PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : seo نیوک یا WP

hamedwolf
July 17th, 2012, 05:47
سلام خدمت دوستان گل دوستان من مشورت میخواستم کمک کنید لطفا من میخوام 1 سایت موزیک یا فیلم بزنم از نیوک استفده کنم یا WP

میخوام وقتی اسم اهنگ یا فیلم تو گوگل سرچ میشه سایت من اول باشه

اکثر سایت موزیک ها nuke هست شما چه portal رو پیشنهاد میدین واسه این کار:">

دوست دارم همه نظر بدین

delta
July 17th, 2012, 13:32
هر دو بدبختی های خودشون رو دارند.. نیوک یک مشکلاتی داره وردپرس هم یک مشکلاتی.. میگن وردپرس سئوش بهتره!! من خودم نیوک سایتم..بعضی وقتها مطالب ما سریعتر از سایتهای وردپرس ایندکس میشه و بعضی وقتها مال انها.. بعضی وقتها نیوک هنگ میکنه و رتبش میاد پایین ... بعضی وقتها وردپرس بابای سی پی یو سرور رو در میاره و نابود میکنه.. خدایی اگر ازا ول میدونستم شاید یک سیستم اختصاصی میخریدم!
رتبه الکسا و پیج رنک گوگل هم که شده پولی!! هر کی ادز میده بهشون رنک و درجه میگیرند. 1 سال طول میکشه رتبت بیاد 2000 ایران بعد یک شبه یک سایت *** کپی بردار ازت جلو میزنه! گوگل هم که ماشالا *** تشریف داره و خودش رو اینقدر هوشمند نشون میده که سایت 1000 دنیا رو میده پیج رنک 1 و در عوض یک سایت بوق رو میده 4 و...
در کل دیگه باید بیخیال رنک و گوگل و سیستم مدیریت و.. شد.. برو ببین کدوم خوشت میاد همونو نصب کن استفاده کن..