PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : این چیه Authorization Required

aminzadeh
November 26th, 2009, 10:14
سلام به دوستان

من روی سرور ویندوز IIS نصب کردم فایل html گذاشتم نشون می ده ولی می خوام فایل دانلود کنم این خطا

رو میده Authorization Required

باید چیکاش کنم

IIS رو هم پاک کردم دوباره نصب کردم درست نشد

smartieuser
November 26th, 2009, 10:35
و باز هم iis مسخره و مایکروسافت !

اسم فایلی که میخواین دانلود کنین رو بکنین 1.zip

تست کنین ببینین کار میکنه یا بازم مسخره بازی درمیاره

aminzadeh
November 26th, 2009, 10:40
و باز هم iis مسخره و مایکروسافت !

اسم فایلی که میخواین دانلود کنین رو بکنین 1.zip

تست کنین ببینین کار میکنه یا بازم مسخره بازی درمیاره

جالبه اصلا دسترسی نداره

با IDM اسم رو میاره ولی اجازه نمی ده بدون IDM که اصلا can not می ده

aminzadeh
November 26th, 2009, 10:47
یه جورایی درستش کردم ولی قبلا اینطور نبود راحت کار می کرد

smartieuser
November 26th, 2009, 10:47
ID یاهوی من اینه : smartieuser

PM بدین تا با هم چک کنیم !

میشه بگین چی کار کردین الان !؟

iranihost
November 26th, 2009, 11:09
قایل را 1 بار کپی کنید و همانجا Past کنید !

فایل اصلی را پاک کنید و اسم فایل کپی شده را به فایل اصلی تغییر بدید !

موفق باشید ! (این راه غیر اصولی هست)

aminzadeh
November 26th, 2009, 11:38
یکی از دوستان با Esay php را یاد بده من نصب کردم ولی باز از بیرون اجازه دسترسی نداره انگار پورت 80 باز نباشه

packsaft
November 26th, 2009, 13:30
شما میخوای چیکار کنی؟
هر فولدری باید پرمیشن داشته باشه چه برسه به فایل
میخوای لوکال نصب کنی؟
تو ایزی هم باید فایل کانفیگ رو دستکاری کنی و allow to all بزاری

aminzadeh
November 26th, 2009, 14:02
همین که می گی کجاست (تو ایزی هم باید فایل کانفیگ رو دستکاری کنی و allow to all بزاری)

تو کدوم فایل هست

packsaft
November 26th, 2009, 15:56
همین که می گی کجاست (تو ایزی هم باید فایل کانفیگ رو دستکاری کنی و allow to all بزاری)

تو کدوم فایل هست

شما سرویس رو on کردی؟ یه قسمت آپاچی داره تو تسک بار که کلیک میکنی روش یا راست کلیک
تو شاخه نصب شده یه فایل httpd یا کانفیگ بود فک کنم خیلی وقته کار نکردم یه خورده بگردی پیدا میشه
بعد با نوت پد باز کن و ویرایش کن

aminzadeh
November 26th, 2009, 17:06
شما سرویس رو on کردی؟ یه قسمت آپاچی داره تو تسک بار که کلیک میکنی روش یا راست کلیک
تو شاخه نصب شده یه فایل httpd یا کانفیگ بود فک کنم خیلی وقته کار نکردم یه خورده بگردی پیدا میشه
بعد با نوت پد باز کن و ویرایش کن

دوست قبلی هم گفت فایل کانفیگ را ویراش کن منم می دونم باید ویرایش کنم ول کجاش رو باید ویراش کنم و چی باید بنویسم

packsaft
November 26th, 2009, 18:49
دوست قبلی هم گفت فایل کانفیگ را ویراش کن منم می دونم باید ویرایش کنم ول کجاش رو باید ویراش کنم و چی باید بنویسم

آقا شما بگرد هرجایی نوشته deny from all رو به allow from all تغییر بده

aminzadeh
November 26th, 2009, 19:22
آقا شما بگرد هرجایی نوشته deny from all رو به allow from all تغییر بده

ممنون از شما این کار رو هم کردم ولی باز جواب نداد کاری دیگه نباید انجام بدم

packsaft
November 27th, 2009, 01:10
ممنون از شما این کار رو هم کردم ولی باز جواب نداد کاری دیگه نباید انجام بدم

چرا ریستارت سرویس البته همه سرویسها باشه بهتره

aminzadeh
November 27th, 2009, 12:07
چرا ریستارت سرویس البته همه سرویسها باشه بهتره

من فقط آپاچی و mysql رو ریستارت کردم باید یه موقع خلوت سرور را کلا ریستارت کنم ببینم چی می شه

packsaft
November 27th, 2009, 14:37
معمولا نیازی نیست برا نصب و کانفیگ ایزی فقط ایزی یه خورده مسخره هستش و اگه نمیتونین ازش استفاده کنین دلیلش این میتونه باشه که تو پوشه نصب شده باید فایلی رو به صورت دستی ران کنین و اگرنه ایزی نمیاد بالا

من تعجب میکنم شما چرا از wamp یا xamp استفاده نمیکنین اینا که خیلی راحت تره تازه امکاناتشون هم بهتره

شما اول که سوالت رو مطرح میکنی یه خورده راجع به کاری که میتونی انجام بدی باید توضیح بدی این باعث میشه که طرف خوب سوالت رو بگیره بعدشم در صورت وجود یه راه دیگه پیش روت بذاره که راحت و بی دردسرتره

من قبلا از شما یه چیزایی پرسیدم شما جواب ندادی به این خاطر بود

aminzadeh
November 27th, 2009, 17:15
معمولا نیازی نیست برا نصب و کانفیگ ایزی فقط ایزی یه خورده مسخره هستش و اگه نمیتونین ازش استفاده کنین دلیلش این میتونه باشه که تو پوشه نصب شده باید فایلی رو به صورت دستی ران کنین و اگرنه ایزی نمیاد بالا

من تعجب میکنم شما چرا از wamp یا xamp استفاده نمیکنین اینا که خیلی راحت تره تازه امکاناتشون هم بهتره

شما اول که سوالت رو مطرح میکنی یه خورده راجع به کاری که میتونی انجام بدی باید توضیح بدی این باعث میشه که طرف خوب سوالت رو بگیره بعدشم در صورت وجود یه راه دیگه پیش روت بذاره که راحت و بی دردسرتره

من قبلا از شما یه چیزایی پرسیدم شما جواب ندادی به این خاطر بود

من کار خاصی نمی خوام انجام بدم

من سرویس وی پی ان می دم که برای گزارش دادن به کاربران یه فایل php هست که باید اجرا بشه این

فایل به odbc وصل هست

گفتم که تو خود سرور اجرا می شه و کار هم می کنه ولی از بیرون که ای پی سرور رو میزنم اجازه دسترسی نمی ده

برای دانلود فایل هم یه خطا می ده که عکسش رو آپلود می کنم

http://www.img98.com/images/utsptv3r8v9yw3f6ndp.jpg

packsaft
November 27th, 2009, 17:53
من کار خاصی نمی خوام انجام بدم

من سرویس وی پی ان می دم که برای گزارش دادن به کاربران یه فایل php هست که باید اجرا بشه این

فایل به odbc وصل هست

گفتم که تو خود سرور اجرا می شه و کار هم می کنه ولی از بیرون که ای پی سرور رو میزنم اجازه دسترسی نمی ده

برای دانلود فایل هم یه خطا می ده که عکسش رو آپلود می کنم

http://www.img98.com/images/utsptv3r8v9yw3f6ndp.jpg

تو پ خ مشخصات سرور رو بدین حلش میکنیم فقط در اینصورت من ممکنه یه سیستم دیگه ای نصب کنم یا یه تغییراتی بدم

aminzadeh
November 27th, 2009, 23:00
براتون پیغام خصوصی زدم