PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بک اوردر کردن دامنه

trio
July 14th, 2012, 21:46
با سلام
من میخواستم یه دامنه رو Backorder کنم از دوستان اگه کسی جایی رو میشناسه که با قیمت خوب اینکار رو انجام میده معرفی کنه و یا اگه خودتون این سرویس رو میدین شرایط رو توی تاپیک بگید
ممنون

borsekala
July 15th, 2012, 00:29
فقط زمانی کاربرد داره که دامنه احتمالش باشه که تمدید نشه اگر صاحبش تمدید کنه کاربرد نداره ضمنا هزینه backorder شما هم می پره.
دنبال یک دامنه مشابه بگردید.

trio
July 15th, 2012, 00:44
دامنه در حالت دیلت قرار گرفته و تمدید نشده که توی این مرحله میشه بک اوردر کرد و اگه دامنه توسط شخص دیگه ای بک اوردر نشه به پنل میاد و اگه توسط چند نفر بک اوردر شه به حالت مزایده میره همچنین اگه دامنه ثبت نشه هزینه بک اوردر کاملا برگشت داده میشه
فقط اینکه دنبال یه جای خوب هستم که با هزینه مناسب این کار رو برام انجام بده
ممنون از توجهتون

trio
July 15th, 2012, 18:15
از دوستان کسی نیست جایی رو بشناسه که واسطه شه برای اینکار با قیمت مناسب؟

lover_irani
July 17th, 2012, 13:06
از دوستان کسی نیست جایی رو بشناسه که واسطه شه برای اینکار با قیمت مناسب؟

قیمت و کیفیت مناسبش که بتونه به احتمال 50 % یک دامنه رو بک اوردر کنه حدود 60 دلار که برابر با 120 هزار تومن هست برات آب میخوره..

dreamdata
July 17th, 2012, 14:25
http://www.snapnames.com نه تایید میکنم نه رد ...

bigarash
July 17th, 2012, 15:05
name.com
فکر کنم با 45 دلار بک اردر میکنه!

trio
July 17th, 2012, 20:09
توی یه سایت ایرانی دیده بودم از pool.com سرویس رو میداد 110 تومن از name.com هم سرویس میداد 125 ت فکر کنم کیفیت کاری نیم بهتر باشه فعلا از همونجا سفارش دادم انشالله که ثبت میشه از دوستان هم بسیار ممنون بابت راهنمایی

hamedwolf
March 1st, 2015, 03:47
دوستان کسی هست که اکانت ویرفای شده داشته باشه و بتونه بک اردر بده از سایت namejet یا snapnames