PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : IIS 6 یا Websitepanel ؟

rsl
July 18th, 2012, 20:28
سلام دوستان
برای هاست دانلود یک سایت با iis6 بیشتر میشه کاربر رو محدود کرد یا websitepanel ؟
( محدود کردن تعداد کانکشن یک آیپی و سرعت دانلود )
و اینکه برای websitepanel یک vps با رم 512 کافیه الان که با iis 6 هست مصرف رم حدودا 90 تا 120 مگ هست .
فقط هم قراره هاست دانلود برای یک سایت استفاده بشه .
باتشکر از دوستان

آگونیس
July 18th, 2012, 23:42
سلام دوستان
برای هاست دانلود یک سایت با iis6 بیشتر میشه کاربر رو محدود کرد یا websitepanel ؟
و اینکه برای websitepanel یک vps با رم 512 کافیه الان که با iis 6 هست مصرف رم حدودا 90 تا 120 مگ هست .
باتشکر از دوستان
اگر فقط هاست دانلود است iis پیشنهاد می شه

Milad-H
July 18th, 2012, 23:48
سلام دوستان
باتشکر از دوستان

از iis روی سرور ویندوز 2008 استفاده کنید بهترین گذینه است

shahab_ksh
July 18th, 2012, 23:49
ای ای اس یه وب سرویسه و وب سایت پنل یه کنترل پنل کنترل هاستینگ

وب سایت پنل به ای ای اس متصل میشه

پس میتونید بدون وب سایت پنل سایت راه بندازید

majidisaloo1
July 19th, 2012, 12:40
سلام دوستان
باتشکر از دوستان

iis روی 2008 پیشنهاد میشه
رم 512 من یادم میاد یک بار تست کردم آی آی اس رو سایت ها باز نشد

rpserver
July 21st, 2012, 11:30
سلام دوستان
باتشکر از دوستان

اگر نیاز مستقیم به امکانات iis و اجرای اسکریپت های asp ندارید ، پیشنهاد من نصب آپاچی سرور بهمراه filezila server هست که این دو در کنار هم خیلی کمتر از iis مصرف رم دارند . با مقداری کار روی وب سرور میتوانید بجای آپاچی nginx را جایگزین کنید . البته آپاچی هم کفاف کار را می دهد . در کل بنظرم اگر فقط برای یک سایت قرار است استفاده شود پس نیازی به virtual host و.. نیست .
آپاچی بهمراه fillezilla server در حال عادی جمعا 100 مگ رم اشغال نخواهد کرد که این مقدار برای Iis یا website panel خیلی بیشتر خواهد بود .
بنده شخصا برای مشتریانی که وی پی اس ویندوز برای هاست دانلود تهیه میکنند ، آپاچی و فایل زیلا سرور نصب میکنم . تابحال هم ناراضی نبودند . :)