PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست تبلیغ در google adwords

patteerr
July 15th, 2012, 12:34
با سلا خدمت شما دوستان.

http://www.techshout.com/images/google-adwords.jpg

از میان دوستان باتجربه و قابل اعتماد و تائید دوستان خواهش داشتند چنانچه در زمینه google adwords کار می کنند لطفا آفرهای خود را اعلام نمایند !!

hossein7441
July 15th, 2012, 17:31
دوستانی که تبلیغ گوگل ارائه میدهند لطفا اعلام کنند.

irihost
July 15th, 2012, 17:41
سلام

من اینجا چندبار زدم کارشون هم خوبه ولی با کوپن کار نمیکنند.

تجارت گستر ، مرجع تبلیغات حرفه ایی ، گوگل ، پیامک ، ایمیل ، بنر .. (http://www.iradvertise.com/)

sarwhost
July 15th, 2012, 19:00
با سلام
با عرض معضرت منم نیاز داشتم

alborzgostar
July 18th, 2012, 12:44
سلام

به جز سایت v-p هر سایت دیگه باشه انجام میدم براتون

80$ اکانت دارم قیمت 75 هزار تومن

FPG
July 19th, 2012, 15:53
سلام

به جز سایت v-p هر سایت دیگه باشه انجام میدم براتون

80$ اکانت دارم قیمت 75 هزار تومن

سلام .
واقعا اکانت هست یا کوپن ؟

alborzgostar
July 20th, 2012, 10:29
سلام

اکانت هست عزیز

FPG
July 20th, 2012, 12:29
سلام .
من خریدارم.لطفا راجع به تضمین ، اعتماد سازی و پشتیبانی توضیح بدید .

alborzgostar
July 20th, 2012, 16:20
سلام

عجب روزگاری شده شما برید از جایی بگیرید که اعتماد دارید

6 سال دارم کار میکنم 3 سال تو این انجمن بعد بیام 75 هزار تومن از شما کلاه برداری کنم؟؟

mehdisr
July 20th, 2012, 16:23
سلام

اکانت هست عزیز

آیا راهی هست یه کاربر تفاوت این 2 رو بدونه( کپنی یا دلار ) ؟ اگه هست برای دوستان توضیح دهید تا بهتر بتونن اعتماد کنن به شما .

FPG
July 20th, 2012, 16:29
سلام

عجب روزگاری شده شما برید از جایی بگیرید که اعتماد دارید

6 سال دارم کار میکنم 3 سال تو این انجمن بعد بیام 75 هزار تومن از شما کلاه برداری کنم؟؟

سلام .
عزیز من اصلا قصد جسارت نداشتم . اما فکر کنم نیاز به جلب اعتماد در محیط مجازیه نت ، یک امر طبیعی باشه !
عرض کردم که خریدارم ، فقط لطفا راجع به مواردی که در پست قبلیم ذکر کردم توضیحات لازم رو بدید .

آیا راهی هست یه کاربر تفاوت این 2 رو بدونه( کپنی یا دلار ) ؟ اگه هست برای دوستان توضیح دهید تا بهتر بتونن اعتماد کنن به شما .
لطفا راجع به این هم توضیح بدید .

alborzgostar
July 20th, 2012, 16:44

سلام

کلا دو راه هست برای تبلیغ در گوگل !

1: استفاده از اکانت هایی که با کوپن شارژ شدند این اکانت ها احتمال ران شد تبلیغ 50% هست

2: استفاده از اکانت هایی که با دلار یعنی از کردیت کارت شارژ شدند خوب باید به قیمت روز دلار هزینه کنید

3: کوپن که میگند یه کد هست که وقتی به یه اکانت میدید به اندازه 75 دلار با 100 دلار یا.... بستگی به کوپن داره اکانت شما شارژ میشه ! و هر اکانت یه بار میشه از کوپن استفاده کرد

alborzgostar
July 20th, 2012, 16:47
سلام .
عزیز من اصلا قصد جسارت نداشتم . اما فکر کنم نیاز به جلب اعتماد در محیط مجازیه نت ، یک امر طبیعی باشه !
عرض کردم که خریدارم ، فقط لطفا راجع به مواردی که در پست قبلیم ذکر کردم توضیحات لازم رو بدید .

لطفا راجع به این هم توضیح بدید .

مشکل من نیست شما اعتماد ندارید من به شما نگفتم باید از من بخرید ! میتونید از جایی بخرید که اعتماد دارید بنده وقت ندارم برای شما توضیح بدم چه جوری به من اعتماد کنید

inpersia
July 20th, 2012, 16:49
سلام

کلا دو راه هست برای تبلیغ در گوگل !

1: استفاده از اکانت هایی که با کوپن شارژ شدند این اکانت ها احتمال ران شد تبلیغ 50% هست

2: استفاده از اکانت هایی که با دلار یعنی از کردیت کارت شارژ شدند خوب باید به قیمت روز دلار هزینه کنید

3: کوپن که میگند یه کد هست که وقتی به یه اکانت میدید به اندازه 75 دلار با 100 دلار یا.... بستگی به کوپن داره اکانت شما شارژ میشه ! و هر اکانت یه بار میشه از کوپن استفاده کرد
بالا آوردن تبلیغ با دلار حداقل از چند شروع می کنید و قیمت هر دلار چند و کامزد هم میگیرین یا نه؟

alborzgostar
July 20th, 2012, 16:58
بالا آوردن تبلیغ با دلار حداقل از چند شروع می کنید و قیمت هر دلار چند و کامزد هم میگیرین یا نه؟

سلام از 50 دلار بله 50* دلار ازاد + 12 هزار نومن کارمزد

صرف با اکانت هاب کوپنی هست

FPG
July 20th, 2012, 17:07
مشکل من نیست شما اعتماد ندارید من به شما نگفتم باید از من بخرید ! میتونید از جایی بخرید که اعتماد دارید بنده وقت ندارم برای شما توضیح بدم چه جوری به من اعتماد کنید

از نوع برخوردتون کاملا میشه نحوه پشتیبانیتون رو هم فهمید .

حتی اگه مفت هم بدید ، با شما کار نمی کنم ;)

موفق باشید .

alborzgostar
July 20th, 2012, 17:15

موفق باشید .

too

kingxerxes
August 1st, 2012, 02:53

موفق باشید .

کاملا با نظر این اقا موافقم.هدف باید رضایت مشتری باشه این لحن شما نشون میده از پشتیبانی شما

alirezakhani
August 7th, 2012, 01:05
سلام من یوزر alborzgostar
رو تایید میکنم چون از ایشون خرید کردم ولی اکانت ران نشد وایشون پول رو به من برگشت دادم
از یوزر سایت تجارت گستر ، مرجع تبلیغات حرفه ایی ، گوگل ، پیامک ، ایمیل ، بنر .. (http://www.iradvertise.com/) تجارت گستر ، مرجع تبلیغات حرفه ایی ، گوگل ، پیامک ، ایمیل ، بنر ..
هم خرید کدم ایشون کلاه بردارن و پول بند ه رو خوردن با 90.000 تومان هرکسی مدرک خواست بهش میدهم من ویکی از دوستان دیگر هم ایشون پولشو ن رو خوردن مواظب باشید

sarwhost
August 7th, 2012, 01:14
مگه تبلیغات گوگل ف ی ل ت ر نیست؟

alirezakhani
August 7th, 2012, 01:50
نه داره نشون میده آقا

sarwhost
August 7th, 2012, 01:59
برا ما که ف ی ل ت ر هست