PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فرصتی استثنایی ** حرفه ها از دست ندن

WebRang
November 25th, 2009, 19:22
سلام
دوستان من یه پروژه آپلودسنتر میخوام راه بندازم!
اسکریپت نصب شده : eXtremeFileHost
فعلا" با یه اسکریپت رایگان بالا آوردم!
این اسکریپتشم به نظرم کامل باشه،
+ میخوام باگ گیری بشه ( اگر داشته باشه )
+ فارسی بشه(تا حدی خودم کمک میکنم)
+ یه سری امکانات اضافه بشه ( البته زیاد مهم نیست )
+ قالب اختصاصی داشته باشه + طرح و لوگوی اختصاصی، قالب رو زیاد نمیتونم تکی اوکی کنم، اما لوگو و ... اوکی میشه!

هدفمم از این کار به وجود اومدن یه آپلودسنتر قوی برای ایرانیان هست، اگر از مراحل تستش خوب رد بشه، نسخه فاینالش تموم بهشه، براش حتی حاضرم یک سرور اختصاصی تهیه کنم!

حالا دوستان چه کمکی میتونن بمن بکنن؟!

هدایا:
20 گیگ رسیلر هاستینگ با امکانات نامحدود + ای پی اختصاصی + مستر رسیلر + امکانات مخصوص وبرنگ برای رسیلرها هست
به همراه 2دامنه ای ار و دات کام!

دوستانی که میتونن کمک کنن، تو همین تاپیک اعلام کنن ، تا ارتباط بر قرار کنیم!
کارم فوری هم هست، سریع (کم ترین زمان ممکن) باید آماده بشه!

تشکر از لطفتون ، منتظرم

WebRang
November 25th, 2009, 19:23
در ضمن بنا به اندازه کار ها (به فرش من فکر میکنم 7 روز طولبکشه، اماخوبکار هاش زیادتر بشه و بشه 20 روز) مسلما" هدایای بنده هم بیشتر میشه!
سرور مجازی و سرور وی + پی _ ان و لایسنس ها و ....

فرصت رو از دست ندید!

شماره تماس شخصی بنده (24ساعته): 0936.765.65.53

mr.bahram
November 25th, 2009, 19:34
وقتی راه اندازی شد و کامل شد یه پیغام بهم بدید تا یک ایمیل گروهی ارسال بکنم و بدست تمام وب مستر های زنده ایرانی برسه ( این کمک من )

WebRang
November 25th, 2009, 19:36
وقتی راه اندازی شد و کامل شد یه پیغام بهم بدید تا یک ایمیل گروهی ارسال بکنم و بدست تمام وب مستر های زنده ایرانی برسه ( این کمک من )
آقا بهرام بودید نه؟!

تشکر از لطفت، دوست دارم بدون مشکل باشه، تا وقتی عزیزان خواستن استفاده کنن بدون مشکل کار کنن، حتی یک کیلوبایت هم پاک نشه از دیتاهای آپلود شده!

در هر صورت از کمکت ممنونم ، افتخار میکنم به دوستان با مرام ایرانی :53:

unkn0wn
November 25th, 2009, 19:52
اسکریپتت رو من secure میتونم بکنم.منتها الان دارم میرم تهران که برم الکامپ.2 روز طول میکشه.
لینک دانلود اسکریپت رو پیغام خصوصی کن تا اول هفته آینده ان شاالله کاملا secure میکنم.فقط اسکریپت رو.هاست با خودتون.یا علی.

WebRang
November 25th, 2009, 19:56
میتونین یه شماره تماس از خودتون به بنده بدید؟

mehdi24
November 25th, 2009, 20:01
کمکی که من می تونم بکنم فقط اینه که بگم آقا تا می تونید اسکریپت ساده باشه و ده تا عکس و منو و... نداشته باشه. هرچی محیط ساده تر و خلوت تر، جذاب تر. یعنی اگه من بخوام همچین سایت راه بندازم فقط یه لوگو میزارم بالا، یه کادر و گزینه Browse و Upload و پایینش 4 تا لینک . همین!

unkn0wn
November 25th, 2009, 20:02

اس ام اس دادم الان.

WebRang
November 25th, 2009, 20:03
کمکی که من می تونم بکنم فقط اینه که بگم آقا تا می تونید اسکریپت ساده باشه و ده تا عکس و منو و... نداشته باشه. هرچی محیط ساده تر و خلوت تر، جذاب تر. یعنی اگه من بخوام همچین سایت راه بندازم فقط یه لوگو میزارم بالا، یه کادر و گزینه browse و upload و پایینش 4 تا لینک . همین!
مهدی جان درسته، منم طرحم همینه!
ساده اما شیک و اختصاصی!

ممنون از نظرت

دوستان دیگه،،،،،،،،،، کمک نمیکنن ؟! :">

Online24
November 25th, 2009, 20:06

طرف Unknow هست بابا :51:
---
پیمان جان هدفت چیه از این کار ؟

کار پر هزینه و با مسئولیت بالاستا ...

اسکریپت های فوق العاده زیادی هم نوشته شده !
به نظر من 1 template براشون بزن ، از هسته شون استفاده کن .

سادگی + سرعت هم ملاک کارت باشه

Mohsen
November 25th, 2009, 20:17
قرار هست تا فایل‌هایی تا چه حجمی رو بشه آپلود کرد؟
سادگی که دوستان گفتند خیلی خوبه! اما اگه حجم فایل‌های زیاد رو هم قبول می‌کنید، فکر قطع شدن و مشکلات کاربرای اینترنت ایران رو هم بکنید!
یا یه برنامه کلاینت اختصاصی میخواد که بتونه با resume آپلود کنه یا اینکه اکانت اف تی پی بدین ملت با اف تی پی آپلود کنند یا حداقل دیگه مثلا یه آپلود کننده فلش مثل وردپرس!
اگه هم میخواین محدودیت حجم کم رو برای آپلود بزارین که بیشتر به درد آپلود تصویر میخوره و یه چند نمونه تو ایران فعال هست.
کلا سیاست کاری تون به چه صورت هست؟ منظورم سقف آپلود، مدت زمانی که رو سرور میمونه، عضویت ویژه و ... هست، در این مورد اگه علاقه دارین تو این تاپیک یا یه تاپیک دیگه مطرح کنید، بچه‌ها هم نظر بدن، این طوری پخته تر و جامع تر میشه!

WebRang
November 25th, 2009, 20:21
طرف unknow هست بابا :51:
---
پیمان جان هدفت چیه از این کار ؟

کار پر هزینه و با مسئولیت بالاستا ...

اسکریپت های فوق العاده زیادی هم نوشته شده !
به نظر من 1 template براشون بزن ، از هسته شون استفاده کن .

سادگی + سرعت هم ملاک کارت باشه
دارم فکر این رو میکنم، کساییکه پولشون نمیرسه، وبلاگ نویسان، از یه آپلود سنتر ایرانی خوب استفاده کنن، تا خارجی های آشغال که، ممکن هر لحظه پاک بشه!

سرور و سرور بک آپ هم براش تهیه میکنم، مهم اینه که استارتی که خورده کامل بشه و راه بیفته!
سادگی و سرعت + شیک و اختصاصی بودن هم مد نظرمه

WebRang
November 25th, 2009, 20:23
قرار هست تا فایل‌هایی تا چه حجمی رو بشه آپلود کرد؟
سادگی که دوستان گفتند خیلی خوبه! اما اگه حجم فایل‌های زیاد رو هم قبول می‌کنید، فکر قطع شدن و مشکلات کاربرای اینترنت ایران رو هم بکنید!
یا یه برنامه کلاینت اختصاصی میخواد که بتونه با resume آپلود کنه یا اینکه اکانت اف تی پی بدین ملت با اف تی پی آپلود کنند یا حداقل دیگه مثلا یه آپلود کننده فلش مثل وردپرس!
اگه هم میخواین محدودیت حجم کم رو برای آپلود بزارین که بیشتر به درد آپلود تصویر میخوره و یه چند نمونه تو ایران فعال هست.
کلا سیاست کاری تون به چه صورت هست؟ منظورم سقف آپلود، مدت زمانی که رو سرور میمونه، عضویت ویژه و ... هست، در این مورد اگه علاقه دارین تو این تاپیک یا یه تاپیک دیگه مطرح کنید، بچه‌ها هم نظر بدن، این طوری پخته تر و جامع تر میشه!
در حجمی که در حد توانم باشه!
سرور پارسا اسپیس ( چون فقط سرویس اف تی پی و دانلود و آپلود میده) رمش 1 گیگ بود ولی فقط پهنای باند بالا داشت!

پس ور همین حساب میشه با یه سرور 2 هسته ای و هارد و پهنای باند بالا کارش رو اوکی کرد!

پس قالبا" پهنای باند نامحدود میدم بهش، پس محدودیتی هم نداره!
سرویس mysql و. ... نمیخوام بدم ...
فقط اف تی پی ، ت ابتونن آپلود و دانلود کنن!
این جوریه مبه نفع اون هاست
هم من میتون مبا قیمت کمتر یه سرور تهیه کنم هم اینکه ایرانیا نجات پیدا میکنن!
تشکر از لطفتون
منتظر راهنماییم

Mohsen
November 25th, 2009, 20:32
اگه سرویس اف تی پی میخواین بدین، خوب دیگه اسکریپت خاصی نمیخواد! (یعنی فکر میکنم اسکریپت روش نباشه مثلا می‌تونید چیزای کمتری روی سرور نصب کنید تا رم کمتری مصرف بشه )
الان سوالم این هست که آدرس دهی و نحوه وابستگی فایل به کاربر میخواید چطور باشه؟
اگه بخواین مثل پارسا اسپیس و پرشین اسکریپت و اینا به هر کاربر یه مسیر متفاوت بدین که فایل‌هاش رو بزاره، باید کاربرها ثبت نام کنند و به هر کی اکانت اف تی پی خودش رو بدین که فقط به فولدر خودش دسترسی داره، در این حالت فکر میکنم بهترین حالت این بشه که رو یه سایت که رو یه سرور دیگه هست اجازه ثبت نام به کاربرها رو بدین و بعد اونایی که ثبت نام کردن، دستی رو این سرور براشون اکانت اف تی پی بسازید. (چون ممکنه رو این سرور پی اچ پی نباشه، اگه باشه که رو همین می‌تونند ثبت نام کنند و اتوماتیک اکانت بسازه!)
از طرف دیگه می‌تونید فایل ها رو از کاربرها مستقل کنید و همه با یه اکانت اف تی پی مشترک بتونند آپلود کنند! و فقط حق پاک کردن فایل ها و overwrite کردن اون ها رو نداشته باشند!
به نظر من اگه اکانت اف تی پی می دید، ملت می‌تونند با کلاینت های اف تی پی مثل cute ftp آپلود کنند، و دیگه نیازی به اسکریت آپلود نیست!

WebRang
November 25th, 2009, 20:35
تسنیم جان، والله باید ببینیم کدومش شدنی هست!
هر کدوم که شد!

Online24
November 25th, 2009, 20:35
دارم فکر این رو میکنم، کساییکه پولشون نمیرسه، وبلاگ نویسان، از یه آپلود سنتر ایرانی خوب استفاده کنن، تا خارجی های آشغال که، ممکن هر لحظه پاک بشه!

سرور و سرور بک آپ هم براش تهیه میکنم، مهم اینه که استارتی که خورده کامل بشه و راه بیفته!
سادگی و سرعت + شیک و اختصاصی بودن هم مد نظرمه

اینقدر آپلود سنتر دیدم که لنگاش ( بلا نسبت ) رفته هوا ...

یه خاطره بزارید بگم براتون . من و پیمان بچه بودیم ( شماها یادتون نمیاد ) یه سرویس دهنده بود به نام My2gig.com
ما وب مستر بودیم ( از نوع شاخ )

500 MB فایل داشتم ( با دایال آپ ) آقا چشمتون روزه بد نبینه طرف بست رفت دیگه ! خلاصه بد وضعیتی شد

یا یکی دیگه که باز باهم کار میکردیم . فکر کنم 4share.ir بود . اونجا Pic آپلود میکردیم . اونم رفت که رفت ...
عکس های ما هم به دنبالش رفت به ...

* منظور اینکه پیمان گرگ بارون دیدست دیگه ( :دی ) اینم گفتم بهش اگه راه انداخت بیشتر هوای فایل ها رو داشته باشه

WebRang
November 25th, 2009, 20:38
درست علی جان،
این خاطرات بد هست که باعث میشه، آدم به حرکت بیفته!!!

سایت 40 هزار بازدیدی (ماه های اول) ما رو به فنا دادن!! :(
بعد از اون ماجرا دیگه چندین سالی گذشت ما هم طرف وب مستری نرفتیم :))

در هر صورت، باید کاری کنیم اعتماد کنن،
اف تی پی بک حاظرم رو 3 سرور بگیرم!

مهم اینجاست، امنیت و امکاناتم 100% اوکی باشه!
سرور و منیجش و بک آپ و ... همش رو رله میکنم

delta
November 25th, 2009, 20:42
به نظر من فایل هاستینگ رو بیخیال شید.. الان عصر اینترنت پرسرعت هست و همینطوری کیلویی آپلود میکنند توش و یک ماه نشده جون سرور بالا میاد!! بهترین آپلود سنتر عکس هست. راحت هم هست.بی دردسر.. اسکریپت فارسیشو هم دارم میتونی راحت نصب کنی و...

WebRang
November 25th, 2009, 20:45
به نظر من فایل هاستینگ رو بیخیال شید.. الان عصر اینترنت پرسرعت هست و همینطوری کیلویی آپلود میکنند توش و یک ماه نشده جون سرور بالا میاد!! بهترین آپلود سنتر عکس هست. راحت هم هست.بی دردسر.. اسکریپت فارسیشو هم دارم میتونی راحت نصب کنی و...
دوست عزیز، ما نمیازریم، کم بیاره،
گفتم، اگر فقط سرویس دانلودو آپلود (2 طرفه) باشه، هیچ رم و سی پی یو به اون حد استفاده نداره
فقط خوررره هارد و ترافیک میشه!

نظر بدید + کمک کنین تو کامل کردنش!
اینش رو اوکی میکنم،
دستتون درد نکنه
از مواردی که گفتم رو کدومشو میتونی؟

sadegh
November 25th, 2009, 21:17
با اینکه خودم یه پروژه دارم اگه کاری بود که می تونستم انجام بدم منم هم هستم

WebRang
November 26th, 2009, 21:19
من هستم و ماهستیم و..
بیخیال صادق جان،
الان چند تا از بچه ها اعلام آمادگی رو کردند، در چه ضمینه هایی ، شما میتونین بمن کمک کنین؟