PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نصب esxi 5 در Hetzner

sina_mech
July 17th, 2012, 00:50
سلام دوستان :)

من تو انجمن کلی آفر هتزنر دیدم که "همراه با نصب رایگان esxi 5" بود. میشه از اساتید انجمن، یکی لطف کنه توضیح بده که چطور رو سرورهای root هتزنر، esxi نصب کنم؟

فکر میکنم این مشکل خیلی ها باشه و راهنماییتون قطعاً خیلی خیلی مفید خواهد بود.

پیشاپیش ممنون از لطف تون :)

sina_mech
July 17th, 2012, 01:33
کسی نبود؟ :(

ظاهراً چیزی به نام LARA وجود داره که میشه باهاش kvm داشت. این چه جوریه؟ مجانیه؟ پولیه؟ میشه باهاش راحت esxi نصب کرد؟

camelian77
July 17th, 2012, 01:40
برای ۲۴ ساعت داشتن لارا و قراردادن سی دی ESXi در سی دی رام سرور باید ۲۵ یورو پرداخت کنید.

لارا یک جور ریموت کنسول روی بستر آی پی هست که به کامپیوتر سرور دسترسی شبه فیزیکی دارید و می‌تونید سیستم عامل رو تعویض کنید (مثلا!)

روش نصب ESXi روی سرورهای هتزنر بسیار ساده هست و این جا توضیح داده شده

VMware ESXi/en – Hetzner DokuWiki (http://wiki.hetzner.de/index.php/VMware_ESXi/en)

بعضی ها هم هستند که نصب می‌کنند و هزینه می‌گیرند. همچنین بعد از نصب در هتزنر باید یک روتر مجازی ایجاد کنید.

sina_mech
July 17th, 2012, 01:43
ممنون از پاسختون :) ظاهراً میشه روزانه 2 ساعت مجانی استفاده کرد درسته؟!

camelian77
July 17th, 2012, 02:35
برای گذاشتن اون سی دی در سرور ۲۵ یورو رو می‌گیره !

sina_mech
July 17th, 2012, 11:42
یعنی هیچ راهی نیست که این پول زور رو ندیم؟!!! مسخره اس آخه! بیشتر دیتاسنترهای درست حسابی خودشون esxi رو نصب میکنن! :(

MagicVps.Com
July 17th, 2012, 12:45
یعنی هیچ راهی نیست که این پول زور رو ندیم؟!!! مسخره اس آخه! بیشتر دیتاسنترهای درست حسابی خودشون esxi رو نصب میکنن! :(

خوب پس فکر کردی باری چی قیمت اینقدر ارزونتر هست همن مشخصات دیتا سنتر دیگر قیمتش دوبرابر هست بجز یکسر ی موارد دیگر این هم با یکی دیگه از مواردی هست که باعث میشه ارزونتر بشه

خودش هم توی لیست قیمت هاش گفته root server یعنی خام خام هستند بدون حتی 1% مدیرت و منج دیگه بار یچی مگید پول زور باید همون اول یه 50 ایرو گرونتر بده سرور و نصب شده که دیگه نگید پول زور دیتا سنترهای دیگر این هزنیه را قبلا روی هزنیهای سورهاشون اضافه کردن

razavihost
July 17th, 2012, 12:52

من سرور رو با esxi رایگان تحویل میدم.به جز ex5 .

sina_mech
July 17th, 2012, 12:54
من سرور رو با esxi رایگان تحویل میدم.به جز ex5 .

حالا که من سرور گرفتم! نمیتونید راهنمایی بفرمایید؟ ممنون میشم واقعاً :)

razavihost
July 17th, 2012, 12:55
حالا که من سرور گرفتم! نمیتونید راهنمایی بفرمایید؟ ممنون میشم واقعاً :)

دست رسی مستقیم به پنل دارین یا از فروشنده گرفتین؟
سرور ex5 که نیست؟

sina_mech
July 17th, 2012, 12:57
خودم گرفتم. دسترسی مستقیم دارم. ex4s هست!

razavihost
July 17th, 2012, 12:59
روش یه kvm سفارش بدین واسه 2 ساعت.
بعد اینفو kvm رو بدین تا نصب کنم.
خودتون هرچی دوست داشتین تقدیم کنید :دی

razavihost
July 17th, 2012, 13:06
روش یه kvm سفارش بدین واسه 2 ساعت.
بعد اینفو kvm رو بدین تا نصب کنم.
خودتون هرچی دوست داشتین تقدیم کنید :دی

yahoo : routervpscom

sina_mech
July 17th, 2012, 16:37
از اساتید انجمن اگر کسی باشه که لطف کنه و آموزش بده واقعاً ممنون میشم :) اگر براتون مقدور بود پ.خ بذارید، مرسی

razavihost
July 17th, 2012, 20:14
از اساتید انجمن اگر کسی باشه که لطف کنه و آموزش بده واقعاً ممنون میشم :) اگر براتون مقدور بود پ.خ بذارید، مرسی

اموزش رایگان میخوهاید یا با هزینه؟

sina_mech
July 17th, 2012, 20:58
با شما که رو مسنجر صحبت کردیم دوست عزیز :) منظورم دقیقاً آموزش رایگان هست. منظورم آموزشی بود که اینجا قرار بگیره هم به درد من بخوره و هم به درد بقیه دوستانی که از هتزنر سرور میگیرن. خیلی دیگه از دوستان هستن که حاضر بودن و هستن اطلاعات و تجربه خودشون رو با بقیه به اشتراک بذارن. این انجمن هم به همت همین دوستان رشد کرده و به اینجا رسیده :)

razavihost
July 17th, 2012, 21:00
با شما که رو مسنجر صحبت کردیم دوست عزیز :) منظورم دقیقاً آموزش رایگان هست. منظورم آموزشی بود که اینجا قرار بگیره هم به درد من بخوره و هم به درد بقیه دوستانی که از هتزنر سرور میگیرن. خیلی دیگه از دوستان هستن که حاضر بودن و هستن اطلاعات و تجربه خودشون رو با بقیه به اشتراک بذارن. این انجمن هم به همت همین دوستان رشد کرده و به اینجا رسیده :)

کسی از راهی که نون در میاره نمیاد آموزش ریاگان بده.
در هر حالت موفق باشین

arjang_61
July 17th, 2012, 21:10

سلام. من بهتون یاد می دم آنلاین. حوصله ی چت ندارم. آی دی اسکایپتون رو بدید با شیر تصویر بهتون یاد می دم بعد خواستید اینجا شیر کنید

sina_mech
July 17th, 2012, 21:41
سلام. من بهتون یاد می دم آنلاین. حوصله ی چت ندارم. آی دی اسکایپتون رو بدید با شیر تصویر بهتون یاد می دم بعد خواستید اینجا شیر کنید

واقعاً مرسی خیلی لطف میکنید:) بهتون پی ام میدم

porya_spy
July 17th, 2012, 21:58
دوست عزیز پس گوگل به چه دردی میخوره ؟

آموزش نصب VMware ESXi 5.0 (http://www.asrearad.com/index.php/articels/188--vmware-esxi-5)

ahmadreza1372
July 20th, 2012, 18:15
در هر حالت موفق باشین
جناب موسوی از لحاظ تجربه تایید میشن.

MagicVps.Com
July 20th, 2012, 18:24
دوست عزیز پس گوگل به چه دردی میخوره ؟

آموزش نصب VMware ESXi 5.0 (http://www.asrearad.com/index.php/articels/188--vmware-esxi-5)

عنوان تاپیک هست
نصب esxi 5 در Hetzner
دوست عزیز مال هتزنر قضیه اش فرق میکنه بعداز نصب یکسر ی تنظمیات داره که مشکل دوستان سر تنظیمات و بعدش راه اندازی روتر و تنظمیاتش جهت نت دار کردن ویپیاسها در این مجازی ساز

MagicVps.Com
July 20th, 2012, 18:32

اموزش رایگان میخوهاید یا با هزینه؟

شما که دسترسی به سررو هتزنر دارید از این تاپیک استفاده کنید و چککندی هم خودتون یاد میگرید هم اینکه بعد بوصتر یک اموزش توی انجمن یمتونید بزارید برای بقیه طبق این اموزش پیش برید هرجاشهم گیر کردن سوال کندی دوستان کمک میکنند به نتیجه میرسید بعدش میتونید یه اموزش برای بقیه بزارید

آموزش ساخت روتر با میکروتیک (http://www.webhostingtalk.ir/f10/51799)

ahmadreza1372
July 20th, 2012, 18:32
عنوان تاپیک هست
دوست عزیز مال هتزنر قضیه اش فرق میکنه بعداز نصب یکسر ی تنظمیات داره که مشکل دوستان سر تنظیمات و بعدش راه اندازی روتر و تنظمیاتش جهت نت دار کردن ویپیاسها در این مجازی ساز

مجیک جان خوب دیتا سنتر اصلی جناب موسوی هم hetzner پس 100% در این کار وارده و اطلاعات کافی داره درسته ؟؟

MagicVps.Com
July 20th, 2012, 18:35
مجیک جان خوب دیتا سنتر اصلی جناب موسوی هم hetzner پس 100% در این کار وارده و اطلاعات کافی داره درسته ؟؟
بله عزیز ولی گفتن

در هر حالت موفق باشین

استارتر تاپکی هم نظرشون اینه مجانی باشه این اموزش و بقیه قضیایا

منظورم دقیقاً آموزش رایگان هست. منظورم آموزشی بود که اینجا قرار بگیره هم به درد من بخوره و هم به درد بقیه دوستانی که از هتزنر سرور میگیرن. خیلی دیگه از دوستان هستن که حاضر بودن و هستن اطلاعات و تجربه خودشون رو با بقیه به اشتراک بذارن. این انجمن هم به همت همین دوستان رشد کرده و به اینجا رسیده

ahmadreza1372
July 20th, 2012, 18:39
در کل من داشتم جناب موسوی از نظر تجربه تایید می کردم قصد جسارت نبود ;)