PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لطفا راهنمایی بفرمایید

akbar123sat
November 26th, 2009, 03:02
با سلام

به تازگی البته 2 هفته پیش از یک شرکت اروپایی یک فروند وی پی اس خریداری کردم با اسن مشخصا

سنتوز 5 32 بیتی
دایرکت ادمین
OPEN VZ

و تا حالا به دست چندین نفر برسی و کانفیگ شده و مشکل اساسی این فقط در ارسال ایمیل هستش که من خیلی بهش حساس هستم . به یاهو که اصلا ارسال نمیشه

به جیمیل و ایمیل های دیگه ارسال میشه ولی اسپم میاد . تو 90 درصد مواقع هم ایمیل ها دریافت نمیشن .

اولش که گرفته بودم و هیچ برنامه ای روش نصب نبود مشکلی وجود نداشت بعد دادم یه یکی از دوستان ماهر و با تجربه که ایشون هم نتونستن خوب کانفیگ کنن . بعدش ری ایسنتال کردم و دوباره نصب کردم و بازم 1 روز درست بود و دادم به یکی دوباره کانفیگ کنه باز دوباره بهم ریخت .

لطفا اگر دوستان میتونن کمک کنن ممنون میشم راهنمایی کنن واقعا نمیدونم برای یه وی پی اس 10 دلاری چقدر باید هرینه این مسایل رو بدم .

دنبال یه نفر هستم تضمینی این مشکل رو درست کنه و ایمیل ها اسپم نره - کارهای امنیتی رو درست انجام بده . و امینیت و سکیوریتی در حد ایده ال بشه

لطفا نظراتتون رو بینویسید

Best Regards

Mozafary
November 28th, 2009, 21:38
واحد شمارش VPS فروند نیست.
ادرس ip مربوط به VPS رو اینجا وارد کن و اگر در لیست بود حذف کن
http://cbl.abuseat.org/lookup.cgi
وقتی که ایمیل به یک مقصد خاص نمیرسه حتما یک ایمیل Mail Delivery Failed برات میاد که داخلش دلیل نرسیدن رو شرح داده از طریق اون میتونی مشکلی رو پیدا کنی.

monitor2000com
December 6th, 2009, 16:18
سلام

من در 1 پست دیگه به شما توضیح دادم که چجوری هست و مشکل از Resolver هاست
ولی کلا پیشنهاد میکنم شما 1 تکنیکال بگیرید که 1 فرورند VPS رو براتون Handle کنه