PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تازه كارم لطفا راهنمايي كنيد

3030
July 14th, 2012, 11:01
سلام

من تازه از وبلاگنويسي مي خوام بيام وردپرس

50 مگ فضا گرفتم وردپرس رو هم نصب كردم

مي خواستم بدونم 50 مگ واسه يك سايت كم نيس؟؟ در كل ميشه باهاش كار كرد؟؟ بعدا به مشكل نمي خورم

ميشه يكي از دوستان توضيح بده ؟؟ چون تازه كار هستم

اگه اين 50 مگ كافي نباشه مجبورم بي خيالش شم دامنه رو ببرم رو ي وبلاگ كار كنم

فروشنده كه پس نميگيره ...ميشه فروختش؟

hamidjan
July 14th, 2012, 11:10
50 مگ فعلا کافیه. ولی بعدها که مطالب و عکسها و لاگ های هاستتون بیشتر بشه باید ارتقاء بدید.
میتونید هاست 50 مگ رو به راحتی به 100 مگ ارتقاء بدید.
ولی فعلا میتونید با همین 50 مگ کار کنید.

3030
July 14th, 2012, 11:23
تعداد بازديد كننده هم به هاست بستگي داره ؟؟

منظور از مطالب يعني اگه رو هاست آپلود نكنيم و از آپلودسنترهاي عمومي استفاده كنيم باز هم هاست رو اشغال ميكنه

در كل اگه فقط متن و واسه هر پست يه عكس قرار بديم اين 50 مگ تا چندتا پست ميشه گذاشت؟؟

hamidjan
July 14th, 2012, 11:26
حدود 30-35 مگ برای وردپرس میره. متن فضای زیادی نمی گیره. عکسها هم هر چقدر آپلود کنی همونقدر فضا می گیره.
در کل برای یه کار خوب و ماندگار روی 50 مگ حساب نکن. 50 مگ برای آشنایی و دست گرمی خوبه.

3030
July 14th, 2012, 11:32
50 مگ الان يه ساله گرفتم از نظر شما به چه كاري مياد بجز سايت چي مي تونم روش نصب كنم ؟

mehdifx
July 14th, 2012, 11:35
حجم هاست ربطی به تعداد بازدیدکننده نداره.

اما اگه بازدید زیاد بشه اگه هاستتون اشتراکی باشه ساسپند میشید.

همچنین وقتی مطالبتون بیشتر بشه حتی اگه عکسها را هم آپلود نکنید حجم دیتابیس و حجم هاستتون بیشتر اشغال میشه..

mehdifx
July 14th, 2012, 11:37
50 مگابایت در حد اینه که همون وردپرس نصب کنید و حدود 50 یا 100 تا مطلب هم بذارید... تازه عکسها را هم جای دیگه آپلود کنید. (البته بستگی به حجم مطالبتون هم داره)

دیگه میخواید چه چیزی را نصب کنید.؟

3030
July 14th, 2012, 11:42
پس بدرد من نمي خوره بوجه نميرسه

دامنه رو مي برم رو يه وبلاگ نصب مي كنم بي خيال هاست و ....

mehran00
July 14th, 2012, 11:51
پس بدرد من نمي خوره بوجه نميرسه

دامنه رو مي برم رو يه وبلاگ نصب مي كنم بي خيال هاست و ....

اگه بودجتون نمیرسه میتونید به سایت های معتبری که هاست رایگان میدن استفاده کنید مثل گیگفا و ... که تا حدودی هم زمینه آشنایتون بیشتر بشه

3030
July 14th, 2012, 11:59
اگه بودجتون نمیرسه میتونید به سایت های معتبری که هاست میدن استفاده کنید مثل گیگفا و ... که تا حدودی هم زمینه آشنایتون بیشتر بشه

يه سرچ كه كردم اينجور كه بقيه ميگفتن اعتمادي به هاست رايگان نيس زحمت آدم به باد ميره از يوگيگ يه هاست گرفتم مو اسكپريت تبادل لينك اتوماتيك نصب كردم ولي بعد يه ماه هاست شو پس گرفت

يه اسكپريت تبادل لينك هم رو هاست رايگاان 313هاست نصب كردم فعلا كه هنوز سرپاست ولي ديگه كاربر نميگيره

تجربه نداشتم فك كردم با 6 هزار تومن پول هاست در سال ميشه يه سايت خوب زد ولي الان متوجه شدم كه نميشه

اگه باهاشون صحبت كنم امكانش هست اين 50 مگ رو پس بگيرن يه دامنه بهم بدن؟؟

BartarinWebHost
July 14th, 2012, 12:02
اصلا فکر نمیکنم که 50 مگ فضا جواب کارتون رو بده چون خیلی چیز کمیه و تضمین میکنم که اگر هر روز 2 تا نوشته و دوتا هم عکس تو سایتتون بذارید (به صورت مرتب) تا فوقش 3 ماه بیشتر دوام نمیارید و بعد باید یا افزایش فضا انجام بدید و یا هم کلا منتل کنید سایتتون رو !
یا حق

mehran00
July 14th, 2012, 12:03
يه سرچ كه كردم اينجور كه بقيه ميگفتن اعتمادي به هاست رايگان نيس زحمت آدم به باد ميره از يوگيگ يه هاست گرفتم مو اسكپريت تبادل لينك اتوماتيك نصب كردم ولي بعد يه ماه هاست شو پس گرفت

يه اسكپريت تبادل لينك هم رو هاست رايگاان 313هاست نصب كردم فعلا كه هنوز سرپاست ولي ديگه كاربر نميگيره

تجربه نداشتم فك كردم با 6 هزار تومن پول هاست در سال ميشه يه سايت خوب زد ولي الان متوجه شدم كه نميشه

اگه باهاشون صحبت كنم امكانش هست اين 50 مگ رو پس بگيرن يه دامنه بهم بدن؟؟

دوست عزیز من خودم اول با گیگفا شروع کردم و الان بالای 4 سال هست که پابرجا هستند و معتبر . نظر من اینه که از اینجا شروع کنید البته نه دائمی فقط تا مدتی که راه بیوفتید