PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نرم افزار مدیریت ibsng

parsspace
July 19th, 2012, 02:48
با سلام خدمت دوستان
با توجه به مشکلات نسخه رایگان نرم افزار ibsng از لحاظ مولتی ادمین نبودن و رابط کاربری ضعیت و انگلیسی تصمیم گرفتم نرم افزاری تولید کنم که بتونه هم فارسی و کاربر پسند باشه هم از قدرت ibs بتونه استفاده کنه .
نرم افزارم تقریبا تکمیله و از الان مراحل تستش قراره شروع بشه. برای همین این پست رو ایجاد کردم تا نظر دوستان رو در موردش بدونم و از پیشنهاداتشون استفاده کنم.
اگه نیاز هست بخشی اضافه شه و یا بخشی تغییر پیدا کنه ممنون میشم لطفا همینجا اعلام کنید.

از امکانات این نرم افزار میتوان موارد ذیل را ذکر کرد :
۱ - قابلیت تعریف سرور ها و اکانت های مختلف
۲ - امکان ثبت و مدیریت کاربران
۳ - بخش مالی مستقل به همراه امکان پرداخت آنلاین
۴ - بخش پشتیبانی و تیکتینگ
۵ - امکان تعریف تخفیف عمومی , خصوصی , حتی امکان تعریف تخفیف یک سرویس خواص برای یک یوزر خواص به ۳ حالت ۱ - تخفیف ریالی ثابت - ۲- تخفیف درصدی - ۳ تعریف قیمت ریالی ثابت
۶ - بخش اطلاع رسانی و اخبار

البته یک سری بخش هایی هم به نظر خودم کم داره که تو نسخه های بعدی اضافه میشه.

آدرس دمو سامانه مدیریت اکانت ibsmg (http://demo.ibsmg.ir)
یوزر و پس ؛ saeed

البته ممکن در حین بازبینی نرم افزار با خطاها های ناخواسته ای مواجه شین چون هنوز نرم افزار رو تست نکردم پیشاپیش عذر خواهی میکنم. البته بخش مدیریت اکانتش از لحاظ ایجاد و حذف و غیره ... اکانت ها به علت اینکه وب سرویس هاشو آپ نکردم هنوز کار نمیکنه

---------------------------------------------
پیشنهادات ارسالی در حال طراحی :

۱ - مشاهده لاگ ورودی کاربران[افزوده شد]
۲ - ارسال پیامک [افزوده شد]
۳ - ارسال ایمیل به کاربران[افزوده شد]
۴ - امکان انصراف از خرید در یک زمان خاص تعیین شده توسط مدیر[افزوده شد]
۵ - ارسال انبوه اس ام اس به تمامی کاربران[افزوده شد]
۶ - امکان اهداء نمایندگی فروش به کاربران [در نسخه بعد اضافه خواهد شد]
۷ - لاگ تمام فعالیت های مدیر و کاربر در سایت [انجام شد]
۸ - امکان پشتیبان گیری و بازگردانی پایگاه داده [در نسخه بعد اضافه خواهد شد]
9 - امکان انتقال و جابجایی اکانت میان کاربران توسط مدیر [افزوده شد]
۱۰ - بخش راهنمای سایت و توانایی ادمین در ارسال راهنما [انجام شد]
۱۱ - امکان تعیین مجوز های بخش مدیریت برای مدیران [انجام شد]

درگاه های پرداخت افزوده شده :

1 - زرین پال [افزوده شد]
۲ - پارس پال [افزوده شد]
۳ - بانک ملت [افزوده شد]
4 - بانک اقتصاد نوین [افزوده شد]
۵ - بانک پارسیان [افزوده شد]
۶ - پی لاین [افزوده شد]
7 - تک پرداخت [افزوده شد]
8 - بانک سامان [افزوده شد]

ماژول های ارسال پیامک اضافه شده :
۱ - اس ام اس ترسیم [افزوده شد]
۲ - نوین پیامک [افزوده شد]
3 - آدرین دیتا [افزوده شد]
۴ - آریا ایده [افزوده شد]
۵ - پنل ۲ یو [افزوده شد]
۶ - سماپیامک [افزوده شد]

ارسال درخواست افزودن سرویس ارسال پیامک :‌http://www.webhostingtalk.ir/f118/54052/

razavihost
July 19th, 2012, 08:56
با سلام خدمت دوستان
با توجه به مشکلات نسخه رایگان نرم افزار ibsng از لحاظ مولتی ادمین نبودن و رابط کاربری ضعیت و انگلیسی تصمیم گرفتم نرم افزاری تولید کنم که بتونه هم فارسی و کاربر پسند باشه هم از قدرت ibs بتونه استفاده کنه .
نرم افزارم تقریبا تکمیله و از الان مراحل تستش قراره شروع بشه. برای همین این پست رو ایجاد کردم تا نظر دوستان رو در موردش بدونم و از پیشنهاداتشون استفاده کنم.
اگه نیاز هست بخشی اضافه شه و یا بخشی تغییر پیدا کنه ممنون میشم لطفا همینجا اعلام کنید.

از امکانات این نرم افزار میتوان موارد ذیل را ذکر کرد :
۱ - قابلیت تعریف سرور ها و اکانت های مختلف
۲ - امکان ثبت و مدیریت کاربران
۳ - بخش مالی مستقل به همراه امکان پرداخت آنلاین
۴ - بخش پشتیبانی و تیکتینگ
۵ - امکان تعریف تخفیف عمومی , خصوصی , حتی امکان تعریف تخفیف یک سرویس خواص برای یک یوزر خواص به ۳ حالت ۱ - تخفیف ریالی ثابت - ۲- تخفیف درصدی - ۳ تعریف قیمت ریالی ثابت
۶ - بخش اطلاع رسانی و اخبار

البته یک سری بخش هایی هم به نظر خودم کم داره که تو نسخه های بعدی اضافه میشه.

آدرس دمو سامانه مدیریت اکانت ibsmg (http://demo.ibsmg.ir)
یوزر و پس ؛ saeed

البته ممکن در حین بازبینی نرم افزار با خطاها های ناخواسته ای مواجه شین چون هنوز نرم افزار رو تست نکردم پیشاپیش عذر خواهی میکنم. البته بخش مدیریت اکانتش از لحاظ ایجاد و حذف و غیره ... اکانت ها به علت اینکه وب سرویس هاشو آپ نکردم هنوز کار نمیکنه

سلام رویه لوگ باز دیدها کار کنید که اونارو نشون بده.

TOOBA IT
July 19th, 2012, 09:59
کار جالبی هست , موفق باشید
پرداخت آنلاین مابقی بانک ها رو نیز اضافه کنید ...

parsspace
July 19th, 2012, 10:09
سلام رویه لوگ باز دیدها کار کنید که اونارو نشون بده.

منظورتون اینکه کاربران از کجا میان؟

parsspace
July 19th, 2012, 10:10
کار جالبی هست , موفق باشید
پرداخت آنلاین مابقی بانک ها رو نیز اضافه کنید ...

من این ۲ تارو داکیومنت هاشو داشتم اگه شما داکیومنت بانک یا سرویس پرداخت دیگه ای دارید لطفا ارسال کنید تا اضافه کنم

majidisaloo1
July 19th, 2012, 10:17
کار خیلی جالبی هست اگه درگاه های پرداخت اضافه بشه بهتر خواهد بود و اینکه آیا در اختیار عموم قرار خواهد گرفت؟و این که رایگان است و یا هزینه دریافت خواهید کرد؟

hostarya
July 19th, 2012, 10:18
واقعاکار جالبی هستش الان این به فروش خواهد رفت یا به صورت لایسنس دار یا به صورت همیشگی فروخته خواهد شد؟:-*

parsspace
July 19th, 2012, 10:19
بله در اختیار عموم خواهد بود. مبلغ کمی به صورت ماهیانه به عنوان لایسنس از کاربرا دریافت خواهد شد.

parsspace
July 19th, 2012, 10:21
دوستان لطفا اگه کمبودی حس میکنن بگن که به سیستم اضافه شه تا تکمیل شه و اگه از بانک های دیگه داکیومنت پرداخت دارند ارسال کنن به psproot@gmail.com تا افزوده بشه.

hostarya
July 19th, 2012, 10:26
به نظر من باید تموم پرداخت های انلاین شرکت ها مثل پای لاین یا زرین پال یا... باید به این سیستم بخوره
راستی اگه از نظر دامنه واسه سایت پشتیبانی یا از نظر هاست و هر چی... نیاز داشتین میتونم رایگان در خدمتون بزارم

parsspace
July 19th, 2012, 10:29
دستتون درد نکنه
راستش اسم نرم افزارو گذاشتم ibs manager یا همون ibsmg که دامنه دات آی آرش ثبت شده. از لحاظ سرور هم به علت اینکه قراره لایسنس بدیم باید سرور اختصاصی بگیریم.

allbert
July 19th, 2012, 11:22
برنامه بسیار جالب و کارامدی هست

انشالا موفق باشید

parsspace
July 19th, 2012, 14:14
دوستان از همتون به خاطر گزارش خطا متشکرم همونطور که گفتم نرم افزار بدون اینکه تست بشه آپ شده و در حال رفع خطاها هستیم و نرم افزار نهایی عاری از خطا خواهد بود.

serverland.ir
July 19th, 2012, 19:44
بسيار جالب و مفيده . موفق باشيد

parsspace
July 21st, 2012, 00:26
خواش میکنم. من از مسافرت برگشتم انشاالله فردا موارد جدید رو اضافه و مشکلات رو حل میکنم

alfavps
July 21st, 2012, 00:32
احتمال اینکه باگ بده هست ؟

parsspace
July 21st, 2012, 00:38
هیچ نرم افزاری ۱۰۰٪ بدون باگ نیست. تلاش ما اینه که احتمال باگ داشتن رو به ۰ برسونیم.

porya_spy
July 21st, 2012, 00:47
در مورد قیمت و نحوه دریافت هم یه توضیح بدین

parsspace
July 21st, 2012, 01:26
انشاالله این موارد بعد عرضه نرم افزار ارائه میشه. فعلا چیزی که مهمه اینه که نرم افزار قابلیت های مورد نیاز کاربرا رو داشته باشه. اگه نظری دارین لطفا اعلام کنید

mohamad2314
July 21st, 2012, 02:05
هزینه لایسنس هم بفرمایید لطفا

serverland.ir
July 21st, 2012, 02:59
لايسنس به صورت ماهانه خواهد بود يا امكان life time هم خواهد بود؟
تصميمي گرفتيد؟

6089
July 21st, 2012, 03:09
هزینه لایسنس ؟
امکان اضافه کردن ماژول درخواستی دارد؟

parsspace
July 21st, 2012, 04:38
لایسنس به صورت ماهانه خواهد بود.

امکان اضافه کردن ماژول درخواستی دارد؟
بنا به تشخیص ممکن است ماژول به صورت رایگان به کل سیستم اضافه گردد. و یا با دریافت هزینه به صورت خصوصی .

6089
July 21st, 2012, 10:08
این برای سیستم مجانی میشه استفاده کرد و هم برای نسخه تجاری ؟

parsspace
July 21st, 2012, 17:20
سوالتون رو متوجه نشدم

parsspace
July 24th, 2012, 01:54
دوستان موارد ذکر شده به همراه چند مورد که توسط خود بنده تشخیص داده شد به سیستم اضافه شد به امید خدا سیستم در حال بسته شدن هست دوستان اگه پیشنهادی جهت بهبود عملکرد سیستم داره لطفا ارائه بده تا به سیستم اضافه کنیم.

razavihost
July 24th, 2012, 01:56
log های بازدید یوزر :دی

parsspace
July 24th, 2012, 01:57
متوجه نشدم این چه زبونیه :d

razavihost
July 24th, 2012, 02:01
شما ببخشون خواب آلوده بودن :دی

parsspace
July 24th, 2012, 02:05
اونو اضافه کردم - نسخه جدید آپنشده -
امکاناتی که واسش گذاشتم این بوده که چه کاربری ( آدرس آی پی ) از کجا اومده که میتونید بر حسب آدرس آیپی یا دامنه *****ش کنید.

razavihost
July 24th, 2012, 02:06
قابلیت های پول آی پی و محدود کردن سرعت هم درش قرار دادین؟

saeed_m27
July 24th, 2012, 02:07
عزیز ضمن تشکر از شما بابت طراحی بی نقص تون میخواستم ببینم کی میتونیم سفارش بدیم و قیمت نهایی لایسنس رو تعیین کردید؟

با تشکر

parsspace
July 24th, 2012, 02:12
اون موارد مربوط میشه به تنظیمات ibs‌که باید دستی انجامش بدین. نرم افزار ما جهت مدیریت پرداخت ها و اکانت ها و پشتیبانی و اطلاع رسانی به کاربرا و فروش آنلاین بر روی ibs انجام میده.

parsspace
July 24th, 2012, 02:14
به احتمال ۹۹ درصد سیستم فروش به صورت لایسنس با پرداخت ماهانه خواهد بود که بعد از اطمینان از عملکرد سیستم به فاصله نهایتا ۲ روز بعد از طریق سامانه ای که طراحی شده انجام خواهد شد. هزینه لایسنس هم ما بین ۱۰ الی ۱۵ هزار تومان در ماه خواهد بود که که در صورت پرداخت ۳ ۶ و یا ۱۲ ماهه تخفیف ویژه ای خواهد داشت. در صورت مثبت بودن نتایج حاصله ممکن است اقدام به فروش لایسنس مادامالعمر هم بکنیم.

alfavps
July 24th, 2012, 02:28
دوست عزیز ببخشید یه سوال دارم؟
الان کارکرد این نرم افزار دقیقا برای روی سرور هستش یعنی راحت روی سرور لینوکس نصب میشه و میشه راحت اکانت تعریف کرد و از طریق همین مدیریت کرد درسته ؟

parsspace
July 24th, 2012, 02:42
بله همینطوره. شما کافیه نرم افزار رو نصب کنید و یک سری اعمال که در فایل راهنما هست انجام بدین. نیاز به تعریف اکانت هم نیست شما فقط سرورهاتون و دوره زمانی و قیمت هارو مشخص میکنید خود سیستم هنگام خرید اکانت رو تو سرورتون میسازه. کلا کار فروشنده راحت میشه و وقتش رو روی بازار یابی میزاره چون مدیریت اکانت خودکار انجام میشه.
کاربر میتونه شخصا اکانت بخره و اونو تمدید کنه و در صورت عدم تمدید خودبهخود اکانت اکسپایر میشه. شما میتونید لیست اکانت ها و پرداخت های کاربر رو ببینید و آرشیو اونارو داشته باشید با کاربر در ارتباط باشید و کلا دیگه دغدغه هایی که کار با نرم افزار آی بی اس داره را نخواهید داشت.

alfavps
July 24th, 2012, 02:49
بعدش قابلیت اینو داره مثلا در 20 سرور اکانت تعریف که و در 20 سرور در یک زمان اکسپایر کنه ؟
و اینه قابلیت اتصال به سی-سی پ.ر.اک.س.ی چطور ؟

parsspace
July 24th, 2012, 02:56
نیازی نیست که تو ۲۰ جا اکانت بسازه چون شما اون ۲۰ تا سرورت رو وصل میکنی به ۱ IBS و اکانت ها تو اون IBS ساخته میشه و اینطوری میتونی همزمان ۲۰ جا یوزر داشته باشی.
خیر فعلا فقط با IBS کار میکنه. اگه نیاز داشته باشید میتونم براتون اختصاصی به cc*****‌هم متصل کنم

alfavps
July 24th, 2012, 02:59
خوبه
و فقط یک مشکل که هستش اینه یک شخص با یک یوزر نتونه در یک زمان به همه ی سرورها وصل بشه.یعنی با یک یوزر فقط بتونه همزمان در یک سرور باشه نه از یک یوزر چند نفر استفاده کنن
درسته ؟

parsspace
July 24th, 2012, 03:04
برای این منظور هم راهکار هایی در نظر گرفتیم. تو سیستم میتونید تعریف کنید که موقع ساخت اکانت گروه کاربری اکانت چی باشه و میتونید تو آی بی اس تنظیمات دلخواهتون رو روی گروه ها پیاده سازی کنید و به سیستم معرفی کنید. اینطوری هر یوزری میتونه بر حسب تعاریف شما ساخته بشه

parsspace
July 24th, 2012, 06:56
لطفا پست پاک شود ---

1eng.ir
July 24th, 2012, 07:11
خوشمان آمد :d

خیلی عالیه سعید جان، یه حرکت نوینه که خیلی وقته متاسفانه تو ایران نمیبینیم

یه مشاهده سرسری کردم، لازم دیدم چند نکته رو ذکر کن. هر چند خودتون استادید

1. درگاههای بانکی رو به این صورت گسترش بده:
بانک ملت - بانک پارسیان - بانک پاسارگاد - بانک اقتصاد نوین - زرین پال - پی لاین - پارس پال
این موارد بیشترین استفاده رو دارن، طبق چیزایی که من دیدم.

2. قابلیت اس ام اس رو حتماً تو این ورژن اضافه کن، حتی اگه شده فروش و ارائه سرویس به تعویق بیوفته.
سامانه های اس ام اس مختلفی داریم، سعی کن با 4 5 تا از پر کاربردهاش ست کنی. مثل سیستم محسن داوری (زرد مشهور :دی)، نوین پیامک، ... (کرجیه معروف، اسمشو یادم نیست) + چند مورد دیگه که حضور ذهن ندارم. (پیر شدیم رفت!)

3. ماژول های مورد نیاز هم برای سیستم های کلاینت منیجر بنویس، مثل Whmcs یا Freer
البته نگاه نکردم ببینم IBSMG این قابلیت رو داره یا نه، اگه داره که چیز لق Whmcs و بقیشون :دی

فعلاً همینا، اگه موردی به ذهنم رسید حتماً ارجاع میدم.

در آخر بگم که اینا نظر شخصی منه (به عنوان یه کاربر ساده) ممکنه اشتباهات یا نا منطقی های در اون باشه :)

:53:

parsspace
July 24th, 2012, 07:26
خوشمان آمد :d

خیلی عالیه سعید جان، یه حرکت نوینه که خیلی وقته متاسفانه تو ایران نمیبینیم

یه مشاهده سرسری کردم، لازم دیدم چند نکته رو ذکر کن. هر چند خودتون استادید

1. درگاههای بانکی رو به این صورت گسترش بده:
بانک ملت - بانک پارسیان - بانک پاسارگاد - بانک اقتصاد نوین - زرین پال - پی لاین - پارس پال
این موارد بیشترین استفاده رو دارن، طبق چیزایی که من دیدم.

2. قابلیت اس ام اس رو حتماً تو این ورژن اضافه کن، حتی اگه شده فروش و ارائه سرویس به تعویق بیوفته.
سامانه های اس ام اس مختلفی داریم، سعی کن با 4 5 تا از پر کاربردهاش ست کنی. مثل سیستم محسن داوری (زرد مشهور :دی)، نوین پیامک، ... (کرجیه معروف، اسمشو یادم نیست) + چند مورد دیگه که حضور ذهن ندارم. (پیر شدیم رفت!)

3. ماژول های مورد نیاز هم برای سیستم های کلاینت منیجر بنویس، مثل whmcs یا freer
البته نگاه نکردم ببینم ibsmg این قابلیت رو داره یا نه، اگه داره که چیز لق whmcs و بقیشون :دی

فعلاً همینا، اگه موردی به ذهنم رسید حتماً ارجاع میدم.

در آخر بگم که اینا نظر شخصی منه (به عنوان یه کاربر ساده) ممکنه اشتباهات یا نا منطقی های در اون باشه :)

:53:

سلام مرسی از نظرت. راستش در مورد سیستم اس ام اسی شک دارم ولی باشه روش فکر میکنم. در مورد کلاینت منیجر هم خود این سیستم با هدف مدیریت فروش ایجاد شده و کلاینت منیجیر داره.
واقعا خوشحالم کردی با نظری که دادی لطفا بازم از این نظرا داشتی بفرست حال کنیم :d

1eng.ir
July 24th, 2012, 07:35
پنتست هم خواستی در خدمتیما :d

اس ام اس رو روش کار کن، یا اینکه کم کم ماژول هاش رو اضافه کن. نه اینکه بذاری ورژن به ورژن یه سری امکانات اضافه کنی. تاثیر ماژول ماژول بیشتره :) دیدم که میگم.

درگاه بانکا فراموش نشه

این سی سی پروقسی و سوسک و موسک و این تکنولوژی های جدید که بچه مدرسه ای ها تو تابستونا ازش به عنوان تجارت الکترونیک استفاده میکنن هم غافل نشو :d
یا ماژولارش کن یا به سیستمت اضافه کن. فکر کنم یه جا نوشته بودی فعلاً نداره. یادم نی کدوم پسته و حسشم نیست نگاه کنم :d

عرضم خدمت شما که، الان دیگه حس تایپ نیست و اگه خدا بخواد میگیریم میخوابیم. اگه هم خدا نخواد یه صبحونه میزنیم و میریم دنبال کار و زندگی :d
تا حوصله ی بعدی بدروووود، خدافس :d

parsspace
July 24th, 2012, 08:02
فعلا خدا نگهدار - اومدی آیدیمو اد کن hostwz

vistaperes
July 24th, 2012, 10:22
فرستنده دات کام هم اضافه کنین لطفا

parsspace
July 24th, 2012, 16:30
فرستنده دات کام هم اضافه کنین لطفا

چشم در صورت امکان اضافه میشه

hamidesigner
July 24th, 2012, 18:17
سلام و خسته نباشی

خیلی جالبه . واقعا کار خوبیه. من که کلی خوشم اومد. اگه کامل بشه من خودم یکی از مشتریاتم.

نظرتون چیه که امکان نمایندگی هم بهش اضافه بشه ؟
البته این امکانات اضافی رو می تونید به صورت ماژول اضافه کنید و هزینه اضافی بگیرید.

موفق باشید

parsspace
July 24th, 2012, 18:33
خیلی ممنون از نظر خوبتون. راستش فعلا سیاست های کاریمون به صورتیه که بیشترین امکانات رو با کمترین قیمت در اختیار مشتری قرار بدیم برای همین فکر نمیکنم فعلا به سمتی بریم که بخوایم نسخه های مختلف رو با قیمت های مختلف به کاربر بدیم. بلکه تلاشمون اینه که بیشترین امکانات رو در اختیار مشتری قرار بدیم. امیدوارم روزی هم نیاد که بخوایم به سمتی بریم که به جای پیشرفت پروزه فکر درآمد زایی بیشتر باشیم. البته پروژه های اینطوری اگه طرح تجاری درستی نداشته باشند شکست میخورن ولی فعلا طرح تجاری ما بیشتر روی کیفیت و امکانات مانور میده تا بخواد سود بیشتر رو توجیح کنه.

در رابطه با چند گروهه بودن هم فکر شده ولی تو این نسخه اعمال نشده انشاالله اگه نتیجه بگیریم تو نسخه های بعد اضافه میشه چون چیزی که طراحی کردیم خیلی بزرگ بود و سنگ بزرگم نشانه نزدن. البته امکاناتی در این نسخه وچود داره که نیاز شما رو برطرف میکنه ولی اون چیزی که توی ذهن ما هست که مطمئنا همرو رو شگفت زده میکنه از نسخه بعد به سیستم اضافه میشه.

hamidesigner
July 24th, 2012, 18:50
ممنون از زحمات شما. مطمئنا همینطوره که می گید و به همه چیز فکر کردید که تصمیم به راه اندازه همچین پروژه ای گرفتید. و خودتون آینده ی کاری خودتون رو با در نظر گرفتن چیزایی که تو ذهنتون هست بهتر می تونید بسنجید.

همونطور که دوستمون گفتند اگه ماژول فرستنده رو به صورت درست بدون باگ اضافه کنید خیلی خوب میشه .

آیا امکان دیدن مدت اعتبار اکانت وجود داره ؟

موفق باشید

parsspace
July 24th, 2012, 19:05
ممنون از پاسختون
ما تمام دروازه های پرداخت رو چک کردیم و آنهایی که امکان اضافه کردن داشته باشند رو به صورت رایگان اضافه میکنیم.
در رابطه با مدت اعتبار هم هم کاربر این امکان رو داره که مدت اعتبار اکانت رو ببینه هم مدیر البته مدیر امکانات ویژه دیگه ای هم داره مثلا میتونه لیست پرداخت هایی که برای اکانت انحام شده اعم از ثبت و یا تمدید رو هم ملاحظه کنه. علاوه بر این ها در صورت فعال کردن سیستم ارسال اس ام اس میتونید تنظیم کنید که قبل از اتمام اکانت پیامکی برای کاربر ارسال بشه که اکانتش رو شارژ کنه

parsspace
July 25th, 2012, 00:26
دوستان ۸ دروازه پرداخت اضافه شد

1 - زرین پال [افزوده شد]
۲ - پارس پال [افزوده شد]
۳ - بانک ملت [افزوده شد]
۶ - پی لاین [افزوده شد]

دروازه پرداخت فرستنده و جی پال به علت عدم استفاده از وبسرویس و یا نیاز به کتاب خانه های خارجی امکان اضافه شدن نداشتن

hamidesigner
July 25th, 2012, 00:31
ممنون از زحمات شما.

اما به نظرم بیشر کسایی که قرار باشه از سیستم شما استفاده کنند. درگاه فرستنده مورد نیازشون هست....

اگه بتونید این درگاه رو اضافه کنید خیلی خوب میشه..

parsspace
July 25th, 2012, 01:30
درسته ولی سلامت سیستم هم اهمیت داره.

parsspace
July 25th, 2012, 19:43
دوستانی که سرویس پیام کوتاه ارائه میدن و تمایل دارن سریسشون به صورت رایگان به سامانه اضافه بشه لطفا تو تاپیک زیر اعلام کنند

http://www.webhostingtalk.ir/f118/54052/

parsspace
July 26th, 2012, 04:28
دوستان نسخه دمو بروز شد. امکانات جدید رو میتونید مشاهده کنید.
نرم افزار در حال تست است . در صورت مشاهده خطا لطفا گزارش کنید.
در صورتی که ایده ای به ذهنتون خطور کرد مشتاقیم تا ایده شمارو قبل از ارائه نسخه تجاری به سیستم اضافه کنیم.
با تشکر

hamidesigner
July 27th, 2012, 19:58
سلام . مرسی از حماتت.

من یک خطایی دیدم در موقع افزایش اعتبار. یعنی وقتی می خوای به صورت آنلاین اعتبار رو افزایش بدی بعد از این که مبلغ رو وارد می کنی این خطا رو می ده.

شماره خطا :: 8
پيام :: Undefined index: amount
فايل :: /home/ibstyu3/domains/ibsmg.ir/public_html/demo/scripts/gateways/zarinpal.php
خط :: 15

MihanN
July 27th, 2012, 22:26
در صورتی که ایده ای به ذهنتون خطور کرد مشتاقیم تا ایده شمارو قبل از ارائه نسخه تجاری به سیستم اضافه کنیم.

انگلیسی هم بهش اضافه کنید

parsspace
July 27th, 2012, 22:42
سلام . مرسی از حماتت.

من یک خطایی دیدم در موقع افزایش اعتبار. یعنی وقتی می خوای به صورت آنلاین اعتبار رو افزایش بدی بعد از این که مبلغ رو وارد می کنی این خطا رو می ده.

شماره خطا :: 8
پيام :: Undefined index: amount
فايل :: /home/ibstyu3/domains/ibsmg.ir/public_html/demo/scripts/gateways/zarinpal.php
خط :: 15

دوست خوبم مرسی که اطلاع رسانی کردی. راستش هنوز درگیر طراحی بخش های جدید هستم و خطایابی انجام ندادم چون ممکنه با توجه به طراحی بخش های جدید بخش های قدیمی تغییر کنن. البته کار طراحی تموم شد و آخرین بخشی که مد نظر بود انتقال اکانت بین کاربرا بود که با موفقیت به سیتم افزوده شد اگه خدا بخواهد از این به بعد سیستم رو از لحاظ صحت عملکرد مورد بازبینی قرار میدم و اگه مشکلی نباشه نسخه ۱ ریلیز میشه.

parsspace
July 27th, 2012, 22:43
انگلیسی هم بهش اضافه کنید

در رابطه با نسخه انگلیسی با یکی از دوستان صحبت شده قراره بعد از انتشار نسخه ۱ ایشون متون به کار رفته در سیستم رو به زبان انگلیسی ترجمه کنه تا بشه سیستم را چند زبانه کرد

parsspace
July 27th, 2012, 23:28
نسخه دمو بروز شد

parsspace
July 28th, 2012, 08:33
بخش راهنمای سایت و بخش امکان تعیین مجوز های دسترسی برای کاربرانی که به عنوان مدیر انتخاب میشوند به بخش های پنل مدیریت به سیستم اضافه شد

parsspace
August 2nd, 2012, 15:52
خوب بالاخره برنامه به صورت فاینال در اومد و تمام بخش های مورد نیاز بهش اضافه شد.
وب سایت فروش لایسنس هم با توجه به نیازمندی های خودش بالا اومد.
طی ۲ روز آینده نرم افزار تست میشه و اگه مشکلی نباشه انشاالله شروع به کار میکنیم.
خواستم از تمام دوستانی که تو طراحی پروژه با ارسالده ایداه هاشون کمک کردن تشکر کنم.

hamidesigner
August 5th, 2012, 22:20
سلام. ممنون از شما بابت تمامی تلاش هاتون.

خسته نباشید.

اخیرا سایت فرستنده امکان جدیدی رو اضافه کردند و گفتم شما رو در جریان قرار بدم تا ببینید می شه با یان امکان جدید پلاگین پرداخت فرستنده رو اضافه کنید یا خیر.

برای دیدین این امکان به این سایت مرجعه کنید : Ferestande API (http://ferestandeapi.com)

موفق باشید

parsspace
August 6th, 2012, 05:24
ظاهرا مشکلی برای استفاده نیست . انشاالله به سیستم اضافه میشه

hostarya
August 6th, 2012, 14:52
با سلام خدمت شما دوست عزیز اخرین تحولات رو میگین بلاخره فروش شروع شده یا نه؟

parsspace
August 6th, 2012, 14:58
با سلام
سرویس آماده ارائه بود ولی چند نفر از دوستان درخواست هایی دادن که طبق بررسی قرار شد تو همین نسخه ۱ ارائه بشه که به شرح ذیل میباشد :
۱ - مدیریت کامل اکانت ها توسط مدیر کل از طریق پیامک و بدون نیاز به اینترنت ( هنگامی که دسترسی به نت ندارند )
۲ - گروه بندی کاربرا و اهداء مجوز به گروه های جهت دسترسی به بخش های مختلف سایت
۳ - گروه بندی تخفیف جهت اعمال گروهی تخفیف که در آینده اعمال تغییرات را راحت تر کند (‌با توجه به بالا رفتن تعدا کاربران)
۴ - امکان import کاربران از پنل ibs برای کاربرای قدیمی

و البته حدود ۶ ۷ مورد ریزه کاری که در حال انجام هستیم به زودی این موارد هم تو برنامه اضافه شه دوباره در خدمت هستیم.

hostarya
August 6th, 2012, 15:02
خب اقا پس دو سه روز هم باید صبر کنیم؟
اگه امکان داره این برنامه به cc///prox*هم وصل بشه عالی میشه

parsspace
August 6th, 2012, 15:08
بله باید صبر کنید. اونو مطمئن نیستم که به این سیستم به صورت گلوبال اضافه کنم فعلا و لی اگه شما اون شخصی بودی که فرستنده میخواستی به احتمال قوی به سیستم اضافه میشه

hostarya
August 6th, 2012, 15:10
من نه فرستنده نمیخواستم
یه سوال الان من نمایندگی چیز پی /ان دارم خب که کنترل پنلش ibsngهستش اونو میشه وصل کرد به این یا باید نمایندگی نباشه سرور دسته خودم باشه؟

par30
August 6th, 2012, 15:18
نسخه بعدی میگرم بزار فعلا مشکلات حل بشه

parsspace
August 6th, 2012, 15:32
باید خودتون وی پی اس بگیرین . البته هزینه ای نداره هزینه وی پی اس و این نرم افزار در صورتی که از خودمون بگیرین حدود ماهی ۲۵ تومن میشه که پول ۴ ۵ تا اکانته

sepadl71
August 13th, 2012, 11:32
دوستان ۸ دروازه پرداخت اضافه شد

1 - زرین پال [افزوده شد]
۲ - پارس پال [افزوده شد]
۳ - بانک ملت [افزوده شد]
۶ - پی لاین [افزوده شد]

دروازه پرداخت فرستنده و جی پال به علت عدم استفاده از وبسرویس و یا نیاز به کتاب خانه های خارجی امکان اضافه شدن نداشتن

با سلام خدمت تمامی کاربران
در چند روز گذشته ، برای افزودن درگاه پرداخت اینترنتی جی پال ، به نرم افزار مدیریت ibsng ، با جناب parsspace (http://www.webhostingtalk.ir/member/4852/) بحث شد.
در نتیجه اعلام کردند که درگاه پرداخت اینترنتی ما هم ، بر روی این نرم افزار قرار داده خواهد شد.
موفق باشید

asrhosting
August 13th, 2012, 11:38
سلام .
دوستان این همون IBSng هست ؟
قیمتش چنده ؟ من قیمتش رو توی تاپیک ندیدم .

یه توضیحی بدین .

mr-secret
August 13th, 2012, 13:20
کار جالبی هست فقط اگه هزینه ماهیانه ش کم باشه عالی میشه

hostarya
August 13th, 2012, 14:02
سلام .
دوستان این همون IBSng هست ؟
قیمتش چنده ؟ من قیمتش رو توی تاپیک ندیدم .

یه توضیحی بدین .

این اسمش ibsmgهستش اگه اشتباه نکنم یه اسشکریپت هستش که وصل میشه به ibsngو راحت خودش اکانت میسازه و ...

hostarya
August 27th, 2012, 10:40
بلاخره این سیستم هنوز به فروش نرفته چی شد خبری نشده ؟

poriya_hashie
August 27th, 2012, 12:23
مبشه بگید هزینه راه انداری کامل چهقدر هست ست کردن با سرور مجازی و کلا هزینه ای که داره

poriya_hashie
August 31st, 2012, 13:52
میخواستم بدونم که این نرم افزار مدیریت چی شد؟

poriya_hashie
August 31st, 2012, 14:08
ببخشید باید وصل شه به ibsng?

نمیشه جدا خودش برای خودش کار کنه؟

mem2in
August 31st, 2012, 20:59
خیلی جالب ! فقط سایت فروش لایسنس و اسکریپت کجا هست ؟

PORE
September 1st, 2012, 11:03
منم منتظر این نرم افزار یا اسکریپت هستم

ourweb
September 1st, 2012, 13:45
با سلام برای سرویس اینترنت wirelles هم میشه استفاده کرد که کاربر بتونه وارد بشه و حجم ترافیک اظافه کنه اگر میشه لطفا پیام خصوصی بدید یا با شماره 09392832729

hostarya
September 3rd, 2012, 13:28
انگاری مشکلی برای ایشون پیش امده در یاهو هم مدتی نیستن /ما همچنان منتظریم

parsspace
September 6th, 2012, 23:50
سلام چند وقتی مسافرت بودم
نسخه نهایی آپ شد دوستان لطفا نظر بدن
demo.ibsmg.ir
user : demo
pass : password
البته همچنان اگه اروری دیدین تعجب نکنید و گزارش بدین چون برنامه نویسی تازه تموم شده عیب یابی در چند روز آینده انجام میشه.

mem2in
September 7th, 2012, 00:47
سلام چند وقتی مسافرت بودم
نسخه نهایی آپ شد دوستان لطفا نظر بدن
demo.ibsmg.ir
user : demo
pass : password
البته همچنان اگه اروری دیدین تعجب نکنید و گزارش بدین چون برنامه نویسی تازه تموم شده عیب یابی در چند روز آینده انجام میشه.

به نظرم اگر اسکریپت را بصورت تست ارائه بدین باگ ها رو سریعتر می توانید شناسایی کنید

parsspace
September 7th, 2012, 00:50
به صورت تست چند جا قراره راه اندازی شه منتها قبل از اینکه باگ های منطقیشو در بیاریم قرار شده که یه تست کلی از نرم افزار بگیریم که باگ های قابل رویتش رف شه که دوباره کاری نشه

websazha
September 7th, 2012, 07:19
بسیار سیستم عالی از نظر امکانات که مشاهده میشه عالی هست موفق باشید/
لطفا قیمت خرید سیستم نسخه نهایی اعلام کنید چقدر در نظر دارید لطفا پ.خ کنید.

majidisaloo1
September 7th, 2012, 09:16
دوست عزیز بالاخره کی شما این رو ارائه میدین؟
فروشش از کی آغاز میشه؟

parsspace
September 7th, 2012, 13:43
دوست گرامی اگه میبینید فاصله می افته برای اینه که برنامه ای کامل و بدون عیب در اختیار شما قرار بدیم و الی ما که بدمون نمیاد از همین الان شروع به فروش کنیم.
ما به چند نفر نیاز داریم که به ما کمک کنن برنامه رو تست کنیم برای همین به صورت آزمایشی ۵ فروشنده که تمایل به کمک دارن اعلام آمادگی کنن تا سایت به صورت آزمایشی برایشان راه اندازی گردد
جهت اعلام آمادگی فقط نیاز هست که دامنه ای معرفی کنن و نرم افزار بر روی سرور خودمان به مدت محدود و رایگان در اختیار قرار میگیرد و انشاالله در صورتی که خطا ها رفع گردند نرم افزار به صورت تجاری منتشر میگردد.

mohsen1600
September 7th, 2012, 14:04
سلام خسته نباشید من داوطلب هستم تا این اسکریپت رو امتحان کنم
email : boz_takshakh@yahoo.com

parsspace
September 7th, 2012, 19:33
لطفا منتظر باشید تا بقیه داوطلبین هم اعلام آمادگی کنن تا سرویس رو براتون راه اندازی کنم

hpnn.wm
September 7th, 2012, 19:37
من هم امادگی خودم رو اعلام می کنم
hamed.madadian@gmail.com
از پروژه عالیتون هم حمایت می کنم بسیار عالی می باشد

parsspace
September 7th, 2012, 19:50
متشکرم

hostarya
September 7th, 2012, 21:18
منم میتونم
aryamusic24@yahoo.com

poriya_hashie
September 7th, 2012, 22:28
poriya.hashie@gmail.com
منم برای تست میتونم

parsspace
September 7th, 2012, 23:33
دوستانی که به عنوان داوطلب انجام میدن در جریان باشند که باید حجم کاربر قابل قبولی داشته باشند چون عملیات تست هست و در صورتی که میخوان تازه کار رو شروع کنن صبر نمایند تا نسخه ۱ ریلیز شه

ourweb
September 8th, 2012, 10:21
سلام برای فروش سرویس wirelles هم استفاده میشه چون از این پنل خوش مان اومده ولی خب باید شخصی سازی بشه برای ما ایا انجام میشود اگر اوکی هست بگید .

parsspace
September 8th, 2012, 10:27
اگه تغییرات عمده نباشه شخصی سازی میشه البته ممکنه بابتش هزینه جداگانه درخواست بشه

ourweb
September 8th, 2012, 10:31
اگه تغییرات عمده نباشه شخصی سازی میشه البته ممکنه بابتش هزینه جداگانه درخواست بشه

معذرت ولی جواب من رو درست نداید ایا برای فروش وایلرس هم میشه استفاده کرد که کاربر بتونه بیاد شارژ کنه و سرویسش همون موقه فعال بشه چون این اکانتینگ رو برای پارس انلاین میخواهیم اگر اوکی هست بگید .

parsspace
September 8th, 2012, 10:48
خوب من یکم اطلاعات در زمینه سیستم احراز هویت سرویس شما نیاز دارم تا بتونم جوابتون رو بدم. که فکر میکنم محرمانه باشه.

parsspace
September 8th, 2012, 18:16
دوستان داوطلب کمک به تست نرم افزار جهت راه اندازی سرویسشون به آی دی hostwz پی ام بدن دومینیشون رو معرفی کنن تا سرویس براشون راه اندازی بشه

majidisaloo1
September 9th, 2012, 10:17
اگه خواستین من هم کمکتئن خواهم کرد

parsspace
September 9th, 2012, 19:36
ممنونم دوستان داوطلب به آیدی hostwz یاهو پی ام بدن
دوستان توجه کنید عبارت تست به معنای این نیست که اطلاعاتتون از بین میره بلکه سایت شما به حالت عملیاتی در میاد و در صورت تشخیص باگ پس از رفع به صورت خودکار سایت شما بروز میشه و بعد از یه مدت که دوره تست تموم میشه شما همچنان به کار خودتون ادامه میدین و چیزی از بین نمیره. این دوره رایگان هست.

parsspace
September 9th, 2012, 22:55
دوستان گرامی انجمن اختصاصی برای نرم افزار جهت گزارش باگ و آموزش استفاده از پنل های مدیریت و کاربری طراحی گردید دوستانی که پنل تست گرفتن لطفا درخواست های راهنمایی خود رو تو اون بخش مطرح نمایند.
با تشکر
forum.ibsmg.ir

hostarya
September 9th, 2012, 23:18
با سلام پنل من چرا تست دادین بالا نمیاد من
دامنه رو با دی ان اسی که دادین
ست کردم منتها بالا نمیادش
لطفا چک کنین
http://cityserver.ir/ اینم لینک دامنه ای که ست کردم رو دی ان اس های شما

parsspace
September 9th, 2012, 23:25
سلام لطفا از طریق یاهو پیگیری کنید. با توجه به حجم درخواست ها اولویت رو گذاشتیم روی افرادی که پیگیری کردن. لطفا پیگیر کنید الان سرویستون رو بالا میارم

Arna
September 25th, 2012, 19:11
سلام
هنوز به سرانجام نرسیده برای فروش ؟
واقعا براش زحمت کشیده شده

silver_r_t
October 3rd, 2012, 02:31
پس چي شد برنامه براي فروش اماده نشد؟

parsspace
October 5th, 2012, 21:57
نرم افزار آماده دریافت شد. جهت دریافت نرم افزار به سایت ibsmg.ir‌ مراجعه و پس از عضویت و ورود به اشتراک میتونید اونو دریافت کنید.

parsspace
October 7th, 2012, 11:36
دوستان آماده دریافت پیشنهادات برای ورژن ۲ هستیم.
پیشنهادات ارائه شده فعلی :
۱ - امکان دعوت از دوستان توسط کاربران و دریافت پورسانت
۲ - امکان معرفی سرویس و بازاریابی و دریافت پورسانت از طریق قرار دادن بنر در سایت ها

parsspace
October 24th, 2012, 01:50
نسخه 1.3 منتشر شد.
در این نسخه مشکلات عمومی که به علت کد کردن سورس برنامه در قسمت درگاه پرداخت و ارسال پیامک وجودداشت رفع گردید.
لینک دانلود :

دریافت نسخه IBSmg ۱.۳ مخصوص php‌ ورژن 5.2 به قبل (http://www.ibsmg.ir/download/IBSmg_1.3.tar.gz)
دریافت نسخه IBSmg ۱.۳ مخصوص php ورژن 5.3 به بعد (http://www.ibsmg.ir/download/IBSmg_1.3_php-5.3.tar.gz)

parsspace
November 1st, 2012, 00:14
با توجه به فرا رسیدن ایام عید سعید غدیر ضمن تبریک این ایام اعلام میدارد کلیه سرویس ها به مدت 48 ساعت با 50% تخفیف ویژه ارائه میگردد.

parsspace
November 5th, 2012, 09:53
نسخه ۱.۴ سامانه مدیریت کاربر IBSmg‌ منتشر گردید.

رفع مشکل فروش با قیمت ثابت
رفع مشکل دکمه انصراف از خرید پنل کاربر
تغییر در نحوه معرفی سرور های مرتبط با یک اکانت
رفع مشکل لاگ ورود کاربران در حالت ساده
حذف شماره ثابت جهت ثبت نام

جهت دریافت این نسخه بر روی لینک ذیل کلیک کنید.

دریافت نسخه IBSmg ۱.۴ مخصوص php‌ ورژن 5.2 به قبل (http://www.ibsmg.ir/download/IBSmg_1.4.tar.gz)

دریافت نسخه IBSmg ۱.۴ مخصوص php ورژن 5.3 به بعد (http://www.ibsmg.ir/download/IBSmg_1.4_PHP-5.3.tar.gz)

جهت دریافت اطلاعات مورد نیاز جهت نصب و گزارش خطا به انجمن سایت به آدرس forum.ibsmg.ir مراجعه فرمایید.

fanous_m
January 6th, 2013, 19:37
چه فرقی بین نرم افزار شما و ماژول IBSng برای WHMCs فراسو هست؟

چون از نظر قیمت که تفاوت ها عمده هست
از نظر امکانات چطور؟

parsspace
January 7th, 2013, 00:31
چه فرقی بین نرم افزار شما و ماژول IBSng برای WHMCs فراسو هست؟

چون از نظر قیمت که تفاوت ها عمده هست
از نظر امکانات چطور؟

نرم افزار ما تخصصی برای ibsng‌نوشت شده ولی whmcs‌ برای هدف دیگه ای نوشته شده هرچند که قابلیت اتصال داره.
کلیات هر دو تقریبان یکی هست ولی نرم افزار ما بیشتر رو جزئیات کار کرده. البته هنوز در دوره تست به سر میبره و در صورت خرید لایسنس تا زمانی که تشخیص بدیم مشکلات کلی نرم افزار رفع شده لایسنس شما محاسبه نخواهد شد. هرچند جهت نصب نیازی به لایسنس نیست ولی جهت استفاده تجاری نیاز به سفارش لایسنس هست.
مشکلات عمده ای که هنوز باقی مانده بر روی بخش پرداخت آنلاین هست و به جهت اینکه امکان تست درگاه ها فعلا میسر نیست با سعی و خطا سعی در رفع مشکلات داریم.

fanous_m
January 7th, 2013, 01:38
برای درگاه بنده درگاه بانک ملت رو دارم
بخواین میتونم در اختیار بزارم برای تست

parsspace
January 7th, 2013, 10:36
برای درگاه بنده درگاه بانک ملت رو دارم
بخواین میتونم در اختیار بزارم برای تست

واقعا متشکرم. راستش یکی از دوستان که درگاه سامان پارسیان و ملت روی سرورش فعاله قرار شد بهم اجازه بده که بتونم شخصا تست کنم. انشاالله که زودتر به نتیجه برسیم

HesaM4388
January 7th, 2013, 15:17
میشه لطفا یوزر و پسورد واسه دیدن دمو رو بدین
این ارور رو میده:
نام کاربری یا کلمه رمز اشتباه میباشد

parsspace
January 7th, 2013, 18:08
یوزر : demo
پسورد : password

fanix
June 16th, 2013, 01:01
سلام