PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اسكريپت شبكه اجتماعي

parsiweb
July 18th, 2012, 22:16
سلام دوستان گلم، به نظر شما كدوم اسكريپت شبكه اجتماعي بهتره؟ يعني از نظر مديريت قوي، امكانات زياد، و سازگار با سرور

HematYar
July 18th, 2012, 22:29
sharetronix

parsiweb
July 18th, 2012, 22:32
به جز شيرترانيكس و اكسوال

irihost
July 18th, 2012, 22:46
sharetronix بهترین هست به نظر من :-b

parsiweb
July 19th, 2012, 00:04
شما فكر كنين شيرترانيكس نابود شد، حالا چي رو انتخاب ميكنين؟

serviceportal
April 3rd, 2013, 18:21
سوشیال انجین

bl4ck
April 3rd, 2013, 22:18
phpfox بهترینه امکانات خیلی بالا

بهینه بودن: در حد خوب

sharetronix من دارم پدر سرور منو در اورده خیلی مصرفش بالاست شانس اوردم سرور اختصاصیه وگرنه سه سوته ساسپند بودم

امکانات : خیلی کم , بیشتر افزونه هاش پولی مثلا افزونه ی گالری تصاویر 100 تومن که برای همه ی افزونه هاش باید بالای 2 میلیون بدی

بهینه بودن : مزخف سرور رو قورت میده

666regab
April 3rd, 2013, 22:59
من شیرترونیکس نصب کرده بودم جالب نبود برام .
سوشیال انجین نصب کردم الان نسخه 4.5 هم یک هفته هست اومده امکاناتش بالاست و مدیریتش هم خوبه .
phpfox هم کار نکردم .

Reza seyfi
January 12th, 2014, 01:21
سلام دوستان گلم، به نظر شما كدوم اسكريپت شبكه اجتماعي بهتره؟ يعني از نظر مديريت قوي، امكانات زياد، و سازگار با سرور

بهترین و حرفه ای ترین شبکه اجتماعی PHPFox

پارس نتورک (http://parsnetwork.org/) نخستین و تنها اسکریپت phpfox موجود با دیتابیس فارسی، کاملا راستچین و دارای تاریخ شمسی در تمام قسمت های سایت و تقویم فارسی در رویدادها...

- تنظیمات سئو

- بهینه سازی
- پشتیبانی
- محیط فارسی
- کنترل پنل فارسی
- دیتابیس فارسی
- کانفینگ امنیتی - قالب راستچین
- تاریخ و تقویم شمسی
- پلاگین و ماژول های تجاری
- به روزترین خدمات
- کامل ترین و بی عیب ترین اسکریپت PHPFox دربستر نت
- طراحی قالب اسکریپت PHPFox
-فروش قالب های حرفه ای جامعه مجازی
-بانک اطلاعاتی گسترده از تمامی ماژول ها و پلاگین های پی اچ پی فاکس
- متفاوت ترین اسکریپت + افزونه ی آپارات + نقشه ی هوشمند و ...
پارس نتورک phpfox اسکریپت جامعه مجازی (http://www.ParsNetwork.org)

ra3ou1
January 12th, 2014, 01:37
phpfox مناسبه

Reza seyfi
January 12th, 2014, 01:43
قدرت اسکریپت phpfox و همچنین امکانات متنوع و از همه مهمتر کم خرجتر بودنش این اسکریپت رو متمایز کرده ، شیرترونیکس یه شبکه کاراکتری هست و عکس و.... نمیتونی توش قرار بدی و کلی موارده دیگه ، در مورد هزینه هم : این که خود اسکریپت و رایگان میگیری بعد هر پلاگینیش 50 تومن به بالا هزینشه که همه پلاگیناش رو بخوای بگیری یه چیزی بیشتر از 2 تومن میشه ولی phpfox با این همه امکانات و کیفیت 50 تومن اسکریپتشو میخری بعد دیگه تمام پلاگیناش رایگانه

tatnet
January 12th, 2014, 03:37
phpfox خیلی بهتر است