PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در گرفتن سرور دانلود

alireza66
November 25th, 2009, 20:24
سلام

بنده یک سرور میخوام واسه دانلود موزیک بگیرم و نیاز به راهنمایی دارم.

80 گیگ فضا نیاز دارم.

لطفا بگید در مجموع برای گرفتن سرور دانلود، چه فاکتورهایی مهم هستند؟ مثلا پهنای باند،....

و توصیه ی شما کدوم دیتاسنتر هست؟

سپاس

WebRang
November 25th, 2009, 20:31
ببینین چون فقط و فقط میخواین سرور دانلود بشه،
پس به سرورمیزبان فشاری نخواهد آورد، تنهاچیزی که مصرف میکنه، ترافیک سرور میزبان هست
نه رم نه سی پی یو ( نه هیچی، خیلی کم)
اگر فقط و فقط میخوای سرور دانلودکنی، میتونم 80 گیگ رو با قیمتی که مد نظرت هست رو بدم!
80 گیگ + پهنای باند نامحدود + ای پی اختصاصی !
قیمت پیشنهادی شما چی هست؟

mehdi24
November 25th, 2009, 20:37
نیاز به گرفتن سرور اختصاصی نیست. هاست اشتراکی کافیه حتی اگه بخوای خود سایت رو هم روی همون هاست بالا بیاری

Online24
November 25th, 2009, 20:41
توجه به وارز ساپورت بودن سرویس داشته باشید . ( اکثر موزیک ها کپی رایت دارند )
bia2music سابق هم به همین دلیل رفت به ... ( پخش آلبوم جنیفر )

WebRang
November 25th, 2009, 20:43
علی جان، کسی که قبول میکنه سرور دانلود رو، پس این ها رو هم تضمین میکنه دیگه!

HugeServer
November 25th, 2009, 20:45
هاست دانلود برای شما کافیست!
پهنای باند بسیار بالا
از دیتاسنتر گیگا

Aria
November 25th, 2009, 20:48
سلام.

بهترین پیشنهادی که طبق تجربیات می تونم به شما بکنم، خرید سرور از شرکت OVH و یا Leaseweb هست که هر دو شرکت دارای شبکه های قدرتمند، قیمت مناسب و سرور های خوبی هستند.

در هر حال، در حال حاظر، سایت Iranproud.com بر روی همین شرکت ها فعالیت می کنه و خودشون هم هاست برای دانلود می فروشند.

www.hostdl.com

با تشکر.

alireza66
November 25th, 2009, 20:52
ممنون از راهنمایی دوستان.

جالبه من فکر میکردم رم و سی پی یو هم تاثیر میذاره.
پس فقط مسئله پهنای باند هست.

WebRang
November 25th, 2009, 20:54
ممنون از راهنمایی دوستان.

جالبه من فکر میکردم رم و سی پی یو هم تاثیر میذاره.
پس فقط مسئله پهنای باند هست.
درسته، دقیقا" ، فقط فضا (هاست) + پهنای باند!
پی نوشت:
پهنای باند ما نامحدود تهیه میشه!

Roka
November 25th, 2009, 21:17
سلام

بنده یک سرور میخوام واسه دانلود موزیک بگیرم و نیاز به راهنمایی دارم.

80 گیگ فضا نیاز دارم.

لطفا بگید در مجموع برای گرفتن سرور دانلود، چه فاکتورهایی مهم هستند؟ مثلا پهنای باند،....

و توصیه ی شما کدوم دیتاسنتر هست؟

سپاس

در مورد سرور همونطور که دوستان گفتند از نظر رم و سی پی یو ها ، زیاد نیاز نیست تو فکرش باشی ، با یه سرور تقریباً پایین هم میتونی کارتو انجام بدی
ولی دو مورد هست که باید بهش دقت کنید
1 : به هیچ وجه vps یا vps یا .... نگیر ( به هیچ وجه ) و فقط و فقط سرور اختصاصی ( dedicated ) بگیر ( البته اگه یه چیز حرفه ای یا حتی نیمه حرفه ای بخوای )
2 : دیتاسنتری که انتخاب میکنی چند فاکتور زیر رو مد نظر بگیر :
a) پشتیبانی قوی ( مهم ترین گذینه )
b) آپتایم
c) نوع سخت افزاری که استفاده میکنند
d) قیمت پهنای باند اضاف
d) پورت ( سرعت اتصال سرور ) و اشتراکی بودن یا اختصاصی یا بهتره بگم سرعت ثابت سرور ( اگه پورت 100 مگابیت بگیری باید از یه سرور قوی به صورت ثابت باید 11 مگابایت دانلود کنه )
e) وارز ساپورت باشه
f) اگه پهنای باند نامحدود نده ، هزینه مناسبی دریافت کنه بابت میزان پهنای باند اضاف ( مثلاً هر ترابایت )

مورد a اگه نباشه ، اگه هر مشکلی پیش بیاد معلوم نیست چه بلایی سر خودت و زحماتت میاد

مورد b اگه آپتایمش پایین باشه ، اعتبار سایتت خیلی کم میشه و زحماتت به نتیجه دلخواه نمیرسه

مورد c روی سرعت و همه چیز تاثیر داره و اگه مثلاً هاردش ضعیف باشه ، شب میخوابی ، صبح بلند میشی میبینی هیچ فایلی دانلود نمیشه ، وقتی خبر تا هارد سوخته و همه فایل ها رو از دست دادی

مورد d نسبت به بقیه موارد تو چشم تر هست !!! اگه بالا باشه کاربرا راحت تر دانلود میکنند و در نتیجه اعتبارت بالا میره !!! اگه کم هم باشه ، کاربرات اذیت میشند و بازم از اعتبار سایتت کم میشه

مورد e اگه نباشه ، همونطور که دوستان گفتند ممکنه سرورتو خاموش کنند و دو حالت داره ، یا درخواست جریمه میکنند یا کلاً سرور رو terminate میکنند !

مورد f اگه پهنای باند گرون بفروشه ، سر ماه میبینی زیاد دانلود شده ( اکثراً 2 ترابایت پهنای باند میدند ) اگه بیشتر مصرف کنی مثلماً باید هزینه پرداخت کنی ، که هر دیتاسنتر هزینه مخصوص خودشو داره ! اگه زیاد باشه میبینی هر چی از بابا تبلیغ و ... گیرت اومده باید بدی به دیتاسنتر

دیتاسنتر هم ، دوستان بهتون پیشنهاد میدند ( آفر + پیشنهاد )

سعی کردم یه جمع بندی بکنم ، امیدوارم کمکی کرده باشم ( در ضمن : نظرات کاملاً شخصی و از روی تجربه بود ، کسی نیاد بگه بازار خرابی کردی )
موفق باشید

rayannet
November 25th, 2009, 21:17
سلام

سرور مجازی با پهنای باند نامحدود در خدمتیم

Aria
November 26th, 2009, 02:09
سلام.

در ادامه صحبت Roka باید عرض کنم که VPS و VDS ور در کل هر گونه سرور مجازی، قادر به پشتیبانی از نیاز شما نیست.

چراکه سرور مجازی در واقع بر روی یک سرور اصلی قرار دارد.

در این حالت، وقتی فایلی که بر روی VPS گزاشته شده و در سایت لینک شده است، باید دو مرحله I/O Load را رد کند و همینطور دو مرحله Network Request ارسال کند و سپس دو مرحله I/O Load را پاسخ دهد و همچنین دو مرحله Network Request را بازگرداند !

در این حالت، تمامی مراحل از لحظه کلیک کردن بر روی لینک دریافت فایل، در حالت Double صورت می گیرد و در صورت بالا بودن تعداد درخواست ها، دچار مشکلاتی از قبلی Server Unable to response the request و مشکلاتی از این قبیل خواهید شد که *تنها* دلیل آن، دو برابر شدن تعداد ارسال درخواست ها و پاسخ ها خواهد بود !

در هر حال، در صورتی که تعداد دانلود ها به صورت همزمان، بیشتر از 30 عدد نیست، VPS یکی از گزینه های نسبتاً مناسب برای شما می باشد.

اما در صورتی که بیش از تعداد 30 درخواست به صورت همزمان به سرور ارسال شود، مشکلات ذکر شده، رخ خواهند داد.

با تشکر.

1eng.ir
November 26th, 2009, 02:22
به نظر من این میتونه براتون مناسب باشه: http://www.wholesaleinternet.com

Intel Core 2 Duo 2.5Ghz
2GB RAM
500GB SATA Hard Drive
10Mbit Unmetered or 1500GB Bandwidth on 100Mbit Port
5 IP addresses on a private VLAN
Linux/BSD OS
One Free OS reload
FREE setup

$69 per month

ali @ hajyani . info میده 50 دلار

smartieuser
November 26th, 2009, 10:02
IBM HS20 Dual 2.8Ghz Blade Server
Model IBM HS20
Processor Intel Dual Xeon 2.8Ghz
Cores 2 w/ HyperThreading
Memory 2GB
Hard Drive 80GB System Drive
Bandwidth 1,000GB
IP Address(es) 1
Uplink Port 100mbps
IPKVM Included Yes
Remote Power Included Yes
Monthly Price $50.00

http://www.servondemand.com/blade.php

iranihost
November 26th, 2009, 11:07
همانطور که آریا جان گفتند ، اگر درخواست ها خیلی زیاد نیست وی پی اس جواب گو هست !

بیشتر سایت های بزرگ (موزیک) 1 هاست دانلود میگیرن + 1 وی ی اس برای دانلود و آپلود !

alireza66
November 28th, 2009, 10:50
تشکر فراوان از همگی.

اطلاعات خوبی رد و بدل شد.