PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دعوت به همکاری در مورد مجازی سازی

pardishosting
July 22nd, 2012, 01:19
با سلام

از کاربرانی که واجد شرایط هستند خواهشمندم که از طریق پیام خصوصی اعلام امادگی کنند.

- تسلط و تجربه کار با مجازی ساز xenserver , Vmware
- عدم فعالیت تجاری در حوزه سرور مجازی و هاست . (کار اصلیشون منیجر باشه)

برای نصب و تنظیم و کمک در مدیریت مجازی ساز ها نیاز به منیجر مورد اعتماد داریم. پروژه ها دائمی نیستند ولی منیجر مورد نظر به طور همیشگی همکار شرکت بافی خواهند ماند.

فعالیت مورد نیاز :
- داشتن تجربه در نصب و کانفیگ صحیح مجازی ساز
- دانش کافی برای حل مشکلات احتمالی در هر زمان در کمترین زمان ممکن .
- تجربه کافی برای مشاوره

با احترام ....

camelian77
July 22nd, 2012, 02:55
برای مشاوره و طرح ریزی می‌تونم کمکتون کنم.

icts24.com
July 22nd, 2012, 03:25
سلام

برای راه اندازی سیستم solusVM به همراه XEN یا OpenVZ و ... میتونم کمکتون کنم ، در صورت تمایل پیام بزارید .

pardishosting
July 22nd, 2012, 12:22
از پیشنهادات شما ممنون هستم ...
ولی لطفا به این گزینه توجه کنید :
- عدم فعالیت تجاری در حوزه سرور مجازی و هاست . (کار اصلیشون منیجر باشه)

pardishosting
July 23rd, 2012, 00:03
با شرایط تعریف شده کسی نیست ؟

MJmoonwalk
July 23rd, 2012, 00:16
شرایط به صورت پیام خصوصی ارسال شد.

itjavani
July 23rd, 2012, 00:20
با شرایط تعریف شده کسی نیست ؟

عموما افرادی که منجر هستند و خودشان فروش نداشته باشند به هر نحوی در این انجمن خیلی انگشت شمار پیدا میکنید که باز هم پی آن باشید باز فروش کوچکی دارند!
با توجه به سوابق شما بهتون پیشنهاد میکنم که با شرکتی که سابقه دار هست در زمینه منیج قرار داد ببندید که براتون کارهای کلی منیج رو انجام بدند که هم مطمئن تر هستند هم اینکه سواد کافی کار هست! اگر به فکر این هستید رقیب هستند ممکنه خطایی سر بزنه ، باید بگم اگر قرارداد طی تعهدات مثبت باشه هیچ مشکلی پیش نمیاد واستون! سفره ای هست ک پهن هست و هر کسی گوشه سفره نشسته داره کار میکنه...