PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرسنجي درباره تهيه نرخنامه براي فروش وي پي اس

ekrami
July 14th, 2012, 22:45
سلام

اين نظرسنجي درباره اين پست هست
http://www.webhostingtalk.ir/f118/53255/

خواهشا شركت كنين ببينيم چي ميشه

آيا براي فروش سرور مجازي نرخنامه تهيه كنيم ؟؟؟
بله
خير

ms313
July 14th, 2012, 22:54
درست واسه خودم ضرر مي كنه ولي با اجازه نه خير رو مي زنم.

mehrshad.ho
July 14th, 2012, 22:54
کاملا موافقم
باید وی پی اس های رم 2 که میدن 7-8 تومان زود تر از چرخه حذف بشن
بگذریم از اینکه مشتری ماه بعد تمدید دیگه نمی کنه

mizbanaval
July 14th, 2012, 23:01
بعضی ها نمیدونم چرا فکر میکنند به ضررشون هست !!
شما کارت درست باشه پشتیبانی خوب بدی علم کار رو داشته باشی به نفعتم هست
هاستینگ واسه بعضی ها تفریحه واسه بعضی ها کار و کسب درامد
اتفاقا الان داشتم webhostingtalk .com رو میدیدم 100 رحمت به اونا کارشون خیلی درسته

hpnn.wm
July 14th, 2012, 23:06
بابا بی چاره server star در اول شروع کارش یه همچین پیشنهادی داد و همه دست رد به سینه اش زد
به نظر من بهتره که همچین چیزی نباشه چون نظر اول مشتری قیمته و کیفیت اگه همه یه قیمت بدند و یه کیفیت داشته باشه
مشتری ها فقط از یه نفر می گیرند و این طوری که بدتر می شه !!!!
و ما حق انتخاب رو از مشتری ها می گیریم
هر کسی سیاست کاری و اقتصای خودش رو داره و این مشتری هست که باید در مورد سرویس دهنده تصمیم بگیره

ekrami
July 14th, 2012, 23:08
چرا بحث و صحبت ميكنن ؟؟؟

نظر بدين، آخر سر همه چي مشخص ميشه ديگه :-s

irlogo
July 14th, 2012, 23:08
وب هاستینگ های غیر ایرانی عمدتا سورس پولی دلار/یورو/پوند دارند و با همان سورس پولی خرید می کنند و کاربرانشان با همان سورس پولی وجوه را می پردازند و مثلا burstnet یک سرور را با رم 512 و یک گیگ پردازنده حدود 6 دلار می دهد
ما ایرانی ها می خواهیم با همین مشخصات بدون تبدیل نرخ ارز سرور را ارائه کنیم $6=6Toman ؟ و آیا این صحیح است؟

ekrami
July 14th, 2012, 23:11
وب هاستینگ های غیر ایرانی عمدتا سورس پولی دلار/یورو/پوند دارند و با همان سورس پولی خرید می کنند و کاربرانشان با همان سورس پولی وجوه را می پردازند و مثلا burstnet یک سرور را با رم 512 و یک گیگ پردازنده حدود 6 دلار می دهد
ما ایرانی ها می خواهیم با همین مشخصات بدون تبدیل نرخ ارز سرور را ارائه کنیم $6=6Toman ؟ و آیا این صحیح است؟

از كي تا حالا دلار هزار تومنه؟

mizbanaval
July 14th, 2012, 23:15
بابا بی چاره server star در اول شروع کارش یه همچین پیشنهادی داد و همه دست رد به سینه اش زد
به نظر من بهتره که همچین چیزی نباشه چون نظر اول مشتری قیمته و کیفیت اگه همه یه قیمت بدند و یه کیفیت داشته باشه
مشتری ها فقط از یه نفر می گیرند و این طوری که بدتر می شه !!!!
و ما حق انتخاب رو از مشتری ها می گیریم
هر کسی سیاست کاری و اقتصای خودش رو داره و این مشتری هست که باید در مورد سرویس دهنده تصمیم بگیره
سلام حرف شما درست
ما تو اون تاپیک هدفمون این بود : یک حداقلی برای قیمت ها در نظر گرفته بشه .در کل : رقابت رو قیمت نباشه رقابت رو کیفیت و پشتیبانی باشه نگاه کنین مثلا اقای ایکس میاد ماه اول بیست درصد تخفیف میده یا مثلا 50-100 گیگ هارد رایگان به یوزرش میده خوب هیچ مشکلی هم نیست سیاست کاریش هست
ولی ما از این وضع قیمت ها شوکه ایم واقعا جدیدا خیلی بازار خراب شده اقای ایکس رم 2 رو ده هزار تومن میده خوب معلومه همگی مجبوریم واسه رقایت قیمت ها رو بیاریم پایین خوب کم کم این داستان بازار رو خراب میکنه
حرف ما اینه : رقابت رو کیفیت و پشتیبانی باشه نه قیمت یوزر خودش تصمیم میگیره کجا پشتیبانیش بهتره و کیفیت سروراش بهتره
موفق بشید

ekrami
July 14th, 2012, 23:19
در حال حاضر 9 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (8 کاربران و 1 مهمان ها)

چرا فقط 8نفر راي دادن كه هيچ كدوم هم جز اين 8نفر نيست ؟؟؟

mizbanaval
July 14th, 2012, 23:20
سلام معلومه درست نیست
اتفاقا جالبه هرچی ارز میره بالاتر قیمت سرور اینجا میاد پایین کلا بازار جالبی هست

hpnn.wm
July 14th, 2012, 23:24
سلام حرف شما درست
ما تو اون تاپیک هدفمون این بود : یک حداقلی برای قیمت ها در نظر گرفته بشه .در کل : رقابت رو قیمت نباشه رقابت رو کیفیت و پشتیبانی باشه نگاه کنین مثلا اقای ایکس میاد ماه اول بیست درصد تخفیف میده یا مثلا 50-100 گیگ هارد رایگان به یوزرش میده خوب هیچ مشکلی هم نیست سیاست کاریش هست
ولی ما از این وضع قیمت ها شوکه ایم واقعا جدیدا خیلی بازار خراب شده اقای ایکس رم 2 رو ده هزار تومن میده خوب معلومه همگی مجبوریم واسه رقایت قیمت ها رو بیاریم پایین خوب کم کم این داستان بازار رو خراب میکنه
حرف ما اینه : رقابت رو کیفیت و پشتیبانی باشه نه قیمت یوزر خودش تصمیم میگیره کجا پشتیبانیش بهتره و کیفیت سروراش بهتره
موفق بشید
دوست من
ببینید من الان 2 ساله توی این کار هستم و راستش چنین قیمت هایی رو تا به حال ندیدم
و با اینکه خودمم نسبت به "افر های ارزون با مشخصات بالا " گرون می گم اما بازم اعتراضی ندارم چون این حق مشتری هست
و ما هیچوقت این حق رو از مشتری نمی گیریم اگه کسی هم بخواد با چنین قیمت هایی با پشتیبانی خوب بفروشه من خودم شخصا از ایشون
حمایت می کنم

hasun
July 14th, 2012, 23:32
کلاً نظرسنجی مشکل داره !
مگه میشه چند تا سرویس از چند تا کشور و کمپانی مختلف رو یک نرخ کرد .
اینجوری خوب و بد با هم میسوزن .
نهایتاً بهترین کار اینه که کف قیمت تعیین کنید که هر کی زیر اون داد قیمتش استاندارد نیست !!!

مثلاً بگید که قیمت رم 512 زیر 15 هزار تومن استاندارد نیست .
و مشتری خودش تصمیم بگیره دیگه .

mizbanaval
July 14th, 2012, 23:37
دوست من
ببینید من الان 2 ساله توی این کار هستم و راستش چنین قیمت هایی رو تا به حال ندیدم
و با اینکه خودمم نسبت به "افر های ارزون با مشخصات بالا " گرون می گم اما بازم اعتراضی ندارم چون این حق مشتری هست
و ما هیچوقت این حق رو از مشتری نمی گیریم اگه کسی هم بخواد با چنین قیمت هایی با پشتیبانی خوب بفروشه من خودم شخصا از ایشون
حمایت می کنم
سلام
پس ایشالا کم کم همینجوری قیمت ها داره میاد پایین خیلی از دوستان حتی خود بنده هم مجبوریم قیمت رو بیاریم پایین بعد شما یعنی نمیارین پایین؟ میدونین شما تا چند ماه دیگه شاهد افر های بسیار جالبی میشین؟ اگه به اینده فکر کردین نظرتون رو راجعبش بنویسین
ما که نمیخایم مشتری رو بزور نگه داریم ((: یا اینکه حق انتخاب رو بگیریم ! شما خودتون دو سال تو این کار هستید دوستانی که اومدن 2 ماه اینجا مشتری جمع کردن کردن ملت هم خوب از قیمت پایین بدشون نمیاد اومدن مشتریش شدن ماه سوم جمع کرد و رفت خب این یعنی حق کاربر ضایع شده و حالا دویاره باید سرور جدید بگیره و .. هزار مکافات
به نظرم این کار چنتا مزیت داره :
1- هر روز پا نمیشیم بیایم اینجا گله کنیم بجاش وقتمون رو میزاریم 2 تا مطلب درست حسابی میزاریم
2- احترام به کار خودمون و کاربر
3- اشتیاق بیشتر برای سرویس دهی با کیفیت تر و بهتر
4- افزایش رقابت کیفی بین فروشنده ها (نه رقابت قیمت)
و ....
موفق باشید

PENOIL
July 14th, 2012, 23:42
نگران قیمت های پایین نباشید ....

گندش 1-2 ماه دیگه در میاد......
افراد زیادی اینجوری بودن
همین پارسال پایاسرورو یادتون رفت؟!! خطیبی د--ز--د بزرگ که هوزم به من بدهکاره!!!
یا همین 6ماه پیش دکتر وی پی اس رو یادتون رفت؟!!

این ها همه گزری هست 70 درصدشونم آخرش ختم میشه به ک-ل-ا-ه ب-ر-د-ا-ر-ی.....
موفق باشید

hpnn.wm
July 14th, 2012, 23:45
من بازم روی حرف خودم هستم
ولی می دونم ویقین دارم که چنین افرادی 1 ماه هم دوام نمی ارند
مثالاش هم atilnic و ...... هست که تا 2 ماه نشده می پرند و معلوم نیست کجا ؟ شما زیاد نگران نباش
همه چی درست می شه ولی می شه گفته hasun (http://www.webhostingtalk.ir/member/847/) رو جامه عمل پوشانید :D

agarb98
July 14th, 2012, 23:51
این موضوع تکراری و نتیجه ای نداره به نظر من ..

hpnn.wm
July 15th, 2012, 00:01
این موضوع تکراری و نتیجه ای نداره به نظر من ..

بله قبلا هم در این باره صحبت شده بود ولی چیزی دستگیرمون نشد

mizbanaval
July 15th, 2012, 00:01
حرف شما 2 بزرگوار کاملا متین
یک سوال جالب
خود شما بزرگواران بنده و خیلی از دوستان دیگه از صبح تا ساعت 2-3 شب اینجا هستن دارن زحمت میکشن تا مشتری جمع کنن حواسشون به تیکت ها باشه که کیفیت کارشون رو بالا ببرن
یک کارگر زحمت کش روزی از ساعت 8 صبح تا 5 عصر کار میکنه ساعتی15-20 هزار تومان کم کم در امدش هست
ظاهر کار ما خیلی اسون هست ولی وقتی واردش میشی تازه میفهمی چقدر مشکلات داره سوال این هست ایا کار ما کمتر از اونا ارزش داره؟ خودتون که این کاره هستین از صبح تا شب پای سیستم هستیم و داریم سرویس میدیم
من اینجوری حساب کردم باید حدود 45 تا 50 درصد هزینه ای که واسه ی هر سرور می کنیم درامد داشته باشیم یعنی اگه سرویس رو 400 تومان گرفتیم حداقل 350-400 درامد باشه
این نظر من بود چون کار خودمو با ارزش میدونم و فک کنم انقدر ارزش داشته باشه که از صبح تا شب میشینم چشمو میزارم حتی جمعه ها
با تشکر

agarb98
July 15th, 2012, 00:11
حالا شما اگر به نتیجه رسیدید من حمایت میکنم به شخصه

mizbanaval
July 15th, 2012, 00:14
حالا شما اگر به نتیجه رسیدید من حمایت میکنم به شخصه
aghrab98 جان من یک عضو معمولی این انجمن هستم
اینجا انجمن هست همگی باید نظر بدن من که کاره ای نیستم این یک نظرسنجی عمومی هست و به همگی مربوط میشه نه فقط واسه من و چند نفر دیگه

akbari
July 15th, 2012, 00:18
سﻻم . دوسال پیش این موضوع در انجمن مطرح شد خیلی از دوستان با انجمن صنفی خدمات میزبانی وب و تجارت الکترونیک موافقت کردند ولی زمان انجام کار یک نفر مدارک را ارسال کرد و البته هیچ کس هم در جلسه شرکت نکرد. یک جستجو در همین انجمن انجام بدید مطالب زیادی میبینید . هدفمند کردن خوبه ولی با برنامه ریزی و اصولی

hpnn.wm
July 15th, 2012, 00:18
حرف شما 2 بزرگوار کاملا متین
یک سوال جالب
خود شما بزرگواران بنده و خیلی از دوستان دیگه از صبح تا ساعت 2-3 شب اینجا هستن دارن زحمت میکشن تا مشتری جمع کنن حواسشون به تیکت ها باشه که کیفیت کارشون رو بالا ببرن
یک کارگر زحمت کش روزی از ساعت 8 صبح تا 5 عصر کار میکنه ساعتی15-20 هزار تومان کم کم در امدش هست
ظاهر کار ما خیلی اسون هست ولی وقتی واردش میشی تازه میفهمی چقدر مشکلات داره سوال این هست ایا کار ما کمتر از اونا ارزش داره؟ خودتون که این کاره هستین از صبح تا شب پای سیستم هستیم و داریم سرویس میدیم
من اینجوری حساب کردم باید حدود 45 تا 50 درصد هزینه ای که واسه ی هر سرور می کنیم درامد داشته باشیم یعنی اگه سرویس رو 400 تومان گرفتیم حداقل 350-400 درامد باشه
این نظر من بود چون کار خودمو با ارزش میدونم و فک کنم انقدر ارزش داشته باشه که از صبح تا شب میشینم چشمو میزارم حتی جمعه ها
با تشکر
ببینید حرف شما متین اما ببینید شما 2 تافروشنده میوه رو در نظر بگیرید
یکی توی بازار سبزی و میوه هست و یکی دیگه توی بالا شهر صاحبان مغازه نمی تونند بیان بگند که
مال اون بده و ...... وقتی مشتری خرید اگه ببینه با توجه به قیمتی که خریده ایا جنس خوبی دریافت کرده؟
اگر خب بوده می ره از ان می گیره و اگز نه که می ره از یه جای دیگه می خره
و به اینم کار نداریم که اجاره مغازه و خرید وسایل فروش و .... برای هر کدوم از مغازه دار ها چقدر در اومده
هیچ کس نمی تونه بگه که چون اون ارزون داره می ده من از کار و کاسبی افتادم و .....
شما صبر کنید خودتون عواقب کار و مشاهده می کنید نیازی هم نیست تاپیک رو ادامه بدید
در عرض 2 روز 4 تا براش تاپیک انتقاد باز می شه دیگه پول از ارزش افتاده ملت دنبال کیفیتند
البته نه همه !!!!!

mizbanaval
July 15th, 2012, 00:23
ببینید حرف شما متین اما ببینید شما 2 تافروشنده میوه رو در نظر بگیرید
یکی توی بازار سبزی و میوه هست و یکی دیگه توی بالا شهر صاحبان مغازه نمی تونند بیان بگند که
مال اون بده و ...... وقتی مشتری خرید اگه ببینه با توجه به قیمتی که خریده ایا جنس خوبی دریافت کرده؟
اگر خب بوده می ره از ان می گیره و اگز نه که می ره از یه جای دیگه می خره
و به اینم کار نداریم که اجاره مغازه و خرید وسایل فروش و .... برای هر کدوم از مغازه دار ها چقدر در اومده
هیچ کس نمی تونه بگه که چون اون ارزون داره می ده من از کار و کاسبی افتادم و .....
شما صبر کنید خودتون عواقب کار و مشاهده می کنید نیازی هم نیست تاپیک رو ادامه بدید
در عرض 2 روز 4 تا براش تاپیک انتقاد باز می شه دیگه پول از ارزش افتاده ملت دنبال کیفیتند
البته نه همه !!!!!
سلام چشم دیگه ادامه نمیدم فقط امیدوارم یکم این داستان ها حل بشه واسه هممون خوبه
با تشکر از همه ی دوستان

ms313
July 15th, 2012, 00:27
ميزبان دانلود جان شما خودتون تا ديروز آفر 10 توماني زده بودين تو انجمن .با رم يك گيگ. واسه جذب مشتري بود؟!. نميشه به يكي گفت فلان قدر بده.
كسي كه 5 سال با هرتنز كار مي كنه به نظر شما برابر شما كه ديروز با هرتنز آشنا شدين آفر مي گيره؟

hpnn.wm
July 15th, 2012, 00:32
ميزبان دانلود جان شما خودتون تا ديروز آفر 10 توماني زده بودين تو انجمن .با رم يك گيگ. واسه جذب مشتري بود؟!. نميشه به يكي گفت فلان قدر بده.
كسي كه 5 سال با هرتنز كار مي كنه به نظر شما برابر شما كه ديروز با هرتنز آشنا شدين آفر مي گيره؟

دوست من اول اینکه اینطور خشن حرف نزنید
دوم اینکه در قبال این همه افر باید این کار رو می کردند تا حداقل چند تا مشتری داشته باشند
سوم اینکه مثل یه حراج هست
در ضمن برای 5 نفر بود نه بیشتر
و یه چیز دیگه اینه که الان کل تاپیک رو بخونید می فهمید که هر کس می تونه با هر قیمت سرور بفروشه

mizbanaval
July 15th, 2012, 00:34
سلام خدمت شما
یک نگاه به تاپیک بندازین
تعداد 7 سرور (فقط 7 سرور) رو چنین افری دادیم
تاپیکی که استارتر گذاشت رو نگاه بفرمایید ما خودمون گفتیم 2-3 بار
قیمت رم 1 ما 25 هزار تومان هست در سایت میتونید مشاهده کنید فقط 7 تا سرور به دلیل فروش کم این 3 روز گفتیم تخفیفی بزاریم
مطمعن باشین اگه قانونی باشه من اولین کسی هستم که اجراش میکنم
با نشکر

akbari
July 15th, 2012, 00:35
یواش یواش موضوع تفعییر میکند . . .

ms313
July 15th, 2012, 00:37
دوست من اول اینکه اینطور خشن حرف نزنید
دوم اینکه در قبال این همه افر باید این کار رو می کردند تا حداقل چند تا مشتری داشته باشند
سوم اینکه مثل یه حراج هست
در ضمن برای 5 نفر بود نه بیشتر
و یه چیز دیگه اینه که الان کل تاپیک رو بخونید می فهمید که هر کس می تونه با هر قیمت سرور بفروشه

خب شما كه مي گين كسي ارزون بده استاندارد نيست ايان الان استاندارد ميشه؟
اين باعث توهين به همكار هايي ميشكه ارزون مي فروشن. در ضمن مشتري عقل داره فكر نكنم نيازي باشه يه نفر واسه مشتري تصميم بگيره.
پ.ن: ماشالله يه پا روان شناس هستين از كجا فهميدن خشن حرف زدم ؟

mizbanaval
July 15th, 2012, 00:42
دوستان دعوا نکنید
ما هم راضی نیستیم به این قیمت بفروشیم قیمت اصلی رو تو سایتمون مشاهده فرمایید
ولی به دلیل اینکه قیمت های جالبی دیده میشه ما هم مجبوریم حداقل چنتا ارزون تر بدیم البته گفتم 7 تا مگرنه هزینه ی خود سرورم در نمیاد مطمعن باشید اگه وضع درست شه هیچ وقت نمیام چنین افری بدم
و دیگه هم فک نکنم چنین افری بدم
موفق باشید

1eng.ir
July 15th, 2012, 00:44
پیشنهاد میکنم زیاد وقت خودتون رو تلف نکنید :)
البته طبق تجربه عرض کردم، نه رو هوا :)

hpnn.wm
July 15th, 2012, 00:46
خب شما كه مي گين كسي ارزون بده استاندارد نيست ايان الان استاندارد ميشه؟
اين باعث توهين به همكار هايي ميشكه ارزون مي فروشن. در ضمن مشتري عقل داره فكر نكنم نيازي باشه يه نفر واسه مشتري تصميم بگيره.
پ.ن: ماشالله يه پا روان شناس هستين از كجا فهميدن خشن حرف زدم ؟
شما هم ماشاالله رو داری
دوست من ما گفتیم هر کی هر عقیده داره می تونه سرور اختصاصی بده به قیمت 500 تومن ( باهاش چیپس می خریم) می تونه بده 500 هزار تومن
هر کی مختاره و به هیچ کس هم ربطی نداره و اگه دقت کرده باشید گفتم که اگه کسی ارزون بفروشه و کیفیت سرور هاش هم خوب باشه
من شخصا خودم ازشون حمایت می کنم ولی متاسفانه در 99/99 % موارد فرداش تاپیک انتقاد می زنند بعد 1 هفته هم تاپیک تایید می شه
و بقیه ماجرا رو هم خودتون می دونید

ms313
July 15th, 2012, 00:59
شما هم ماشاالله رو داری
دوست من ما گفتیم هر کی هر عقیده داره می تونه سرور اختصاصی بده به قیمت 500 تومن ( باهاش چیپس می خریم) می تونه بده 500 هزار تومن
هر کی مختاره و به هیچ کس هم ربطی نداره و اگه دقت کرده باشید گفتم که اگه کسی ارزون بفروشه و کیفیت سرور هاش هم خوب باشه
من شخصا خودم ازشون حمایت می کنم ولی متاسفانه در 99/99 % موارد فرداش تاپیک انتقاد می زنند بعد 1 هفته هم تاپیک تایید می شه
و بقیه ماجرا رو هم خودتون می دونید
ما جواب رو گرفتيم از خود ميزبان دانلود جان عزيز.
شما خودتون رو كاسه داغ تر از آش نكنيد.
===========
بحث موضوع دقت كرده باشين نسبت به نظر سنجي كلا عوض شده؟
فكر نكنم ربطي به نظر سنجي اعلام شده داشته باش.
موفق باشين.

lived
July 15th, 2012, 01:13
نرخنامه باید تعیین بشه و قیمتی گذاشته بشه که هم صاحب سرور سود کنه هم اینکه مجبور نباشه سرور رو پر کنه و کیفیت رو بیاره پایین تا سرور خرج خودشو دربیاره
نظر پیشنهادی برای سرورها
رم 256 ماهانه سی هزار تومان باشه
رم 512 ماهانه چها هزار تومان باشه
رم 1024 پنجاه هزار تومان باشه
برای هارد هر 10گیگ هارد دو هزار تومان باشه
اینجوری میشه کیفیت رو حفظ و سرورهایی سبک داشته باشیم

mizbanaval
July 15th, 2012, 01:15
دوستان خواهش میکنم (ناسلامتی همکاریم با هم)
من ازتون پوزش میخام اگه لازم باشه همین الان تاپیک فروش رو به مدیران میگن پاک کنند

mizbanaval
July 15th, 2012, 01:20
نرخنامه باید تعیین بشه و قیمتی گذاشته بشه که هم صاحب سرور سود کنه هم اینکه مجبور نباشه سرور رو پر کنه و کیفیت رو بیاره پایین تا سرور خرج خودشو دربیاره
نظر پیشنهادی برای سرورها
مهندس بابا دیگه خیلی بالا هست ((((((:
دیگه نه انقدر بالا دیگه به نظر من :
رم 256 ماهانه15 تومان باشه
رم 512 ماهانه سی هزار تومان تومان باشه
رم 1024 چهل هزار تومان باشه
برای هارد هر 10گیگ هارد دو هزار تومان باشه > موافقم ولی میتونه فروشنده به عنوان سیاست کاریش و یا یک اپشن هارد رو رایگان و حتی با قیمت کمتر در اختیار یوزر قرار بده (البته نه یک دفعه 300-400 گیگ به بالا)

PerSianSerVerS
July 15th, 2012, 01:29
نظر پیشنهادی برای سرورها

عجب قیمتایی :d
رم 1 حدود 40 تومن خوبه! 512 حدود 25. 256 حدود 15.

alireza.076
July 15th, 2012, 01:40
دیگه اینجوری که باید بشینیم مگس بپرونیم. اون مشتری پول رو از کجا بیاره؟
نظری که من میدم اینه که 256 باشه 8تومن استاندارده و ولی 512 باشه 7500 دیگه خیلی بی انصافی هست. اگه بشه که بالا برد که خیلی مزایا برای فروشنده ها داره. ولی مثلا یکی از راه حل ها اینه که خوده انجمن مجوز فروش کمتر از این قیمت رو نده بهتریتن راه هست! چون اگه اینجا نده دیگه خیلی اون سرویس دهنده ضرر میکنه و مجبوره که ببره بالا

ms313
July 15th, 2012, 01:45
دیگه اینجوری که باید بشینیم مگس بپرونیم. اون مشتری پول رو از کجا بیاره؟
نظری که من میدم اینه که 256 باشه 8تومن استاندارده و ولی 512 باشه 7500 دیگه خیلی بی انصافی هست. اگه بشه که بالا برد که خیلی مزایا برای فروشنده ها داره. ولی مثلا یکی از راه حل ها اینه که خوده انجمن مجوز فروش کمتر از این قیمت رو نده بهتریتن راه هست! چون اگه اینجا نده دیگه خیلی اون سرویس دهنده ضرر میکنه و مجبوره که ببره بالا

ببخشيد . از مديرا عذر خواهي مي كنم بابت فضولي در كارشون.
فكر نكنم دوست عزيز بشه چون به اين انجمن واقعا لطمه وارد ميشه.ديگه كسي مكياد به اينجا تا بتونه آفر هار و ببينه.

alireza.076
July 15th, 2012, 01:49
ببخشيد . از مديرا عذر خواهي مي كنم بابت فضولي در كارشون.
فكر نكنم دوست عزيز بشه چون به اين انجمن واقعا لطمه وارد ميشه.ديگه كسي مكياد به اينجا تا بتونه آفر هار و ببينه.

میاد. خوب دقت کنید، اون فروشنده بعد باید چی کار کنه اگه نتونه آفر بده؟ کجا آفر بده؟ فقط بزاره تو سایت خودش و منتظر بمونه که گوگل بینه این همه فروشنده آدرس سایت اون رو بده؟ پس با این حال مشتری هم مجبوره بیاد همین سایت. در غیر این صورت کجا بره در مورد سرور فرد پرس و جو کنه؟

vp_server
July 15th, 2012, 03:19
سلام دوستان
پیشنهاد میکنم این بحث ها رو تموم کنید پون هیچ فایده ای نداره! خودتون هم میدونید
بله منم از قیمت ها شاکی هستم!مجبورم قیمت بیارم پایین کاریش هم نمیشه کرد
اگه قیمت ها همسان سازی بشه!که نمیشه! کلن رقابت از بین میره!
این تایپیک جز ناراحتی و دلخوری اعضای سایت از هم هیچ نتیجه ای رو به دنبال نداره
منتظر باشید تا تابستون تموم بشه
مطمئنا اوضاع از اینی که هست بهتر میشه
به هر حال به عنوان کوچیکترین عضو این سایت امیدوارم تونسته باشم کمکی بهتون کرده باشم
با آرزوی موفقیت برای همه ی دوستان عزیز