PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : open basedir چیه؟!

hrdn
November 25th, 2009, 21:24
دوستان open basedir چیه؟! و فعال بودنش یا نبودنش چه مزایا و معایبی به همراه داره؟

IFACO.Net
November 25th, 2009, 21:30
open basedir projection اگه فعال باشه کاربران نمی تونند فایل های php و ... رو از بیرون از شاخه public_html فراخوانی کنند و در اصل به امنیت بیشتر کمک می کنه

HugeServer
November 25th, 2009, 21:34
محدود به public html نیست
میشه خودتون دسترسی بدیدکه کجاهارو کاربر دسترسی داشته باشه...

hrdn
November 25th, 2009, 21:42
آها. خب حالا اگه open basedir رو برای همه سایتهای روی سرور off کنم اتفاقی نمیفته؟

IFACO.Net
November 25th, 2009, 21:49
آها. خب حالا اگه open basedir رو برای همه سایتهای روی سرور off کنم اتفاقی نمیفته؟

می تونید هر اکانتی که به open basedir نیاز داشت رو در همون صفحه تیک بزنید و در پایین دکمه سیو رو بزنید تا برای اون فعال بشه

hrdn
November 26th, 2009, 01:52
دقیقا سوال من اینجاست که این open basedir برای چه چیزی کاربرد داره تا بتونم تشخیص بدم برای کدوم سایت off کنم و برای کدوم on

HugeServer
November 26th, 2009, 01:55
دقیقا سوال من اینجاست که این open basedir برای چه چیزی کاربرد داره تا بتونم تشخیص بدم برای کدوم سایت off کنم و برای کدوم on

......

open basedir projection اگه فعال باشه کاربران نمی تونند فایل های php و ... رو از بیرون از شاخه public_html فراخوانی کنند و در اصل به امنیت بیشتر کمک می کنه

محدود به public html نیست
میشه خودتون دسترسی بدیدکه کجاهارو کاربر دسترسی داشته باشه...

hrdn
November 26th, 2009, 02:09
آهان! خب من نفهمیدم اگه open basedir غیرفعال باشه به امنیت سرور بیشتر کمک میکنه یا فعال باشه؟

آخه یجا گفتن فعال باشه یجا گفتن نه!