PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اولین نرم افزار رایگان مدیریت هاستینگ ، نسخه 2

usefee
November 27th, 2009, 23:13
با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز
طبق صحبتهایی که امروز با وحید و سایر بچه ها تو الکامپ داشتیم قرار شد که یه بخش اختصاصی برای توسعه این نرم افزار ایشون ایجاد کنن که بتونیم توی اون بخش به صورت متمرکز تر این کار رو دنبال کنیم . برای دوستانی هم که فراموش کردن چی رو میگم یه نگاهی به http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=451 بندازن.
من همون salam هستم فقط یوزرم رو بنا به دلایلی عوض کردم (تمام دوستانی که اونجا ازم تشکر کرده بودن ، اینجا و توی این پست هم تشکر یادشون نره ، البته به خاطر شروع نوشتن نسخه 2 :67:)

بخشهایی که توی این نسخه در نظر گرفتم به صورت زیره :

ثبت اطلاعات
تعريف فضاي ميزباني جديد
تعريف پسوند دامنه جديد
تعريف مشترک جديد

مشاهده اطلاعات
مشاهده ليست مشترکين
مشاهده ليست سفارشات

ویرایش اطلاعات
ويرايش فضاهاي ميزباني
ويرايش پسوندهاي دامنه
ويرايش اطلاعات مشترکين

حذف اطلاعات
حذف مشترک
حذف پسوند دامنه
حذف فضاي ميزباني

سفارشات
ثبت سفارش جديد
ويرايش سفارشات ثبت شده
حذف سفارشات منقضي شده
تمديد سفارشات منقضي شده

امور مالی
ليست مشترکين مقروض
افزايش موجودي مشترکين
تراکنش حساب مالي مشترکين

عملیات کاربردی
پشتيبان گيري از بانک اطلاعاتي
بازگرداني پشتيبان بانک اطلاعاتي
صدور فاکتور فروش براي سفارشات

حالا دوستان لطف کنن و بعد از تشکر کردن از من :77: (دلیلشو بعدا میگم) ، اون قسمت هایی که مد نظرشونه رو بفرماین یا اینکه در مورد هر بخش از سیستم چیزهایی که مدنظرتونه و لازم میدونین تو سیستم باشه رو بگین تا در موردش یه بحثی کنیم و به یه نتیجه واحدی برسیم .

علی رغم توصیه های برخی از دوستان مبنی بر ارائه تجاری این نسخه ، کما فی السابق ;) این نسخه از نرم افزار هم کاملا رایگان ارائه خواهد شد .
از تمام دوستان انتظار اظهار نظر دارم مخصوصا بچه هایی که امروز تو الکامپ بودن : کامبیز و وبرنگ و علی و وحید و سعید و البرز هاستینگ و تسنیم عزیز و آنلاین 24 و باقی دوستانی که الان اسمشون تو ذهنم نمیاد . از مدیر عزیز هم خواهش میکنم اگه میشه این تاپیک رو مهم بکنه . ممنون

Mohsen
November 28th, 2009, 00:10
امور مالی
ليست مشترکين مقروض
افزايش موجودي مشترکين
تراکنش حساب مالي مشترکين

عملیات کاربردی
پشتيبان گيري از بانک اطلاعاتي
بازگرداني پشتيبان بانک اطلاعاتي
صدور فاکتور فروش براي سفارشات

پیرو صحبت هایی که تو نمایشگاه داشتیم، اگه براتون ممکنه این قسمت مالی رو به نحوی تغییر بدین که خرید ها و هزینه هامون رو بهش اضافه کنیم و آخر سال بتونیم پرینت بگیریم و بدیم اداره مالیات!

پ.ن. من یه بار جواب دادم به این پست! نمی‌دونم حذف شد یا ارسال نشد؟!؟

NovinServer
November 28th, 2009, 05:08
چیز خوبی هست اما فکر نمی کنید whmcs تمام اینها را حل کرده است ؟

Mozafary
November 28th, 2009, 08:43
اینکه نمونه‌ی یک کار قبلا انجام شده نمیتونه دلیل کاملی برای شروع نکردن کار جدید باشه :)

این دوستمون هم امیدوارم به هدفش برسه. کار خوبی داری انجام میدی.

Arashdn
November 28th, 2009, 08:52
شما از نسخه نول استفاده میکنید یا نسخه اوریجینال؟؟؟؟
----------------------------------------------
بعد بگید چرا ایران عقب موند ...
خودتون دارین جلوی پیشرفت رو میگیرید ...
دوست عزیز شما به حرف اینا گوش نده
من همه جوره حمایتت میکنم از حمایت مالی گرفته تا مسائل گرافیکی و برنامه نویسیش

NovinServer
November 28th, 2009, 09:03
----------------------------------------------

مگر نال 4.1.2 هم امده ! اگه هست به ما هم بده استفاده کنیم !
سوالت را جای مناسبی نپرسیدی در کل نال و اورجینال مهم نیست !
مهم امکاناتش هست ! ما داریم از امکانات سیستم می گوییم شما می گویید مال من نال هست یا اورجینال ! :d

Roka
November 28th, 2009, 09:42
نرم افزار خوبی هست و میتونه بهتر باشه
من نصب کردم ولی منو هاش خرچنگ قورباقه ای شد ، احتمالاً باید زبان اصلی ویندوز فارسی باشه

اگه راهی هست که بدون تغییر زبان ویندوز رو مشکل رو حل کرد ممنون میشم بگید

عکس رو پیوست کردم

NovinServer
November 28th, 2009, 09:45
من نصب کردم ولی منو هاش خرچنگ قورباقه ای شد ، احتمالاً باید زبان اصلی ویندوز فارسی باشه

عکس رو پیوست کردم

فکر نکنم بشه ! فقط باید زبان ویندوز به فارسی تغییر بدهی بعد ریستارت کنی :67:

usefee
November 28th, 2009, 10:04
این مثالی که شما می فرمایین شاید در کل تا حدودی درست باشه اما در مورد این برنامه به نظر من صحیح نیست . اگه اونجوری به قضیه بخوایم نگاه کنیم باید تمام چیزهای که وجود داره رو استفاده بکنیم و هیچ وقت به فکر پیشرفت و . . . نباشیم دیگه . اگه whmcs هم اومد و ایرانیا رو تحریم کرد اونوقت چی ؟ :109:
نمیخوام بگم این برنامه میخواد جایگزین اون بشه ، نه اما به لطف خدا و همت و کمک دوستان میتونه نقاط ضعف و قوت خودش رو شناسایی کنه و به حد قابل قبولی برسه . :67:

usefee
November 28th, 2009, 10:05
اینکه نمونه‌ی یک کار قبلا انجام شده نمیتونه دلیل کاملی برای شروع نکردن کار جدید باشه :)

این دوستمون هم امیدوارم به هدفش برسه. کار خوبی داری انجام میدی.
خیلی خیلی ممنونم
هم در نسخه قبلی و هم در این نسخه شما پیشنهادات خوب دادین و همیشه از کسانی بودین که بنده رو تشویق میکرده . امیدوترم بتونم با یک نرم افزار خوب و کامل کاملا ایرانی ، جوابگوی زحماتتون باشم . o:-)

usefee
November 28th, 2009, 10:07
فکر نمی کنید این بحث ها رو توی پیام خصوصی یا انجمن های مربوطه هم میشه انجام داد ؟ >:p
قصد توهین و جسارت به هیچ کدوم از دوستان رو ندارم اما خواهش میکنم فعلا از زدن پست هایی که به موضوع ارتباطی نداره خودداری کنن :68: تا ایشالا بتونیم از تمام پست ها و مطلبی که توی این تاپیک مطرح میشه برای پیشبرد کار استفاده کنیم . با تشکر

usefee
November 28th, 2009, 10:10

عکس رو پیوست کردم
جواب شما رو دوست خوبمون نوین سرور هم داد .
متاسفانه برای اینکه منوها و در کل کل برنامه به صورت فارسی باشه و از تمام امکانات فارسی اون بشه استفاده کرد ، باید بعد از فارسی کردن یونیکد ویندوز ، سیستم رو یک بار ری استارت کنین .

usefee
November 28th, 2009, 10:12
جا داره یک تشکر ویژه هم از مدیر انجمن بکنم که علاوه بر مهم کردن تاپیک ، همه جوره دارن از این نرم افزار حمایت میکنن . تمیدوارم با حمایت همه دوستان مواجه بشیم و این حمایتها رو با یک نرم افزار فارسی خوب که متعلق به خود دوستان هست جبران کنیم o:-)

sadegh
November 28th, 2009, 11:36
لینک دانلود نداره؟

Roka
November 28th, 2009, 12:13
فکر نکنم بشه ! فقط باید زبان ویندوز به فارسی تغییر بدهی بعد ریستارت کنی :67:

جواب شما رو دوست خوبمون نوین سرور هم داد .
متاسفانه برای اینکه منوها و در کل کل برنامه به صورت فارسی باشه و از تمام امکانات فارسی اون بشه استفاده کرد ، باید بعد از فارسی کردن یونیکد ویندوز ، سیستم رو یک بار ری استارت کنین .

خب مشکل اینجاست که چندین نرم افزار که ازشون استفاده میکنم باید حتمی زبان ویندوز انگلیسی باشه !!
اگه یه راهی پیدا کنید که این مشکل رفع بشه خیلی خوب هست !!! ( در حد پیشنهاد گفتم )

usefee
November 28th, 2009, 12:55
لینک دانلود نداره؟
http://rezasystem.persiangig.com/setup.exe
لینک دانلود نسخه اول تقدیم به تمام دوستانی که تا حالا نرم افزار رو تست نکردن .
امیدوارم که بتونیم از نظرات و پیشنهادات همه دوستان تو این تاپیک استفاده کنیم .

usefee
November 28th, 2009, 12:57
خب مشکل اینجاست که چندین نرم افزار که ازشون استفاده میکنم باید حتمی زبان ویندوز انگلیسی باشه !!
اگه یه راهی پیدا کنید که این مشکل رفع بشه خیلی خوب هست !!! ( در حد پیشنهاد گفتم )
چشم روکا جان
این مشکل توی نسخه دو برطرف شده و به امید خدا توی اون دیگه با مشکل فارسی مواجه نخواهید شد b-)
از پیشنهاد خوبت هم ممنونم :79:

WebRang
November 28th, 2009, 13:11
usefee (http://webhostingtalk.ir/member.php?u=4310)
عزیز
من نیاز به برنامه ای دارم
تحت ویندوز باشه،
نام و نام خانوادگی + ایمیل|شماره تماس + موبایل + سایت مشتری داشته باشه
به اضافه زمان خرید هاش و انقشا ها!
یه چیزیمثل تاریخ یا تقویم باشه و سفاشر ها رو توش درج کنم،
برنامه شما اینطوریه؟!

اگرنیست،اگر واسم بنویسین، چند در میاد؟

usefee
November 28th, 2009, 13:19
usefee (http://webhostingtalk.ir/member.php?u=4310)
عزیز
من نیاز به برنامه ای دارم
تحت ویندوز باشه،
نام و نام خانوادگی + ایمیل|شماره تماس + موبایل + سایت مشتری داشته باشه
به اضافه زمان خرید هاش و انقشا ها!
یه چیزیمثل تاریخ یا تقویم باشه و سفاشر ها رو توش درج کنم،
برنامه شما اینطوریه؟!

اگرنیست،اگر واسم بنویسین، چند در میاد؟
سلام خدمت وبرنگ عزیز :105:
تمام این چیزایی که شما گفتین توی نسخه یک نرم افزار که سال پیش ارائه شد ، بود و میتونین برای استفاده موقت از اون ، نرم افزار رو از آدرس http://rezasystem.persiangig.com/setup.exe دریافت کنید .
چیزی که ما توی این تاپیک داریم صحبت میکنیم در مورد امکانات و ویژگی های نسخه دوم همون نرم افزاره . :104:
امیدوارم که شما و سایر دوستانیکه تا حالا ازین برنامه استفاده نکردن ، بعد از دانلود و استفاده از نسخه یک اون ، بیان تو همین تاپیک و نظرات و پیشنهاداتشون رو برای ارائه نسخه دوم بگن . :63:
ممنونم :53:

WebRang
November 28th, 2009, 13:24
فارسی هاش مشکل داره متاسفانه ..
نسخه دومش کی اوکی میشه؟

WebRang
November 28th, 2009, 13:37
فارسی هاش درهمه ... اصلا" نمیشه خوند،مشکل داره ...
راه حلش چیه؟

usefee
November 28th, 2009, 13:37
فارسی هاش مشکل داره متاسفانه ..
نسخه دومش کی اوکی میشه؟
برای حل مشکل فارسی هاش فقط لازمه از کنترل پانل زبان یونیکد رو فارسی انتخاب کنین و سیستم رو ری استارت کنین .
الان هم داریم در مورد نسخه دوم بحث میکنیم و اینکه چه امکاناتی توش باشه و چه بخش هایی رو بهش اضافه کنین . زمان آماده سازی سیستم بستگی به این داره که دوستان چقدر همکاری و همفکری داشته باشن

WebRang
November 28th, 2009, 13:39
برای حل مشکل فارسی هاش فقط لازمه از کنترل پانل زبان یونیکد رو فارسی انتخاب کنین و سیستم رو ری استارت کنین .
این رو میتونین به صورت تصویری آموزش بدید؟

usefee
November 28th, 2009, 13:55
این رو میتونین به صورت تصویری آموزش بدید؟
با اینکه کم کم داریم از موضوع تاپیک منحرف میشیم ، اما به عنوان آخرین بحث در مورد مشکلات نسخه یک این موضوع رو مطرح میکنم چون ممکنه با رفع مشکل فارسی نسخه اول همه بتونن از اون استفاده کنن و در نتیجه نظرات و پیشنهادات بهتر و بیشتری داشته باشیم . مسیر زیر رو دنبال کنین :

start --> control panel --> regional and language option

بعد به تب دوم یعنی تب language برین و تو قسمت پایین ، هر دو تا چک باکس رو تیک بزنین و apply کنین ، حالا از شما سی دی ویندوز رو میخواد برای نصب زبان ها . بعد از قراردادن سی دی و نصب کلیه زبان ها به تب سوم یعنی تب advanced برین و زبان فارسی رو انتخاب کنبن و ok کنین . حالا ویندوز رو یک بار ری استارت کنین و نرم افزار رو مجددا اجرا کنین .
مشکل فارسی بودن توی نرم افزار با انجام مراحل بالا به طور کامل برطرف میشه ;)

WebRang
November 28th, 2009, 13:59
با اینکه کم کم داریم از موضوع تاپیک منحرف میشیم ، اما به عنوان آخرین بحث در مورد مشکلات نسخه یک این موضوع رو مطرح میکنم چون ممکنه با رفع مشکل فارسی نسخه اول همه بتونن از اون استفاده کنن و در نتیجه نظرات و پیشنهادات بهتر و بیشتری داشته باشیم . مسیر زیر رو دنبال کنین :

start --> control panel --> regional and language option

بعد به تب دوم یعنی تب language برین و تو قسمت پایین ، هر دو تا چک باکس رو تیک بزنین و apply کنین ، حالا از شما سی دی ویندوز رو میخواد برای نصب زبان ها . بعد از قراردادن سی دی و نصب کلیه زبان ها به تب سوم یعنی تب advanced برین و زبان فارسی رو انتخاب کنبن و ok کنین . حالا ویندوز رو یک بار ری استارت کنین و نرم افزار رو مجددا اجرا کنین .
مشکل فارسی بودن توی نرم افزار با انجام مراحل بالا به طور کامل برطرف میشه ;)

utf8 اینجا نداشت که!
درضمن ویندوز بنده هم الان زبان فارسیش سالم و کار میکنه!

این ضعفه برنامه شما نیست؟!

Sepahrad
November 28th, 2009, 14:11
utf8 اینجا نداشت که!
درضمن ویندوز بنده هم الان زبان فارسیش سالم و کار میکنه!

این ضعفه برنامه شما نیست؟!

وبرنگ جان Utf-8 چیه ! باید فارسی کنی تا خودش Utf-8 کنه.

اینجا که میگم برو : Start --> Control Panel -- > Regional and Language Option

خوب اینجا که رفتی این همونظور که میگی فارسی نصبه رو ویندوزت پس : برو به تب Advance و بعد Select a language to match the language version of non-Unicode Programs You want to use :

این گزینه رادیویی رو به Farsi تغییر بده .

اینقدر سوالات حرفه ای نپرس :d

موفق باشید . :53:

usefee
November 28th, 2009, 14:22
این جملاتتون رو ندیده بودم . تازه به چشمم خورد :دی
دستتون درد نکنه ، من چون توی مسایل گرافیکی چندا حرفه ای نیستم ایشالا برای کارهای گرافیکی مزاحم شما و باقی دوستان گرافیست میشیم . :">

WebRang
November 28th, 2009, 14:48
تشکر دوستان مشکلم
حل شد!
اماچطوری میشه از این برنامه نصب شده رو سیستم بک اپ گرفت و روی سیستم دیگه نصب کرد؟!
میخوام اطلاعات مشتریکین رو توش قرار بدیم و روی سیستم کل بچه های وبرنگ نصب بشه!
سوال بعدی من هم : امنیت بررنامه هست، که وضعیتش چی هست؟!
اطلاعات آیا شخصی باقی میمونه؟!
به دست نویسنده برنامه یا .. نمیره!؟

usefee
November 28th, 2009, 14:58
تشکر دوستان مشکلم
حل شد!
اماچطوری میشه از این برنامه نصب شده رو سیستم بک اپ گرفت و روی سیستم دیگه نصب کرد؟!
میخوام اطلاعات مشتریکین رو توش قرار بدیم و روی سیستم کل بچه های وبرنگ نصب بشه!
وبرنگ جان چرا بحث رو شما هی عوض میکنی آخه :(( تاپیک رو از پست اول دقیق بخون تا متوجه بشی که هدفمون اصلا از زدن این تاپیک چی بوده !!!
تمام اسن سوالات و مشکلایی که داری ماله نسخه قبلی نرم افزار بوده که تاپیکش توی آدرس http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=5390 قابل دسترسه و به تمام سوالاتی که پرسیده شده بود قبلا جواب داده شده . الانم که میبینی این تاپیک رو زدیم برای این بوده که برای نسخه دوم نرم افزار و امکاناتش باهم تبادل نظر داشته باشیم نه اینکه نسخه قبلی رو از دوباره معرفی کنیم . :114:

Roka
November 28th, 2009, 15:00
دو کار میشه انجام داد
1 : مشکل فارسی رو رفع کنید
2 : دو نسخه بسازید ، یکی منو های فارسی ، یکی منو های انگلیسی ( یا موقع نصب بشه انتخاب کرد یا .... ) ( فکر کنم زحمت کار کمتر میشه و همچنین ارور های مختلف و عجیب هم کمتر بشه ) چون تو حالت 1 احتمال ارور های مختلف زیاد میشه

بقیه قسمت های نرم افزار مشکلی نداره و فقط منو ها هست که مورد داره ! ( اونم برای بعضی کاربر ها ( کسایی مثل من که نمیتونند از ویندوز فارسی استفاده کنند ) )

usefee
November 28th, 2009, 15:01
سوال بعدی من هم : امنیت بررنامه هست، که وضعیتش چی هست؟!
اطلاعات آیا شخصی باقی میمونه؟!
به دست نویسنده برنامه یا .. نمیره!؟
اگه در حد یه سوال بود باید بگم خیالت راحت چنین مسائلی وجود نداره ولی در غیر اینصورت این حرف رو نادیده میگیرم :109:

usefee
November 28th, 2009, 15:03
دو کار میشه انجام داد
2 : دو نسخه بسازید ، یکی منو های فارسی ، یکی منو های انگلیسی ( یا موقع نصب بشه انتخاب کرد یا .... ) ( فکر کنم زحمت کار کمتر میشه و همچنین ارور های مختلف و عجیب هم کمتر بشه ) چون تو حالت 1 احتمال ارور های مختلف زیاد میشه

بقیه قسمت های نرم افزار مشکلی نداره و فقط منو ها هست که مورد داره ! ( اونم برای بعضی کاربر ها ( کسایی مثل من که نمیتونند از ویندوز فارسی استفاده کنند ) )
البته برای نسخه دوم سعی میکنم از ابزارهایی استفاده کنم که دیگه به این مشکل برنخوریم اما این هم فکر خوبیه که هم یک نسخه فارسی ارائه بشه و هم یک نسخه انگلیسی . مرسی

h_zaman06
November 28th, 2009, 15:14
پرینت هم بگیره خوب میشه ها !!! قابلیت اینم داشته باشه که یک لوگو بگیره و خودش بالای برنامه و همچنین پرینتی که میگیره اضافه بکنه

Arashdn
November 28th, 2009, 15:27
من یه زمانی میخواستم همچین برنامه ای برام بنویسن ولی بعدش بی خیال شدم
حالا خط به خطش رو به عنوان پیشنهاد اینجا میزارم

مشخصات برنامه:

در سیستم ابتدا ما یم مشتری را ادد میکنیم (در پنل مشتری موارد زیر دریافت شه و در صورت امکان بشه هر کدوم رو خالی گذاشت و امکان ویرایش مشخصات بعد از ثبت مشتری هم موجود باشه اینم مواردی که باید در پنل مشتری باشه - نام - نام خانوادگی - موبایل - تلفن - ایمیل - آدرس - توضیحات)

بعد واسه هر مشتری یک یا چند سفارش ادد میکنیم که میتونه - هاست - نمایندگی - دامنه - VPS- server- باشه

در هر سفارش ما خودمون زمان تمدید رو مشخص میکنم ::: البته زمان تمدید بصورت تاریخ یا روز دریافت بشه (مثلا من بزنم در تاریخ 1387/5/8 این سفارش باید تمدید بشه یا بزنم بعد از 50 روز این سفارش باید تمدید بشه

تمام تاریخ ها بصورت شمسی باشه (سال های کبیسه رو فراموش نکنید)

در صفحه اصلی نرم افزار لیست سفارش ها به ترتیب روز های مونده شون مرتب بشه و جلوی همه سفارش ها در صحه اصلی تاریخ تمدیدشون باشه (سفارش ها شامل هاست - دامین - وی پی اس و سرور و نمایندگی هست) و کاربرانی که کمتر از 2 روز به زمان تمدیدشون مونده قرمز رنگ نشون داده بشن --- در این صفحه 30 سفارشی که کمترین روز به زمان تمدیدشون مونده رو بزنید و روی هر سفارش که کلیک کردیم به پنل مشتری ای بره که سفارش مال اونه (تمامی سفارش های مشتری با تاریخ تمدیدشون در پنل مشتری باشن)

در نرم افزار سیستم سرچ باشه که هم مشتریان رو بر اساس نام و نام خانوادگی و هم بر اساس یک یا چند دامینی که در لیست سفارش هاشون هست مشتریان رو جستجو بکنه

با سپاس

usefee
November 28th, 2009, 23:37
خیلی کامل و جامع توضیح داده بودی
امیدوارم باقی دوستان هم شرکت کنن
ممنون

Mohsen
November 29th, 2009, 00:12
خیلی کامل و جامع توضیح داده بودی
امیدوارم باقی دوستان هم شرکت کنن
ممنون

من الان میخواستم با توضیحاتی که خودتون دادین و بچه ها اضافه کردن یه دیتابیس نمونه بسازم و با توضیحش براتون بزارم، اما یه چیزایی هنوز گنگ هست!

1- چه چیزهایی رو قرار هست بتونند تو سیستم فروش رو وارد کنند؟ فقط هاست؟ سرور مجازی و اختصاصی هم هست؟ وی پی ان؟ آی پی، لیسانس سی پنل و دایرکت ادمین و ... ؟ و ... ! دقیقا باید مشخص بشه چه چیزهایی و اینکه هر کدوم اینا موقع تعریف کردن پکیج چه مشخصاتی باید براشون وارد بشه! مثلا برای هاست باید فضا و پهنای باند و ... وارد بشه و ...!
البته راه های دیگه ای هم هست مثل اینکه یه سایر موارد باشه و ...!
در هر صورت نظر دوستان و نهایتا نظر خود شما ملاک هست!
2- گروه و معرف و کد تخفیف هم میخواید در نظر بگیرید یا نه؟
گروه (برای اینکه برای هر گروه تعرفه مشخصی باشه، مثلا به مدارس یه قیمت متفاوت به ادارت دولتی یه قیمت متفاوت و ...)
معرف(برای اینکه درصدی از مبلغ فروش به معرف اختصاص پیدا کنه)
کد تخفیف (برای مناسبت ها که قیمت ها رو ممکنه کم و زیاد کنیم، لازم نباشه قیمت ها دستکاری بشه!)
و سایر مواردی که ممکنه دوستان الان دارن لحاظ میکنند و به ذهن من نرسیده!
این دو مورد رو مشخص کنید تا من بشینم یه نمونه دیتابیس بسازم و اگه دوباره جایی به ابهام خوردم بگم!

ضمنا فکر میکنم باید تاریخچه قیمت ها هم نگه داری بشه ، چون هر سال ممکنه قیمت ها بالا بره و بعد اگه ابهامی تو حساب و کتاب کسی پیش اومد باید قیمت های گذشته مشخص باشه، درسته؟

MagicVps.Com
November 29th, 2009, 06:52

روکا جان اصلا کاری به اون نرمافزار هات نداره اونها از زبان اینگلیسی استفاده میکنندو هیچ تداخل و مشکلی ایجاد نمیشه و با همون تغیر که دوستان گفتن توی برنامهایی که احتیاج به فارسی هست مثل این برنامه از زبان فارسی هم پشتیبانی میشه همین

دو کار میشه انجام داد

ارور خاصی نمیده رفیق اگر منظورتون همون حالت غرچنگ قورباغه هست که باید امکان ساپورت فارسی هم موقع نصب ویندوز یا بعداز نصب ویندوز انتخاب بشه(مسیرش دوستان گفتن ) به همین راحتی

در مورد پیشنهاد هم حتما نصب میکنم و پیشنهاد میدم فقط یک نکته به نظرم باید از چند قسمت تشکیل بشه و یک قسمت هم تقریبا بصورت حسابداری داشته باشه با توجه به دیتا بیس وارد شده یک قسمت مشتری و یک قسمت هم که مال خود شرکت هاستینگ هستش که به عنوان مثال مشخص بشه مال کدوم سرور هستش و ....... اینها هر کدومش یکسری زیر بخش داره که میام بعد کامل میگم شاید دوستان استقبال کردن

Roka
November 29th, 2009, 10:09
روکا جان اصلا کاری به اون نرمافزار هات نداره اونها از زبان اینگلیسی استفاده میکنندو هیچ تداخل و مشکلی ایجاد نمیشه و با همون تغیر که دوستان گفتن توی برنامهایی که احتیاج به فارسی هست مثل این برنامه از زبان فارسی هم پشتیبانی میشه همین
ارور خاصی نمیده رفیق اگر منظورتون همون حالت غرچنگ قورباغه هست که باید امکان ساپورت فارسی هم موقع نصب ویندوز یا بعداز نصب ویندوز انتخاب بشه(مسیرش دوستان گفتن ) به همین راحتی

ممنون از توجهتون
ولی کسی برای استفاده از یه لاستیک ماشین رو عوض نمیکنه!

برنامه نویس قصدش از ایجاد این تاپیک این بوده که مشکلات نرم افزارش رو پیدا کنه و حل کنه ، نه اینکه راه حل بگه برای استفاده از نرم افزارش ! خیلی از مشکلات برای استفاده از نرم افزار های مختلف رو میشه حل کرد ولی بهترین کار اینه نرم افزار جوری باشه که با انواع یا اکثر سیستم ها مشکلی نداشته باشه ! ( و نرم افزار رو اگه بخوای بهش رنک بدی ، یکی از مهم ترین فاکتور ها همین مورد هست )

من گفتم !!! چند تا نرم افزار دارم که اگه زبان ویندوز هر چیزی !!!! به جز english (Unlited States ) باشه از کار میوفته !!

بهتره مشکلات رو بگیم تا یه نرم افزار made in vatan داشته باشیم برای مدیریت مشتریان !!!

usefee
November 29th, 2009, 20:24
من الان میخواستم با توضیحاتی که خودتون دادین و بچه ها اضافه کردن یه دیتابیس نمونه بسازم و با توضیحش براتون بزارم، اما یه چیزایی هنوز گنگ هست!

1- چه چیزهایی رو قرار هست بتونند تو سیستم فروش رو وارد کنند؟ فقط هاست؟ سرور مجازی و اختصاصی هم هست؟ وی پی ان؟ آی پی، لیسانس سی پنل و دایرکت ادمین و ... ؟ و ... ! دقیقا باید مشخص بشه چه چیزهایی و اینکه هر کدوم اینا موقع تعریف کردن پکیج چه مشخصاتی باید براشون وارد بشه! مثلا برای هاست باید فضا و پهنای باند و ... وارد بشه و ...!
البته راه های دیگه ای هم هست مثل اینکه یه سایر موارد باشه و ...!
در هر صورت نظر دوستان و نهایتا نظر خود شما ملاک هست!
2- گروه و معرف و کد تخفیف هم میخواید در نظر بگیرید یا نه؟
گروه (برای اینکه برای هر گروه تعرفه مشخصی باشه، مثلا به مدارس یه قیمت متفاوت به ادارت دولتی یه قیمت متفاوت و ...)
معرف(برای اینکه درصدی از مبلغ فروش به معرف اختصاص پیدا کنه)
کد تخفیف (برای مناسبت ها که قیمت ها رو ممکنه کم و زیاد کنیم، لازم نباشه قیمت ها دستکاری بشه!)
و سایر مواردی که ممکنه دوستان الان دارن لحاظ میکنند و به ذهن من نرسیده!
این دو مورد رو مشخص کنید تا من بشینم یه نمونه دیتابیس بسازم و اگه دوباره جایی به ابهام خوردم بگم!

ضمنا فکر میکنم باید تاریخچه قیمت ها هم نگه داری بشه ، چون هر سال ممکنه قیمت ها بالا بره و بعد اگه ابهامی تو حساب و کتاب کسی پیش اومد باید قیمت های گذشته مشخص باشه، درسته؟
مواردی که مد نظر من بوده تا الان هاست و دامنه بوده ، همانطور که توی نسخه یک دیده می شد . :">
باید کمی روش فکر کنم و دوستان هم بیان و ببینیم که چی چیزهایی بیشتر براشون نیازه . :114:
باز هم از شما ممنونم تسنیم جان که توی بحث شرکت کردین =D>
بیشتر به این تاپیک سر بزنین ، دلمون براتون تنگ میشه :x

usefee
November 29th, 2009, 20:26
در مورد پیشنهاد هم حتما نصب میکنم و پیشنهاد میدم فقط یک نکته به نظرم باید از چند قسمت تشکیل بشه و یک قسمت هم تقریبا بصورت حسابداری داشته باشه با توجه به دیتا بیس وارد شده یک قسمت مشتری و یک قسمت هم که مال خود شرکت هاستینگ هستش که به عنوان مثال مشخص بشه مال کدوم سرور هستش و ....... اینها هر کدومش یکسری زیر بخش داره که میام بعد کامل میگم شاید دوستان استقبال کردن
خیلی ممنون . لطف میکنید :103:
پس بی صبرانه منتظر میمونیم تا شما بیاین و مثل باقی دوستان نظر خودتون رو بفرمایین که به نظر اگه دوستانی که میتونن و امکاناتش رو دارن هم همشون مثل شما موارد مورد نیازشون رو بیان و با طبقه بندی و جزئیات توی اینجا بذارن ، خیلی راحت تر و بهتر میشه در مورد بخش های کلی نرم افزار تصمیم گرفت .

usefee
November 29th, 2009, 20:28
بهتره مشکلات رو بگیم تا یه نرم افزار made in vatan داشته باشیم برای مدیریت مشتریان !!!
به امید خدا . . .

Mohsen
November 29th, 2009, 21:42
مواردی که مد نظر من بوده تا الان هاست و دامنه بوده ، همانطور که توی نسخه یک دیده می شد . :">
باید کمی روش فکر کنم و دوستان هم بیان و ببینیم که چی چیزهایی بیشتر براشون نیازه . :114:
باز هم از شما ممنونم تسنیم جان که توی بحث شرکت کردین =d>
بیشتر به این تاپیک سر بزنین ، دلمون براتون تنگ میشه :x

در خدمتم!
شما در مورد چیزایی که گفتم تصمیمت رو که گرفتی(با توجه به نظر بچه ها و وقتی که میخوای صرف کنی و ...) همین جا اعلام کن تا منم دیتابیس و توضیحات برنامه که مد نظر خودم هست همین جا بزارم، بعدم شما مطابق سلیقه خودت تغییر بدی

AmirHosein
November 30th, 2009, 17:06
به امید خدا . . .
سلام>:d<

بر اخوی گرامی‌>:d<

خوبی‌ چه خبر نسخه جدید کی‌ آماده می‌شه ما هلاکشیم
=p~=p~

bijans
November 30th, 2009, 17:38
دوست عزیز،

همونطور که قبلاً هم گفتم جای یک سری امکانات توی این نرم افزار خالیه. مثلاً:

لیست فاکتورها، انتخاب و مشاهده ی فاکتورها
مالیات بر ارزش افزوده
امکانات ریسلری دامین

و ...

با تشکر.

usefee
November 30th, 2009, 23:13
در خدمتم!
شما در مورد چیزایی که گفتم تصمیمت رو که گرفتی(با توجه به نظر بچه ها و وقتی که میخوای صرف کنی و ...) همین جا اعلام کن تا منم دیتابیس و توضیحات برنامه که مد نظر خودم هست همین جا بزارم، بعدم شما مطابق سلیقه خودت تغییر بدی
چشم، حتما قبل از پیاده سازی توی همین تاپیک با دوستان به توافق میرسیم و خدمتتون اعلام میکنم

usefee
November 30th, 2009, 23:15
سلام>:d<

بر اخوی گرامی‌>:d<

خوبی‌ چه خبر نسخه جدید کی‌ آماده می‌شه ما هلاکشیم
=p~=p~
نگفتم بیای تو تاپیک بپرسی که آماده میشه :102:
اگه یادت نرفته باشه جمعه بعد الکامپ بهت گفتم بیاین تو تاپیک تا به یه نتیجه گیری کلی برسیم :70:

usefee
November 30th, 2009, 23:17
دوست عزیز،

همونطور که قبلاً هم گفتم جای یک سری امکانات توی این نرم افزار خالیه. مثلاً:

لیست فاکتورها، انتخاب و مشاهده ی فاکتورها
مالیات بر ارزش افزوده
امکانات ریسلری دامین

و ...

با تشکر.
یه سری از چیزایی که شما و سایر دوستان میخواین رو بنده باهاش آشنایی ندارم چون مثل شما تجربه هاستینگ و . . . ندارم . پس بهتره اگه چیزی مدنظرتونه با توضیح کاملش بفرمایین و اینکه چجوری هست یا باید باشه .
و اینکه کدوم یک از دوستانی که اینجا هاستینگ دارن ، مالیات بر ارزش افزوده میدن :-s:39::-?

Nikihost
December 1st, 2009, 00:27
به نظر من اگر يه امكان پشتيبان گيري به 3 صورت تعبيه كنيد عالي ميشه
1- ذخيره روي سيستم
2- روي ftp
3- در database

usefee
December 2nd, 2009, 11:43
به نظر من اگر يه امكان پشتيبان گيري به 3 صورت تعبيه كنيد عالي ميشه
1- ذخيره روي سيستم
2- روي ftp
3- در database
گزینه یک که مشکلی نداره ، اون رو توی نسخه جدید تعبیه خواهیم کرد اما در مورد گزینه های دو و سه میشه بیشتر توضیح بدین ؟

aminzadeh
December 2nd, 2009, 17:42
به نظر من فقط قسمت ریسلری و حساب کتاباش (بدهکار بستانکار و چاپ فاکتور) و یه قسمت گزارش گیری کلی کم داره

usefee
December 2nd, 2009, 22:10
به نظر من فقط قسمت ریسلری و حساب کتاباش (بدهکار بستانکار و چاپ فاکتور) و یه قسمت گزارش گیری کلی کم داره
اوکی . ایشالا بحث بدهکار و بستانکار و گزارش گیری در نسخه جدید در نظر گرفته می شود .

lkmew
December 7th, 2009, 10:38
دوست عزیز فقط جوری نباشه که همینجوری بحث ادامه پیدا کنه تا جاییکه این برنامه نصیب نوه نتیجه هامون بشه.
شما ورزن دو رو زودتر عنایت فرما ایشالله بقیه موارد باقی مونده رو تو ورزنهای 3و 4 و ... لحاظ می کنین.

aminzadeh
December 7th, 2009, 14:14
دوست عزیز فقط جوری نباشه که همینجوری بحث ادامه پیدا کنه تا جاییکه این برنامه نصیب نوه نتیجه هامون بشه.
شما ورزن دو رو زودتر عنایت فرما ایشالله بقیه موارد باقی مونده رو تو ورزنهای 3و 4 و ... لحاظ می کنین.

درست می گه یه لطف کن فعلا همین ها را اضافه کن بقیه اشون در ورز نهای بعدی

TukaNet
December 19th, 2009, 22:23
خوب به نظر من یک چک لیست تهیه کنیم از امکاناتی که در برنامه های مشابه هست . مثلا توی whmcs یا AWBS هر امکاناتی هست رو لیست کنیم .
بعضی امکانات رو هم بر حسب نیاز تغییراتی ایجاد کنیم و دوست عزیزمون هم روی برنامشون این ها رو پیاده کنند .

usefee
January 2nd, 2010, 12:59
با تشكر از تمام دوستني كه لطف كردن و نظرات و پيشنهادات خودشون رو بيان كردن .
با جمع بندي تاپيكها توي انجمن هاي مختلف و نظرات و پيشنهاداتي كه براي نسخه اول اومده بود ، چارچوب كلي نسخه دوم بسته شد و ايشالا به اميد خدا بعد از امتحاناتم شروع به كد نويسي ميكنم . زبان برنامه نويسي نرم افزار جاوا و بانك اطلاعاتي اون mysql خواهد بود . انتخاب اين زبان و بانك اطلاعاتي ، بيشتر به دليل قدرت هاي فوق العاده اين دو در پياده سازي شي گرا و سرويس گراست و اينكه در آينده براي راه اندازي يك سيستم توزيع يافته دستمون باز تر باشه .
امتحانات بنده از تاريخ 17 دي شروع ميشه و در تاريخ 3 بهمن تموم ميشه و از اونجايي كه كار كدينگ فكر نمي كنم بيشتر از ده روز وقت بگيره ، ايشالا تا قبل از 22 بهمن اگه مشكلي پيش نياد نرم افزار رو پابليك ميكنم . در ضمن دوستاني هم كه دوست دارن ت زمينه هاي گرافيكي و . . . كمك حال ما باشن خوشحال يشيم اعلام آمادگي بفرماين كه ايشالا به اميد خدا نرم افزار از هر لحاظي كامل باشه . . .

Arashdn
May 28th, 2010, 12:21
سلام
چرا کار این نرم افزار به کل متوقف شده و هیچ خبری ازش نیست؟؟؟

Skoot
September 15th, 2010, 14:22
کر کره رو کلا پایین کشیدین؟

alirezakhani
October 5th, 2010, 04:40
سلام به همه دوستان آقا لينك دانلودتون مشكل داره و اگر امكان داره نسخه دوم رو بزارين و يا اگر نسخه خوبي هست مي شه خريدش كنيم

AmirHosein
October 5th, 2010, 11:31
فعلا همه سر کاریم8-|

soheilbehro
August 31st, 2011, 18:37
کی بود این همه ادعا میکرد و این تاپیک رو جزو تاپیک های مهم قرار داده
پس کو برنامه؟!!!

masterphp
March 22nd, 2012, 00:44
هزینه این سیسم چقدره؟ یا به صورت رایگان ارائه میشه؟
اگر رایگان از کجا میشه دانلود کرد

0060
March 22nd, 2012, 01:04
هزینه این سیسم چقدره؟ یا به صورت رایگان ارائه میشه؟
اگر رایگان از کجا میشه دانلود کرد
دوست عزیز صفحات آخر تاپیک رو بخونید به تاریخ تاپیک هم دقت کنید

hamtermi
March 22nd, 2012, 11:44
با اینکه از موزه در اومده ولی خوب نشون میده کار ما ایرانی هارو که آخر و عاقبت کار گروهی چی میشه.....

loginvps
April 2nd, 2012, 02:54
دوستان گرامی حتما مشکی پیش اوومده باید کمی بیشتر صبر کنیم ببینیم چی میشه

AmirHosein
April 2nd, 2012, 03:03
قفل شد :-|.