PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شما چه portal رو پیشنهاد میدین

hamedwolf
July 17th, 2012, 05:48
سلام خدمت دوستان گل دوستان من مشورت میخواستم کمک کنید لطفا من میخوام 1 سایت موزیک یا فیلم بزنم از نیوک استفده کنم یا WP

میخوام وقتی اسم اهنگ یا فیلم تو گوگل سرچ میشه سایت من اول باشه

اکثر سایت موزیک ها nuke هست شما چه portal رو پیشنهاد میدین واسه این کار:">

دوست دارم همه نظر بدین

nima17701
July 17th, 2012, 07:08
دوست عزیز
درسته 99% سایت های موزیک نیوک هستند ، منتها نظر من به شخصه وردپرس هست.
چراکه از نظر سئو و امنیت در سطح بالایی است . البته شنیدم نیوک نیز به تازگی پیشرفت زیادی داشته ولی بهتره از وردپرس استفاده کنید
موفق باشید

lived
July 17th, 2012, 14:56
دوست عزیز
درسته 99% سایت های موزیک نیوک هستند ، منتها نظر من به شخصه وردپرس هست.
چراکه از نظر سئو و امنیت در سطح بالایی است . البته شنیدم نیوک نیز به تازگی پیشرفت زیادی داشته ولی بهتره از وردپرس استفاده کنید
موفق باشید

نیما جان درست میگه و بهترین سیستمی که خیلی سریع در موتورهای جستجو ایندکس بشه ووردپرس است چون از نظر سئو در رنکینگ جهانی در رتبه اول قرار داره
کاربری ساده ای داره و خیلی سبک است

agarb98
July 17th, 2012, 15:33
وردپرس ....

haftsepehr
July 17th, 2012, 16:00
wp
L-)

Maya
July 17th, 2012, 16:02
WP

parsspace
July 19th, 2012, 15:05
اگه خواستی من یه سایت آماده دارم بیا بهت بدم خودم خواستم سایت موزیک بزنم طراحیش کردم دیدم وقت نمیکنم

saeedxxx
July 19th, 2012, 15:27
با تجربه کاری چند ساله ای که با وردپرس و قالب هاش داشتم 100 درصد وردپرس رو پیشنهاد میدم! کاربری راحت و افزونه های فوق العاده متنوع تنها بخشی از امتیازاتش هست.. (سئو و ... بماند)

sina_mech
July 19th, 2012, 17:03
وردپرس خیلی خوبه، اگه تنظیماتش رو دقیق انجام بدید و با افزونه های Cache و ... بار روی سرور رو کم کنید. وگرنه اگر بازدید تون بالا بره منابع زیادی مصرف میکنه و مجبور میشید حداقل به یک سرورمجازی ارتقا بدید!