PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور مجازی برای هاست دانلود

poriya_hashie
July 19th, 2012, 13:15
سلام و خسته نباشید
می خواستم بدونم چه سرور مجازی با چه مشخصاتی برای استفاده به عنوان هاست دانلود مناسب هست؟
با چه سیستمی!
لطفا کامل و دقیق راهنمایی کنید

mehrshad.ho
July 19th, 2012, 13:27
ویندوز + نصب iiis یا wampserver

poriya_hashie
July 19th, 2012, 13:29
ویندوز + نصب iiis یا wampserver
ویندوز یا لینوکس چون شنیدم لینوکس بهتر هست
اگر ویندوز چه ورژنی؟
مشخصات سرور مجازی رو هم بگید لطفا

poriya_hashie
July 19th, 2012, 14:27
میشه کامل بگید دوستان؟
Ram
cpu
datacenter
ویندوز یا لینوکس
سرعت پرت
و تمام موارد

mehrshad.ho
July 19th, 2012, 14:42
ویندوز 2003 مناسب هست

poriya_hashie
July 19th, 2012, 17:16
من که نگقتم افر بدید
گفتم راهنمایی کنید مشخصات بدید
Ram
cpu
datacenter
ویندوز یا لینوکس
سرعت پرت
و تمام موارد

mizbanaval
July 19th, 2012, 17:23
سلام ما کار اصلیمون هاست دانلود هست البته سرور های مجازی هم میفروشیم بیشتر سرور های مجازیمون به عنوان هاست دی ال استفاده میشه
با توجه به تجربمون
فقط و فقط
win server 2008 + iis7
ram 2
البته 2 داریم تا 2
منظورم 2 واقعی هست
پردازشگرم تا اونجا که مانیتور کردیم خیلی مهم نیست فک کنم یک پردازشگر 2 هسته ای 2 گیگاهرتز کافی باشه بیشتر بستگی به تعداد درخواست داره
موفق باشید

poriya_hashie
July 19th, 2012, 17:27
سلام ما کار اصلیمون هاست دانلود هست البته سرور های مجازی هم میفروشیم بیشتر سرور های مجازیمون به عنوان هاست دی ال استفاده میشه
با توجه به تجربمون
فقط و فقط
win server 2008 + iis7
ram 2
البته 2 داریم تا 2
منظورم 2 واقعی هست
پردازشگرم تا اونجا که مانیتور کردیم خیلی مهم نیست فک کنم یک پردازشگر 2 هسته ای 2 گیگاهرتز کافی باشه بیشتر بستگی به تعداد درخواست داره
موفق باشید

دیتا سنتر کجا مناسب هست برای اینکار؟
باید دنبال سرور با پرت 10گیگ باشم یا همون 1 هم خوبه؟
آیا مورد مهم دیگه ای هست که باید بدونم ؟

mizbanaval
July 19th, 2012, 17:32
دیتا سنتر کجا مناسب هست برای اینکار؟
باید دنبال سرور با پرت 10گیگ باشم یا همون 1 هم خوبه؟
آیا مورد مهم دیگه ای هست که باید بدونم ؟
ما تمام سرویسامون رو از المان میگیریم مشکلی هم نیست حدود 4 ماهی میشه این سرور جدیدرو داریم
بستگی به تعداد بازدید داره
شما چقدر روزانه بازدید دارین؟
در ضمن در صورتی که سرور با منایع اختصاصی میخاین در خدمتتون هستیم ما یک سرور جدا واسه سرور های مخصوص دانلود داریم دلیلشم هارد سرور هست رو این نوع سرور یک هارد اضافه خریداری شده که فشار رو هارد ها نباشه چون امکان کرش و این چیزا هم وجود داره بهرحال کار از محکم کاری عیب نمیکنه درضمن کیفیتم بالا میره
موفق باشید
البته بین علما همیشه اختلاف هست :))
یک نکته دیگه هم اضافه کنم :
iis7 بسیار استیبل هست ما شاید روزانه بیش 10000 درخواست داریم مخصوصا از ساعت 12 شب به بعد که اینترنت خیلیا رایگان میشه تاحالا ندیدیم مشکلی بوجود بیاره یا کم بیاره

Ramin
July 19th, 2012, 17:32
win 2008 + iis 7 استفاده کنید.

taranoome
July 19th, 2012, 17:53
سلام دوست عزیز اینو از روی تجربه دارم بهت میگم
1 چقدر می خوای هزینه کنی
2 می خوای کاربرانت سرعتشون بالا باشه یا پایین

poriya_hashie
July 19th, 2012, 17:57
فعلا دارم اطلاعات جمع میکنم بیشتر هدفم جمع کردن اطلاعات هست در آخر که متوجه شدم بهتیرن چی هست تصمیم میگرم بوجه منم 50تومان در ماهه

taranoome
July 19th, 2012, 18:07
خوب به نظر من از کانادا یا روسیه بگیر المان هم بود بد نیست
از رم 2 اختصاصی استفاده کن
سی پی یو هم زیاد محم نیست ولی هر چی بالا تر باشه بهتره
پورت 1 گیگ باشه
هارد sas استفاده کن
سیستم عامل هم اگه از ریموت نمی خای واسه دانلود و آپلود استفاده کنی لینوکس با دایرکت ادمین بگیر اگه میخوای استفاده کنی که ویندوز 2008 ورژن 64 بیتی و از iis استفاده کن

poriya_hashie
July 19th, 2012, 18:13
خوب به نظر من از کانادا یا روسیه بگیر المان هم بود بد نیست
از رم 2 اختصاصی استفاده کن
سی پی یو هم زیاد محم نیست ولی هر چی بالا تر باشه بهتره
پورت 1 گیگ باشه
هارد sas استفاده کن
سیستم عامل هم اگه از ریموت نمی خای واسه دانلود و آپلود استفاده کنی لینوکس با دایرکت ادمین بگیر اگه میخوای استفاده کنی که ویندوز 2008 ورژن 64 بیتی و از iis استفاده کن

جوابگو هست؟

taranoome
July 19th, 2012, 18:15
عالیه حرف نداره
گفتم که اگه بخوای هزینه کنی لینوکس نصب کن اگه بیشتر هزینه کنی با لایت اسپید

Ramin
July 19th, 2012, 18:33
دوست عزیز بنده راهنمایی دقیق تری بر اسا تجربه خود برای شما بازگو می کنم

با هزینه ای که فرمودید پیشنهاد بنده این است که سرور اختصاصی 2 گیگ رم Kimsufi که همان دیتاسنتر او وی اچ فرانسه است را تهیه فرمائید. ( Win 2008 + IIS 7 ) شبکه این سرور ها بسیار مناسب است و مهم تر اینکه با هزینه اندکی دارای سرور "اختصاصی" هستید و نه مجازی و تمام منابع صرفا در اختیار شما قرار دارد . به نسبت قیمت اندک این سرور ها دارای کیفیت مناسبی برای میزبانی فایل ها دانلود هستند. پهنای باند نامحدود است و ...

poriya_hashie
July 19th, 2012, 18:36
دوست عزیز بنده راهنمایی دقیق تری بر اسا تجربه خود برای شما بازگو می کنم

با هزینه ای که فرمودید پیشنهاد بنده این است که سرور اختصاصی 2 گیگ رم Kimsufi که همان دیتاسنتر او وی اچ فرانسه است را تهیه فرمائید. ( Win 2008 + IIS 7 ) شبکه این سرور ها بسیار مناسب است و مهم تر اینکه با هزینه اندکی دارای سرور "اختصاصی" هستید و نه مجازی و تمام منابع صرفا در اختیار شما قرار دارد . به نسبت قیمت اندک این سرور ها دارای کیفیت مناسبی برای میزبانی فایل ها دانلود هستند. پهنای باند نامحدود است و ...
در این باره تحقیق کردم اما عده ای گفتن خوب نیست و عده ای گفتن هاردشون مشکل دارند
عده ای گفتن میبندن
عده ای هم گفتن پشتیبانی نداره