PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال راجب گوگل وبمستر!

delta
July 17th, 2012, 13:23
سلام. آقا ما یک انجمنی داشتیم تو یک فولدر بود آدرس دهیش...وی بی 3 بود... زدیم پاکش کردیم و انجمن رو منتقل کردیم یک آدرس دیگه در سایت..الان گوگل ویمستر 34000 تا ارور 404 داده برای آن انجمن و لینکاش...الان کسی میدونه چطوری میتون حذفشون کنم یا رفعش کنم؟

delta
July 17th, 2012, 13:34
up

shivahost
July 17th, 2012, 13:52
شما در همان گوگل وب مستر سایت جدید را هم ثبت کنید.

اگر سایت مپ داره آن را هم براش ثبت کنید.

محل قبلی سایت یعنی دامنه قبلی را ریدایرکت 301 کنید احتمالا با htaccess.

در همان گوگل وب مستر روی سایت قبلی گزینه change of address داره در قسمت Configuration که توضیح داده.

delta
July 17th, 2012, 14:18
شما در همان گوگل وب مستر سایت جدید را هم ثبت کنید.

اگر سایت مپ داره آن را هم براش ثبت کنید.

محل قبلی سایت یعنی دامنه قبلی را ریدایرکت 301 کنید احتمالا با htaccess.

در همان گوگل وب مستر روی سایت قبلی گزینه change of address داره در قسمت Configuration که توضیح داده.

دوست عزیز اصلا خوندید من چی میخوام؟ نه میخوام دایرکت کنم نه میخوام دامین جدید ثبت کنم نه میخوام سایت مپ بزنم نه... میگم یک انجمن تو یک فولدر نصب بود گوگل ایندکسش کرده.. زدم پاکش کردم الان 34000 ارور انداخته.. میخوام ارورها رو پاک کنم. همین!

psfa
July 17th, 2012, 14:23
دوست عزیز اصلا خوندید من چی میخوام؟ نه میخوام دایرکت کنم نه میخوام دامین جدید ثبت کنم نه میخوام سایت مپ بزنم نه... میگم یک انجمن تو یک فولدر نصب بود گوگل ایندکسش کرده.. زدم پاکش کردم الان 34000 ارور انداخته.. میخوام ارورها رو پاک کنم. همین!
عزیز باید تو گوگل وبمستر به گوگل اعلام کنید که آدرس سایتون عوض شده
اموزشش هم تو 3eo.ir عست

mehran00
July 17th, 2012, 14:37

دوست عزیز shivahost درست میگه اگه بخواید آدرس جدید بدید که 34000 ارور برطرف بشه باید ری دایرکت کنید (خود گوگل وبمستر تو قیمت chang the adress گفته)

delta
July 17th, 2012, 15:56
بابا خدایی خیلی باحالید.... واقعا موندم چی بهتون بگم. من چی میگم شما چی جواب میدید.. دوستان عزیز کسی سایتی رو نمیخواد آدرسش رو عوض کنه.. سر و ته سایت یکی هست..

اینو :
www. site .com / forum
رو میخوام ببرم عوضش کنم رو ادرس دیگر

www . forums .site . com

با گزینه ریدایرکت گوگل وقتی بخوای استفادش کنی میگه اول دامین جدید رو معرفی کنید... من دامین دیگری ندارم و نیازمم نیست.فقط یک دامین دارم که میخوام ریدایرکت کنم تو گوگل وبمستر.تو گوگل وبمسترم تا دامینی دیگری رو وارد نکنی اجازه ریدایرکت نمیده... من دامین دیگری ندارم.. همینه و فقط یک دامنه دارم.....................
اینم ارورش.........
Your account doesn't contain any sites we can use for a change of address. Add and verify the new site, then try again.