PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : میخواهم با دامنه به سرور مجازی خود وصل شوم

hosseinymb
July 16th, 2012, 21:51
سلام خدمت عزیزان

من می خواهم با دامنه و بدون استفاده از ای پی به سرور مجازی خود وصل شوم ایا همچین چیزی امکان دارد؟
اگه اطلاعاتی دارید کمکم کنید
با تشکر

majidbaranmusic
July 17th, 2012, 23:52
از دامین خودتون یه A Record بگیرید یا تو cpanel که دامنه موردنظرتون هست به قسمت Simple DNS Zone برید و دامنه رو انتخاب کنید ، تو قسمت Name اسم موردنظرتون مثل example.youdomain.com رو وارد کنید و تو آدرس هم آیپی وی پی اس رو وارد کنید ، کار تمام است !!

0251
July 30th, 2012, 11:40
من این کار رو کردم اما جواب نمیده
ویندوز سرور 2003 هست
قبلا تو میکروتیک با استفاده از این روش تونسته بودم این کار رو بکنم اما تو ویندوز سرور ظاهرا باید خود سرور هم یه تنظیماتی انجام داد

perswe
July 30th, 2012, 12:11
ربطی به نوع سرورتون نداره که میک باشه یا ویندوز، همونطور که دوستمون گفتن از طریق dns این کار رو باید انجام بدی، اگر قبلا رو این دی ان اس آیپی دیگه ای ست شده بوده باید حدود 12ساعت صبر کنی که کاملا رو آیپی جدید ست بشه ،. راستی شما میخاین وقتی دارین ریموت میکنین با این آدرس وصل بشین یا مثلا میخاین این آدرس رو به مشتریاتون بدید ؟ احیانا پورت ریموت رو عوض نکردین که لازم باشه از ترکیبی از آیپی و پورت وصل بشین ؟ مثلا 111.111.111.111:1122

0251
July 30th, 2012, 12:15
کلا میخوام بجای آی پی از دامین استفاده کنم
خیلی بیشتر از 12 ساعت صبر کردم جواب نداد

perswe
July 30th, 2012, 12:31
روی آیپی هایه دیگه هم تست کردین ؟ مثلا 37.220.22.218 ؛ این سرور ویندوز ، ببینین این ست میشه رو یک دی ان اس. . اگر این هم نشد اشکال از هاستتونه.

da6276
July 30th, 2012, 12:37
اول از مدیریت هاستتون یک arecord بسازید و ای پی سرور رو بهش بدید
هفت هشت ساعت صبر کنید تا دی ان اس ها ست بشه
و از این به بعد از دامنه به جای ای پی استفاده کنید

0251
July 30th, 2012, 16:00
ظاهرا متوجه نشدید من از پنل خود دامین میخوام این کار رو بکنم نه از پنل هاست !!!

smargenius
July 30th, 2012, 19:29
باید هاستینگ داشته باشین

0251
July 30th, 2012, 21:54
هاست دارم اما میخوام از خود پنل دامین باشه که اگه سرور هاست دچار مشکل شد این دامین مشکل پیدا نکنه

smargenius
July 30th, 2012, 21:57
هاستتون اگه خوب باشه به همچین مشکلی بر نخواهید هورد

0251
July 30th, 2012, 22:04
یعنی هیچ راهی نداره که بدون هاست این کارو بشه انجام داد ؟

reza*
July 30th, 2012, 23:15
آموزش ست کردن سابدامین بر روی سرور مجازی + فیلم آموزشی (نیاز به هاست)
http://weltservers.us/knowledgebase.php?action=displayarticle&id=9
به زودی آموزش ست کردن دامین رایگان بر روی سرور مجازی (بدون نیاز به هاست)

اگر کارتون ضروری هست میتونم با استفاده از هاست خودم این کار رو براتون انجام بدم (اگر مایل بودید پیام خصوصی بدید )

perswe
July 31st, 2012, 00:44
این امکان باید در دامنه ای که خریداری می کنید فعال باشه ، من دامنه ای دارم که این امکان به صورت رایگان تو پنلش هست اما ست نمیشه ،، یکی از دوستان می گفت اون دی ان اس که تو پنل دامنست برا وقتیه که هیچ هاستی ست نشده باشه رو دامنه ،، حالا نمیدونم چقدر حرفش درست بوده

0251
July 31st, 2012, 01:58
ممنون رضا جان
عرض کردم خودم هاست دارم اما نمیخوام با هاست این کار رو انجام بدم از چالید نیم سرور تو پنل دامین امتحان کردم نشد از ای ریکورد تو پنل دامین هم تست کردم بازم نشد
خب از طریق سی پنل میشه اما نمیخواستم از سی پنل استفاده کنم
بازم ممنون از تمام دوستان

0060
July 31st, 2012, 02:05
ممنون رضا جان
عرض کردم خودم هاست دارم اما نمیخوام با هاست این کار رو انجام بدم از چالید نیم سرور تو پنل دامین امتحان کردم نشد از ای ریکورد تو پنل دامین هم تست کردم بازم نشد
خب از طریق سی پنل میشه اما نمیخواستم از سی پنل استفاده کنم
بازم ممنون از تمام دوستان

فکر کنم مشکلتون اینه dns روی دامین ست نکردید

اول DNS Free روی دامینتون باید ست کنید . dns ممکن تا 48 ساعت طول بکشه روی دامین ست بشه .

بعد a record بسازید . نحوه ساخت A record از طریق پنل رو هم گویا بلد هستید .

0251
July 31st, 2012, 02:45
بزار اینجوری بگم شاید واضحتر باشه
این دامین خودش روی یه سرور هاست سواره (سایت داره) الان میخوام یه ساب بدم که بره یه جای دیگه روی یه سرور دیگه که هر وقت خواستم به سرور کانت بشم از همین ساب دامین استفاده کنم !!1
ساده ی سادش اینه میخوام این آی پی رو تبدیل به ساب دامین کنم !!!

ghalbehamed
August 19th, 2012, 17:41
از قسمت dsn managment یه dns بسازید و بعد از اون وارد پنل دامنه بشید و اونا همون dsn و وارد کن همین.

farsitools
August 23rd, 2012, 17:55
ابتدا يك دي ان اس بايد ست كنيد كه آموزش در اين زمينه زياد هست
سپس دي ان اس ها را در پنل دامينتون ست كنيد و خلاص
لينك زير نياز شما را برطرف مي كند
Windows DNS Server, Install DNS Server, Windows 2003 DNS Server, DNS Server Tutorial - AbyssUnderground (http://www.abyssunderground.co.uk/installing-dnsserver.php)
موفق باشيد