PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اینترنت بانک و درگاه پرداخت کدام بانک بهتره؟

om!d-D
July 16th, 2012, 19:01
با بانکای زیادی کار کردیم و هر کدوم یه سری مشکلات دارند.اولا در مورد اینترنت بانک سوالی دارم:

مثلا بانک صادرات با دریافت 20 تومان میاد و رمز یاب میده و یه اینرنت بانک الکی میده...یا مثلا بانک سرمایه که انتقال شتابی نداره در اینترنت بانکش و جدا هست و کلی دنگ و فنگ داره ورود به سیستمش و با مرورگر ها سازگاری نداره...
کدام اینترنت بانک رو توصیه میکنید که رایگان باشه ؟

مورد دوم در رابطه با گرفتن درگاه پرداخت هست.میخوام درگاه بگیرم منتها شرتی نیستیم فعلا و به خاطر عجله میخوایم درگاه بگیریم.بانک ملت به حقیقی ها درگاه میده...کسی راه سریع درگاه گرفتنشو میدونه؟ به رداختشم خوندم مطالبشو..

Subaru
July 16th, 2012, 19:22
در مورد اینترنت بانک من اینترنت بانک سپه !!! رو دارم واقعا عالی هس امکان اتنقال شتابی خرید شارژ پرداخت قبض و ... داره
در مورد درگاه من شنیدم اجاره نامه ملک یا سند ملک رو داشته باشی بانک ملت بهت درگاه میده

0060
July 16th, 2012, 19:27
اینترنت بانک ملت فوق العاده هست فقط کارمزد کارت به کارتش یکم بالاست

درگاه بانک هم من ملت دارم خلاف خیلیا که میگن ملت مشکل داره روزی بین 50 تا 100 تراکنش دارم حتی یکیش هم به مشکل نخورده تا به امروز تصویه آنی و بدون کارمزد

om!d-D
July 16th, 2012, 22:01
كارمزد انتقال شتابی ملت مگه چقدره؟

به جز سند و اينا با سايت با سابقه ميدن؟

om!d-D
July 17th, 2012, 02:05
U p !!!

6089
July 17th, 2012, 02:26
سامان اینترنت بانکش عالیه

LORDSaeeD
July 17th, 2012, 02:31
فقط ملت یا پاسارگاد.
ملت کارمزدش 500 تومنه که.زیاد نیست.تا یک ملیون تومن 500 تومنه.یک ملیون به بالا 750 تومن.
خدمات بانکداریش هم کامل کامل هست.هیچ رمز خوان و از این جور چیزا نمیخواد.
پاسارگاد هم درگاهش خوبه.از اینش اطلاع دارم فقط.بانکداریش دیگه مطمئن نیستم.ولی میگن خوبه اونم.

0060
July 17th, 2012, 02:34
كارمزد انتقال شتابی ملت مگه چقدره؟

به جز سند و اينا با سايت با سابقه ميدن؟

اگه منظورتون اینه بدون سند گمون نکنم
حتما باید یک کپی سند از خونه یا مغازه بدید حالا یا به اسم خودتون یا به اسم اعضای درجه یک خانوادتون باشه

exactserver
July 17th, 2012, 06:16
سلام، من اینترنت بانک خیلی از بانکها رو دارم اینترنت بانک بانک ملی، بانک پاسارگاد و بعد بانک سامان از همه بهتر و راحتر بوده ولی مال بانک ملت فوق العاده هست. دروازه پرداخت بانک ملت رو هم دو ساله داریم خیلی عالی و مثل ساعت کار میکنه و دستگاه های پوز فروشگاهی هم می خواستیم بگیریم از فروشگاه ها و سوپر مارکتها پرسیدیم دیدم همه میگن بانک ملت بگیر خیلی عالی هست.
قبلا از ما چیزی نخواستن و درگاه اینترنتی رو فعال کردن الانم فکر میکنم به افراد حقیقی بدن و سخت گیر نباشن چون پوز فروشگاهی را که ما خیلی راحت گرفتیم و سریع هم اومدن نصب کردن. درگاه اینترنتی هم همینطور عید هم برای یک شرکت نصب کردم خیلی راحت بود مستقیم با سایت شرکت به پرداخت عمل کنید شاید از طریق بانک مراحل اضافه داشته باشه ولی از طریق سایت به پرداخت انلاین ثبت نام میکنید و یه سری فرم میفرستند پر می کنید و درگاه رو بهتون سریع میدن.

sardarn
July 17th, 2012, 09:38
من با ملت کار کردم عالیه هم اینترنت بانکش رایگانه و امکاناتزیادی داره هم درگاهش.راحت ترین درگاه برای گرفتن ، درگاه ملت هست

samansystems
July 17th, 2012, 09:44
درگاه به پرداخت بانک ملت مشکلات زيادی در تسويه حساب داره و يکسری تراکنش ها رو گم و گور ميکنه.

amirizadi
July 17th, 2012, 09:54
درگاه به پرداخت بانک ملت مشکلات زيادی در تسويه حساب داره و يکسری تراکنش ها رو گم و گور ميکنه.

نمیدونم چرا شما هر جا می رسید مشکل برنامه نویسی خودتون را به بانک ملت واگذار میکنید !!!!!!!!!!!!!!!
چرا ما مشکلی نداریم؟
چرا بقیه مشکلی ندارن؟

چرا تا کنون یک تراکنش از ما گم وو گور نشده؟؟؟؟

بارها در این باره صحبت شده

از مدیران خواهشمندم نسبت به این مورد اقدامات لازم را انجام بدن که شما هر باز این موارد را اعلام نکنید

Ahmad110
July 17th, 2012, 10:02
با بانکای زیادی کار کردیم و هر کدوم یه سری مشکلات دارند.اولا در مورد اینترنت بانک سوالی دارم:

مثلا بانک صادرات با دریافت 20 تومان میاد و رمز یاب میده و یه اینرنت بانک الکی میده...یا مثلا بانک سرمایه که انتقال شتابی نداره در اینترنت بانکش و جدا هست و کلی دنگ و فنگ داره ورود به سیستمش و با مرورگر ها سازگاری نداره...
کدام اینترنت بانک رو توصیه میکنید که رایگان باشه ؟

مورد دوم در رابطه با گرفتن درگاه پرداخت هست.میخوام درگاه بگیرم منتها شرتی نیستیم فعلا و به خاطر عجله میخوایم درگاه بگیریم.بانک ملت به حقیقی ها درگاه میده...کسی راه سریع درگاه گرفتنشو میدونه؟ به رداختشم خوندم مطالبشو..

درسته واسه اینترنت بانک صادرات باید otp بگیری و هزینه اش 20 تومن برای 1 بار هستش اما واقعا ارزشش رو داره . بنده از بانکهای پاسارگاد ملی ملت صادرات سینا و صادرات اینترنت بانک دارم . به نظر من امنیت صادرات و ملی به خاطر رمز یابشون از همه بانکها بیشتره . امکانات هم مثل بقیه هستش .

asrhosting
July 17th, 2012, 10:05
اینترنت بانک : سامان
درگاه پرداخت آنلاین : پاسارگاد

asrhosting
July 17th, 2012, 10:08
نمیدونم چرا شما هر جا می رسید مشکل برنامه نویسی خودتون را به بانک ملت واگذار میکنید !!!!!!!!!!!!!!!
چرا ما مشکلی نداریم؟
چرا بقیه مشکلی ندارن؟

از مدیران خواهشمندم نسبت به این مورد اقدامات لازم را انجام بدن که شما هر باز این موارد را اعلام نکنید

دقیقا از وقتی ما سرورمون رو اوردیم ایران یه تراکنش از ملت 2 دقیقه هم تآخیر نداشته و سریع و انی واریز شده . واقعا کارشون خوبه .

samansystems
July 17th, 2012, 10:43
چرا ما مشکلی نداریم؟
چرا بقیه مشکلی ندارن؟

مشکل برنامه نويسی نبوده و نيست.
شرکت به پرداخت سابقه خوبی در تسويه حساب ها نداره و در اصطلاح يکسری تراکنش ها رو هاپولی ميکنه.
اين موضوع هم فقط مختص ما نيست و افراد زيادی با اين شرکت اختلاف حساب مالی دارن.

نماينده اين شرکت در تاپيک: توضيح خواستن از به پرداخت در مورد تراکنش هایی که بی نتيجه مونده (http://forum.shopkeeper.ir/showthread.php?t=10997) نتونست پاسخ بده.
کارکنان اين شرکت از ادبيات مناسبی برخوردار نيستن که نمونه اون در تاپيک: http://forum.persiantools.com/t245425.html

کلا اين شرکت مشکلات زيادی در تسويه حساب داره و حدود 3 تا 4 درصد از تراکنش ها رو تسويه نميکنه و فقط کسی متوجه ميشه که حساب خودش رو هر لحظه چک ميکنه. اينکه تراکنش های شما گم و گور نشده شانس خوب شما بوده.

سياست به پرداخت ارائه درگاه پرداخت برای هر کاری حتی فروش و ی پ ی ا ن و س ا ک س هستش و در عوض تسويه نکردن بعضی تراکنش ها. اگر دقت کنيد اگر و ی پ ی ا ن فروشا از درگاه به پرداخت بانک ملت استفاده ميکنن.

amirizadi
July 17th, 2012, 10:54
من هم چنین مواردی داشتم
ماژولم را درست کردم حل شد
شما اگر نمیخواهید استفاده کنید اجباری نیست

شما قرار بود با وکیل قانونی پیگیر بشید - که ظاهرا خبری نشد
پس بهتره به جای خراب کردن بانک ملت قانونی پیگیری کنید ( اینطور حرفتون را بهتر و بیشتر قبول میکنند )

در مورد اون تاپیک ها
بی ادبی بی ادبی میاره

نماینده هم خیلی منطقی پاسخ داده

شما از مدیریت به پرداخت شکایت کنید
اون هم ارجاع میده بانک ملت
بانک ملت هم میگه این بستری هست که در اختیارشون قرار دادیم
شما دوست ندارید استفاده نکنید

ستل نشدن هم با 2 خط تغغیرات در اسکریپت حل میشه ( نمونه در انجمن و وفور قابل رویت هست )
بدرود

farazsms
July 17th, 2012, 11:04
سلام ما از ملت استفاده میکنیم خوبه بد نیست

samansystems
July 17th, 2012, 11:06
من هم چنین مواردی داشتم
ماژولم را درست کردم حل شد
شما اگر نمیخواهید استفاده کنید اجباری نیست

ما از ماژول استفاده نمکنيم. در مجموعه سامان سيستم بيش از 4 برنامه نويس خبره فعاليت ميکنن و ساير موارد رو برسی ميکنن.
متاسفانه درگاه پرداخت بانک ملت طبق استانداردی پياده سازی شده که بعد از اون دو بار اون استاندارد بروز رسانی شده اما به پرداخت هنوز اين کار رو نکرده.

اشتباه اين تيم اونجایی هستش که ساير تاييد ها با جواب 0 برميگرده که اين موضوع از نظر برنامه نويسی اصلا صحيح نيست و بايد بجای صفر از عدد ديگه ای استفاده بشه چون تو بعضی از زبان های برنامه نويسی خالی بودن يک مقدار معنی 0 هستش و اين باعث ميشه زمانی که دو سرور به هر دليلی نتونن به هم متصل بشن اين مقدار برگرده و سيستم فکر کنه تراکنش انجام شده در حالی که تراکنش معلق مونده.

مورد دوم هم موضوع تسويه آنی اين شرکت هستش. شما فکر ميکنيد بانک ها و شرکت های تجارت الکترونيک فعالتر نميتونن اين سرويس رو بدن ؟ به نظر شما اگر اين سرويس برای مثال در بانک پاسارگاد يا پارسيان (که بسيار فعالتر از به پرداخت هستند) ارائه نميشه دليلش چی هستش ؟ دليلش رو برای شما شرح خواهم داد انشالا که متوجه بشيد.
دليل اين موضوع اين هستش که توی سيستم بانکی کشور ما حساب های بانکی تو زمان های مشخص بسته ميشن و موجودی های اونها حساب ميشه. تو اين بازه زمانی هر تراکنشی به حساب شما بياد، از هر روشی که باشه برگشت ميخوره.

شما قرار بود با وکیل قانونی پیگیر بشید - که ظاهرا خبری نشد
پس بهتره به جای خراب کردن بانک ملت قانونی پیگیری کنید ( اینطور حرفتون را بهتر و بیشتر قبول میکنند )

هنوز هم پيگير هستيم و بالطبع زمانی که نتيجه ای حاصل بشه حتما اطلاع رسانی خواهد شد.
هر عزيزی هم شک داره مثل هميشه دعوت ميکنيم تا تشريف بيارن دفتر و مدارک و مستندات خودمون که مربوط به 3 ماه اول سال گذشته هستش رو ارائه بديم تا دوستان خودشون در مورد عملکرد به پرداخت قضاوت کنن.

ضمن اينکه کافی هستش در مورد به پرداخت يک تحقيق 10 دقيقه ای در اينترنت تحقيق کنيد.

samansystems
July 17th, 2012, 11:10
شما از مدیریت به پرداخت شکایت کنید
اون هم ارجاع میده بانک ملت
بانک ملت هم میگه این بستری هست که در اختیارشون قرار دادیم
شما دوست ندارید استفاده نکنید

جالبه پول مردم رو بالا ميشکن و تسويه نميکنن بعد ميگن دوست نداريد استفاده نکنيد ؟
ما و خيلی های ديگه با اين شرکت اختلاف حساب مالی دارن. ميدونيد اين يعنی چی ؟ يعنی افتضاح برای بانک. يعنی ديگه به يک بانک نميشه اعتماد کرد.

به نظر شما چطور ممکنه بانکی که برای هر تراکنش 25 تومان کارمزد کم ميکنه (چيزی که تو هيچ بانک ديگه ای مرسوم نيست) برای درگاه پرداخت خودش کارمزد کسر نکنه (چيزی که تو بانک های ديگه مرسوم هستش) و تازه تسويه آنی هم بده ؟ يک دقيقه فکر کردن در مورد اين موضوع ميتونه سرنخ های جديدی به آدم بده.

amirizadi
July 17th, 2012, 11:41
این جزء قوانین بانک هست
شما زمانی که نت بانک فعال میکنید اگر قوانینش را مطالعه کنید و الکی امضا نکنید نوشته که کارمزد های داخلی 25 تومان کارمزد داره

مثل بانک صادرات نیست که شب بخوابیم صبح بلند شیم واسه همه چیز کارمزد بزاره - از تلفن بان تا حتی ورود به نت بانک

در کل ما و خیلی از افراد دیگه مشکلی نداریم و جالبی اینجاست که همه تراکنش های ما ستل شده و اون دسته ای که ستل نشده دستی ستل کردیم

و مورد اخر مواردی که قبل از اینکه مشکل اسکریپت حل بشه توسط ایمیل بهمون میدادند و مواردی که باقی مانده بود در یک فایل اکسل درخواست کریدم و ارسال کردند

من مشکلی ندیدم تا کنون و خدماتشون راضی هستم ( مثل خیلی از همکاران

منتظر اطلاع رسانی شما هستیم
بدرود

om!d-D
July 17th, 2012, 12:37
پس با این حساب خیلی ا میگن ملت خوبه وتوصیه میکنند به پرداخت سریعتر میده....مگر به پرداخت با خود بانک ملت در ارتباط نیست ؟ یعنی هم میشه از رطیق بانک درگاه گرفت و هم میشه از به پرداخت اقدام کرد؟...اگر به پرداخت مشکل داره پس از طریق بانک اقدام کنیم چی؟ آخرش ما نفهمیدیم که بانک و به پرداخت درگاهاشون فرق داره یا نه :دی

مورد دوم اینکه برای whmcs باید ماجولشو خرید ؟ اسکریپتش منظورمه...قیمتش چندده ؟

amirizadi
July 17th, 2012, 12:55
از به پرداخت

هم رایگان هست
هم میتوانید خرید کنید

samansystems
July 17th, 2012, 13:02
شما زمانی که نت بانک فعال میکنید اگر قوانینش را مطالعه کنید و الکی امضا نکنید نوشته که کارمزد های داخلی 25 تومان کارمزد داره

شما احساس ميکنيد در چه مقامی قرار داريد که اين اظهار نظر رو ميکنيد ؟
والا تو قوانينی که ما و خيلی های ديگه که الان با به پرداخت مشکا دارن امضا کردن ننوشته بود که اين شرکت حق داره کلاه برداری کنه و تراکنش ها رو تسويه حساب نکنه.
همچنين ننوشته بود آقای نوری و پنجه شاهی از اين مجموعه حق دارن به خاطر پيگيری تراکنش هایی که هاپولی شده هر فحشی که بلدن بدن.
شما اگر از کارمندای اين مجموعه هستيد بگيد تا من جزئيات تراکنش ها رو بهتون بگم و در مورد تک تکش در همين تاپيک توضيح بديد که چرا هاپولی شده.
اگر هم از اين مجموعه نيستيد لطفا بی دليل به دفاع از شرکت به پرداخت مشکل دار نکنيد.

منتظرم اگر مايل هستيد و از کارکنان اين مجموعه هستيد در ملاء عام به حل مشکل اقدام کنيم ؟

hpnn.wm
July 17th, 2012, 13:07
ببخشید کجاش نوشته بود که "اين شرکت حق داره کلاه برداری کنه و تراکنش ها رو تسويه حساب نکنه."
اینو دیگه ندیده بودم توی قوانین "آقای نوری و پنجه شاهی از اين مجموعه حق دارن به خاطر پيگيری تراکنش هایی که هاپولی شده هر فحشی که بلدن بدن."
=))

om!d-D
July 17th, 2012, 13:11
جریان این ستل دستی پرداختا چیه؟ اینکه پول به حساب مشتری برگشت میخوره.این که خیلی بده.
مورد دیگه اینکه از طریق بانک اقدام کنیم چی؟ درگاه رو از خود بانک بگیریم

و دیگه اینکه چه بانکی به افراد حقیقی درگاه میده؟

amirizadi
July 17th, 2012, 13:14
جالب بود حرفتون

سعی کن دوست عزیز درست صحبت کنید ( عرض کردم این بانک اینطور خدمات اراءه میده ) شما اگر برای 25 تومان ناراحت هستید که از قبل بوده و داخل کاتالوگ یا موارد دیگه هم ذکر شده استفاده نکن عزیز جان ( دعوا که نداریم

بهتر از بانک صادرات که بدون اطلاع قبلی یه دفعه واسه ورود به نت بانک هم کارمزد میزاره

من بی احترامی تاکنون ندیدم
از کارمندان این شرکت هم نیستم

چیزی که اثبات شده هست و به چشم دیدم را عرض میکنم

شما هنوز نمیدونید که بانک ملت ربطی به به پرداخت نداره که بخواد در قوانینش از به پرداخت یا مدیران آن اسم ببره

شما تشریف ببرید بانک

قوانین هم لازم نیست مطالعه کنید کاتالوگ نت بانک را بگیرید و با دقت مطالعه کنید به پاسخ سوالتون میرسید

بدرود

samansystems
July 17th, 2012, 13:18
جریان این ستل دستی پرداختا چیه؟ اینکه پول به حساب مشتری برگشت میخوره.این که خیلی بده.

بعضی از اين تراکنش ها تو حساب فروشنده نميان و از حساب مشتری هم کم ميشن. شما بايد هر تراکنش رو چک کنيد و تا ببينيد نيمده با اين شرکت تماس بگيريد.
صف انتظار اين شرکت هم از شماره 20 به بالا شروع ميشه که ميتونيد الان تست کنيد: 27312731
يعنی اگر روزی 100 تا تراکنش داريد بايد تقريبا روزی 2 ساعت فقط صرف چک کردن تک تک اين تراکنش ها کنيد و قطعا تعداد زيادی از اونها با اين مشکل مواجه شدن.

از اين بدتر زمانی هستش که منکر وجود تراکنش ميشن. به دلايلی که بالاتر گفتم بعضی وقت ها تراکنش به حساب مبدا برگشت ميخوره.
مشتری سرويسش رو تحويل گرفته رفته و تازه پول هم به حسابش برگشته.

اگر دقت کنيد خيلی از فروشگاه های معتبر که تراکنش های بالایی دارن از کارت خوان به پرداخت استفاده نميکنن به خاطر همين مشکلاتش.
تو سايت های پر تراکنش هم اگر دقت کنيد همينطور هستش و مثلا مبين نت که از اين درگاه استفاده ميکنه هم 24 ساعت بعد از تراکنش تاييد ميکنه.
سوال اينجاست که هم درگاه آنلاين هستش هم آنلاين پول مياد تو حسابشون پس چرا 24 ساعت تاخير برای تاييد ؟
مطمئن باشيد اونایی که تراکنش های بالایی دارن از اين درگاه و شرکت به پرداخت سابقه خوبی نديدن که حاضر نيستن باهاش کار کنند.

samansystems
July 17th, 2012, 13:24
سعی کن دوست عزیز درست صحبت کنید ( عرض کردم این بانک اینطور خدمات اراءه میده ) شما اگر برای 25 تومان ناراحت هستید که از قبل بوده و داخل کاتالوگ یا موارد دیگه هم ذکر شده استفاده نکن عزیز جان ( دعوا که نداریم

من نگفتم ناراحت هستم. لطفا حرف رو عوض نکنيد :">
من گفتم بانکی که برای انتقال داخلی خودش 25 تومان کارمزد ميگيره چطور ممکنه برای درگاه پرداخت خودش که همه بانک ها کارمزد ميگرن چيزی نگيره و تسويه آنی بده ؟

در مورد بانک صادرات هم که ديگه بدتر از بانک ملت. بحث ما الان در مورد شرکت به پرداخت بانک ملت هستش.

بنده نه در قوانين بانک ملت و نه در قوانين به پرداخت (زمانی که درگاه رو گرفتيم) نديدم که اين دوستان حق دارن تراکنش ها رو تسويه نکنند.

در مورد به پرداخت هم بايد بگم از شرکت های زير مجموعه بانک هستش و اين مواردی که داره انجام ميده باعث خراب شدن وجهه بانک ملت ميشه در نهايت:

از شركتهای زير مجموعه بانك ملت (http://bankmellat.ir) می باشد. اين شركت در سال 1384 با هدف فعاليت در حوزه خدمات پرداخت الكترونيكی تاسيس گرديد و به استناد مجوز شماره 3574/ه بانك مركزی جمهوری اسلامی ايران به عنوان(PSP (Payment Service Provider بانك ملت (http://bankmellat.ir) مشغول فعاليت می باشد. اين شركت علاوه بر ارائه خدمات پرداخت به توسعه و پشتیبانی نرم افزارهای تخصصی در حوزه خدمات پرداخت نيز اشتغال دارد.

amirizadi
July 17th, 2012, 13:40
بله دقیقا
هیچ وقت در قوانین این را نمینویسه (عجب !!!)
مگر قوانین را برای افراد کارکنان انجا و اسم و فامیل انها مینویسن !!
قوانین کلی برای سیستم کاری هست - حالا هرچی میخواد باشه !

25 کارمزد را نوشته داخل کاتالوگ و میگیره - برای تسویه تراکنش ها از اول هزینه نبوده - هم اکنون هم هزینه ای کسر نمیکنه ( چیز کاملا طبیعی هست ) اگر قوانین را یکدفعه تغییر بدن بدون اطلاع قبلی یه چیزی - ولی حتی اگر بعد از مدتی با اطلاع رسانی هم کارمزد بزارن مشکلی نداره

تراکنشی که تسویه نشه حتما مشکلی داشته یا دستی باید ستل بشه یا برگشت میشه

تراکنش هم لازم نیست به من بدید - چون کاری نمیتونم براتون بکنم - اگر واقعا مطمءن هستید که مشکل از انها هست تراکنش ها را به وکیل شرکت بدید که چند وقت پیش در موردش صحبت کردید تا ایشون پیگیر بشن - بلاخره وکیل هستند و 100٪ مشکل را حل میکنن

نتیجه را هم اعلام کنید

samansystems
July 17th, 2012, 13:51
تراکنش هم لازم نیست به من بدید - چون کاری نمیتونم براتون بکنم - اگر واقعا مطمءن هستید که مشکل از انها هست تراکنش ها را به وکیل شرکت بدید که چند وقت پیش در موردش صحبت کردید تا ایشون پیگیر بشن - بلاخره وکیل هستند و 100٪ مشکل را حل میکنن

ايشون پيگير هستند و از اين بابت مشکلی نيست.
هدف ما پيگيری از طريق قانونی و اطلاع رسانی به ديگران هستش تا سر آدم های جديد کلاه نره.
با همين اطلاع رسانی ما خيلی ها متوجه شدند و رفتند سراغ سيستم های پرداخت ديگه يا بانک های ديگه.
خيلی ها هم رفتند جلو و باهاشون به اختلاف حساب خورند و تغيير دادن درگاهشون رو که نمونش رو تو همين سايت هم سرچ کنيد پيدا خواهيد کرد.
کلا به پرداخت آبروی بانک ملت رو با اين کارهاش برد.

amirizadi
July 17th, 2012, 13:56
انشالله که این رسوایی را سریعتر اعلام کنید تا اگر واقعا اینطور هست همگی از بانک ملت دست بکشیم
اینطور بهتره ;)

منتظریم

samansystems
July 17th, 2012, 14:08
انشالله که این رسوایی را سریعتر اعلام کنید تا اگر واقعا اینطور هست همگی از بانک ملت دست بکشیم
اینطور بهتره

البته زياد نبايد اميدوار بود که شکايت از يکی از بزرگترين شرکت های زير نظر بانک بخواد به سادگی و سرعت نتيجه بده.
اصولا برای پيگيری يک موضوع بايد از روش های مختلف دست به کار شد. يکي از اون روش ها هم اطلاع رسانی و آگاه کردن کاربرا از وضعيت خراب درگاه های پرداخت شرکت به پرداخت هستش.

om!d-D
July 17th, 2012, 14:12
من نمیفهمم اومدین اینجا دعوا میکنین جواب مارو هم نمیدین :دی
گفتم که به پرداخت از خود انک جدا هست درگاه گفتنش...اگر از طریق خود بانک ملت اقدام کنیم این مشکلات وجود نداره؟

AmirHosein
July 17th, 2012, 14:14
من نمیفهمم اومدین اینجا دعوا میکنین جواب مارو هم نمیدین :دی
گفتم که به پرداخت از خود انک جدا هست درگاه گفتنش...اگر از طریق خود بانک ملت اقدام کنیم این مشکلات وجود نداره؟
بانک ملت خودش مستقیم نمیده امتیازش رو فکر کنم واگذار کرده به همین به پرداخت ...

samansystems
July 17th, 2012, 14:15
به پرداخت شرکت وابسته به بانک ملت هستش و برای گرفتن درگاه پرداخت بانک ملت بايد با به پرداخت تماس بگيريد.
خيلی راحت برای هر کاری هم درگاه ميدن چون من ديدم خيلی از سايت های چيز پی ان فروش هم حتی از درگاه بانک ملت استفاده ميکنند.

amirizadi
July 17th, 2012, 15:01
البته زياد نبايد اميدوار بود که شکايت از يکی از بزرگترين شرکت های زير نظر بانک بخواد به سادگی و سرعت نتيجه بده.
اصولا برای پيگيری يک موضوع بايد از روش های مختلف دست به کار شد. يکي از اون روش ها هم اطلاع رسانی و آگاه کردن کاربرا از وضعيت خراب درگاه های پرداخت شرکت به پرداخت هستش.

باخره برای اثبات حرف باید مدرک قانونی باشه
کسی با گفته های دیگه و شنیده ها و گفته ها با توجه به بزرگی این شرکت کناره گیری نمیکنه

خيلی راحت برای هر کاری هم درگاه ميدن چون من ديدم خيلی از سايت های چيز پی ان فروش هم حتی از درگاه بانک ملت استفاده ميکنند.

اتفاقا اینطور نیست

سایتهای .... که درگاه دارن با ترفند درگاه میگیرن و تا کنون چند تایی را دیدم که درگاه بهشون ندادن و یا قطع کردند

om!d-D
July 17th, 2012, 15:06
خب اینکه خیلی بده...کلا باید درگاه ملتو بی یال بشیم...
درگاه دیگری برای گرفتن بی دردسر هست ؟ زود تحویل بدن و االبته ب افراد حقیقی بدن.مثلا سابقه کار

om!d-D
July 17th, 2012, 15:09
vatanmusic (http://www.webhostingtalk.ir/member/50/) عزیز شما مشکلی نداری با ملت؟

amirizadi
July 17th, 2012, 15:57
خیر عزیز

Maya
July 17th, 2012, 16:04
ملت یا پاسارگاد

vistaix
July 17th, 2012, 20:31
ملت یا پاسارگاد

اگر تونستی پاسارگاد بگیری...............................
خیلی سخته

samansystems
July 17th, 2012, 23:03
باخره برای اثبات حرف باید مدرک قانونی باشه
کسی با گفته های دیگه و شنیده ها و گفته ها با توجه به بزرگی این شرکت کناره گیری نمیکنه

مدارک و مستندات از تخلفات متعدد به پرداخت بانک ملت در تسويه حساب وجود داره و قطعا اگر وجود نداشت حرفی هم زده نميشد.
بزرگترين مدرک هم جستجو کردن در مورد به پرداخت در اينترنت هستش. اين شرکت ده ها شاکی داره و کلا 4 5 تا طرفدار داره که اونا هم چون به مشکل نخوردن طرفداری ميکنن. سابقه اين شرکت نشون داده هر کسی هم روزی از اين شرکت طرفداری ميکرده فرداش اومده شاکی شده از اين شرکت. مگر اينکه روزی يکی دو تا تراکنش داشته باشن که در اين صورت اصلا چيز عجيبی نيست به مشکل برنخورن.

samansystems
July 17th, 2012, 23:06
خدای نکرده بزرگی اين شرکت (به پرداخت بانک ملت) از سرمايه کسانی نباشه که به اين شرکت اعتماد کردند.

om!d-D
July 17th, 2012, 23:21
زرينپال الان از ملت استفاده ميكنه كه
وقتی به اشخاص حقيقی فقط ملت ميده راه ديگه نيست ؛ فردا ميرم خود بانك ملت ببينم واسه درگاه فقط به پرداخت بايد بده يا نه ؛ ته و توشو درارم

samansystems
July 17th, 2012, 23:32
زرين پال به دليل سابقه خراب به پرداخت از اين درگاه استفاده نميکنه.

OnlineServers
July 18th, 2012, 00:28
کم بانک پارسیان دارم اینم همه چیز داره

mehdisr
July 18th, 2012, 00:52
من به شخص هیج مشکلی با به پرداخت ندارم .
در ضمن نمیدونم چرا بعضی از دوستان ( هیج فرد خاصی رو نمیگم ) با این به پرداخت مشکل دارن .
هر چی باشه یه بانک خیلی معتبر تر از یک شرکت هست .
اما زیاد شندم به پرداخت مشکل داره . اما واقعا چون دارم کار با هاشون انجام میدم مشکلی نمیبینم .

زرينپال الان از ملت استفاده ميكنه كه
وقتی به اشخاص حقيقی فقط ملت ميده راه ديگه نيست ؛ فردا ميرم خود بانك ملت ببينم واسه درگاه فقط به پرداخت بايد بده يا نه ؛ ته و توشو درارم

بانک ملت کارکنانشون بیشترشون اطلاعاتی ندارن . فقط باید از طریق سایت و تلفنی اونم با به پرداخت مکاتبه کنید .

AmirHosein
July 18th, 2012, 03:52
من به شخص هیج مشکلی با به پرداخت ندارم .
در ضمن نمیدونم چرا بعضی از دوستان ( هیج فرد خاصی رو نمیگم ) با این به پرداخت مشکل دارن .
هر چی باشه یه بانک خیلی معتبر تر از یک شرکت هست .
اما زیاد شندم به پرداخت مشکل داره . اما واقعا چون دارم کار با هاشون انجام میدم مشکلی نمیبینم .
بانک ملت کارکنانشون بیشترشون اطلاعاتی ندارن . فقط باید از طریق سایت و تلفنی اونم با به پرداخت مکاتبه کنید .
چون واقعا مشکل رو داره با بچه های شرکت بحثش بود یه تراکنش سنگین بودش تو سیستم ثبت شده بود ولی به حساب نیومده بود تماس گرفتیم بعد 2 دقیقه واریز شد خب این ینی چی؟ :d بار اولشون نیست، من خودم تمام خرید هام رو با درگاه بانک ملت انجام میدم حساب بانکی منم گردش بالایی داره ولی خب وقتی مشکل داره باید گفت دیگه چند شب پیش از یه جا شارژ خریدم طبق عادت خودم درگاه ملت رو انتخاب کردم پول کسر شد از حسابم برگشت به وب سایت پذیرنده گفت تراکنش لغو شد از اون ور هم سیم کارتم شارژ شد :d خیلی باحال بود ... البته فکر میکنم شاید مربوط به برنامه نویسی اون سایت باشه ولی خب بعید هستش دَر کُل به پرداخت کمی مشکل داره ولی خب باز درگاه شیکی هستش ...

vp_server
July 18th, 2012, 04:01
فقط بانک پارسیان
خداییش اصلا محدودیتی واسه انتقال وجه نداره!!!به هم ی بانک های میشه پول ریخت
من تست کردم به شماره حساب هم میشه آنلاین پول ریخت!
کاملترین بانکداری الکترونیک رو داره
سامان و پاسارگاد هم خوبه
بعدش ملت

amirizadi
July 18th, 2012, 06:46
مدارک و مستندات از تخلفات متعدد به پرداخت بانک ملت در تسويه حساب وجود داره و قطعا اگر وجود نداشت حرفی هم زده نميشد.
بزرگترين مدرک هم جستجو کردن در مورد به پرداخت در اينترنت هستش. اين شرکت ده ها شاکی داره و کلا 4 5 تا طرفدار داره که اونا هم چون به مشکل نخوردن طرفداری ميکنن. سابقه اين شرکت نشون داده هر کسی هم روزی از اين شرکت طرفداری ميکرده فرداش اومده شاکی شده از اين شرکت. مگر اينکه روزی يکی دو تا تراکنش داشته باشن که در اين صورت اصلا چيز عجيبی نيست به مشکل برنخورن.

بله بنده هم در این مورد خودم تاپیک زدم
ولی وقتی مشکل برنامه نویسی سایتمون حل شد فهمیدم که مشکل از به پرداخت نیست و به راحتی حل میشه
خیلی از افرادی هم که این مشکلات را داشتن مشکلشون با تصحیح ماژول حل شده
نمونه در همین انجمن به وفور قابل رویت هست
بدرود

samansystems
July 18th, 2012, 09:46
بله بنده هم در این مورد خودم تاپیک زدم
ولی وقتی مشکل برنامه نویسی سایتمون حل شد فهمیدم که مشکل از به پرداخت نیست و به راحتی حل میشه
خیلی از افرادی هم که این مشکلات را داشتن مشکلشون با تصحیح ماژول حل شده
نمونه در همین انجمن به وفور قابل رویت هست
بدرود

اون مشکل شما مربوط به ستل نشدن تراکنش ها هستش که بالا شرح داده شد.
انشالا زمانی که تعداد تراکنش هاتون به 100 تا در روز رسيد خواهيد ديد که 3 4 درصد تراکنش ها با وجود تاييد در سايتتون به کارت مبدا برگشت داده ميشن و دست شما به هيچ جا بند نيست.
زنگ هم ميزنيد به پرداخت فحش های خوبی ميشنويد ازشون بعد مياين دوباره تاپيک ميزنيد b-)

amirizadi
July 18th, 2012, 10:57
تراکنش های ما شاید گاهی اوقات از این 100 تا بیشتر هم بشه عزیز
ولی تا کنون مشکلی نداشتیم

به هر حال موفق باشید و انشالهه که مشکلتون از طریق وکیل حل بشه
بدرود

own3r
July 18th, 2012, 11:32
بانک سامان ندادن بهتون بانک پاسارگاد هم خوب هست طی دو سال گذشته هیچ مشکلی نداشتیم با این دو درگاه

samansystems
July 18th, 2012, 11:34
تراکنش های ما شاید گاهی اوقات از این 100 تا بیشتر هم بشه عزیز

آدرس سايتتون رو بديد من خودم براتون چند تا تراکنش بزنم که به مشکل بخوره :69:
شما هم انشالا موفق باشيد و از به پرداخت روزی فحش و حرف نامربوط به خاطر گم و گور شدن تراکنش هاتون نشنويد چون سابقه به پرداخت برای همه مشخص شده هستش.

amirizadi
July 18th, 2012, 11:54
چون سابقه به پرداخت برای همه مشخص شده هستش.

دقیقا !!
بدرود

samansystems
July 18th, 2012, 13:16
دقیقا !!
بدرود

بله، به طور دقيق و واضح مشخص هستش که به پرداخت بانک ملت در تسويه تراکنش ها ميلنگه و بعضی از تراکنش ها رو تسويه نميکنه. چيزی که ما حدود 1 سال و نيم هستش داريم ميگيم و کم کم همه دارن بهش پی ميبرن. از دوستان هم ميخوام قبل از همکاری با اين شرکت در موردش يک تحقيق داشته باشن.

samansystems
July 18th, 2012, 13:27
البته با کمی تامل هم ميشه به عملکرد اين شرکت شک کرد:

1. بانک ملت برای هر تراکنش 25 تومان کارمزد کسر ميکنه. چطور ممکنه به پرداخت که داره روی همين بستر کار ميکنه از خير اين 25 تومان بگذره و تازه تسويه آنی بده. چيزی که اصلا مرسوم نيست.

2. چرا سايت ها و شرکت های بزرگ ايرانی از اين درگاه استفاده نميکنن و قالب پذيرندگان اين شرکت رو سايت های فروش موارد ممنوعه تشکيل ميدن.

3. چرا برخی تراکنش ها ستل نميشه و نياز به تماس تلفنی داره؟ آيا اين با اصل درگاه پرداخت آنلاين در تناقض نيست.

4. چرا بقيه بانک ها که بسيار قدرتمند تر از بانک ملت هستند حاضر به ارائه چنين سرويسی نيستن؟ آيا دليلش غير از اين هستش که اين کار با سيستم بانکی دچار تناقض ميشه و باعث بروز اختلاف حساب های شديد ميشه ؟

amirizadi
July 18th, 2012, 13:35
فکر کنم در مورد 25 تومان بحث شد

اون بحثش از به پرداخت جداست !!!

بله در همین تاپیک خیلی ها اعلام کردند که راضی هستند
بنده هم یکی از این اشخاص

دلیل پا فشاری شما را متوجه نمیشم !!!!!!!!!!!!!!!

. چرا برخی تراکنش ها ستل نميشه و نياز به تماس تلفنی داره؟ آيا اين با اصل درگاه پرداخت آنلاين در تناقض نيست.

اسکریپتتون قابلیت ذخیره کردن اطلاعات تراکنش را داشته باشه بدون نیاز به تماس قادر به ستل با 1 کلیک هستید
به خاطر تسویه آنی که دیگر بانکها ندارن

samansystems
July 18th, 2012, 13:38
من گفتم دوستان در مورد اين موضوع تامل داشته باشن.
بانک برای هر انتقال داخلی 25 تومان کارمزد ميگيره. چطور ممکنه برای انتقال پول از حساب به پرداخت در بانک ملت به حساب من مشتری (با وجود اينکه روی همون سوئيچ نگين انجام ميشه و از خود به پرداخت اين کارمزد کسر ميشه) از من مشتری چيزی کم نکنه ؟

amirizadi
July 18th, 2012, 13:46
25 تومان را بانک توی کاتالوگ هاش اعلام کرده میگیره و میگیره
به پرداخت هم اعلام کرده کارمزد نداره و نمگیره

سیاست کاری هر بانکی فرق داره و نمیشه با جای دیگه مقایسه کرد
همان طور که سیاست کاری خیلی از کسان دیگه در هر زمنیه ای فرق میکنه

amirizadi
July 18th, 2012, 13:52
در ضمن امروز بعد از صحبتهای جنابعالی من شاید بالا 20 بار یک تراکنش را تکرار کردم
تا ساعت 1.29 ظهر

تمامی تراکنش ها انجام شد به غیر از این یکی
که ستل هم نشد و وقتی زدم فهمیدم که به حساب اصلی برمیگرده - فاکتورش هم داخل سایت پرداخت نشده است

1391/04/28 13:29:55 704995 خريد کالا و خدمات از اينترنت 000000 ملت با ک00000000000000 ش م 0000 ش پ 0000 - 200,000
تراکنش اصلی

تراکنش برگشتی
13:47:03 0000 اصلاح سند0000تاريخ1391/4/28 200,000

همه چیز آرومه

samansystems
July 18th, 2012, 14:10
25 تومان را بانک توی کاتالوگ هاش اعلام کرده میگیره و میگیره
به پرداخت هم اعلام کرده کارمزد نداره و نمگیره

سیاست کاری هر بانکی فرق داره و نمیشه با جای دیگه مقایسه کرد
همان طور که سیاست کاری خیلی از کسان دیگه در هر زمنیه ای فرق میکنه

منم مشکل ندارم با گرفتنش. سوء برداشت نشه از اول گفته ميگيرم بگيره.
اما به پرداخت هم داره از همون بستر برای انتقال پول از حساب خودش به حساب من مشتری در بانک ملت استفاده ميکنه و در حقيقت داره 25 تومان رو به بانک پرداخت ميکنه.
اما چه سودی داره ميبره که اين رو از ما ميگيره.

من قبول دارم تو کاتالوگ بانک نوشته 25 تومان ميگيريم.
اما کجای سايت به پرداخت بانک ملت نوشته ما حق داريم بعضی تراکنش ها رو ستل نکنيم و تو حساب خودمون نگه داريم تا وقتی شما متوجه بشی و بيای بگی پول من رو بده.
هيچ آدم عاقلی حاضر نميشه از يک درگاه پرداخت آنلاين استفاده کنه و بعد بخواد بشينه تک تک چک کنه ببينه اين تراکنش اومده يا نه :دی
خوب از اول بگه پول بريزيد به حسابم منم دستی چک کنم. اگر فقط برای کلاسش درگاه پرداخت ميخواد که يک چيز ديگه اما اگر برای کار کردن ميخواد درگاه به پرداخت بانک ملت اصلا برای کار کردن توصيه نميشه.

تازه اين مال حالتی هستش که ستل نميشه. به پرداخت سوتی های بزرگتر از اين هم داره و اون زمانی هستش که تراکنش سمت شما تاييد ميشه اما به حساب مشتری برگشت ميخوره.
صورت حساب يکی از مشتريان رو چک کرديم دقيقا 1 ثانيه بعد از اينکه پول از حسابش کسر شده بود به حسابش برگشت خورده بود و به ما هم تاييد داده بود که تراکنش انجام شده و ما از دنيا بی خبر به اعتبار کاربر اضافه کرده بوديم.

واقعا به پرداخت برای خودش آبرو نذاشت تو اينترنت.

amirizadi
July 18th, 2012, 14:14
خوب از اول بگه پول بريزيد به حسابم منم دستی چک کنم. اگر فقط برای کلاسش درگاه پرداخت ميخواد که يک چيز ديگه اما اگر برای کار کردن ميخواد درگاه به پرداخت بانک ملت اصلا برای کار کردن توصيه نميشه.

ما که تاکنون چنین مواردی نداشتیم !!!!
تراکنش ستل نهای بشه و بره به حساب پرداخت میشه - ستل نهایی نشه پرداخت نشده می ماند تا بررسی شود

از عمد که نمیخواهند ستل نکنند

اعلام کردن اطلاعات تراکنش را ذخیره کنید و خودتون بدون نیاز به ما ستل کنید

خیلی خیلی راحت
!!!!

samansystems
July 18th, 2012, 14:15
1391/04/28 13:29:55 704995 خريد کالا و خدمات از اينترنت 000000 ملت با ک00000000000000 ش م 0000 ش پ 0000 - 200,000
تراکنش اصلی

تراکنش برگشتی
13:47:03 0000 اصلاح سند0000تاريخ1391/4/28 200,000

همه چیز آرومه

به نظر من ناآرومه :دی
چون طبق داکيومت به پرداخت شما 20 دقيقه زمان داريد برای ستل کردن تراکنش.
در حالی که اين تراکنش بعد از 18 دقيقه برگشت خورده !! :-b

amirizadi
July 18th, 2012, 14:36
اصلا این تراکنش ستل نهایی نشده که ما بخواهیم ستل کنیم که بیاد به حساب ما
فاکتورش هم unpaid بود

طبق کد 44 که زمان ستل داد تراکنش برگشت شد به حساب

کاملا طبیعی !!!;;)

samansystems
July 18th, 2012, 14:44
ببخشيد ولی من احساس ميکنم با يک آدم غير فنی طرف هستم که فقط داره دفاع ميکنه بدون اينکه بدونه چه خبر هستش.
شما 20 دقيقه فرصت داريد که تراکنش رو ستل کنيد بعد از اون به پرداخت ميتونه تراکنش رو به حساب مقصد برگردونه. زمانی که اين تراکنش برگشت خورده هنوز اين فرصت 20 دقيقه ای تموم نشده بوده.
با فرض اينکه کاربر هنوز تو درگاه پرداخت هستش و به سايت شما برنگشته اگر بعد از اون برميگشت وضعيت تراکنش چی ميشد ؟

پی نوشت: من هنوز هم دوست دارم آدرس سايتتون رو داشته باشم تا بدم همکاران برای تست.

amirizadi
July 18th, 2012, 14:48
خوب پس دیگه صحبت نمیکنیم اگر چنین تصوری دارید
چون من هم چنین تصوری نسبت به شما دارم

اگر تراکنش فقط ستل نهایی نشه در حساب میانی میمونه و تا 100 روز بعد هم قابل ستل هست ( جهت اطلاع ) تراکنش هایی بوده که بعد 48 ساعت ستل کردم

اما اگر تراکنش ارور داشته باشه و فقط پول از حساب کاربر کم کرده باشه به حساب کاربر از همان لحظه تا 72 ساعت برگشت میشه ( نه فقط بانک ملت بلکه بانکهای دیگه هم به همین صورت هست

من از بانکهای دیگه تراکنش داشتم که 2 دقیقه بعد برگشت شده ( با این وجود از نظر شما همه بانکها ایراد دارن

عجب !!!!!!!!! جالب بود

samansystems
July 18th, 2012, 14:49
هر چی بیشتر دفاع کنيد بيشتر خراب کاری های اين دوستان به پرداختی يادم مياد و بايد به دوستان بگم.
سال گذشته که با اين دوستان به اختلاف مالی خورديم. اين دوستان به جای ارائه پاسخ زدن درگاه ما رو بر خلاف قرار دادی که مدير خودشون آقای گشتاسبی امضا کرده بود بستند. (اين کار توسط آقای پنجه شاهی مدير بخش درگاه های پرداخت اينترنتی انجام شد.) و اين دوستان به اصطلاح محترم هدفشون اين بود که با بستن درگاه پرداخت حتی ما نتونيم تراکنش هایی که تو حساب خودشون مونده بود و ستل نشده بود رو برداريم.
زمانی که کار به بازرسی بانک کشيد درگاه رو باز کردند.

samansystems
July 18th, 2012, 14:53
اما اگر تراکنش ارور داشته باشه و فقط پول از حساب کاربر کم کرده باشه به حساب کاربر از همان لحظه تا 72 ساعت برگشت میشه ( نه فقط بانک ملت بلکه بانکهای دیگه هم به همین صورت هست

من از بانکهای دیگه تراکنش داشتم که 2 دقیقه بعد برگشت شده ( با این وجود از نظر شما همه بانکها ایراد دارن

عجب !!!!!!!!! جالب بود

اين همان لحظه نيستش. از زمانی که فرصت داريد تراکنش رو verify کنيد به بعد هستش.:110:

amirizadi
July 18th, 2012, 14:55
اين همان لحظه نيستش. از زمانی که فرصت داريد تراکنش رو verify کنيد به بعد هستش.
اگر حالتی که عرض کردم پیش بیاد زمان برای ستل شدن نداره و محدود نیست

هر چی بیشتر دفاع کنيد بيشتر خراب کاری های اين دوستان به پرداختی يادم مياد و بايد به دوستان بگم.
سال گذشته که با اين دوستان به اختلاف مالی خورديم. اين دوستان به جای ارائه پاسخ زدن درگاه ما رو بر خلاف قرار دادی که مدير خودشون آقای گشتاسبی امضا کرده بود بستند. (اين کار توسط آقای پنجه شاهی مدير بخش درگاه های پرداخت اينترنتی انجام شد.) و اين دوستان به اصطلاح محترم هدفشون اين بود که با بستن درگاه پرداخت حتی ما نتونيم تراکنش هایی که تو حساب خودشون مونده بود و ستل نشده بود رو برداريم.
زمانی که کار به بازرسی بانک کشيد درگاه رو باز کردند.

خوب بنده که از همان اول عرض کردم شما که اینقدر مدرک قانونی دارید از طریق قانون برخورد کنید
من مواردی بوده فقط با تلفن با بازرسی بانک یا ارگانهای دیگه در عرض 2 ساعت حل کردم

شما هم اگر مدارکتون محکم و قانونی باشه و در حد تاپیک در فروم ها نباشه 100 ٪ عزیز مشکلتون حل میشه

اونوقت اینجا بنده هم قانع میشم ;;)

samansystems
July 18th, 2012, 20:24
خوب بنده که از همان اول عرض کردم شما که اینقدر مدرک قانونی دارید از طریق قانون برخورد کنید
من مواردی بوده فقط با تلفن با بازرسی بانک یا ارگانهای دیگه در عرض 2 ساعت حل کردم

دو ساعت هم زياد هستش. زمانی که درگاه ما رو بر خلاف قرار داد توقيف کردند تو 30 دقيقه مشکل حل شد.
اما اين موضوع کاملا متفاوت هستش. همين الان هم اگر دوست دارين آدرس سايتتون رو بديد من بدم چند تا تراکنش تستی بزنند روی سايتتون بعد ببينيد دستتون به کجا بند هستش.

شما هم اگر مدارکتون محکم و قانونی باشه و در حد تاپیک در فروم ها نباشه 100 ٪ عزیز مشکلتون حل میشه
اونوقت اینجا بنده هم قانع میشم

من فکر ميکنم شما اشتباها فکر کرديد من بايد شما رو متقاعد کنم.
کسی که ميخواد متوجه اين موضوع بشه تا الان شده و حداقل کاری که ميکنه اين هستش که از اين به بعد تک تک تراکنش هاش رو چک ميکنه.
کسی که مثل شما بخواد مصرا از شرکت مشکل دار به پرداخت دفاع کنه هر چقدر هم دليل و برهان و مدرک براش زده بشه بازم قبول نخواهد کرد.

خيلی جالب هستش خود نماينده به پرداخت تو سايت شاپ کيپر نتونست جواب کارهای خودشون رو بده و گذاشت در رفت حالا شما که نه از سر و ته اين شرکت خبر داريد و کلا روزی چند تا تراکنش روی اين درگاه داريد و تازه تو همين چند تا هم به مشکل خورديد داريد بی خود ازشون دفاع ميکنيد.

amirizadi
July 18th, 2012, 20:46
من دفاع نمیکنم
میگم من مشکلی ندارم
تراکنش تست هم خودم زدم و تراکنش ها را هم چک میکنم

چند تا تراکنش؟؟؟
عجب شما تعداد تراکنش های ما را میدونید ؟

به هر حال من مشکلی نداشتم و ندارم به شما هم توصیه میکنم قانونی اقدام کنید به جای پست در فروم

samansystems
July 18th, 2012, 21:23
من دفاع نمیکنم
میگم من مشکلی ندارم

شما مشکل نداشتيد انشالا از اين به بعد هم نداشته باشيد اما اين دليل بر بی مشکل بودن شرکت به پرداخت بانک ملت در تسويه تراکنش ها نيست.

تراکنش تست هم خودم زدم و تراکنش ها را هم چک میکنم

شما تست کرديد ما هم تست کرديم و کار رو باهاشون شروع کرديم.
3 4 ماه بعد از شروع کار ديديم بعضی از تراکنش های خودمون ثبت نشدن تماس گرفتيم گفتند سوئيچ نگين قطع بود الان پول مياد. پول اومد و ما شک نکرديم. (ساده بوديم.)
7 8 ماه بعد از شروع کار تصميم گرفتيم به صورت تصادفی تراکنش ها رو برسی کنيم و متوجه تناقض هائی شديم. تماس گرفتيم تو چند مورد زير بار نرفتند. (با وجود شماره پيگيری و شماره ارجاع)
تصميم گرفتيم ساير تراکنش ها رو چک کنيم. يکی از کارمندا رو مسئول کرديم و تک تک تراکنش های 3 ماه اول سال 90 رو برسی کرد و متوجه شديم ماهانه حدود 3 تا 4 درصد تراکنش ها که البته رقمشون هم کم نبوده ثبت نشدن و درخواست پيگيری کرديم. آقای پنجه شاهی و آقای نوری به جای ارائه پاسخ شروع به فحاشی کردند. البته طبيعی هستش تو هر سيستمی زمانی که مدير عامل شرکت (اقای گشتاسبی) وقتی برای نظارت بر عملکرد شرکت خودش نميزاره ساير کارمندان بهتر از اينها در نميان. بعد از پيگيری های متعدد که از اين شرکت به نتيجه نرسيد تصميم گرفتيم از بازرسی پيگيری کنيم و اتفاقا در همون زمانی که ما پيگير بوديم حدود 40 درصد تراکنش ها رو خودشون تسويه کردند (بدون اينکه ما پيگير باشيم) و پيگيری های ما همچنان برای احقاق حق از دست رفتمون وجود داره.

به شما هم توصیه میکنم قانونی اقدام کنید به جای پست در فروم

از توصيه شما ممنون اما فکر ميکنم اينکه ما چه روشی رو انتخاب کنيم به خودمون مربوط هستش.
ما ترجيح ميديم از راه قانونی اقدام کنيم و به ساير کاربران هم اطلاع بديم که حداقل کمتر کسی اينطور به مشکل بخوره با شرکت به پرداخت بانک ملت.

شما هم لطفا در مورد موضوعی که اطلاع نداريد زياد بحث نکنيد چند بار گفتم اگر دوست داريد آدرس سايتتون رو بديد تا بدم تست کنند. فکر ميکنم خود شما هم به شرکت به پرداخت شک داريد. اگر موردی بود که قابل دفاع بود قطعا خود نماينده به پرداخت در سايت شاپکيپر مياومد و پاسخ ميداد. اگر پاسخ نميدن يعنی به مشتری های خودشون احترام نميزارن و دلیلی برای احترام گذاشتن نميبينن حتما.

amirizadi
July 18th, 2012, 21:35
شما مشکل نداشتيد انشالا از اين به بعد هم نداشته باشيد اما اين دليل بر بی مشکل بودن شرکت به پرداخت بانک ملت در تسويه تراکنش ها نيست.

مشکلات شما هم دیللی بر مشکل دار بودنش نیست

از توصيه شما ممنون اما فکر ميکنم اينکه ما چه روشی رو انتخاب کنيم به خودمون مربوط هستش.
ما ترجيح ميديم از راه قانونی اقدام کنيم و به ساير کاربران هم اطلاع بديم که حداقل کمتر کسی اينطور به مشکل بخوره با شرکت به پرداخت بانک ملت.

انشالله که موفق باشید

samansystems
July 18th, 2012, 21:49
مشکلات شما هم دیللی بر مشکل دار بودنش نیست

100% همينطور هستش که شما ميگيد. اما اگر يک شرکت ده ها شاکی داشته باشه و 4 5 تا طرفدار معلوم ميشه يک مشکلی داره اين شرکت به پرداخت.
امتحانش ضرر نداره نه برای شما و نه برای هيچ کس ديگه. شما الان اينهمه ازشون دفاع ميکنيد اما حاضر نيستيد آدرس سايتتون رو بديد. من فکر ميکنم کلا شما هم از اين درگاه استفاده نميکنيد چون در غير اينصورت آدرس سايتتون رو ميداديد ;;)

amirizadi
July 18th, 2012, 22:03
5-4 طرفدار

والا طرفداران خیلی بی از این حرفا هستند
نمونه در همین تاپیک بیش از مقداری بود که شما فرمودید

در مورد ادرس سایت هم اگر تمایل داشتید پیغام خصوصی بزنید شماره ترمینال هم تقدیم میکنم ( فکر نمیکنم اگر استفاده نکنم بخوام این همه توضیحات داده باشم !!!!!

به هر حال انشالله که همه مشکلات مخصوصا مشکل شما به خوبی خوشی حل بشه
شب خوش

samansystems
July 18th, 2012, 22:09
به هر حال انشالله که همه مشکلات مخصوصا مشکل شما به خوبی خوشی حل بشه

ما هم از خدا ميخوايم اين مشکل حل بشه اما به پرداخت فعلا تلاشی برای حل اين مشکل نکرده. اين در حالی هستش که روز به روز هم ناراضی های بيشتری پيدا ميکنن و نمونش هم تاپيک هایی هستش که در مورد به پرداخت داره هر چند روز يکجا در اينترنت باز ميشه.
انشالا موفق باشيد شما هم.

om!d-D
July 19th, 2012, 02:02
جالبه ولی من با شركتایی كه كار ميكنم میگن مشکل نداره
برتينا هم گندس داره ملت

samansystems
July 19th, 2012, 10:26
حتما حسابدار خوبی داره :105:
بعد هم من بالاتر گفتم يک شرکتی مثل مبين نت هم داره از اين درگاه استفاده ميکنه اما از زمانی که شما پول رو واريز ميکنيد 24 ساعت طول ميکشه تراکنش رو تاييد کنه. اين موضوع کلا با اصل پرداخت آنلاين در تناقض هستش.

sorkh_zard
January 14th, 2013, 11:20
سلام
گرفتن درگاه توسط اشخاص حقیقی از طریق بانکها خیلی سخته.یعنی باید از هفت خوان رد بشی تا بتونی درگاه بگیری .برای گرفتن درگاه من بهتون پیشنهاد میدم تا با یکی از شرکت های ارایه دهنده درگاه اینترنتی قرارداد ببندید.
من خودم الان دارم با شرکت فرستنده (http://ferestande.com) (ferestande.com) کار میکنم.این شرکت همه نیازهای منو جواب داده و من هیچ مشکلی باهاش ندارم .درکل خیلی شرکت خوبیه .اگه کسی الان میخواد درگاه بگیره من فرستنده رو براش پیشنهاد میدم چون خودم باهاش دارم کار میکنم و ازش راضیم.

mak01
January 14th, 2013, 12:04
آقا واسه ایجاد بک همچین شرکتی چه چیزهایی لازم هست چقدر هزینه لازم داره ؟
مثلا مثل جی پال یا شتاب

mirhendi
January 14th, 2013, 12:26
پایین درگاه های پرداخت بانک ملت یه ادرس سایت نوشته باید برین اونجا و فرم را بگیرید من قبلا رفتم ولی االان ادرسش یادم نیست
در ضمن من از payline استفاده می کنم برای یه هاست یک گیگ 25 تومانه یارو 25400 میده اصلا هم بهش زور نمیگه و دریافتش همم انی هست

sorkh_zard
January 15th, 2013, 12:42
سلام
بچه ها یه خبر جدید. فرستنده (http://ferestande.com) (ferestande.com) یه جشنواره به اجرا گذاشته که فعلا هزینه ثبت نام برای پنل شتابی رایگان هست و کارمزد هم دریافت نمیکنه.
خیلی عالیه

vistaix
January 15th, 2013, 12:55
سلام
بچه ها یه خبر جدید. فرستنده (http://ferestande.com) (ferestande.com) یه جشنواره به اجرا گذاشته که فعلا هزینه ثبت نام برای پنل شتابی رایگان هست و کارمزد هم دریافت نمیکنه.
خیلی عالیه

سلام
کجا این خبر رو نوشته؟

alale
January 15th, 2013, 13:00
سلام
خیلی عالیه

salam man ham saal 87 ba ferestande kar mikonam avalesh faghat posti bood vali alan 1saal az panel shetabeshon ham estefade mikonam khili khob hamzaman chanta banko tooi sabadesh neshon mide akhe panelai tak banki in moshkelo darand ke agae be har dalili ghat bash kar ma forooshandehai nazanin kharabe vali in chon chanta bank dar har kodooom moshkel dar miri rooi on yeki:):):):)

alale
January 15th, 2013, 13:08
salam bache ha man harf ishon taeed mikonam be gholi gashtam nabood nagard nist vaghti mikhai ba khod bank mostaghim gharadad bebandi enghadar sang joli pat mindazan ke nmish kari kard behtar ba in sherkatai vast kar koni albate havastoon bash ke hatman chand bank bashan na tak bank akhe agar be har dalili server bank ghat shoma ham kerkeri maghazaro baiad bekshi pain pas havast bashe ke chand bank bashan barai hamin ba ferestande ke posti kar mikardam panel shetab ham azashon gerftam:)

sorkh_zard
January 15th, 2013, 13:11
سلام
کجا این خبر رو نوشته؟

برای من sms تبلیغاتیشون اومده بود.زنگ زدم شرکت فرستنده اونا هم تایید کردن.میتونید خودتون زنگ بزنید ازشون بپرسید

Daniel4u
January 15th, 2013, 13:39
الان بالاره کدوم بانک بهتره؟

بانک پاسارگاد خوبه؟ درگاه میده؟
ملت که زنگ زدم میگه باید نماد داشته باشین....

alale
January 15th, 2013, 14:11
الان بالاره کدوم بانک بهتره؟

بانک پاسارگاد خوبه؟ درگاه میده؟
ملت که زنگ زدم میگه باید نماد داشته باشین....

من بالاهم گفتم فقط از یک بانک استفاده نکنید چون هروقت سرورش مشکل داشته باشد کل سبدهای خرید بسته میشن از این شرکت های واسط که چندتا بانک و ارائه میدن بگیرید نماد و از این چیزا هم نمی خواد

dj-mehdi
January 15th, 2013, 14:56
سلام
دوست من
بنطر من اینترنت بانک و درگاه بانک ملت خیلی عالیه
چون از طریق اینترنت بانک میتونی هرکاری از جمله حوایه اینترنتی و غیره رو انجام بدی
و واسه درگاه هم من 1 ساله دارم از درگاهش استفاده میکنم که تا بحال مشکلی نداشته

alale
January 15th, 2013, 15:04
سلام
دوست من
بنطر من اینترنت بانک و درگاه بانک ملت خیلی عالیه
چون از طریق اینترنت بانک میتونی هرکاری از جمله حوایه اینترنتی و غیره رو انجام بدی
و واسه درگاه هم من 1 ساله دارم از درگاهش استفاده میکنم که تا بحال مشکلی نداشته

سلام دوباره من هم با نظر شما موافقم ملت خیلی خوبه ولی از وقتی که همه درگاه ها دارن میرن روی سیستم شاپرک قطعی زیاد ولی وقتی شما چندتا درگاه را همزمان داشته باشید دیگه این مشکلات رو ندارید و همیشه سبد شما اکتیو برای همین من از این شرکت فرستنده استفاده می کنم هم ملت داره هم ملی و سامان که البته گفتند تا عید پارسیان و صادرات رو هم اضافه می کنن

sorkh_zard
January 16th, 2013, 11:06
سلام دوباره من هم با نظر شما موافقم ملت خیلی خوبه ولی از وقتی که همه درگاه ها دارن میرن روی سیستم شاپرک قطعی زیاد ولی وقتی شما چندتا درگاه را همزمان داشته باشید دیگه این مشکلات رو ندارید و همیشه سبد شما اکتیو برای همین من از این شرکت فرستنده استفاده می کنم هم ملت داره هم ملی و سامان که البته گفتند تا عید پارسیان و صادرات رو هم اضافه می کنن
سلام
بچه ها هرکی میخواد اسکریپت پرداخت شاپرک همه بانکها رو داشته باشه من یه نفر رو میشناسم که میتونه این اسکریپت رو رایگان در اختیارتون بزاره.
مزایای این اسکریپت اینه چون همه بانکها رفتن روی شاپرک درصد زیاد پرداخت درگاهها ناموفق میشه ولی این اسکریپت کاملا با سیستم شاپرک همخوانی داره و پرداختهارو موفق میکنه.
اسم کسی که این اسکریپت رو رایگان میده آقای همتی هست.
ایمیلش اینه: account_1002@yahoo.com
اینم شماره تلفنش: 09334747764

msmhost.net
January 16th, 2013, 15:05
با سلام بانک ملت و پارسیان پیشنهاد من به شما دوست عزیز است

saman_2020
April 17th, 2014, 03:42
میتوانید با عضویت در این سایت از درگاه در سایت یا وبلاگ خود استفاده کنید
پرداخت اینترنتی فجرنت (http://www.fajrnet.ir)