PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شروع فعالیت مجدد کاربر Mohammad_reza

Mohammad_reza
July 17th, 2012, 23:10
درود بر شما ، (فکر کنم با همین جمله اول منو شناختید ! :دی)

خوب یه مدت نبودم (حدود 1 ماه) از همه عذر می خوام. متأستفانه چند تا سفارش هم دوستان داشتند که به دلایلی نتونستم انجام بدم و باز هم متأستفانه ، پول دوستان دست من مونده بود.
الان دوستان گرامی دو تا کار می تونن انجام بدن :
1- اعلام شماره حساب ها جهت بازگشت پول
2- سفارش مجدد طراحی به جای سفارشات قبلی (که در این صورت 20% تخفیف شامل حالشون میشه)

افرادی که می خوان مبالغشون بازگشت داده بشه اطلاعات زیر رو فقط از طریق ایمیل برام ارسال کنند :
مبلغ // شماره حساب (اگه بانک ملت دارید) در غیر اینصورت شماره شبا بدید لطفاً // نام و نام خانوادگی // تاریخی که مبلغ رو به حساب من واریز کردند (اگه یادشون نیست اشکال نداره) // توضیحات مختصری درباره ی سفارشی که داشتن. اگه عضو این انجمن هستید که نام کاربریتون رو تو انجمن هم حتماً ذکر کنید.

افرادی هم که قصد سفارش مجدد دارند ، از طریق پیغام خصوصی تو انجمن اعلام کنند تا انجام بشه

بازم از همه عذر می خوام و ممنون از دوستانی که خیلی به من لطف داشتند و تحمل کردند این مدت رو.
دوستانی که مایل به تماس تلفنی هستند (اینجوری راحت ترند) حتماً تماس بگیرند :
09307750670

باسپاس فراوان

hpnn.wm
July 17th, 2012, 23:14
محمد رضا وارد می شود
:d

shazo
July 17th, 2012, 23:20
دمت گرم محمد رضا جان.. بعضي از دوستان ياد بگيرن..!

behrooz_iri
July 18th, 2012, 00:19
اون سایت ثبت دامنه چی شد ؟

dertgtr
July 18th, 2012, 00:28
عجیبه همین امروز یکی دو ساعت قبل با یکی از دیگه دوستان همین انجمن صحبت شما بود :دی
ورود دوباره شما رو به انجمن شادباش می گوییم :دی

Mohammad_reza
July 18th, 2012, 00:40
اون سایت ثبت دامنه چی شد ؟

سایت ثبت دامنه هم اگر خدا بخواد طی 2-3 روز آینده مجدداً شروع به کار خواهد کرد.

عجیبه همین امروز یکی دو ساعت قبل با یکی از دیگه دوستان همین انجمن صحبت شما بود :دی
ورود دوباره شما رو به انجمن شادباش می گوییم :دی

ممنون ، همین که به یاد من بودید خیلی برام ارزش داره.
یه بنده خدایی می گفت با ارزش ترین جا واسه حضور ، ذهن آدماست :دی

دمت گرم محمد رضا جان.. بعضي از دوستان ياد بگيرن..!

ممنونم. شما که همیشه به بنده لطف داشتید ...

extern
July 18th, 2012, 01:47
سلام.بنده هم بازگشت شما رو تبریک میگم
انشالاه هر روز بیشتر از قبل پیشرفت داشته باشید.