعای میهن هاست و عدم اثبات برای دادگاه حقوقی این
عمل به ضرر میهن هاست تمام شده و در حکم کلاهبرداری خواهد بود پس فکر می
کنم ادعا نکردن میهن هاست در حالی که مسائل واضح است برایش بهتر است چون
بار منفی حکم دادگاه را سنگین تر خواهد کرد.

Nik0TiN
October 30th, 2012, 22:12
دوستان من به چند نفر از بچه ها کد ترنسفر دامین گرفتم دادم تا دامنه رو منتقل یا تمدید کنند
هیج پولی هم نگرفتم ....
با پلیس فتا شیراز هم صحبت کردم گفتند شکایت کنیم به این زودی ها به جایی نمیرسیم و 2 سال طول میکشه که بخوان شرکت رو لغو کنند ...
خلاصه اینکه اوضاع خراب هستش
اگر کسی تمایل داره فقط نامه رسمی با سربرگ شرکتش برای بنده فکس کنه
من مراتب انتقال سایتش رو انجام میدم
توی فکس درخواست انتقال + دلیل انتقال + تاریخ ثبت دامنه + نام مالک دامنه + ایمیلی که دامنه با اون ثبت شده را ارسال کنید
شماره فکس : 07118324025

پ.ن : من نه به میهن هاست ربط دارم ونه وابستگی دارم ....
مستقیما با شرکت رجیستر دامنه ارتباط دارم ...

parsianhack
October 31st, 2012, 00:23
عجیبه از زمانی که شما اخرین پیامتون رو گذاشتید چند ساعتی بیشتر نگذشته چطور تو این زمان کوتاه شما با پلیس فتا صحبت کردید؟
مشکوک هست.و در ثانی مگر کسی گفت شما با میهن هاست ارتباط داری که شما تکذیب کنی و این نشانه خوبی نیست یعنی کمی شک برانگیز شد.مثل اقرار در پلیس اگاهی.واینکه شخصی مستقیما با شرکت رجیستر دامنه ارتباط داشته باشد نیز لازم نیست چون شرکت رجیستر دامنه در کمال صداقت ودر طی مراحلی که در بازه زمانی خاص خودشان است اقدام به مکاتبه با شرکت طرف حساب می کنند و در صورتی که شرکت طرف حساب جواب مکاتبات را ندهد خود اقدام به آزاد کردن دامین می کنند و صداقت آنها در مورد یکی از دامین های ثبت شده من در میهن هاست به اثبات رسیده است.به طور میانگین 45 روز از زمان مکاتبات صاحب دامنه با شرکت رجیسترکننده دامین.
لازم به ذکر توضیح هست که در مواقع شروع دعوی حقوقی علیه شخص حقیقی یا شرکت حقوقی با مستندات اولیه و محرز ،تمام حقوق مادی شخص یا شرکت مورد دعوی به صورت تعلیق در آمده و در مواقع بسیاری امتیازات داده شده و مجوزات شخص یا شرکت مورد دعوی به سرعت به صورت تعلیق در آمده و یا ابطال می گردد.
لازم به ذکر است جنبه شکایت از شرکت مورد بحث هم دارای جنبه کیفری و هم دارای جنبه حقوقی می باشد و هریک از شکایات سیر طبیعی خود رادرد و حداقل نتایج آن در صورتی که حتی شخص یا شرکت مورد دعوی متواری باشد موجب بی اعتباری در نزد شرکتهای بزرگ خدمات دهنده به این اشخاص یا شرکت ها خواهد شد.
بهتر می باشد به صورت فرضی زمان 2سال را برای رسیدن به اهداف حقوقی و کیفری مطرح نکنید تا افراد با این افکار قید رسیدن به حقوق مادی و معنوی خود را بزنند.در بحث ضررهای مادی و معنوی از میهن هاست افرادی هستند که حاضرند چند برابر ضرر مادی خود را نیز هزینه کرده تا به حقوق معنوی خود برسند نه مادی.

parsianhack
October 31st, 2012, 00:28
اینجا چند نفر میهن هاستی هست مراقب باشید.دارن آمار میگیرن.
اینکه میهن هاست جمع کرده یا نکرده داره چه کاری می کنه دلیل نمیشه وظایفشو نسبت به افراد مشتری انجام نده.این ربطی به مشتری هایی که دچار ضرر شدند نداره.

Nik0TiN
October 31st, 2012, 15:39
اتفاقا عجیب این هست که شما با 5 پست دارید این حرف ها رو میزنید
مشکل میهن هاست بیش از 2 ماه هست که مطرح شده
تو این مدت بارها درخواست کمک و انتقال به شرکت ما امده
در مورد اعلام عدم وابستگی دقیقا دلیل همان سیاه کاری شماست که عده ای رو منتسب به میهن هاست میدونید
در حالی که کمتر کسی اینجا ادعا حل مشکل رو کرده !
میشه برای حرف هاتون سند بیارید و بگید شما کی هستید که آمدید برای دوستان ذهنیت درست میکنید ؟
در مورد پلیس فتا من 1 ماه پیش زنگ زدم و راهنمایی گرفتم که چطور میشه مشکل رو حل کرد بحث الان نیستش دوست گرامی

اینگه شما میگید حساب بانکیشون فعاله یه حرفی است عجیب مگر با نرفتن به سرکار حساب بانکی بسته میشه ؟
یا مگر تمدید سرور رو شما میتونید ببینید ؟
حالا حرف های کی شک بر انگیزه
من عرض کردم مجانی براای دوستان کار انجام میدم نه به کمک میهن هاست
مستقیما با انلاین نیک در ارتباط هستم و انجا دوستان خودم را دارم ....
فقط هم تو مسئله دامنه میتونم کمک کنم .... بهتره جناب Arte مدیر این بخش این دوستمون که با 5تا پست قصد دارند ذهنیت ایجاد کنند و حتما هدفی دارند رو ارشاد کنند....

parsianhack
October 31st, 2012, 18:53
در اینکه افراد در این بخش چه تعداد پست قرار می دهند دست خودشان هست.دلیل حضور افراد در این بخش برای تبادل نظر تا حدود زیادی حل مشکلات ایجاد شده از میهن هاست می باشد و افراد برای تفریح و سرگرمی و وقت تلف کردن در اینجا حاضر نیستند. اینکه شما می گویید من سیاه کاری می کنم غیر منطقی است چون اگر من وابسته به میهن هاست باشم پیشنهاد شکایت از میهن هاست را مطرح نمی کنم ولی شما هستید که مدام روش های رسیدن به حقوق مادی و معنوی افراد را به بحث سختی و نتیجه ندادن می کشید و عنوان می کنید که مثلا پلیس فتا اعلام کرده که 2 سال زمان می برد و به جایی نمی رسیم در حالی که پلیس فتا صلاحیت تعیین زمان و مراحل رسیدگی به شکایت را ندارد بلکه این مرجع قضایی می باشد که مراحل و زمان سیر پرونده را مشخص می نماید و پلیس فتا صرفا مجری دستورات قضایی می باشد.در مورد مراحل شکایت حقوقی و کیفری افراد که از طرف بنده عنوان شد از چند وکیل حقوقی مشورت گرفتم و اینکار را نیز شما هم می توانید انجام دهید.کافی است سری به گوگل بزنید و کلمه وکالت حقوقی رایگان و یا مشاوره حقوقی رایگان را جستجو نموده و وارد وب سایت های حقوقی شده و از طریق ارتباط با این مراکز حقوقی به راحتی و رایگان مشکلات خود را مشاوره بگیرید تا از زمان و روش های سیر طبیعی شکایات با خبر شوید.و اما در مورد حساب های بانکی میهن هاست باید گفت چگونه است که میهن هاست و مسئولین آن حساب های بانکی خود را باز گذاشته تا واریز های مردم کماکان صورت گیرد اما جواب مکاتبات و مراجعه حضوری افراد را نمی دهند در صورتی که میهن هاست مشتریان خاصی دارد که کماکان و در حالی که سرور هایش دچار مشکل شده به آن ها سرویس می دهد چون آن مشتریان اکثرا از ارگان های دولتی و مشتریان کله گنده بوده و میهن هاست توان ضرر زدن به آنها را نداشته است و فقط مردم عادی بوده اند که دچار ضرر شده اند و از این بابت نیز میهن هاست با خیال آسوده کار خود را می کند چون فکر می کند سخت است افراد به خاطر مبالغ 20000 ، 30000 ،و یا حتی 200000 تومان وقت خود را برای شکایت بگذارند ولی افراد باید درک نمایند که با هم یکی شدن باعث خواهد شد تا علاوه بر جبران ضررهای مادی ، ضررهای معنوی که مهم تر هستند نیز جبران شوند.اینکه در مرحله آخر بحث شکایت مطرح می شود از نظر شما مشکل دارد؟پس شما بفرمائید که افراد باید بنشینند و دعا بخوانند تا میهن هاست برگشته و قربان صدقه آن برویم تا مشکلاتمان را حل کند؟به نظر شما افراد برای سرگرمی و خوشگذرانی هاست و دامین خریده بوده اند که الان بی خیال شوند.همه افرادی که هاست و دامین خریده اند به نوعی سرمایه گذاری کرده اند برای زندگیشان و روی وب سایت هایشان زحمت کشیده اند.مگر زحمت کشیده بودند که وب سایتشان 1 ساله از بین برود.شما درک می کنید افراد چه ضررهای مادی و مهم تر معنوی در این بحث دیده اند؟شما می دانید افراد چه مقداز هزینه تبلیغات وب سایتشان را کرده اند تا از آن بهره برداری کنند و چه تعداد مشتری را از دست داده اند؟مگر مشتری چند بار اعتماد می کند که ما بی خیال از کنار این قضایا بگذریم؟از اینکه شما زحمت می کشید دست شما درد نکند.شما به کار خیرخواهانه خود بپردازید اما لطفا سعی در رسیدن افراد به حقوق خود کنید تا شرکت های دیگر نیز بعد ها فکرها و روش های مشابه به کار نبندند.در آخر باید بگویم افرادی در این پست بوده اند که گفته اند هزینه تمدید 4 یا 5 سال دامین خود را به میهن هاست پرداخته اند ولی 1 یا نهایتا 3 ساله تمدید شده.به نظر شما چه معنی می دهد؟این کلاهبرداری و سوء استفاده از منابع مالی دیگران نیست.آیا این افراد متضرر الان باید با افزایش قیمت ها هزینه های چند برابر برای خرید هاست و دامین جدید کنند؟این هم مانند خرید زمین و طلا و غیره یک نوع سرمایه گذاری است پس افراد روی آن حساب باز کرده بودند و متضرر شده اند.من سعی در سیاه کاری ندارم بلکه سعی دارم افراد متحد شوند وبرای رسیدن به حقوق خود با هم تلاش کنند تا زودتر نتیجه بگیرند.

parsianhack
October 31st, 2012, 19:00
لازم به ذکر است تعداد افرادی که با پیشنها شکایت موافقند بیشتر شده است.
اگر قبول ندارید خوب ایمیلتان را بگذارید تا کسانی که پیشنهاد شکایت د ارند ایمیل دهند تا متوجه نظر افراد شوید.
این ایمیل من برای شکایت از میهن هاست و یکی شدن افراد برای رسید به حقوق خود.پس از اجماء افراد پیشنها خواهم داد تا در جلسه ای مشترک هماهنگ اقدام به شکایت نمائیم.این مورد هم هزینه ای ندارد چون ما فقط حضورا در دادسرا دادخواست شکایت حقوقی خواهیم داد و آن هم هزینه ای ندارد و مطمئن هستم افراد برای ضرر های مادی و معنوی خود وقت خواهند گذاشت.شاید دادخواست 6000 تا 8000 تومان خلاصه شود.
parsianhack@yahoo.com

Nik0TiN
November 8th, 2012, 22:04
دامنه زیر رو بعد از اکسپایر شدن به مالکش برگردوندم
وب سایت روستای رزجرد (http://www.zeziyard.com/)
دوستان پیام بدید تماس بگیرید
09174267604

OMIDAA
November 9th, 2012, 23:00
آقا با این اسمی که رو ایمیلت گذاشتی کسی جرات نمیکنه ایمیل بزنه که نکنه ایندفعه ایمیلش هم حک بشه - والا همین رو دیگه کم داریم

لازم به ذکر است تعداد افرادی که با پیشنها شکایت موافقند بیشتر شده است.
اگر قبول ندارید خوب ایمیلتان را بگذارید تا کسانی که پیشنهاد شکایت د ارند ایمیل دهند تا متوجه نظر افراد شوید.
این ایمیل من برای شکایت از میهن هاست و یکی شدن افراد برای رسید به حقوق خود.پس از اجماء افراد پیشنها خواهم داد تا در جلسه ای مشترک هماهنگ اقدام به شکایت نمائیم.این مورد هم هزینه ای ندارد چون ما فقط حضورا در دادسرا دادخواست شکایت حقوقی خواهیم داد و آن هم هزینه ای ندارد و مطمئن هستم افراد برای ضرر های مادی و معنوی خود وقت خواهند گذاشت.شاید دادخواست 6000 تا 8000 تومان خلاصه شود.
parsianhack@yahoo.com

khazarnet
November 9th, 2012, 23:33
دوستان شاید مشکلی برایشان پیش اومده... چرا یه شرکت خوب رو میخواین تخریب کنید!

TARIMEHR
November 10th, 2012, 13:52
این که بیشتر از یه ماه شد شما همچنان دنبالشین ببینین کارتون چی شد؟

OMIDAA
November 10th, 2012, 15:25
دوستان شاید مشکلی برایشان پیش اومده... چرا یه شرکت خوب رو میخواین تخریب کنید!

دوست گرامی لطف کنید بجای دفاغ از اینها دامین بنده که اکسپایر شده رو تمدید کنید که دارم بدبخت میشم - سایتنم با اعتبار چند ساله داره از دستم میره

رفتم آدرسشون نبودند تلفنهاشون رو هم که دو هفته است جواب نمیدن - شما بودید چه میکردی ؟
کسی این آقای علی برازنده نیا رو نمیشناسه ؟

farabord
November 11th, 2012, 11:01
خیلی عجیب هست شرکتی که چندین سال در این بازار سابقه داشته، به این صورت جمع کنه و بره. مثلا من خودم اگه روزی بخوام شرکت رو تعطیل کنم و برم، به این سرویسم به عنوان سرمایه نگاه می کنم و 3،4 هزار مشتری رو میتونم برم به یه شرکت هاستینگ معتبر بفروشم، که هم پولی بابتش گرفته باشم و هم پشتیبانی مشتریهام رو تضمین کرده باشم. مثلا این شرکت اگه میومد به من می گفت، حاضر بودم هاست ها و دامنه هاش رو کلا با یه قیمت توافقی بخرم ازش و پشتیبانی هم بدم. پس اینکه اینطوری غیبشون زده، باید یه مساله دیگه ای باشه پشتش.
به هر حال اگه دوستان مشکل دارند، من هم تا حدودی میتونم کمک کنم. با آنلاین نیک صحبت کردم و میتونم راهنمایی کنم و تا جایی که بشه کمک کنم. خودم یکبار در شرایطی مشابه گیر افتادم قبلا و وضعیتتون رو درک می کنم و امیدوارم بتونم کمک کنم.
شماره تماس من: 09133132590 هست.
شاد باشید

فرابرد شبکه (http://farabord.com)
با بیش از 10 سال سابقه در زمینه خدمات ثبت دامنه و اختصاص فضا
یکی از شرکتهای برتر در فهرست webhosting.info با نام تجاری hypernetco (http://farabord.com/VisitorPages/Show.aspx?ItemID=560,0)

tarfand08
November 11th, 2012, 12:01
نميدونم شايد حرفم بچگانه باشه و دقيق نميدونم
اما پليس سايبري نميتونه كمكتون كنه؟!
وقتشه كه از راه قانوني عمل كنيد تا ضرر و زيان بيشتر به خودتون نرسونيد.

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2

HAMIDELECTRONIC
November 13th, 2012, 20:04
سلام
خدا لعنتشون کنه . سر ملت کلاه گذاشتن
دوستان چرا شکایت نمیکنید .

mahak_f
November 17th, 2012, 08:26
با سلام
اگر امکان داره راهنمایی کنید چطور باید از کل دیتابیسی که روی سرور میهن هاست دارم بک آپ بگیرم و روی کامپیوترم ذخیره کنم؟

Nik0TiN
November 17th, 2012, 15:31
Mehad.org
رو برگردوندم
بدون داشتن چیزایی که دوستان میخواند برا برگردوندن
مثل پاسپورت و ... که گفتند
دوستانی که به دنبال انتقال هستند
تماس بگیرند
09174267604

farabord
November 27th, 2012, 12:01
سلام
دوستان شرکت ما با آنلاین نیک صبحت کرد و توانستیم دامنه هایی که دارند منقضی می شوند را به پانل خودمون منتقل و تمدید کنیم اگه تمایل دارید می توانید با ما تماس بگیرید و انتقال دامنه را به ما واگذار کنید.
http://www.farabord.com (http://www.farabord.com/)
0311-6632981
0311-6641581
0311-6630050
داخلی 2 خانم هاشمی

mani22
December 10th, 2012, 16:49
سلام دوستان
مشکلی برام به وجود اومده.. ممنون میشم راهنماییم کنید.
دامنه ای از میهن هاست قبلا خریداری کردم و الان هیچ گونه دسترسی به شرکت میهن هاست وجود ندارد.. و اطلاعات داخل سایت و همینطور دامنه ای که وجود داشته بسیار مهمه.. چطور میتونم این سایت و اطلاعات داخلش و دامنه اش رو زنده کنم..

bl4ck
December 28th, 2012, 00:01
خاک بر سرشون کنن کلاهبردار هارو

عذر میخوام اینو میگم خیلی بی عرضه هستید همتون برید شکایت کنید پلیس از سوراخ موش هم که شده پیداشون میکنه

وقتی این همه مردم ازش شاکین شکایت کنید که دهنشون .....

پول خسارت یه دامین مهم نیست بهتره درس عبرتی بشه برای بقیه

مثلا هاست دی ال تعطیل کرد میبینید یک ماه قبلش اعلام کرد به این میگن ادمای خوب

بخشید تند حرف زدم
موفق باشید

shiraznet
February 7th, 2013, 00:50
من که کمال تشکر را از این دوست عزیز دارم
دامنه ای که 9 سال از میهن هاست داشتم و روش کار میکردم دیگه کم کم داشت میپرید که پیام ایشون را دیدم
با ارسال اسکن پاسپورت و مشخصاتی که خواستند با زحمت فراوانی که ایشون متحمل شدند و پیگیر کار بودند در آخر سایت من دوباره تمدید شد
من حدودا از برج 5 بود که خواستم ip سرور عوض کنم فهمیدم میهن هاست دیگه نیست و دامنه در خطره
به هر کدوم از همکارامم که میگفتم هیچ راهی نداشتند که یه روز به فکرم رسید تو نت سرچ کردم و این پیام رو دیدم
اگه کسی واقعا دامنه اش واسش مهمه و دست میهن هاست بوده به ایشون اعتماد کنه

Nik0TiN
February 9th, 2013, 13:03
من که کمال تشکر را از این دوست عزیز دارم
دامنه ای که 9 سال از میهن هاست داشتم و روش کار میکردم دیگه کم کم داشت میپرید که پیام ایشون را دیدم
با ارسال اسکن پاسپورت و مشخصاتی که خواستند با زحمت فراوانی که ایشون متحمل شدند و پیگیر کار بودند در آخر سایت من دوباره تمدید شد
من حدودا از برج 5 بود که خواستم ip سرور عوض کنم فهمیدم میهن هاست دیگه نیست و دامنه در خطره
به هر کدوم از همکارامم که میگفتم هیچ راهی نداشتند که یه روز به فکرم رسید تو نت سرچ کردم و این پیام رو دیدم
اگه کسی واقعا دامنه اش واسش مهمه و دست میهن هاست بوده به ایشون اعتماد کنه

آقای جمالی عزیز ممنون از لطفی که داشتید
انجام وظیفه بود قربان
تاحالا بیش از 30 دامنه را برگردوندم بنده
که دامنه های شاخصی مثل ایران خودرو فارس هم جزو انها بوده ....
دوستان بنده هیچ هزینه اضافی بابت پیگیری نمیگیرم
قصدم فقط کمک هستش

shivahost
February 23rd, 2013, 11:54
در چند روز گذشته باز هم یک دامین را از onlinenic برای یکی از مشتریان میهن هاست پس گرفتیم و کارهای انتقال سایت از سرور میهن هاست را انجام دادیم.

چیزی که برام جالبه اینه که چطور همچنان سرورهای میزبانی وب میهن هاست پس از این همه مدت همچنان فعال هستند!؟

Nik0TiN
February 28th, 2013, 10:50
دوستان گل از اینکه اعتماد کردید ممنونم !
بنده هیچ هزینه اضافی بابت انتقالات دریافت نیمکنم و قصدم فقط کمک هستش
تاحالا بیش از 20 مورد دامنه مهم و چندین دامنه معمولی منتقل کردم
شرکت های بزرگی مثل ایران خودرو ! حتی از جمله این مشتریان هستند ......

shivahost
March 3rd, 2013, 00:26
ظاهرا سروری که سایت خودشان هم روی آن بوده از دیروز کار افتاده.... امیدوارم مشریانش قبلا انتقال اطلاعات داده باشند. امروز یکی تازه برای دامینش به ما پیغام داد و براش انجام دادیم اما دیگه هاستش کار نمی کنه!

دوستانی که روس سرورهای دیگه میهن هاست هستند هم بهتره زودتر بفکر انتقال باشند.

majidisaloo1
March 3rd, 2013, 00:44
دوستان هر کمکی برای انتقال و.. خواستین بگین تا کمک کنیم براتون چون این اطلاعات به راحتی به دسا نیامده است که به راحتی از بین برود

mnik
April 27th, 2013, 20:26
سلام دوستان
واقعاً متاسفم از اتفاقی که اینجا افتاده
یه سوال داشتم و اینکه این داستان با میهن وب هاست به آدرس http:/mihanwebhost.com ارتباطی داره یا این قضیه واسه یه شرکت دیگه است؟

lvloh3en
February 28th, 2014, 07:09
میهن وب هاست یه شرکت دیگه هست

black_s
November 4th, 2014, 11:53
اشغال ترین هاستنیگه میهن وب هاست که تا بحال دیدم دلیل مدرکم دارم 16 تیکت زدم 2 روزه کسی جواب نمیده فقط یه بار ندا اومد تیکت ندین

RoobinaServer
November 4th, 2014, 11:55
اشغال ترین هاستنیگه میهن وب هاست که تا بحال دیدم دلیل مدرکم دارم 16 تیکت زدم 2 روزه کسی جواب نمیده فقط یه بار ندا اومد تیکت ندین

روز تاسوعا و عاشورا هست احتمالا تعطیل هستند و بعد تعطیلات ج میدن

saeed1988m
November 4th, 2014, 14:00
انگار درست شده

hadiranji
December 27th, 2014, 16:30
کجاش درسته اونوقت ؟؟؟

hadiranji
February 4th, 2015, 11:41
ما دامین اصلی خودمون رو تونستیم یک روز به انقضا مانده تمدید کنید ، فقط کافیه تو یه ایمیل به بخش پشتیبانی online nic اطلاع بدین اونها درخواست شما رو به میهن هاست فوروارد می کنم و بعد 72 ساعت اگه جوابی نگرفتید دوباره درخواست میدید تا یه صورت حساب پیپال برای تمدید براتون بفرستن برای پرداختش هم می تونید از سایتهاییی مثل payment24.ir کمک بگیرید