PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کسی از stchost.ir خبر داره؟

webhosts
July 15th, 2012, 12:03
دوستان حدود یک هفته هست که هر چی تیکت میگذارم و تماس میگیرم کسی در stchost.ir جواب نمیده. حدود 180 هزار تومان پول دستاشان دارم. کسی از این ها خبر داره؟
دو روزی هست که میرم در سایتشون اینو نشون میده:

http://www.img4up.com/up2/98317126192425624397.png

taghi.karimi
July 15th, 2012, 19:00
بله ما هم به دنبال این افراد هستیم اما تا به الان فایده ای نداشته است!
بعد از انتقال سروری که داشتند مشکلات دان شدن و..... شروع شد.الان هم که کلا سایت خودشون هم دیگه بالا نمیاد!

rezaei1374
July 15th, 2012, 20:08
تو سایتشون نوشته

به دلیل تغییرات در شرکت در مباحث پشتیبانی و پرداخت ها از طریق زیر در ارتباط باشید
واحد فروش : sale [at] stchost.com
واحد پشتیبانی : support [at] stchost.com

taghi.karimi
July 16th, 2012, 10:23
متاسفانه به هیچ ایمیلی جواب نمیدن!

Maya
July 16th, 2012, 10:55
و باهم شرکتی که جواب نمیدهد ! لطفا حتما در خرید ها دقت کنید دوستان که این مشکلات پیش نیاد
بنده شماره تماسی ازشون دارم ولی اگر اسم مدیرشو ذکر کنید دوستان میتونند کمک کنند .

lvlehrad
July 16th, 2012, 14:58
الان دو سه روز دنبالشونم ... جواب ایمیل هم نمیدن ... خدا ازشون نگذره ... حداقل نمیان یه جوابی بدن تکلیف خودمون رو بدونیم یا یه بک اپی بدن بریم از یجای دیگه هاست تهیه کنیم ...

om!d-D
July 16th, 2012, 15:28
شما اگر یک وبمستر هستید نباید منتظر بکاپ هاستینگ باشید...اگرچه قول بکاپ گیری میدهند منتها بکاپ گیری سالم و نگهداری زحمات خودتون بر عهده شماست...

به هر حال شرکتی هستند و بهتره کمی منتظر باشید . شما باید اطلاعات هاستینگتون رو داشته باشید و شماره تماس و اینا رو...

shazo
July 16th, 2012, 15:32
اين روز ها همه دنبال هم مي گردن !

lvlehrad
July 16th, 2012, 15:49
شما اگر یک وبمستر هستید نباید منتظر بکاپ هاستینگ باشید...اگرچه قول بکاپ گیری میدهند منتها بکاپ گیری سالم و نگهداری زحمات خودتون بر عهده شماست...

به هر حال شرکتی هستند و بهتره کمی منتظر باشید . شما باید اطلاعات هاستینگتون رو داشته باشید و شماره تماس و اینا رو...
کلاس آموزشی گذاشتید ؟؟
بله منم ماهی یبار بک آپ میگیرم و الانم آخرین بک آپم مال 2 3 هفته پیشه ... پول میدیم که رو بک اپ حساب کنیم دیگه ... متوجه منظورت نمیشم ! وبمسترا نباید رو بک اپ هاستینگ حساب کنن ؟

om!d-D
July 16th, 2012, 18:24
کلاس آموزشی گذاشتید ؟؟
بله منم ماهی یبار بک آپ میگیرم و الانم آخرین بک آپم مال 2 3 هفته پیشه ... پول میدیم که رو بک اپ حساب کنیم دیگه ... متوجه منظورت نمیشم ! وبمسترا نباید رو بک اپ هاستینگ حساب کنن ؟

نه اینکه حساب نکنن.منتها بکاپ گیریی اتوماتیکه و احتمال خرابیش هست.اگه بگیم اصلا بکاپا از بین نمیره حداقل اگر احتمال بدید که ممکنه خراب باشه باید بکاپ بگیرید...عرض من این بود که منتظر بکاپ نباید باشید که سایتتون بخوابه و واسه یه شرکت میزبانتون که معلوم نیست براشون بنده خداها چه اتفاقی افتاده و این مشکل رو دارند به قول خودتون بکاپ بدن که برین جای دیگه...سه روز هست و بتره بیشتر منتظر باشید

خوشبختانه به فکر هم بوده اید و حداقل یه بکاپ دارید نذارید سایتتون بخوابه و اگر قراره برید پس چرا منتظرید که تلفن جواب بده؟ اگر سایتتون بازدید داره بهتره قبل از هر کاری سایت رو جای دیگه بیارید بالا.

انشالله که مشکلتون حل بشه

stchost
July 16th, 2012, 19:30
سلام به دوستان گرامی
از طریق یکی از کاربران متوجه شدیم که موضوعی در انجمن ذکر شده که بهتر دیدیم بیان کنیم

دلیل اتفاقات اخیر :

سایت stchost از دو تیم تخصصی برنامه نویسی و هاستینگ تشکیل شده بود که سهام شرکت نیز به دو قسمت تقسیم می شد.
در روزهای اخیر دو سهم شرکت که تیم برنامه نویس و هاستینگ بودند از هم جدا شدند که مسائل قانونی و حقوقی بسیاری را پشت سر گذاشتیم
در این بین تمام حق و حقوق دو طرف از هم جدا شد و مجبور شدیم سرورهای جدیدی تهیه کنیم تا کاملا این مسائل را حل کنیم که خوشبختانه مشکلات را حل کردیم و دو شرکت از هم جدا شدند و شرکت مهرگان پارس با STC Host همکاری دیگری نخواهند داشت

سرویس دهی
متاسفانه انقدر سریع اتفاقات اخیر رخ داد که نتوانستیم اطلاع رسانی پیش از این اتفاقات به کاربران محترم بکنیم
ولی این موضوع باعث اختلال در سرویس دهی نشد و تمام سایت ها به سرور دیگری انتقال یافتند که اگر سایتی در دسترس نبود و یا هم اکنون نیست ممکن است به دلیل cache اینترنت باشد
تنها کاربرانی دچار مشکل شدند که DNS اختصاصی داشتند و دامنه آنها بر روی آی پی های پیشین قرار داشت
اگر کاربران این چنینی مشکلی دارند لطفا از طریق ایمیل با ما در تماس باشند تا سایت زمانی که سیستم billing مجددا به حالت اول باز گردد

سایت stchost
استارتر محترم تصویری از سایت گذاشتند که بهتر دیدم توضیحی خدمتتون بدم
شرکت مهرگان پارس تمام برنامه نویسی ها را بر اساس license طراحی می کردند ، به صورتی که برنامه نویسی های انجام شده به آی پی و نام دامنه حساس بود .
زمانی که سرورها تغییر کردند آی پی ها نیز عوض شدند و لایسنس سایت از کار افتاد که مجبور شدیم index ثابتی تا رفع مشکل در سایت قرار دهیم که هم اکنون راه های ارتباطی بر روی آن نوشته شده است
امیدواریم سریعتر مشکل لایسنس را حل کنیم و سایت را به حالت اول بازگردانیم

پاسخدهی
در پی تغییر آی پی و اعلام ایمیل ، به حدی تعداد ایمیل ها زیاد است که ممکنه دیر جواب ها را ارسال کنیم ولی به تمام ایمیل ها جواب ارسال میشه که خوشبختانه تا به حال مشکل حادی گذارش نشده و اکثرا مشکل cache اینترنت داشتند

ادامه همکاری
اینجا جا داره از کاربرانی که محبت داشتند و در این بین برای انتقال اطلاعات خود ما را یاری کردند سپاسگذاری کنم و از کاربران دیگه نیز از طرف stchost پوزش بخوام ، ولی سریس دهی ما ادامه خواهد داشت و قطعا برای این موضوع تمام سرویس ها را به صورت رایگان به عنوان خسارت برای یک دوره تمدید خواهیم کرد

روند فعالیت
ممکن هست که از این پس خدمات stchost رنگ و بوی جدیدی به خود بگیرد و روش سرویس دهی تغییراتی کند که سرویس های قبلی دچار این تغییرات نخواهند شد و همه کاربران میتوانند مانند گذشته از سرویس خود استفاده کنند

کلام آخر
دوستانی که مشکلی در سرویس خودشون دارند لطفا فقط با ایمیل در تمای باشند و این تاپیک را به عنوان رفع مشکل انتخاب نکنند
سوال دیگه ای هم بود از پ خ در خدمت همه دوستان هستم
با تشکر

taghi.karimi
July 26th, 2012, 21:43
طاهرا مشکلات این شرکت تمامی ندارد و تمام سایتهای ما مجددا به طور کامل دان شده اند وهیچ راه ارتباطی وجود ندارد.
ایمیل هم که باید 50تا ارسال شود تا یکی به جواب برسد/

itjavani
July 26th, 2012, 22:08
طاهرا مشکلات این شرکت تمامی ندارد و تمام سایتهای ما مجددا به طور کامل دان شده اند وهیچ راه ارتباطی وجود ندارد.
ایمیل هم که باید 50تا ارسال شود تا یکی به جواب برسد/

هیچ شرکتی دوست نداره سرویسش دان باشه یا مشکل بوجود بیاد! با توجه به پست قبلی، به نظر من به جای تیکت یا ایمیل مداوم کمی صبور باشید و مهلت بدید بهشون فکر کنم زودتر به مقصودتون برسید. سعی کنید دغدغه های اضافی برای این تیم بوجود نیارید تا زودتر حل مشکل کنند.

webhosts
July 27th, 2012, 23:48
من چندین ایمیل فرستادم جواب ندادم. فقط ایمیل هایی که ضروری نیست جواب میدن! من 27 هزار تومان شارژ دارم در اکانتم 150 هزار تومان هم دادم تغییراتی در سایتم بدن اما خبری نشد ایمیل هم میدم جواب نمیدن!

Ashkankamangar.ir
July 28th, 2012, 01:21
ببینید عزیز وقتی شرکت هستند
پس فرار نمیکنند
و به زودی برمیگردند پس همه به حق و حقوقتون میرسید
از فروشنده تابستانی که خرید نکردید

mohamad2314
July 28th, 2012, 01:35
مد شده مثل این که جواب ندادن!!!

parsspace
July 28th, 2012, 01:45
مطمئنا در حال رفع مشکلات هستند و تماس ها زیاده که جواب نمیدن. تحمل کنید انشاالله مشکلات حل میشه

webhosts
August 11th, 2012, 18:48
ما که زیاد ایمیل دادیم و جواب ندادن! تلفن هم ندارن که تماس بگیریم!

webhosts
August 12th, 2012, 22:07
کسی ازشون شماره تلفن یا آدرس داره؟ من 177 هزار تومان پول دستاشان دارم.

safarian
August 12th, 2012, 22:48
اين روز ها همه دنبال هم مي گردن !

باحال بود :71:

taghi.karimi
August 18th, 2012, 08:51
مجددا دان تایم و ندادن جواب به ایمیل .
دو روزه سایت ها کلا دان هستند!
نمیان بکاپهای سایتهامون را بدند!

webhosts
August 18th, 2012, 12:12
من حدود یک ماه و نیم است دنبالشون میگردم! هیچ خبری ازشون نیست!

nima73
August 18th, 2012, 16:26
تو سایت تشریف دارند ولی پول مردم را خوردن و یک آب هم روش

نمایش مشخصات: stchost - انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران (http://www.webhostingtalk.ir/member/4962/)

نیازی نمیبینه جواب بده
شما تا حالا دیدین *** جواب کسی را بده ؟

taghi.karimi
August 18th, 2012, 21:01
ما فقط بکاپ سایت هامون را نیاز داشتیم نه بیشتر!

nima73
August 18th, 2012, 22:01
به نظر من چاره ای نیست و باید جمع بشیم و از دست اینها شکایت کنیم تا هم پرونده براشون تشکیل بشه و هم شاید به حق و حقوق خودمان برسیم

taghi.karimi
August 19th, 2012, 09:26
همچنان هم پاسخگو نیستند!
هیچ کس در این انجمن ایشون را نمیشناسد ؟

STCHOST (http://www.webhostingtalk.ir/member/4962/)

webhosts
August 20th, 2012, 14:56
به نظر من چاره ای نیست و باید جمع بشیم و از دست اینها شکایت کنیم تا هم پرونده براشون تشکیل بشه و هم شاید به حق و حقوق خودمان برسیم

من که حاظر هستم براشون پرونده تشکیل بدیم. 177 هزار تومان پول دستشان دارم. این مبلغ در حساب بانکیم هم ثبت شده و می توانم پیگیری کنم.

taghi.karimi
August 20th, 2012, 18:27
من که حاظر هستم براشون پرونده تشکیل بدیم. 177 هزار تومان پول دستشان دارم. این مبلغ در حساب بانکیم هم ثبت شده و می توانم پیگیری کنم.

بنده اگر بخوام شکایت کنم با مدارک و شواهد ملیونی به ما ضربه خورده است / اما تا حدی که میشود به خوبی حل کرد موضوع را بنده این خسارت را نمیخوام ( نه اینکه نخورده باشم مدرک اینکه سرور دیتا سنتر که 7 روز قبل کنسل کرده بودم اما به خاطر دان شدن سایت دقیقه 90 اون را تمدید کردم موجوده)

فقط من نمیدونم این چه کاری هست که یکی که میخواد به مشکل بخوره بگه آقا ما نمیتونیم دیگه ادامه بدیم یا مشکل داریم یا برمدان از اطلاعاتت بکاپ بگیر!(بکاپ گرفتن وضیفه ما نبوده اما یک جنبه اطمینان هست که ما هم اون رو تا حدی رعایت کردیم.

sarwhost
August 20th, 2012, 19:03
این سایت که بالاست
STC Host :: Real Time Services (http://www.stchost.ir/)

taghi.karimi
August 21st, 2012, 13:28
این سایت که بالاست
STC Host :: Real Time Services (http://www.stchost.ir/)
دوست من فقط صفحه اولش هست !
نه پشتیبانی باز میشه و نه ایمیل جواب میدن و نه شماره تماس دارند!
شماره هایی که هم روی سایت دارند همه برای اشخاص دیگری هست.
ایمیل هم فقط بنده 200 300 تا فرستادم به همه بخش هاشون!
یعنی از 5 روز پیش نتونستند یکی از این 300 تا ایمیل رو بگن که آقا ما پول ملت رو خوردیم نمیدیم یا که مشکل داریم بلاخاره یه حرفی باید بزنند یا نه .

caution
September 8th, 2012, 01:58
ای لعنت بهتون ای لعنت بر پدرو مادرتون آخه مومن من اینهمه زحمت کشیدم برای سایتم حداقل دامینمو پس بدین. بی دینو ایمونا دامین منو شما ثبت کردین بهم پنل دامین که ندادین.. خیر نبینین از زندگی تون .. یعنی ارزش داره انقدر فحش و لعنت بخرین واسه خودتون ؟ اون هاست کوفتیتنونو نمی خوام اطلاعات روشم نمی خوام فقط دامینمو بدین از خدا بی خبرا.. همه زحمتیکه کشیدمو به باد دادین همه پولی که خرج کردمو به باد دادین یعنی انقدر لعنتتون می کنم تا یه روزی خبر زمین خوردنتونو بشنوم جوری که نتونید پاشید واقعا لعنت بهتون از ته دل.. مسئولین این سایت چرا هیچ کاری نمی کنن ؟ این آقا توی این سایت عضوه کلی هم پست داده توی این انجمن خوب شما که می بینین اینا کلاه بردارن اقلا آی پی شونو بذارید در اختیارمون یه چیزی بهمون بدین بتونیم یه کاری بکنیم

سلام به دوستان گرامی
از طریق یکی از کاربران متوجه شدیم که موضوعی در انجمن ذکر شده که بهتر دیدیم بیان کنیم

دلیل اتفاقات اخیر :

سایت stchost از دو تیم تخصصی برنامه نویسی و هاستینگ تشکیل شده بود که سهام شرکت نیز به دو قسمت تقسیم می شد.
در روزهای اخیر دو سهم شرکت که تیم برنامه نویس و هاستینگ بودند از هم جدا شدند که مسائل قانونی و حقوقی بسیاری را پشت سر گذاشتیم
در این بین تمام حق و حقوق دو طرف از هم جدا شد و مجبور شدیم سرورهای جدیدی تهیه کنیم تا کاملا این مسائل را حل کنیم که خوشبختانه مشکلات را حل کردیم و دو شرکت از هم جدا شدند و شرکت مهرگان پارس با STC Host همکاری دیگری نخواهند داشت

سرویس دهی
متاسفانه انقدر سریع اتفاقات اخیر رخ داد که نتوانستیم اطلاع رسانی پیش از این اتفاقات به کاربران محترم بکنیم
ولی این موضوع باعث اختلال در سرویس دهی نشد و تمام سایت ها به سرور دیگری انتقال یافتند که اگر سایتی در دسترس نبود و یا هم اکنون نیست ممکن است به دلیل cache اینترنت باشد
تنها کاربرانی دچار مشکل شدند که DNS اختصاصی داشتند و دامنه آنها بر روی آی پی های پیشین قرار داشت
اگر کاربران این چنینی مشکلی دارند لطفا از طریق ایمیل با ما در تماس باشند تا سایت زمانی که سیستم billing مجددا به حالت اول باز گردد

سایت stchost
استارتر محترم تصویری از سایت گذاشتند که بهتر دیدم توضیحی خدمتتون بدم
شرکت مهرگان پارس تمام برنامه نویسی ها را بر اساس license طراحی می کردند ، به صورتی که برنامه نویسی های انجام شده به آی پی و نام دامنه حساس بود .
زمانی که سرورها تغییر کردند آی پی ها نیز عوض شدند و لایسنس سایت از کار افتاد که مجبور شدیم index ثابتی تا رفع مشکل در سایت قرار دهیم که هم اکنون راه های ارتباطی بر روی آن نوشته شده است
امیدواریم سریعتر مشکل لایسنس را حل کنیم و سایت را به حالت اول بازگردانیم

پاسخدهی
در پی تغییر آی پی و اعلام ایمیل ، به حدی تعداد ایمیل ها زیاد است که ممکنه دیر جواب ها را ارسال کنیم ولی به تمام ایمیل ها جواب ارسال میشه که خوشبختانه تا به حال مشکل حادی گذارش نشده و اکثرا مشکل cache اینترنت داشتند

ادامه همکاری
اینجا جا داره از کاربرانی که محبت داشتند و در این بین برای انتقال اطلاعات خود ما را یاری کردند سپاسگذاری کنم و از کاربران دیگه نیز از طرف stchost پوزش بخوام ، ولی سریس دهی ما ادامه خواهد داشت و قطعا برای این موضوع تمام سرویس ها را به صورت رایگان به عنوان خسارت برای یک دوره تمدید خواهیم کرد

روند فعالیت
ممکن هست که از این پس خدمات stchost رنگ و بوی جدیدی به خود بگیرد و روش سرویس دهی تغییراتی کند که سرویس های قبلی دچار این تغییرات نخواهند شد و همه کاربران میتوانند مانند گذشته از سرویس خود استفاده کنند

کلام آخر
دوستانی که مشکلی در سرویس خودشون دارند لطفا فقط با ایمیل در تمای باشند و این تاپیک را به عنوان رفع مشکل انتخاب نکنند
سوال دیگه ای هم بود از پ خ در خدمت همه دوستان هستم
با تشکر

webhosts
September 9th, 2012, 18:53
دامنه stchost.ir به نام علیرضا کتابی هست که ساکن اصفهان هستن تلفنشون هم 03112365641 هست.

هنوز کسی ازشون خبر نداره؟

kadnoocn
September 11th, 2012, 15:56
فکر می کنم رسما بد بخت شدیم!!
من که یک هاست 100 گیگ ازشون گرفته بودم. دیدم دارن ریپل میزنن ازش بک آپ گرفتم. اما>>>>>>>>>>>>>>؟؟؟
با دانیمنون چیکار کنیم؟؟
آقا هر کس پیداشون کرد خبر بده!!!
داره اشکم در میاد!!!

kadnoocn
September 11th, 2012, 16:02
آق این شماره تلفن که یک خانومی بر میداره و بنده خدا چیزیم نمی دونه!!!
چیزه دیگه ای ازشون نداری؟؟؟

caution
September 13th, 2012, 15:27
stchost
اطلاعات عمومی تاریخ و زمان آخرین فعالیت درسایت 2 روز پیش

.. این آقا هنوز توی این انجمن داره فعالیت می کنه .. مسئولین نمی خواین هیچ کاری بکنین ؟ این آقا سره این همه آدم کلاه گذاشته شما میزارین فعالیت کنه هنوز اینجا ؟ زشته به خدا .. یه مشخصات ازش بهمون بدین لا اقل اگه می تونین

mahboobeh
September 17th, 2012, 12:26
سلام . شماره تماس های که اعلام کردن . به ما پاسخگو نیستن . بنده دو شماره ازشون دارم . ولی هنوز جواب نمیدن . شاید شماره شما فرق کنه .
مدیریت آقای کتابی پور . و کسی که بنده واسه کار با ایشون صحبت کردم . آقای عسکری بوذن .

mahboobeh
September 17th, 2012, 12:34
بنده برای 700 تومان با این شرکت قرار داد بستم ولی پیداش نیست . باید از راه قانونی اقدام کرد . میتونه درست کنه نمیتونه . پوال هامونو پس بده خلاص

mahboobeh
September 17th, 2012, 12:48
به پلیش فتا ( یا همون پلیش سایبری) گزارش کردم .

webhosts
September 17th, 2012, 21:33
آق این شماره تلفن که یک خانومی بر میداره و بنده خدا چیزیم نمی دونه!!!
چیزه دیگه ای ازشون نداری؟؟؟

این شماره را در سایت Nic.ir زده. دامینشون ir هست توی nic.ir هویز کنی این شماره رو نشون میده.

webhosts
September 17th, 2012, 21:34
به پلیش فتا ( یا همون پلیش سایبری) گزارش کردم .

گزارش کردین چی شد؟ چی گفتن؟ کجا رفتید شکایت کردید؟ اینترنتی یا حضوری؟

starman
October 5th, 2012, 23:23
سلام
آقا کسی بک آپ سایتشو از این نامسلمونا گرفت ؟
من که سایتم 2 ماهه بسته شده و اصلا هم کاری ندارم که دیگه راش بندازم
اما حتما بک آپش رو میخوام
آقای علیرضا کتابی من شماره موبایل ، منزل ، آدرس محل زندگی شما رو به یه طریقی گیر آورم ... اگه تا 5 روز دیگه به این پیام پاسخ ندی ، مجور میشم به هر کسی که اینجا میشناسم و توی این انجمن پخش می کنم تا همه با هم یه کاری کنیم
شرمنده تهدید کردم...

webhosts
October 9th, 2012, 19:12
سلام
آقا کسی بک آپ سایتشو از این نامسلمونا گرفت ؟
من که سایتم 2 ماهه بسته شده و اصلا هم کاری ندارم که دیگه راش بندازم
اما حتما بک آپش رو میخوام
آقای علیرضا کتابی من شماره موبایل ، منزل ، آدرس محل زندگی شما رو به یه طریقی گیر آورم ... اگه تا 5 روز دیگه به این پیام پاسخ ندی ، مجور میشم به هر کسی که اینجا میشناسم و توی این انجمن پخش می کنم تا همه با هم یه کاری کنیم
شرمنده تهدید کردم...

لطفاً شماره و چیزای دیگه که گفتین رو بگذارین همه ببینن.

starman
October 11th, 2012, 00:07
سلام دوباره
میدونم اشتباه هست ولی چاره ای نیست
موبایل : 09131887641
منزل : 03112365641
مربوط به آقای کتابی هست ...اگر کسی واسش آدرس خانه هم لازمه بگید بدم ( چون واسه من دوره تهران --->اصفهان ؟؟؟ )

graphic2
October 28th, 2012, 21:59
سلام به همگی منم از این سایت سرویس دارم.در حال حاضر خبری ازشون نیست ولی تا جایی من اطلاع دارم مدیر سایتی که میخوام معرفی کنم همون مدیر مهرگان پارسه(stchost).اگه شک دارین تو گوگل یا تو سایت ایرنیک دامنه stchost.ir و graphicha.ir رو سرچ کنین میبینین هر دو دامنه به نام یک نفر یعنی علیرضا کتابی هست ادرس اصلی سایت گرافیکها: Graphicha (http://www.graphicha.com) دامنه ir واسه فروشگاشون هست.

elm
January 11th, 2013, 05:16
ادرس و تلفن

Ali Reza Ketabi
​stchost.ir

St. Abuzar , Kuye Shahid Etezadi, Esfahan, Esfahan, IR
phone: +983112365641