PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مودم همراه وایمکس ایرانسل

mahosseini
July 22nd, 2012, 05:24
با سلام

من می خواستم یکی از مودم های وایمکس ایرانسل رو بگیرم

قبلا مودم ایندور رو امتحان کردم و مشکلی نبوده ، کسی از دوستان هست که این مودم ( مودم همراه ) را خریداری کرده و تجربه کار باهاش رو داشته باشه .

گوگل کردم چیزی زیادی پیدا نکردم !

مودم همراه ( جیبی ) مبین نت مشکلات زیادی داشته می خواستم ببینم این مودم مشکلی داره با نه ؟

صفحه مودم ایرانسل : جشنواره تابستان وایمکس (http://wimax.irancell.ir/Layer2/?id=329)

7302

mahkoom021
July 22nd, 2012, 14:09
مودم همراه ( جیبی ) مبین نت مشکلات زیادی داشته می خواستم ببینم این مودم مشکلی داره با نه ؟

سلام
اقا منم قصد خرید این مودم رو دارم میشه این مشکلاتی که باهاش داشتید رو بگید
و در کل با توجه به اینکه این وایمکس ایرانسل اینترنت اصلی من نیست و خونه با محل کار با یه اینترنت دیگه وصلم و فقط میخوام که مثلا اگه خونه دوستی اشنایی یا مسافرتی میریم اینو با خودم ببرم و نهایتا ۲-۳ روز استفاده کنم شما اینو پیشنهاد میکنید ؟

mahosseini
July 22nd, 2012, 14:22
سلام
اقا منم قصد خرید این مودم رو دارم میشه این مشکلاتی که باهاش داشتید رو بگید
و در کل با توجه به اینکه این وایمکس ایرانسل اینترنت اصلی من نیست و خونه با محل کار با یه اینترنت دیگه وصلم و فقط میخوام که مثلا اگه خونه دوستی اشنایی یا مسافرتی میریم اینو با خودم ببرم و نهایتا ۲-۳ روز استفاده کنم شما اینو پیشنهاد میکنید ؟

من این مشکل رو نداشتم تو این صفحه مطالب جالبی هست که می تونید ببینید
http://www.90ict.com/index.aspx?pid=10428&articleid=6972

بنده نظرم رو ایرانسل هست که دارم تحقیق می کنم راجع بهش .

mahkoom021
July 22nd, 2012, 14:51
ببخشید یه سوال
میزان انتن مودم و سرعتی که اینترنت داره مگه به فاصله با دکل های مبین نت ربط نداره ؟
و این دکل ها هم برای وایمکس خونگی هستن و هم برای این مودم فضای باز دیگه
یعنی تو محل هایی که مودم ایندور وایمکس مبین نت داره جواب میده باید این مودم جیبی هم جواب بده درسته ؟یا به عامل دیگه ای هم ربط داره ؟

hossein535
July 22nd, 2012, 15:25
ما دیدیم دوستان خریداری کردند سرعتش خوب بود حدود 60-70 توی idm

تنها مشکلش هم بحث آنتن دهی بود

novinvps.com
July 22nd, 2012, 19:32
من خودم مبین نت دارم
تاکید میکنم از مودم های مبین نت که همراه هستند خرید نکنید سیگنال ضعیفی داره
tested okay.

MihanTech
July 22nd, 2012, 19:47
مبین نت وقت مودم های ایندور و اوت دور . به هیچ وجه مودم جیبی مبین نت خریداری نکنید ! به هیچ وجه ! این رو بنده به عنوان عامل فروش مبین نت عرض میکنم !

مودم ها تا 1-2/5 کیلومتری دکل جواب میده در حالت نرمال ، از اون به بعد در طبقات همکف جواب نمیده و باید در ارتفاع باشید ( طبقه دوم ، سوم و .... )

مودم های اوت دور بسیار استیبل هستند که ما برای *** بانک ها فقط از اوت دور استفاده میکنیم . این ها بورد فوق العاده ای دارند به طوری که برای شهرک های صنعتی که 4-5 کیلومتر از شهر دور هستند از این سری مودم ها استفاده میکنیم .

موفق باشید

mahosseini
July 22nd, 2012, 20:57
ما دیدیم دوستان خریداری کردند سرعتش خوب بود حدود 60-70 توی idm

تنها مشکلش هم بحث آنتن دهی بود

تو کدوم شهر ، در حال حرکت هم آنتن میده ؟
شما به عنوان کسی که دیدید کاراییش رو توصیه می کنید یا نه ؟
در تبلیغات نوشته شده Wifi هم هست ، آیا کاراییش مناسب هست ؟

MagicVps.Com
July 22nd, 2012, 23:08
چرا از USB استفاده نمکنی انداهز یک فلش هست اونهم مثل همنی هرجا قرار هست همراه انتن بده اون usb هم انتن میده اندازه یک فلش مموری هم هست

MagicVps.Com
July 22nd, 2012, 23:11
من با usb در حال حرکت با اینکه انتن با توجه به موانع که توی مسیر بود و دور و نزدیکی از انتن سیگنالش بین 100% تا 35 %متغیر بود ولی توی همون حالت 35 %هم باز سرعت دانلود فرقی نمیکرد اشتراک 1 مگ بود با سرعت 110 انتن %35 تا %100 فرقی نکرد داشت با سرعت 110 دانلود میکرد در حال حرکت

mahosseini
July 22nd, 2012, 23:24
من با usb در حال حرکت با اینکه انتن با توجه به موانع که توی مسیر بود و دور و نزدیکی از انتن سیگنالش بین 100% تا 35 %متغیر بود ولی توی همون حالت 35 %هم باز سرعت دانلود فرقی نمیکرد اشتراک 1 مگ بود با سرعت 110 انتن %35 تا %100 فرقی نکرد داشت با سرعت 110 دانلود میکرد در حال حرکت

اتفاقا مودم usb در حال حاضر 70% تخفیف داره

اما به سه دلیل دنبال اینم که مودم همراه رو بگیرم

1. تا اونجایی که مطالعه کردم مودم های دیگه عملا برای استفاده در حال حرکت طراحی نشده و الان از شما میشنوم که میشه در حال حرکت هم استفاده کرد چون تا الان استفاده ای نداشتم

2. مودم همراه قابلیت wifi هم داره و می شه چند دستگاه همزمان استفاده کرد

3. مودم usb از منابع سیستم هم استفاده می کنه ! البته این موضوع رو مطمئن نیستم ، فقط مطلبی در گویا ای تی خوندم و نقل قول می کنم

انقال تجربیاتتون به بنده کمک زیادی می کنه

با تشکر

rezaonline.net
July 22nd, 2012, 23:33
آقا من خونه ام ، نیاز به مودم همراه ندارم .
فقط یه چیزی میخوام که قطعی نداشته باشه مطلقاً .
ایرانسل یا همراه اول پیشنهاد بدید .
مبین نت توی محدوده نیستیم متاسفانه

shahmoradi
July 22nd, 2012, 23:41
من خودم در مغازه از مودم usb ایرانسل استفاده می کنم به نظرم اگه wifi برات مهم نیست و زیاد هم کارایی آن چنانی نداره (فقط جاهایی که جمع هستین بدرد می خوره) اگه می خواهی مودم usb بخر الان هم 70 درصد تخفیف میده قیمتش فقط 29.900 تومان است.مودم همراه ایرانسل قیمتش خیلی بالاست اگه wifi نمی خواهی پیشنهاد من usb است.

mahosseini
July 23rd, 2012, 00:02
آقا من خونه ام ، نیاز به مودم همراه ندارم .
فقط یه چیزی میخوام که قطعی نداشته باشه مطلقاً .
ایرانسل یا همراه اول پیشنهاد بدید .
مبین نت توی محدوده نیستیم متاسفانه

والا چیزی که قطعی نداشته باشه تو ایران تقریبا مثل یک رویا می مونه
اما به صورت نسبی مودم ایرانسل بهتره
توی سایتش مناطق تحت پوشش رو ببین

اگر ساپورت می کنه به نظرم وایمکس ایرانل بد نیست .
من از مودم ایندور استفاده کردم !

mahosseini
July 23rd, 2012, 00:06
من خودم در مغازه از مودم usb ایرانسل استفاده می کنم به نظرم اگه wifi برات مهم نیست و زیاد هم کارایی آن چنانی نداره (فقط جاهایی که جمع هستین بدرد می خوره) اگه می خواهی مودم usb بخر الان هم 70 درصد تخفیف میده قیمتش فقط 29.900 تومان است.مودم همراه ایرانسل قیمتش خیلی بالاست اگه wifi نمی خواهی پیشنهاد من usb است.

حق با شماست .

اما برای یکبار مودم می گیری ! می خواستم ببینم اگر ارزشش رو داره مودم همراه رو بگیریم اما مثل اینکه کسی تا به حال استفاده نکرده .

البته wifi هم برام مهمه .

hossein535
July 23rd, 2012, 12:10
بله در حال حرکت هم آنتن میدهد اما نوسان دارد

به نظر من اگر به adsl دسترسی ندارید و یا adsl جوابگو نیست خریداری نمایید البته در نظر داشته باشید در هر نقطه سرعت مودم قابل تغییر است اینجا که از طرف خود شرکت آمدند خود خونه را از نظر سرعت تست کردند.

بله مودم از نوع wifi هم بود کارایی اش خوب بود

در ضمن یک قسمت سوکت تلفن هم روی مودم بود که شرکت گفته بود به زودی یک قابلیت استفاده از تلفن هم به مودم اضافه میشود همانند یک خط تلفن بی سیم.

senior_ardeshir
February 25th, 2013, 00:47
سلام دوستان من مودم جیبی ایرانسل ( 1 مگ ) دارم. دارم از ایران میرم و هر کی به کارش میاد بگه همین جا به بهترین قیمت میفروشمش. ممنون
از کرج یا تهران

mahosseini
February 25th, 2013, 00:50
سلام دوستان من مودم جیبی ایرانسل ( 1 مگ ) دارم. دارم از ایران میرم و هر کی به کارش میاد بگه همین جا به بهترین قیمت میفروشمش. ممنون
از کرج یا تهران

قیمت و آیا اعتبار سالیانه داره ؟

senior_ardeshir
February 25th, 2013, 00:53
بله 1 سال اعتبار داره و همینطور که میدونید الان 270 شده ولی من 200 تومان میفروشم

1000iran
February 25th, 2013, 01:06
160 هستم.
بیشتر پولم نمیرسه.
شرمنده