PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکلی عجیب با ریموت و NTTacPlus!!

mahdi2009
November 27th, 2009, 13:51
سلام.

با تشکر از همه دوستانی که کمک میکنن واقعا من یه هفته هست درگیر این مشکل هستم لطا از دوستان کمک کنن و توضیحی بدن که بتونم کامل برم جلو واقعا ممنون میشم از راهنمایی دوستان.

مشکل: من تمام تنظیمات رو درست انجام میدم در نصب NTTacPlus و وقتی میرم سر ریستارت ریموت ایسیس این ارور رو به من میده واقعا از دوستان کسی این مشکل رد حل کرده کمک کنه ممنون.

اینم عکسش::

http://www.img98.com/images/zhkgfwy894gglizn7gzq.jpg

http://www.img98.com/images/zhkgfwy894gglizn7gzq.jpg

:x:x

Roka
November 27th, 2009, 13:57
مشکل عجیبی نیست
تنظیمات radius رو اشتباه انجام دادید اجازه start رو نمیده !
تنظیمات رو از چک کنید ( مخصوصاً آی پی radius server ) یا اگرم تازه کاری از اول طبق آموزش انجام بدی بهتره !

موفق باشید

mahdi2009
November 27th, 2009, 14:00
مشکل عجیبی نیست
تنظیمات radius رو اشتباه انجام دادید اجازه start رو نمیده !
تنظیمات رو از چک کنید ( مخصوصاً آی پی radius server ) یا اگرم تازه کاری از اول طبق آموزش انجام بدی بهتره !

موفق باشید

ممنون من عین همون اموزش تو پرشین هویز رفتم جلو ولی این مشکل رو داد.سرور رو هم این گذاشتم 127.0.0.1

ممنون بازم.

packsaft
November 27th, 2009, 14:12
ممنون من عین همون اموزش تو پرشین هویز رفتم جلو ولی این مشکل رو داد.سرور رو هم این گذاشتم 127.0.0.1

ممنون بازم.

سلام

پورتشون درسته؟ 1812 1813 اینها رو تو قسمت پورت باید بدی

اگه اینها رو درست باشن و بازم ایرادی باشه باید از سکرت کد باشه

همچنین شما اکتیو دایرکتوری هم نباید پیش ان تی نصب کنی

mahdi2009
November 27th, 2009, 14:18
سلام

پورتشون درسته؟ 1812 1813 اینها رو تو قسمت پورت باید بدی

اگه اینها رو درست باشن و بازم ایرادی باشه باید از سکرت کد باشه

همچنین شما اکتیو دایرکتوری هم نباید پیش ان تی نصب کنی

پورتشون بله درسته همینا هستش. سکرت کد تک پلاس با اینا باید یکی باشه؟؟ یا سکرت کد دو تا پورت با هم باید یکی باشه؟

اکتیو دایراکتیو رو نمیدونم منظورتون چیه من تازه کارم شرمنده.! یکمی توضیح میدین؟

بازم یه دنیا ممنون.

packsaft
November 27th, 2009, 14:30
پورتشون بله درسته همینا هستش. سکرت کد تک پلاس با اینا باید یکی باشه؟؟ یا سکرت کد دو تا پورت با هم باید یکی باشه؟

اکتیو دایراکتیو رو نمیدونم منظورتون چیه من تازه کارم شرمنده.! یکمی توضیح میدین؟

بازم یه دنیا ممنون.

ببینید وقتی شما انتی رو نصب میکنین با سکرت کد و شماره پورتی که مشخصه به روتینگ وصلش میکنین پس باید همون سکرت کد و پورتها برای وصل شدن درست وارد شده باشن

اکتیو دایرکتوری هم یه نوع اکانتینگ شبیه همین ان تی هست ولی داخل هر ویندوز سروری هست فقط باید فعالش کرد برا اکانتینگ. حالا این دوتا نباید کنار هم باشن و اگر نه ایراداتی پیش میاد

همچنین اگه قصد استفاده از کنترل پنل رو دارین نباید سرویس مورد نظرتون فعال باشه البته اگه بنا باشه مشکلی پیش نیاد ولی در شرایطی ممکنه بشه

mahdi2009
November 27th, 2009, 14:38
ببینید وقتی شما انتی رو نصب میکنین با سکرت کد و شماره پورتی که مشخصه به روتینگ وصلش میکنین پس باید همون سکرت کد و پورتها برای وصل شدن درست وارد شده باشن

اکتیو دایرکتوری هم یه نوع اکانتینگ شبیه همین ان تی هست ولی داخل هر ویندوز سروری هست فقط باید فعالش کرد برا اکانتینگ. حالا این دوتا نباید کنار هم باشن و اگر نه ایراداتی پیش میاد

همچنین اگه قصد استفاده از کنترل پنل رو دارین نباید سرویس مورد نظرتون فعال باشه البته اگه بنا باشه مشکلی پیش نیاد ولی در شرایطی ممکنه بشه

یه دنیا ممنون packsaft عزیز کی بشه جبران کنیم:53::53::53::53:

حلش شد ممنون از روکای عزیز هم که راهنمایی کردن.