PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا گرفتن مجوز از ارشاد آسونه یا سخت...

hadi_am
July 16th, 2012, 22:33
دوستان من دارم شرکت ثبت میکنم موقع ثبت گفتن بهتون نامه میدیم برین ارشاد مجوز بده آیا گرفتن مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد آسونه و همچنین هزینه ای هم داره ایا؟؟؟

در ضمن چند درصد از دوستانمون اینجا حاضرن با شرکت های تازه کار ولی با تجربه کار کنن( من 3 ساله بود که داشتم واسه شرکتای دیگه کار میکردم الان میخوام خودم شرکت بزنم)

vps-baran.ir
July 16th, 2012, 22:56
شرکت برای چه کاری ثبت کردید؟

HematYar
July 16th, 2012, 23:13
سلام ،

نامه رو میبرید ارشاد ، یه پرونده تشکیل میدید میبرید دبیرخانه مهر و امضاء میکنن میفرستن تهران . اگر ارشاد تهران تشخیص بده نیاز به مجوز داشته باشید ( با توجه به موارد ذکر شده در اساسنامه ) مراحل دریافت مجور رو بهتون ابلاغ میکنند که پیشنهاد میکنم طرفش نرید . اگر هم نیاز نداشته باشید بهتون نامه رو بر میگردونن و یه برگه میدن که نیاز به مجور نداشتید . اگر هم موارد ذکر شده در اساس نامه نیاز به ویرایش داشته باشه و نیاز باشه تبصره ای چیزی بهش اضافه بشه ، ارشاد اضافه میکنه و میگه اساس نامه رو تغییر بدید و روزنامه رسمی و اگهی رو با تغییرات چاپ کنین . بعدم که کارای دارایی و مالیات و ...

در کل گرفتن مجور از ارشاد کار راحتی نیست و من پیشنهادم میکنم سعی کنید تاییدیه ازشون بگیرید برای فعالیتی که انجام میدید .

موفق باشید

mehdisr
July 16th, 2012, 23:26
دوستان من دارم شرکت ثبت میکنم موقع ثبت گفتن بهتون نامه میدیم برین ارشاد مجوز بده آیا گرفتن مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد آسونه و همچنین هزینه ای هم داره ایا؟؟؟

در ضمن چند درصد از دوستانمون اینجا حاضرن با شرکت های تازه کار ولی با تجربه کار کنن( من 3 ساله بود که داشتم واسه شرکتای دیگه کار میکردم الان میخوام خودم شرکت بزنم)

هر کسی با همت و کار مضاعف و خاک خوری توی اون کار میتونه پیشرفت کنه .
الته اگردانش اون کار رو داشته باشه .
همیشه از راه راست برید به نظر من بهتره تا .........

hadi_am
July 16th, 2012, 23:35
تو اساسنامه زدم طراحی وب سایت و خدمات اینترنتی

hadi_am
July 16th, 2012, 23:43
البته فروش اسنترنت پر سرعت- سیم کارت و لپ تاب هم هستش

mehdisr
July 16th, 2012, 23:57
فکر کنم این اینترنت پرسرعت بخواد یه همچین چیزی اونم مجوزهای سخت و سنگین و الا طراحی وب سایت و هاست و دامین مشکلی نیست .

در ضمن به اون سختی که دوستمون میگن هم نیست . روال کار اداری در نظر بگیرید

Ashkankamangar.ir
July 17th, 2012, 00:07
اتفاقا کار ارشاد تو 1 ساعت تمومه
بدبختیش همون اداره ثبت هست
وگرنه ارشاد اصلا مشکلی نداره

hamidjan
July 17th, 2012, 08:09
آره ارشاد هیچ دنگ و فنگی نداره. اتفاقا خیلی هم خوش برخورد هستند و کارتونو خوب راه میندازن. خدا نکنه سر و کارتون به اداره ثبت بیفته:d
موضوعاتی که شما فرمودید احتمالا نیاز به اخذ مجوز از چند جای دیگه هم داشته باشه.
در کل برو دنبالش که خوب کاری می کنی. هر جا گیر دادن بدون یه راهی داره که درست بشه.

amirizadi
July 17th, 2012, 08:48
فکر کنم این اینترنت پرسرعت بخواد یه همچین چیزی اونم مجوزهای سخت و سنگین و الا طراحی وب سایت و هاست و دامین مشکلی نیست .

در ضمن به اون سختی که دوستمون میگن هم نیست . روال کار اداری در نظر بگیرید

هاستینگ مجوز ارشاد میخواد
طراحی وب هم - نرم افزار محسوب میشه

نامه میزنن انفورماتیک از اداره ثبت باید برید تاییدیه بگیرید

hadi_am
July 17th, 2012, 09:28
از همه دوستان ممنونم که راهنماییم کردین...

خیلی وقت بود که میخواستم شرکت بزنم ولی اونقدر واسم کار پیش اومده بود که گیر کرده بودم...

بازم ممنون

parsianweb
January 24th, 2013, 16:53
دوستان مجوز گرفتن از تنظیم مقررات رادیویی چی؟ دردسر داره؟