PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سامانه ارسال پیام کوتاه باشماره های اختصاصی رند رایگان باقابلیت دریافت رایگان،هزینه ارسال 89ریال

megfa
July 21st, 2012, 11:23
فروش ویژه سامانه پیام کوتاه سیگما اس ام اس آغاز گردید

شما با پرداخت 50.000 تومان در سال اول صاحب :
یک خط اختصاصی رایگان رند از 3000 و یا غیر رند از 1000 و ثبت شماره به نام خود کاربر+2000 اعتبار هدیه+دسترسی به تمامی امکانات کاربری+امکان دانلود گزارش و دریافت شماره ها در ارسال انبوه کشوری و یا منطقه ای+ وبسرویس رایگان+ارائه ماژول های رایگان سیستم WHMCS، فروش شارژ MPC،جوملا و Freer و... +

بانک استانهای کشور
بانک استانهای کشور [ آپدیت سال 90 ]
بانک شماره های ایرانسل
بانک مشاغل ، اصناف و دارندگان صنایع
بانک محله ای استان البرز
بانک محله ای استان تهران
بانک محله ای توابع استان تهران
بانک کد پستی استان البرز
بانک کد پستی استان تهران
بانک کد پستی اصفهان
بانک کد پستی شیراز
بانک کد پستی مشهد
و....

قابل ذکر است که به سامانه سیگما هر ماه یک الی دو بخش جدید اضافه می شود که این امکانات بصورت رایگان در تمامی پنل ها فعال می گردد و از کاربر بابت فعال سازی آن هیچ هزینه اضافی گرفته نمی شود و کاربر در طول یکسال بابت پنل یکبار هزینه می پردازد و تنها هزینه ای که می پردازد صرفا جهت ارسال پیامک است

و پس از گذشت یکسال هزینه قابل پرداخت با کسر 15% الی 20% تخفیف امکان پذیر خواهد بود و لازم به ذکر است که اپراتورها چند سال متوالی بابت تمدید شماره ها هزینه ای دریافت نکرده اند و متاسفانه بعضی از همکاران اشتباها به کاربران دائمی اعلام می کنند و کاملا اشتباه است زیرا از طرف خود اپراتور هیچ بخشنامه ای مبنی بر دائمی شدن خطوط ذکر نشده است

جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید
پشتیبانی 24 ساعته ما آماده پاسخ گویی به سوالات شما می باشد

ID yahoo : megfa1
SigMa SmS --- سامانه هوشمند ارسال ودریافت پیام کوتاه سیگما (http://sigmasms.ir)
دموی سامانه :

panel.sigmasms.ir
User/pass : test

مشابه پنل سیگما در اینترنت دیده شده است اما از لحاظ ظاهری مشابه هستند زیرا بابت بروز رسانی امکانات هزینه ای نمی پردازندو در صورت نارضایتی از پنل ما تا 7 روز هزینه قابل برگشت است

در صورت تمایل امکان ارسال پیامک تست از داخل پنل وجود دارد، فقط کافی است از پشتیبانی آنلاین درخواست نمایید

megfa
July 23rd, 2012, 09:38
دوستان لازم به ذکر است که تعرفه 89 ریال با احتساب 5% مالیات است و بدون مالیات برابراست با 84 ریال

باتشکر

megfa
July 24th, 2012, 10:50
لازم به ذکر است که تعرفه 89 ریال با احتساب 5% مالیات است و بدون مالیات برابراست با 84 ریال

blue boy
July 26th, 2012, 15:19
عالیه

megfa
July 26th, 2012, 15:28
عالیه
لطف دارید
در خدمت شما هستیم

shahab-f
July 26th, 2012, 15:32
من ازشون سرویس دارم .. از همه لحاظ عالی هستند : پشتیبانی , برخورد با مشتری , قیمیت و خدمات..
کاملا تائید میشند

megfa
July 26th, 2012, 15:38
من ازشون سرویس دارم .. از همه لحاظ عالی هستند : پشتیبانی , برخورد با مشتری , قیمیت و خدمات..
کاملا تائید میشند
ممنونم از شما دوست عزیز،لطف دارید
وظیفه بنده هست
موفق باشید

megfa
August 11th, 2012, 14:28
فروش ویژه همچنان باقی است