PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل من با رسیلر کلوب (لطفاً کمک کنید)

UserWht
July 17th, 2012, 10:21
سلام دوستان :

من حدود یک ماه پیش 20 دلار با پی پال به حساب رسیلر کلوب واریز کردم و سه دومین رو تمدید کردم بعد از حدود یک هفته متوجه شدم که رسیلر کلوب به دلیل ارسال نکردن مدارک ، به حساب رسیلر کلوب من 20 دلار بدهکار زده و و 20 دلار رو به حساب کسی که پرداخت کرده بود برگشت زده است .

اون کسی که 20 دلار پرداخته کرده بود نیز به ریال به حسابم برگرداند.

اما الان من میخواستم child name server را عوض کنم که متوجه شدم در رسیلری من همه دامنه ها قفل شده اند وقتی باهاشون تماس گرفتم گفتن که بخاطر اون پرداخت 20 دلاری و ارسال نکردن مدارک بوده است .

الان به نظر شما 20 دلار بدهکاری رو بپردازم قفل دامنه ها باز میشود ؟ چون اون کسی هم که پرداخت کرده دیگه مدارکی نداره که ارسال کنه و پول منم داده

من خیلی واجبه برام که child name server را عوض کنم تمام سایت ها خوابیدن !!!!!!!!!!!!

لطفا ً کسی اگه انگلیسیش خوبه یه متن خوب و کامل بنویسه من بهشون ایمیل بزنم قفل دامنه ام 24 ساعت باز بشه تا آیپی رو عوض کنم و بعد 20 دلار هم بهشون پرداخت میکنم .

Ashkankamangar.ir
July 17th, 2012, 11:51
بله عزیز
اونا سه ایمیل میدند
باید ایمیل هارو میخوندید
و بهتون تا 48 ساعت وقت دادند ولی خب شما عمل نکردید

m3hdi
July 17th, 2012, 11:58
هیچ راهی جز پرداخت بدهی ندارید
بدهی رو تصویه کنید ، دامین هاتون باز میشن

موفق باشید