PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تعرفه خط ثابت؟

AriyaDownload
July 21st, 2012, 01:07
سلام
اگه تاپیک من رو در مورد http://www.webhostingtalk.ir/f41/52401/ مشاهده کرده باشید، حتما می دونید که من چند ماهی هست که اقدام به دریافت نماد کردم.
الان با بدبختی فراوان نماد موقت رو بهم دادن. حالا یک مشکل اساسی دیگه که هست اینه که اینا تو قسمت نماد، وقتی رویه لوگو کلیک می کنی که اطلاعات صاحب فروشگاه رو می ده
شماره تلفن ثابت رو قرار می دن.
حالا مشکل این هست که چون من یا اکثر فروشگاه های اینترنتی در منزل یا محل سکونتشون اقدام به فعالیت می کنن، شماره تلفن منزلشون در سایت (یک مکان عمومی) قرار می گیره که به نظرم وجهه ی خوبی نداره و می تونه باعث ایجاد مزاحمت هم بشه. حالا جدا از این بحث ها معمولا وقتی تلفن منزل به صدا در می یاد، تنها مسئول فروشگاه که اقدام به پاسخگویی نمی کنه، اعضای منزل هم پاسخ تلفن رو می دن. حالا من هر چی به این نماد ایمیل می زنم می گم بابا شماره ثابت یکی منرل هست، یک شماره دیگه یا شماره موبایلم رو قرار بدید تو گوششون نمی ره که نمی ره.
الانم تصمیم دارم اگه به صرفه باشه یک خط ثابت برای خودم خریداری کنم، بعدش تماس هاش رو انتقال بدم به گوشیم :d
1- حالا می خوام بدونم از دوستان کسی می دونه تعرفه ها به چه صورت هست؟ (خط تلفن ثابت در مشهد)
2- تو گوگل جستجو کردم، تو سایت مخابرات مشهد هم رفتم، اطلاعاتی در این مورد و هزینه ها پیدا نکردم. از دوستان کسی در مورد تعرفه ها و هزینه ها اطلاعاتی داره؟
3- و اینکه چه مدت زمان می بره تا خط ثابت رو تحویل بدن؟ (یعنی راه اندازی بشه و من بتونم استفاده کنم؟)
4- همچنین اینکه تویه یکی از تاپیک ها در مورد شماره مجازی دیدم یکی از دوستان سوال کرده بود، می خواستم بدونم این شماره های مجازی چطوری هست؟
5- می شه تماس ها رو منتقل کرد به خط تلفن همراه؟ به چه صورت باید خریداری کرد؟
6- با پیش شماره مشهد (511) هم این نو شماره ها موجود هست یا خیر؟

ممنون می شم دوستانی که اطلاعاتی دارن من رو راهنمایی کنن
با سپاس

0060
July 21st, 2012, 01:16
هزینه بین 80 تا 100 هزار تومان هست
برای درخواست هم باید تشریف ببری دفاتر خدمات پستی و اونجا درخواست بدی اونجا درخواستتو میفرستن مخابرات بعد از یک هفته میری همون دفتر خدمات پستی و جواب درخواستتو میگیری اگه مثبت بود هزینه رو واریز میکنی فکر کنم یکی دو هفته طول میکشه بیان برات خط رو اوکی کنن

shivahost
July 21st, 2012, 01:52
تهران که 50 تومانه

mahosseini
July 21st, 2012, 02:07
با سلام

بهتون پیشنهاد می کنم اگر می خواید از تلفت ثابت استفاده کنید از سیستم voip کمک بگیرید
البته برخی شرکت های این سیستم رو آماده دارن مثل این شرکت :
http://www.voffice.ir/fa/%D9%85%D8%AD%D8%B5%D9%88%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%88-%D8%AE%D8%AF%D9%85%D8%A7%D8%AA/%D8%AF%D9%81%D8%AA%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D9%87%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%87

می تونید یک خط خاموش هم بدید ! اگر استفاده نمی کنید .
خط تلفن در تهران 50 هزار تومان هست .

HematYar
July 21st, 2012, 02:19
میتویند از خطوط سیم کارتی استفاده کنید با پیش شماره شهرتون . هزینه چیزی در حدود 50 تومان هست که به صورت یک سیم کارت به شماداده میشه . تحویل هم نهایتا 10 روزه هست تا اینجا که اطلاع دارم . به خدمات ارتباطی ها مراجعه و سوال کنید کامل راهنماییتون خواهند کرد .