PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ovh یا redstation ؟

nader_star
July 19th, 2012, 13:06
دوستان عزیز پورت 10 گیگ ovh بهتر هست یا redstation ?
یعنی کیفیت کدوم بهتر هست ؟

astro.alireza
July 19th, 2012, 13:27
سلام
ovh پورت ۱۰ گیگ نداره عملا. اگر توضیحات خود سایت رو بخونید سرعت آپلود سرور ۲۰۰ مگابیت بر ثانیه است و سرعت دانلود ۱۰ گیگه. چیزی که توی سرور مهمه سرعت آپلوده

alfavps
July 19th, 2012, 13:30
اصلا این دوتا با هم مقایسه نیستن منهای پورت ها کلا رداستیشن یه سر و گردن بالاتره

nader_star
July 19th, 2012, 13:32
سلام
ovh پورت ۱۰ گیگ نداره عملا. اگر توضیحات خود سایت رو بخونید سرعت آپلود سرور ۲۰۰ مگابیت بر ثانیه است و سرعت دانلود ۱۰ گیگه. چیزی که توی سرور مهمه سرعت آپلوده

قربان redstation سرعت دانلود و آپلودش چند هست؟

dreamdata
July 19th, 2012, 13:37
redstation تایید میشه - پورتش قویتر از ovhi هست ( نظر منه ) - کیفیت بهتری هم دارند کلا! آپلود رو زیاد روش دقت نکردم اما 40 مگ رو دیدم که آپ کردیم. دانلود هم بین 80 الی 110

astro.alireza
July 19th, 2012, 14:02
قصدم تبلیغات نیست ولی لینک امضای من رو برید یه اسکرین شات از پورت سرور گذاشتم
البته بگم این سرعت فقط با هارد های راید شده قابل دسترسیه

PerSianSerVerS
July 19th, 2012, 14:08
شما سوناتا 2012 رو با فرقون مقایسه میکنی؟

hpnn.wm
July 19th, 2012, 14:34
دوست من رداستیشن خوب و عالی هست
ولی سرعت ovh هم عالیه چنان با 1 گیگ شیر می شه تا 100 دانلود کرد
پرت 10 ovh هم خوبه به دوستم گفتم که یه اسکرین شاتی از سرت بزاره
من که تا 500 دیدم روی سرور ایشون
محض اطلاع باید خدمت دوستا سوناتا 2012 بگم که جوک نگند و واقعیت رو ببیند
گر چه نظر من همون رداستیشن هست

faranetwork
July 19th, 2012, 14:45
شما سوناتا 2012 رو با فرقون مقایسه میکنی؟

از کی تا حالا سوناتا2012 ماشین شده؟؟ با اون انجین داغون و بدنه لش!!!! خواستی بیا با یک پراید سوناتا 2012 رو بزنیم که به گرد پای پراید نرسه!!! اینجا انجمن ماشین نیست!! انجمن وب هاستینگ تالک هست...مقایسه هاتون رو درست کنین!!!

در مورد پورت هم ovh پورت 10 گیگ خوبی داره تا 500 مگابایت هم باهاش تست گرفتیم ولی رد استیشن اطلاعی ندارم ممنون میشم دوستان اسکرین شاتی چیزی قرار بدن

PerSianSerVerS
July 19th, 2012, 14:48
از کی تا حالا سوناتا2012 ماشین شده؟؟ با اون انجین داغون و بدنه لش!!!! خواستی بیا با یک پراید سوناتا 2012 رو بزنیم که به گرد پای پراید نرسه!!! اینجا انجمن ماشین نیست!! انجمن وب هاستینگ تالک هست...مقایسه هاتون رو درست کنین!!!

در مورد پورت هم ovh پورت 10 گیگ خوبی داره تا 500 مگابایت هم باهاش تست گرفتیم ولی رد استیشن اطلاعی ندارم ممنون میشم دوستان اسکرین شاتی چیزی قرار بدن

عزیز حالا همچینم red آش دهن سوزی نیست. واسه همین به سوناتا تشبیه شد.

hpnn.wm
July 19th, 2012, 14:56
این اش دهن سوز شما چیه ؟

tehranhost
July 19th, 2012, 15:18
جفتشون دیتا سنتر های خوبی هستن. بستگی داره شما واسه چه کاری بخوایید

واسه ددیکیت یا کولو ؟ :)

MagicVps.Com
July 19th, 2012, 15:37

با سلام در صورت امکان یه اسکرین شات از این لینک بزراید لینک اروپا هست هیچ محدودتی هم نداره اون اسکرپن شات که مروبط به لینک داخلی خود رد هست رد در صورت امکان یه اسکرین شات از این لینک بدین

با تشکر

http://mirror.nl.leaseweb.net/centos/6.2/isos/x86_64/CentOS-6.2-x86_64-bin-DVD1.iso

دوستانی هم که سرور ovh با پورت 10 دارن لطفایه اسکرین شات بزارن البته در صورتی که سرور پر نباشه که پورت تحت تاثیر گزاشته باشه

irlogo
July 19th, 2012, 15:42
Ovh از نظر افراد با سابقه بهترین دیتاسنتر اروپاست.

tehranhost
July 19th, 2012, 15:59
آقای IRlogo OVH بهترین دیتاسنتر اروپا نیست و همه اینا بستگی داره واسه چه کاری بخوان :)

AlmaHost
July 19th, 2012, 16:25
با سلام در صورت امکان یه اسکرین شات از این لینک بزراید لینک اروپا هست هیچ محدودتی هم نداره اون اسکرپن شات که مروبط به لینک داخلی خود رد هست رد در صورت امکان یه اسکرین شات از این لینک بدین

با تشکر

http://mirror.nl.leaseweb.net/centos/6.2/isos/x86_64/CentOS-6.2-x86_64-bin-DVD1.iso

دوستانی هم که سرور ovh با پورت 10 دارن لطفایه اسکرین شات بزارن البته در صورتی که سرور پر نباشه که پورت تحت تاثیر گزاشته باشه

باسلام
از دوستان بعیده که همه چیز یک دیتاسنتر رو در پُرت اون میبنیند! کلا SLA و باقی موارد رو کشک حساب میکنند(ببخشید رُک حرف زدیم!)
هر دیتاسنتری در صورتی که استفاده بجا بکنید!(با مثال دوستان بخوام مثال بزنم نمیشه با پراید انتظار کورس با BMW رو داشت!!) بهترین بازده رو خواهید داشت!
تجربه کار با دیتاسنتر OVH رو نداریم ولی در مورد Redstation تا به حال حدود 2 سال میشود که کار میکنیم با این دیتاسنتر مشکل خاصی نداشتیم.
و یک نکته دیگر Redstation کلا گرونتر از دیتاسنتر OVH فرانسه میباشد و باید توانایی پرداخت داشته باشید! در این صورت میتونید از سرویستون لذت ببرید!
در مورد اسکرین شات هم این یک اسکرین شات از پورت 1گیگابیت Redstation که بر روی سرور مذکور حدود 70 سرویس مجازی دیگر درحال فعالیت هستند همزمان!و مثل باقی دوستان از IDM استفاده نشده است... :)
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f10/7257-ovh-%DB%8C%D8%A7-redstation-%D8%9F-red1-jpg

موفق پیروز

tehranhost
July 19th, 2012, 16:35
البته کلا Redstation پهنای باند بیشتری ارائه می ده و خوب قیمتشم بالاتره واسه colo

:) Good Luck

PerDon
July 19th, 2012, 17:16

با تشکر

من این لینک رو تو رد 20 دانلود کردم ، اما فکرکنم پورت محدود شده باشه :)

MagicVps.Com
July 19th, 2012, 17:30
دوستان عزیز پورت 10 گیگ ovh بهتر هست یا redstation ?
یعنی کیفیت کدوم بهتر هست ؟

با تشکر

باسلام
از دوستان بعیده که همه چیز یک دیتاسنتر رو در پُرت اون میبنیند! کلا SLA و باقی موارد رو کشک حساب میکنند(ببخشید رُک حرف زدیم!)
هر دیتاسنتری در صورتی که استفاده بجا بکنید!(با مثال دوستان بخوام مثال بزنم نمیشه با پراید انتظار کورس با BMW رو داشت!!) بهترین بازده رو خواهید داشت!
تجربه کار با دیتاسنتر OVH رو نداریم ولی در مورد Redstation تا به حال حدود 2 سال میشود که کار میکنیم با این دیتاسنتر مشکل خاصی نداشتیم.
و یک نکته دیگر Redstation کلا گرونتر از دیتاسنتر OVH فرانسه میباشد و باید توانایی پرداخت داشته باشید! در این صورت میتونید از سرویستون لذت ببرید!
در مورد اسکرین شات هم این یک اسکرین شات از پورت 1گیگابیت Redstation که بر روی سرور مذکور حدود 70 سرویس مجازی دیگر درحال فعالیت هستند همزمان!و مثل باقی دوستان از IDM استفاده نشده است... :)
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f10/7257-ovh-%DB%8C%D8%A7-redstation-%D8%9F-red1-jpg

موفق پیروز

خیلی ببخشید بحث سر پورت 10 گیگ بود نه پورت 1 گیگ بله همه چیز پورت نیست ولی کسی که دنبال پورت 10 گیگی هست پس حتما مهم براش پورت بوده

نکته بعدی شما که پست منو نقل قول کردین اینکه خوبه بدونید که ovh از نظر سخت افزار و اپتایم هم نمگیم بهتر هست ولی مطمنا از اون چیزی کم نداره پس بهتره تعصبی برخورد نکنید شما نماینده فورش رد استشون هستید ولی بنده نه کارم فورش سورهای ovh هست نه اینکه نمایده ovh پس بهتر هست بدون تعصب تاپیکها را دنبال کنیم و اگرمیتونیم توی این زمینه کمک کنمبه تاپیک پست بزنیم
واقعا نمیدینم اینکه پست منو نقل قول کردین چی را خواستید اثبات کنید

خیلی ببخشید کاملا در اشتباه هستید سرورهای مشخصات نرمالشون شاید کمتر باشه قمیتشون ولی سرورهای با مشخصات سخت افزاری بالا قیمشونون چندین برابر سورهای رد استشن هست دوست عزیز بطوری که با پول یک دونه از اونهاتوی رد استشن میشه 5تا سرور خرید یک نمونه فقط هزینه ستاپش هست 1723.80€ HT (SOIT 2061.66€ TTC)

https://www.ovh.com/fr/serveurs_dedies/hg_2011_extralarge.xml

دیگه فکرنکنم بگیدباید توانایی خرید سرور از رد استیشن باید داشته باشید با پول این خودتون بگید چندتا سرور رد استیشن میشه خرید :)):)):))

تجربه کار با دیتاسنتر OVH رو نداریم پس چطوری نظر میدین در مورد ovh از کجا میدونید که نمیشه از این سرویس هم لذت ببریم در هر صورت این صحبتها امیدارم حذف نشه

در اخر موفق باشید

rpserver
July 19th, 2012, 18:30
بنده با OVH کار کردم ؛ با redstation هم کار کردم . از لحاظ پورت هر دو با هم برابری میکنند :)

AlmaHost
July 19th, 2012, 18:42
خیلی ببخشید بحث سر پورت 10 گیگ بود نه پورت 1 گیگ بله همه چیز پورت نیست ولی کسی که دنبال پورت 10 گیگی هست پس حتما مهم براش پورت بوده

نکته بعدی شما که پست منو نقل قول کردین اینکه خوبه بدونید که ovh از نظر سخت افزار و اپتایم هم نمگیم بهتر هست ولی مطمنا از اون چیزی کم نداره پس بهتره تعصبی برخورد نکنید شما نماینده فورش رد استشون هستید ولی بنده نه کارم فورش سورهای ovh هست نه اینکه نمایده ovh پس بهتر هست بدون تعصب تاپیکها را دنبال کنیم و اگرمیتونیم توی این زمینه کمک کنمبه تاپیک پست بزنیم
واقعا نمیدینم اینکه پست منو نقل قول کردین چی را خواستید اثبات کنید

خیلی ببخشید کاملا در اشتباه هستید سرورهای مشخصات نرمالشون شاید کمتر باشه قمیتشون ولی سرورهای با مشخصات سخت افزاری بالا قیمشونون چندین برابر سورهای رد استشن هست دوست عزیز بطوری که با پول یک دونه از اونهاتوی رد استشن میشه 5تا سرور خرید یک نمونه فقط هزینه ستاپش هست 1723.80€ HT (SOIT 2061.66€ TTC)

https://www.ovh.com/fr/serveurs_dedies/hg_2011_extralarge.xml

دیگه فکرنکنم بگیدباید توانایی خرید سرور از رد استیشن باید داشته باشید با پول این خودتون بگید چندتا سرور رد استیشن میشه خرید :)):)):))

پس چطوری نظر میدین در مورد ovh از کجا میدونید که نمیشه از این سرویس هم لذت ببریم در هر صورت این صحبتها امیدارم حذف نشه

در اخر موفق باشید

بحث سر پورت دیتاسنتر بوده 100مگ یا 1 گیگ یا 10 گیگ!
پست شما رو فقط جهت لینکی که گذاشتید نقل قول کردم نمیدونستیم برداشت سو میشه! و صرفا جهت احترام به خواسته شما که اسکرین شات میخواستید.
دوست عزیز اگر میخواستیم بگیم نماینده فروش هستیم میگفتیم! و باز اینجا شما چنین برداشتی را کردید ,با اینکه گفتیم تجربه کار با OVH را نداریم. :) گفتیم حدود دوسال هست همکاری میکنیم! و اگر میخواستیم به قول شما تعصبی برخورد کنیم با مدرک صحبت نمیکردیم! برای همین پست شما که لینک دانلود توش بود رو نقل قول کردیم!

در مورد تفاوت قیمت هم سروری که دادید با همون مشخصات از لینک زیر کانیفگ کنید قیمتش رو خودتون به دست بیاورید ;)
Redstation UK - Dedicated Servers: Build your own dedicated server (http://www.redstation.com/frm_dedicatedservers_customrange.aspx?id=176)
اما به نظر من اینکه کدام گران و کدام ارزان است ملاک حقیقی نیست و اگر من از لفظ لذت استفاده کردم منظور این نیست که دیگران از OVH اگر بگیرند لذت نمیبرند. ملاک کاربران هستند .
از بابت توانایی پرداخت هم به دلیل گران بودن پوند اعلام کردم .
در آخر یک گلگی کوچک دارم از شما همکاره گرامی که فرمودید امید وارید این صحبت ها حذف نشود !!!!
نه رانتی وجود دارد که به وسیله آن ما بخواهیم پست شما را حذف کنیم و نه قوانین این اجازه را میدهد و نه صحبت شما تخلفت یا مطلب خاصی داشته و من فکر میکنم سوء تفاهمی بوده که در ابتدای بحث برای شما پیش آمده.
موفق باشید

mortezaaalam
July 19th, 2012, 18:58
سلام
ovh خیال نکنم 10 گیگ داشته باشد من ندیدم ازش اما 100درصد بدون به پای رد استیشین نمی رسد من پورت یک گیگشو داشتم که الان از او وی اچ سرور دارم پورت او وی اچ به رد استیشن نمی رسد چه برسد به پورت 10 گیگش :):53:

faranetwork
July 19th, 2012, 18:58
البته کلا Redstation پهنای باند بیشتری ارائه می ده و خوب قیمتشم بالاتره واسه colo

:) Good Luck

پهنای باند Ovh.com نامحدود هست!!!

faranetwork
July 19th, 2012, 19:00
سلام
ovh خیال نکنم 10 گیگ داشته باشد من ندیدم ازش اما 100درصد بدون به پای رد استیشین نمی رسد من پورت یک گیگشو داشتم که الان از او وی اچ سرور دارم پورت او وی اچ به رد استیشن نمی رسد چه برسد به پورت 10 گیگش :):53:
سلام!!! میشه شما که نظر اینجوری میدین!! اسکرین شات هم قرار بدین روی هوا حرف نزنید؟؟؟

!@$#)_+%^"<*&%^$
July 19th, 2012, 19:01
نشد ما اینجا ی بحث ببینیم ملت بدون کتک کاری نظرشون رو بدین
لطفا از تجربیاتتون از هر ۲ دیتاسنتر بگید اینکه یکی عمش با پراید از بی ام و جلو زده هیچ ربطی به بحث نداره

irlogo
July 19th, 2012, 19:09
متاسفانه کاربرانی در مبحث به نحوی اظهارات خود را بیان می کنند که می بایست حتما اظهاراتشان سند باشد.
فروم متن باز هست

MagicVps.Com
July 19th, 2012, 19:25
سلام

فکر مبکنم سررو شما مال کیم سوفی هست عزیزم از خود ovh نیست در زمان شما ایا سرور از رد استیشن دارید که مقایسه پورت دارید مکنید هر وقت هر زمان هر دوتا داشتید بعد میتونید قضاوت کنید من نمیگم مال ovh بهتر هست ولی ادم هم نباید فقط از شنیدهای دورو اطرافش فقط نظر بده

متاسفنه هرکی سرور از کیم سوفی گرفته میاد میگه سرور OVH دارم در صورتی که پورت 1 گیگی OVH مطنا نمگیم بیشتر هستول یکمتر هم نیتس هر کی مایل هست شرط بندی میکنم 2تا سرور با پورت 1 گیگ از هر دوتا دیتا سنتر را میگرم همزان تست سرعت میکنم اگر پورت رد بیشتر بود من هزینه هر دوتا سرورمیدم اگر هم پورت OVH بیشتر بود اونی که امده داره داره از روی هوا میگه پورت رد بهتر از OVH هست اون هزنیه 2تا سرور میده

با اینکه نه فرونشده سروهای دیتا سنتر OVH هستم نه نماینده این دیتا سنتر ولی حاضرم برای یبکار هم شده این قضیه تمام کنم که کسی روی شنیدهای اطرافیان فقط حرف نزنه

s.w.a.t
July 19th, 2012, 19:28
متاسفانه کاربرانی در مبحث به نحوی اظهارات خود را بیان می کنند که می بایست حتما اظهاراتشان سند باشد.
فروم متن باز هست

هرکاربی میتواند با سند صبحت کند و حرف خود را سند کند!
اگر برای کمک به استارتر هست که باید خدمتون عرض کنم اگر حرف با سندیت نباشد یعنی سَر در گم کردن کاربر! این تاپیک 100صفحه دیگر برود جلو یکی بیاد بگه فلانی خوبه نفر بعدی بگه نه فلانی خوبه هیچ فایده ایی جز پر کردن دیتابیس انجمن را نخواهد داشت!
موفق باشید

mortezaaalam
July 19th, 2012, 19:40
فکر مبکنم سررو شما مال کیم سوفی هست عزیزم از خود ovh نیست در زمان شما ایا سرور از رد استیشن دارید که مقایسه پورت دارید مکنید هر وقت هر زمان هر دوتا داشتید بعد میتونید قضاوت کنید من نمیگم مال ovh بهتر هست ولی ادم هم نباید فقط از شنیدهای دورو اطرافش فقط نظر بده

متاسفنه هرکی سرور از کیم سوفی گرفته میاد میگه سرور OVH دارم در صورتی که پورت 1 گیگی OVH مطنا نمگیم بیشتر هستول یکمتر هم نیتس هر کی مایل هست شرط بندی میکنم 2تا سرور با پورت 1 گیگ از هر دوتا دیتا سنتر را میگرم همزان تست سرعت میکنم اگر پورت رد بیشتر بود من هزینه هر دوتا سرورمیدم اگر هم پورت OVH بیشتر بود اونی که امده داره داره از روی هوا میگه پورت رد بهتر از OVH هست اون هزنیه 2تا سرور میده

با اینکه نه فرونشده سروهای دیتا سنتر OVH هستم نه نماینده این دیتا سنتر ولی حاضرم برای یبکار هم شده این قضیه تمام کنم که کسی روی شنیدهای اطرافیان فقط حرف نزنه
سلام
حالا بگیم مال من از کیم سوفی است چند تا از دوستان و همکاران خودمم از او وی اچ هم داشت همین بود اما رد استیشن خیلی پورت بهتر بود و سرعتش هم بهتر بود
:)

mortezaaalam
July 19th, 2012, 19:43
سلام!!! میشه شما که نظر اینجوری میدین!! اسکرین شات هم قرار بدین روی هوا حرف نزنید؟؟؟

الان از رد استیشن ندارم سرور اما چند ماه پیش که داشتم خیلی سرعت عالی داشت

sheitonakshirazi
July 19th, 2012, 20:11
خب معلومه Red Station
اين عكسو موقعي گرفتم كه 70% سرور پر بود و همه داشتن استفاده ميكردن
البته نا گفته نمونه از اين سروري كه دانلود زديم پورتش 2 گيگ بود بخاطر همين ديگه دانلود از اين بالاتر نرفت :d
http://kakohost.com/port2.png

dreamdata
July 19th, 2012, 20:51
ما هم از OVH داشتیم هم رداستیشن ( در حال حاضر داریم )
kimsufi هم نبود - اما واقعا رداستیشن سرعت پورتش واقعا بهتر هست و بود - من همزمان که سرور های OVH رو داشتم ترانسفر میکردم روی سرور های رداستیشن و این تفاوت رو حس میکردم که پورت رد قویتر هستش - یعنی وقتی ی سرور OVH رو خالی میکردم میرفتم روی رداستیشن - دو روز بعد چک میکردم میدیدم همه میگن وضعیت پورت بهتر شده !
جدای از تعصب پورت redstation رو احساسش کردم که بهتر هستش - ی رده بندی هم بود ( الان لینکشو ندارم ) که OVH بلافاصله بعد از رداستیشن قرار داشت از نظر کیفیت پورت مورد ارائه.

tehranhost
July 19th, 2012, 21:21
آقای Rpserver (http://www.webhostingtalk.ir/member/52161/) راست میگن جفتشون خوبن. من حتی تلفنی با support هاشون هم در مورد سرعت و colo صحبت کردم :)

tehranhost
July 19th, 2012, 21:25
یکی از ضعف های اینجا اینه که بچه ها با IDM میان سرعت دانلود رو تست می کنن و PrintScreen میگیرن و این خیلی اشتباست :65:

MagicVps.Com
July 19th, 2012, 21:45
خب معلومه Red Station
اين عكسو موقعي گرفتم كه 70% سرور پر بود و همه داشتن استفاده ميكردن
البته نا گفته نمونه از اين سروري كه دانلود زديم پورتش 2 گيگ بود بخاطر همين ديگه دانلود از اين بالاتر نرفت :d
http://kakohost.com/port2.png
لینکی که دادم دانلود بزنید این لینک مال شبکه داخلی هست .زدین لینک گزاشتم توی پیج اول بیزحمت یه اسکرین شات از اون بدین ممنون

Abo
August 7th, 2012, 15:17
رد استیشن خیلی بهتره ، ovh با خودشم درگیره !

amin7x
August 7th, 2012, 15:59
سلام

رداستیشن خیلی خوبه.

پرت 10 که ما داریم عالی است.

Ovh از نظر سخت افزاری عالی هست.

از نظر من رداستیشن.

danitfk
August 7th, 2012, 16:08
قیمت های ovh و redstation هم مقایسه کنید .
professional use آی پی های ovh و انتخاب از کشور های مختلف هم در نظر بگیرین.

dj_ahmad
March 28th, 2013, 13:40
من هم از ovh سرویس داشتم هم از redstaion
ovh سرعت و پایداری بهتری داشت که البته اونم تا حدود زیادی برمیگشت به فروشنده چون oversell نمیکرد!!! توی اون مدت که روی ovh سرویس میگرفتم وااقعا راضی بودم.
redstaion هم افت سرعت و ...غیره زیاد تر داشت که اونم تا حدید زیادی برمیگشت به کوتاهی های فروشنده!
در کل این دوتا دیتاسنتر بزرگ و قدرتمند هستن و زیاد نمیشه بینشون تفاوت قائل شد.