PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گرفتن iso از ویندوز و فرستادن برای سرور

shahab_ksh
July 18th, 2012, 13:13
با سلام

چطور میتونم از ویندوز سرور 2008 که تمام برنامه های مورد نیازم رو توی اون دارم یه iso تهیه کنم

و بعد آیا میشه اون رو برای کسی که میخاد برای من vps بزنه بدم که برام روش نصب کنه اون iso رو

fara_server
July 18th, 2012, 13:49
فکر میکنم با برنامه Norton Ghost (http://www.web.iran-forum.ir/it/free-download-software/32167-Norton-Ghost-v15.0.1.36526.html) این کار امکان پذیر باشه.

MagicVps.Com
July 18th, 2012, 14:01
با سلام

چطور میتونم از ویندوز سرور 2008 که تمام برنامه های مورد نیازم رو توی اون دارم یه iso تهیه کنم

و بعد آیا میشه اون رو برای کسی که میخاد برای من vps بزنه بدم که برام روش نصب کنه اون iso رو

نیازیبه نصب مجدد نیست میتونید یک کپی از هادر اون سرور بگیرید و به کسی که میخواد سرور جدید ایجاد کنه بدین لینکش را تا همون مجدد بارتون را اندزای کنه فقط باید مشخصات ایپی سرور جدید ادیت کنه

Maya
July 18th, 2012, 14:03
با نورتن گوست کار کنید کارتون راه میافته
موفق باشید .

MagicVps.Com
July 18th, 2012, 15:11
با نورتن گوست کار کنید کارتون راه میافته
موفق باشید .

چرا لقمه را دور سرش بچرخونه

Talahost.Com
July 18th, 2012, 15:19
Template را export و بعد Import کنید.

shahab_ksh
July 18th, 2012, 18:41
بهترین پیشنهاد چیه

1- من wmware esxi 5 رو یوی کامپیور خانگی خودم نصب کنم بعد Win2008 نصب کنم و از طریق wmware بک آپ تهیه کنم

یا مستقیم یه iso از هارد درایو سی بگیرم و همین کافی

2- و سوال دوم اینه دوستانی که consol میدن این امکان براشون هست که این اختیار رو به کاربرشون بدن که خودشون فایل iso رو اکسترکت کنن رو سرور ؟