PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گول وي پي اس با قيمت ارزونو نخوريد

ekrami
July 13th, 2012, 21:24
سلام به همه
ديروز يه نفر s2a داد كه وي پي اس ويندوز با رم 2گيگ 10تومن، هر طوری حساب کردم ديدم اصلا نميصرفه همچين چيزي
يكي از دوستام ازش گرفت

بهم گفت كه رم 2گرفتم 10تومن، منم ازش گرفتم تست كنم ببينم جريان اين چيه
تست كردم ديدم كه رم رو ليميت كردم رو 250مگابايت

خواستم اطلاع رساني كنم كسي وي پي اس قيمت پايين داد گول نخوريد
خب آدم هر چي پول ميده آش ميگيره

Mihan-VPS
July 13th, 2012, 21:31
کاملا درسته دیگه رم 1 گیگ 10 تومن هرچقدر هم طرف بخواد از سود خودش بزنه بازم اصلا نمیصرفه !!!

damashi
July 13th, 2012, 21:41
کلا من اینجا به سرور ها و افر های این سایت که نگاه میکنم هر کس میاد قیمت زیر میده یا المان هست یا فرانسه همچین هنری هم نمیکنن رم یک رو 10 میدن و مدعی ارزون فروشی هم هستن که اونم طرف به قول شما میاد کالا لیمیت میکنه طرف سرور میده رم رو لیمیت میکنه که هیچ سی پی یو رو میکنه 200 مگاهرتز خب این قیمتش همینه دیگه اصلا ارزشش هم بیشتر از این نیست مگه کل سی پی سرورش چی هست

ekrami
July 13th, 2012, 22:20
کاملا درسته دیگه رم 1 گیگ 10 تومن هرچقدر هم طرف بخواد از سود خودش بزنه بازم اصلا نمیصرفه !!!

رم يك نه
رم 2گيگ بود

delta
July 13th, 2012, 22:31
تعطیلاته و مدارس تعطیل شده دوست عزیز.. زیاد جوش نخور فصل تابستون همینطوری wht ..

PerSianSerVerS
July 13th, 2012, 22:39
اتفاقا جدیدا بعضی ها میگن 2-3 ماه رایگان. :ی 2-3 ماه رایگان میدن...

saeed_m27
July 13th, 2012, 22:56
با عرض معذرت مسخرش رو در آوردن یکی میاد رایگان میده ماه اول !! یکی میاد 2 گیگ رو میده 10 تومان آخه نمیدونم رو چه حسابی میان این کار رو میکنند این کار غیر اینکه به خودشون لطمه میزنه مشتری رو هم بی اعتماد میکنه به قیمت های بقیه به این میشه گفت مردم آزاری عجیبه چرا میخوان ره چند ساله رو یه شبه برن !! فقط میگم کاش یه کم فکر کنند به کارشون این کارا آخر و عاقبت نداره

ekrami
July 13th, 2012, 23:04
يه جايي شركتي موسسه‌اي چيزي نيست جلو اينا رو بگيره؟؟

shazo
July 13th, 2012, 23:19
اگه باشه جاي تعجبه ...

قزوین هاست
July 14th, 2012, 01:07
کلا من اینجا به سرور ها و افر های این سایت که نگاه میکنم هر کس میاد قیمت زیر میده یا المان هست یا فرانسه همچین هنری هم نمیکنن رم یک رو 10 میدن و مدعی ارزون فروشی هم هستن که اونم طرف به قول شما میاد کالا لیمیت میکنه طرف سرور میده رم رو لیمیت میکنه که هیچ سی پی یو رو میکنه 200 مگاهرتز خب این قیمتش همینه دیگه اصلا ارزشش هم بیشتر از این نیست مگه کل سی پی سرورش چی هست

این قسمت از حرفتون غلط هست.هر کس از هر جا میده به ما ربطی نداره.مهم کیفیت و نوع کار اون شخص هست.پس به دوستانی که از آلمان سرویس میدن یا..... نباید توهین کرد

mizbanaval
July 14th, 2012, 01:24
سلام به همه ی دوستان
دوستان من که کلا کلافه ام از این موضوع بازارم جدیدا مخصوصا این ماه اصلا جالب نیست
من فک میکردم تابستون باید بازار بهتری باشه ولی دیدم که برعکسه میخاستم بدونم مال همگی اینجوریه یا فقط من بیچاره؟ در ضمن دوستانی که تجربشون بیشتره ایا بهتر میشه ماه های اینده این ماه کلی خسارت داریم میدیم
اقایونی که میاین ماه اول رو رایگان میدین والا بلا ما یک بار انجام دادیم واسه 7 پشتمون بسه نکنید از ما گفتن تجربه ی تلخی بود d:

vp_server
July 14th, 2012, 01:34
والا من هم که عضو شدم دیدم قیمت ها خیلی پایین هست
الان تازه بدتر هم که شده
تا 2-3 هفته پیش رم 1 رو میدادن 14 تومن الان نگاه کنی میدن 10 تومن!!
ما هم مجبوریم قیمت ها رو بیاریم پایین وگرنه کاسبی داغون میشه
--------------------------------------------------------------------------------------
فقط من موندم اون کسی که 10 تومن میده واسش میصرفه!!!
یعنی به خاطر 3 تومن سود میان وی پی اس میدن اینا!
خدا کنه وضع بهتر بشه
الانم جوری شده مشتری میاد دنبال کمترین قیمت میگرده

lived
July 14th, 2012, 01:36
سلام
آدمهایی هستند که با کم فروشی خودشون رو میکشن بالا فکر میکنن زرنگ هستند
یکی از همین دوستان میگفت سود ایشون در جهل مشتری است
باور کنید من با چندین لوکشن در اروپا و آمریکا چند رو پیش بیلان چهار ماه گذشتم رو گرفتم دیدم ول معتل هستیم
وقتی هزینه ها رو میبینم
1.هزینه نت خودم
2.هزینه خرید دلار
3. اصطحلاک کامپیوتر خودمون
4. چشممون که داریم میذاریم روی این کار
5. وقتی که برای این کار میگذاریم
6. علمی که برای این کار میگذاریم
7. خطری که داریم به جون میخریم
8. و خیلی موارد دیگه

باید یه جوری کنیم موارد بالا جبران بشه
باور کنید یه بغالی بزنیم وایسیم درش سودش صد برابر این کار و مسئولیتش یک صدم این هم نیست

mizbanaval
July 14th, 2012, 01:41
دوست عزیز ما هم مجبور شدیم الان خودمون افر زدیم 5 تا سرور رم 1 منابع اختصاصی(واقعی) ده هزار تومان والا واسه خودمونم نمیصرفه ولی ایا راه دیگه ای هست؟
ما اومدیم اینجا حداقل کم کم ماهی 100 بابت همه زحمتی که میکشیم پشتیبانی و .... خودتون که میدونید چقدر زحمت داره درامد داشته باشیم ولی این ماه ما که ضرر دادیم به صورت بسیار وحشتناک به خاطر بعضی از دوستان خوب چاره ای نداریم منی که تا ساعت 2 اینجام حواسم به تیکت ها هست ماهی کلی هزینه ی لایسنس میدم و سرور و بقیه بماند خب انصافا درست نیست که حقمون اینجوری از بین بره بخدا ما هم بلدیم یک whmcs نال نصب کنیم که هزینه ی لایسنس ندیم از اونورم انقدر سرور بسازیم روی سرور اصلی که منفجر بشه ولی کار درست و جالبی نیست

amirlord
July 14th, 2012, 01:50
جذب مشتری ربطی به قیمت پایین نداره . شما کیفیت بالا بدید . مشتری های مخصوص خودشون پیدا میشن :)
کم نیستند کسانی که قیمت هاشون نسبت به بقیه بالاتره ولی مشتری بیشتری دارند . چرا ؟ کیفیت بیشتر - پشتیبانی بهتر و ...
مثال بزنم ؟ پرشین کلود ، وارزهاست ، آلماهاست و دیگر همکارانی که کارشون درسته .

این قسمت از حرفتون غلط هست.هر کس از هر جا میده به ما ربطی نداره.مهم کیفیت و نوع کار اون شخص هست.پس به دوستانی که از آلمان سرویس میدن یا..... نباید توهین کرد
ایشون نگفتند که هرکسی از آلمان و فرانسه سرویس میده .... گفتند هرکسی زیر قیمت میده بیشترشون آلمان و فرانسه هست . همش هم مربوط به شبکه های درجه چندم مثل کیم سوفی هست .

mizbanaval
July 14th, 2012, 01:59
سلام موافقم با حرفتون کاملا درسته ولی این دوستان شناخته شده هستند و کارشون درسته اون بحثی نیست منظورم بعضی از دوستان گرامی دیگه بود

lived
July 14th, 2012, 02:18
والا من دارم روی یه طرح کار میکنم اگر جواب بده
تا چند وقت دیگه کل بچه های wht رو انگشت به دهن میکنم که چطور سرور 512 رو میدم 50هزار تومن
چون واقعا اگر بخوایم با این وضع جلو بریم
از همین الان به فکر ترک این مقوله باشیم بهتره
و بذاریم ملت بیان سرور 512 بدن 4500 تومن و حتما پیروز میدان هستند و با سود سرورهاشون برن bmw x3 بخرن
وضعیت بازار و گرونی رو ببینید به فکر این باشیدچطور سرور خوب بدیم و منفعت کنیم

vp_server
July 14th, 2012, 02:26
به خدا این همه داریم وقت میگذاریم آخر هم باید نگران این باشیم که پول خود سرور در میاد یا نه!!
خیلی بازار خرابه
این دوستمون درست گفتن
کسی که میره با قیمت خیلی کم وی پی اس میده فکر میکنه اون 3-4 تومنی که واسش میمونه سودشه
نمیدونه که کلی هزینه های دیگه هم داره میکنه
باید به فکر جلب اعتماد مشتری باشیم
به قول دوستمون راهکار های جدید که خدماتمون رو از بقیه متمایز کنه

tizparvaz
July 14th, 2012, 03:22
قیمت ارزون اشتباه است اشتباه است اشتباه به هزار یک دلیل که بزگترینش اینه که مشتری که واسه قیمت سراغتون میاد واسه قیمت کمتر که ۱۰۰٪ هم کمتر پیدا میکنه از سرور شما میره حالا بازم خود دانید من هرجا تاپیک در مورد قیمت و این چیزا بوده یه جوری سعی کردم دوستانرو روشن کنم قضیه اینه آقا وقتی ارزون بدی مشتری که میاد سراغت یه ماه نه ۲ ماه مهمنته بعدش بای بای یه جا ارزونتر پیدا میکنه

اینکه جا افتاده خریدار از قیمت انتخاب میکنه کار خود ما قروشنده ها بوده خودمونم باید این و تو ذهن خریدار جا بندازیم که ملاک انتخابشونو از قیمت بیارن رو کیفیت و پشتیبانی من تا چند وقت پیش فک میکردم قیمتام خیلی پایینه حدود هفته پیش سر به قیمت آفرای انجمن زدم عذاب وژدان شدم گفتم من چقد گرون فروش بودم خودم نمیدونستم :دی با اینکه قیمتای ما با ۲۰٪ سود روی سرور تایین شده

Mihan-VPS
July 14th, 2012, 11:31
قیمت ارزون شاید به ضرر فروشنده باشه و سود کمتری بده ولی از طرف دیگه مشریتون راضی هست و اگر هم راضی باشه هیچ وقت سمت کسه دیگه ایی نمیره حتی اگه کسه دیگه ایی پایین تر از قیمت شما هم بده !!!
ولی اگه از کیفیت ناراضی باشه 100% ماهه بعد تمدید نمیکنه و از کسه دیگه ایی میگیره !!!

Mihan-VPS
July 14th, 2012, 11:33
رم يك نه
رم 2گيگ بود

دیگه بدتر !!!
با رم 2 گیگ 10 تومن اگه میخواست سرور با کیفیت ارائه کنه کامل ضرر میشد واسش !!!

sheitonakshirazi
July 14th, 2012, 11:36
جذب مشتری ربطی به قیمت پایین نداره . شما کیفیت بالا بدید . مشتری های مخصوص خودشون پیدا میشن :)
کم نیستند کسانی که قیمت هاشون نسبت به بقیه بالاتره ولی مشتری بیشتری دارند . چرا ؟ کیفیت بیشتر - پشتیبانی بهتر و ...
مثال بزنم ؟ پرشین کلود ، وارزهاست ، آلماهاست و دیگر همکارانی که کارشون درسته .

منم با آقا امیر موافقم
بجای اینکه بیاین وقت خودتون الکی صرف این موضوع های بکنین برین کیفیت کارتونو بالا ببرین

Mihan-VPS
July 14th, 2012, 11:41
منم با آقا امیر موافقم
بجای اینکه بیاین وقت خودتون الکی صرف این موضوع های بکنین برین کیفیت کارتونو بالا ببرین

منم موافقم
کیفیت کار مهمه نه فقط قیمت

BartarinWebHost
July 14th, 2012, 12:06
به نظر من کسی که میاد کم میده بعدا خودش 10 برابر ضرر میبینه چون بعدا ممکنه نتونه پشتیبانی کنه و به هرحال کارش به مشکل میخوره ! البته ما الان رم 1 گیگ رو داریم میدیم 17 تومان (البته چون کارمونو تازه شروع کردیم به بعضی ها که کارشون سنگین نیست هم تخفیف میدیم که میشه 15 تومان) اما در کل رم یک گیگ با 10 تومان دیگه آخرشه ! من فکر میکنم الان ما ارزان فروش ترینیم تو انجمن اما مث بعضی ا دوستان نیستیم که بعدا .ل کنند و برن و کلا جوابگو یه عالمه یوزر نباشند !

PerSianSerVerS
July 14th, 2012, 12:33
به نظرم اونایی که در فروم شناخته شده اند و کسایی هم که موافقن قیمت هاشونو یکم بالا بکشن. اگه قراره مشتری بره سمت اونی که ارزونه بزار بره.
بلاخره گند کارش یه جا در میاد و اون وقته که همون مشتری ها میان از اونایی میگیرن که قیمتشون بالاست. با خودشون فکر میکنن چرا قیمت اینا بالاست. حتما از نظر کیفیت مایه گذاشتن که قیمت ها اینجوریه.
اگه دوستان همکاری داشته باشند خودمون میتونیم راه این افراد رو ببندیم. اگه ما هم بیاییم قیمت هامونو کاهش بدیم دقیقا به اونا کمک کردیم.
به زودی شاهد سرویس های با کیفیت بالا و متمایز از سوی بنده باشید . :ِی

lived
July 14th, 2012, 12:43
منم با نظر پرشین سرور موافقم که بیایم قیمت ها رو به نسبت زحمتی که میکشیو هزینه هایی که داریم یه مقدار افزایش بدیم و هر کی دلش میخواد بره از همون ارزون فروشها بگیره که سرورش به ماه نرسیده یا بسته میشه و طرف فراری یا طرفدو روز دیگه مدرسش شروع میشه بیخیال سرور میشه میذاره میره و خطش رو هم خاموش میکنه
قدیمی ها باید کمک کنن تا به ثبات قیمت برسیم و معلوم باشه که کدوم سایتها کارشون درسته و کدوم بی کیفیت و ارزون هستند

tizparvaz
July 14th, 2012, 13:12
قیمت ارزون شاید به ضرر فروشنده باشه و سود کمتری بده ولی از طرف دیگه مشریتون راضی هست و اگر هم راضی باشه هیچ وقت سمت کسه دیگه ایی نمیره حتی اگه کسه دیگه ایی پایین تر از قیمت شما هم بده !!!
ولی اگه از کیفیت ناراضی باشه 100% ماهه بعد تمدید نمیکنه و از کسه دیگه ایی میگیره !!!

ارزون !!! و کیفیت !!! و راضی بودن کاربر !!!! و پشتیبانی خوب !!!! همه این موارد وقتی ممکن که قیمت مناسب باشه نه ارزون بله اون موقع دیگه کسی سراغ جای دیگه نمیره

ekrami
July 14th, 2012, 13:29

شما نميشه قيمت پايين بدي كيفيت بالا
اصلا غير ممكنه

يا بايد رو كيفيت كار كني كه قيمت ميره بالا
يا بايد قيمت رو بياري پايين كه كيفيت هم مياد پايين

به شدت مخالفم

OnlineServers
July 14th, 2012, 13:53
من یک سوال دارم

چرا هر روز قیمت دلار و یورو میره بالا قیمت سرور اختصاصی میره بالا اما سرور مجازی تغییر نکرده که هیچ ارزون تر هم میشه

و این که آیا ایران هاست که گرون هست قیمت هاش مشتری نداره؟
پول در نمیاره؟ ایا به ارزون بودن هست

مشتری باید فکر کنه که آقا چطور ممکنه بیان رم 2 رو بدن 10 تومن؟

اینطور که پیش میزه تا چند ماه دیگه رم 1 میشه رایگان و دوستان ارزون فروش تقدیم عام مردم میکنند و رم 2 صلواتی
اون موقع سرور اختصاصی 24 گیگ رو هم فکر کنم با 10-15 تومن نهایت بشه تهیه کرد

خدا وکیلی این چه وضعشه ؟

mizbanaval
July 14th, 2012, 13:56
سلام
ما همیشه به ساز مشتریا رقصیدیم قیمت پایین کانفیگ رایگان و ... به نظر من تو این کار رم 1 یک سرور رو نباید کمتر از 40 بدیم یک قانون بزاریم خودمون میدونم اجرا نمیشه اینجا انجمن هست و فقط بحث فروش نیست انجمن باید تخصصی بشه از این حالت فقط فروش در بیاد فک کنم بعد این قانون یکم کمکم به انجمن هست این بحث ها دیگه تموم میشن و به جای این داستان ها 4 تا مقاله ی درست حسابی واسه دوستان میزاریم تو انجمن و کلا دیگه یک وضع بهتر بشه (ما که از خدامونه)
کسی که سرور میگیره : خوب خیلی معلومه خودش مدیر سرور هست و باید تمام کانفیگ ها رو خودش انجام بده (در صورتی که از ما درخواست با گرفتن هزینه (با توجه به نوع کانفیگ) براش انجام بدیم (اپشنال تاکیدی روی این موضوع ندارم)
ولی ایا وقت ما ارزشش کمتر از یک راننده ی تاکسی هست؟
به نظر من کسی که کار اصلیش هاستینگ هست و پشتیبانیش قوی هست پلن رم 1 رو نباید کمتر از 40 هزار تومان بده ما بجای اینکه سر قیمت با هم رقابت کنیم سر کیفیت و پشتیبانی رقابت کنیم
الان دقت کنین ما واقعا داریم خودمونو بیچاره میکنیم این رقابت اخر به خودمون ضرر میزننه
موفق باشید

OnlineServers
July 14th, 2012, 14:03
الان دقت کنین ما واقعا داریم خودمونو بیچاره میکنیم این رقابت اخر به خودمون ضرر میزننه

یک سوال یعنی شما فکر میکنین الآن ضرر نمیگزنیم؟
آخر نداره که ما الآن داریم ضرر میزنیم به خودمون کارمون به آخر نمیکشه

mizbanaval
July 14th, 2012, 14:10
یک سوال یعنی شما فکر میکنین الآن ضرر نمیگزنیم؟
آخر نداره که ما الآن داریم ضرر میزنیم به خودمون کارمون به آخر نمیکشه
اقا این حرف هارو ول کن فقط حرف اصلی من : اقا یک کارگر ساده الان ساعتی داره پول میگیره الانم ماشالا قیمتا انقدر رفته بالا .......
ایا ما وقتمون به اندازه ی اون بنده خدا ارزش نداره ؟ بیشترمون از صبح تا ساعت 2-3 شب چشمونو وقتمونو میزاریم واسه اینکه مشتریامون راضی باشن
به جای رقابت در قیمت رقابت رو بزاریم سرو کیفیت و پشتیبانی کیا موافقن ؟

PerSianSerVerS
July 14th, 2012, 14:11
من که از آخر این هفته لیست قیمت هام بیرون میاد رم 1 گیگ رو بین 30-35 قیمت گذاری میکنم. هرکسی هم که با افزایش قیمت موافقه اینجا اعلام کنه.
اگه کسی خواست همراهی کنه. اگه نه که موفق باشه.

ms313
July 14th, 2012, 14:12
تعطیلاته و مدارس تعطیل شده دوست عزیز.. زیاد جوش نخور فصل تابستون همینطوری wht ..
ربط به تعطيلات نداره .هر كي بخواد ***ي كنه تو هر زماني مي كنه.

ekrami
July 14th, 2012, 14:13
كلا به نظر من يه نرخنامه بايد بزنيم كه همه طبق اون بفروشن و اون خود كاربره كه انتخاب كنه از كجا بگيره ( بين هزار راهي گير نميفته كه واسه هزار تومن بره از يه جا ديگه بگيره)
اينجوري بحثي رو قيمت نميمونه ديگه،تمام رقابت ميفته رو كيفيت كه كجا بهتره

OnlineServers
July 14th, 2012, 14:18
اقا این حرف هارو ول کن فقط حرف اصلی من : اقا یک کارگر ساده الان ساعتی داره پول میگیره الانم ماشالا قیمتا انقدر رفته بالا .......
ایا ما وقتمون به اندازه ی اون بنده خدا ارزش نداره ؟ بیشترمون از صبح تا ساعت 2-3 شب چشمونو وقتمونو میزاریم واسه اینکه مشتریامون راضی باشن
به جای رقابت در قیمت رقابت رو بزاریم سرو کیفیت و پشتیبانی کیا موافقن ؟

کارگران ساده برای ما محترم اند و خیلی هم برای من ارزش دارن من یک سوال دارم
ما خیر سرمون درس خوندیم و وقت گزاشتیم یاد گرفتیم و یاد دادین

الآن کار گر ساده زیر30 تومن در روز نیست و این که صبح ساعت 8 تا 5 بعد از ظهر کار میکنن حالا وسطش صبحانه و ناهار هم دارن
خدا وکیلی این پولی که ما در میاریم با این وقتی که میگذاریم قابل مقایسه است؟
نیست والا
بیاین مردونه روی سرور ها مون سودی داشته باشیم همین جوری نفروشیم یه قیمت خریئ اینجوری فقط خر کاری برامون میمونه
البته برای یک عده بی وجدان خیلی سادست میان به قیمتی ارزون میخرن بعدش آفر ارزون میدن یک ماه کار میکنن بعدش ساپورت و یوزر و .. ر. بیخیال میشن اره روی هر وی پی اس 3 تومن بخوره اور سل هم که بکنه که میکنه راحت پولش رو درمیاره:d

mizbanaval
July 14th, 2012, 14:18
ما هم موافقیم ولی بهتره با مدیر و بزرگان انجمن مشورتی کنیم که اگه قرار باشه کاری انجام بشه با تصمیم درست و ایده های بهتر انجام بشه حتما اقای امیر و swat تجربه ی بیشتری دارند و بهتره اول با این دو بزرگوار صحبت کنیم
فقط دوستانی که موافق این داستان هستن دگمه ی تشکر رو بزنین تاپیک زیاد شلوغ نشه اگه دیدیم بیش تر از 50 تا شد (فک کنم 50 تا خوب باشه) حتما پیگیر موضوع میشیم
با تشکر

ekrami
July 14th, 2012, 14:22
ما هم موافقیم ولی بهتره با مدیر و بزرگان انجمن مشورتی کنیم که اگه قرار باشه کاری انجام بشه با تصمیم درست و ایده های بهتر انجام بشه حتما اقای امیر و swat تجربه ی بیشتری دارند و بهتره اول با این دو بزرگوار صحبت کنیم
فقط دوستانی که موافق این داستان هستن دگمه ی تشکر رو بزنین تاپیک زیاد شلوغ نشه اگه دیدیم بیش تر از 50 تا شد (فک کنم 50 تا خوب باشه) حتما پیگیر موضوع میشیم
با تشکر

همين نرخنامه رو ميگي؟؟؟

ms313
July 14th, 2012, 14:24
كلا به نظر من يه نرخنامه بايد بزنيم كه همه طبق اون بفروشن و اون خود كاربره كه انتخاب كنه از كجا بگيره ( بين هزار راهي گير نميفته كه واسه هزار تومن بره از يه جا ديگه بگيره)
اينجوري بحثي رو قيمت نميمونه ديگه،تمام رقابت ميفته رو كيفيت كه كجا بهتره

اين كار شدني نيست. بازار آزاد هستش. تو رو ، به يه قيمتي ميدن تو ، تو بازم ارزون ميدن. يعني ارزون خريد كردن ارزون ميدن. يا سياست كارشيشون اينه.نميشه گفت.
"هر ارزوني نشانه بد بودن نيست ، هر گروني هم نشانه با كيفيت بودن نيست".
تو هر صنفي بايد فرد فروشنده منصف باشه و گرنه قيمت مخرب بده براي بدست گيري بازار غير منصفانه و غير انساني هستش.

HugeServer
July 14th, 2012, 14:25

بهتره بگیم Hetzner و OVH ...

novinvps.com
July 14th, 2012, 14:28
سلام به همه
ديروز يه نفر s2a داد كه وي پي اس ويندوز با رم 2گيگ 10تومن، هر چي فكر كردم ديدم اصلا نميصرفه همچين چيزي
من كه خودم سرور دارم، يكي از دوستام ازش گرفت

بهم گفت كه رم 2گرفتم 10تومن، منم ازش گرفتم تست كنم ببينم جريان اين چيه
تست كردم ديدم كه رم رو ليميت كردم رو 250مگابايت

خواستم اطلاع رساني كنم كسي وي پي اس قيمت پايين داد گول نخوريد
خب آدم هر چي پول ميده آش ميگيره
من گاها از این کارا میکنم
مانوری میدم با یکی از همکاران همین انجمن سند تو ال میکنیم
5 مورد فقط دیدم طرف گفته کارت شارژ میگیرم وی پی اس میدم :59:
سعی داشتیم یه ترول براش درست کنیم که وقت نشد

ekrami
July 14th, 2012, 14:31
اين كار شدني نيست. بازار آزاد هستش. تو رو ، به يه قيمتي ميدن تو ، تو بازم ارزون ميدن. يعني ارزون خريد كردن ارزون ميدن. يا سياست كارشيشون اينه.نميشه گفت.
"هر ارزوني نشانه بد بودن نيست ، هر گروني هم نشانه با كيفيت بودن نيست".
تو هر صنفي بايد فرد فروشنده منصف باشه و گرنه قيمت مخرب بده براي بدست گيري بازار غير منصفانه و غير انساني هستش.

خب چند نفر كه تقريبا همه قبولشون دارن بيان نرخ تعيين كنن
مثلا بگين كسايي كه از kimsufi دارن با اين قيمتا
از hetzner با اين قيمت
و بقيه

:-?

websazha
July 14th, 2012, 14:43
از hetzner با اين قيمت
و بقيه

متاسفانه باید این موضوع قبول کنیم که تعداد خیلی کمی هستن به قرار داد و صحبت هایی که میشه پایبند می مانند.
گاهی این شیوه بازار یابی خودشون هست قیمت پایین میدن تا مدتی بعد افزایش میدن و قیمت واقعی میدن که یه سودی داشته باشن نه در راه خدمت به خلق کار کنن!
فقط خدا کند در این مدت که شیوه بازاریابی خودشون بر مبنای پایین آوردن سود و فروش بالا هست دز دی در منابع به فروش رفته نکنند.
خیاله همه راحت باشه کسانی که ارزان میدن که حتی خود من هم تا حدودی عاقلانه ارزان میدم.یا شیوه بازار یابی هست برای مدتی کوتاه---یا بعد مدتی خسته میشن از سود خیلی کم یا حتی ضرر---!یا دز دی در منابع میشه که پول مردم خوردن از این طرف می خوری از یه طرف دیگه باید 100 برابر پس بدی قانون طبیعته.

ms313
July 14th, 2012, 14:47
از hetzner با اين قيمت
و بقيه

من اصلا مي خوام مالو مفت بدم فكر نكنم به كسي ربط داشته باشه.:70:
فروشنده بايد انصاف داشته باشه كه چقدر منفعت كنه .هزار تومان منفعت كنه خودش بدبخت ميشه با اين وضع دلار. 50 تومان منفعت كنه كسي نميخره ازش. خب بايد متعادل بدي.به جاي اين كه چنين تايپيكي زده بشه كاش يكي مي اومد مي گفت چيكار كنيم كه مشتري جذب كنيم.
يكي دو سه سال شبانه روزي زحمت ميكشه داشنشو مي بره بالا مي گه زحمت كشيدم حرفه اي ايم بلدم به اين قيمت ميدم هر گونه مشكلي باشه حل مي كنم.
يكي هم مثل من هيچي بلد نيست بياد به اون قيمت بده بعد مشتري هم بگه خدمات بده .منم بگم :آقا ببخشيد چيزي بلد نيتسم.
اين كار شدني نيستش.
به نظر خودتون چند نفر از اين ديتا سنتر هايي كه گفتين آفر ويژه مي گيرن؟مي صرف ميده 35 تومان با فول خدمات.

mizbanaval
July 14th, 2012, 15:05
من اصلا مي خوام مالو مفت بدم فكر نكنم به كسي ربط داشته باشه.:70:
فروشنده بايد انصاف داشته باشه كه چقدر منفعت كنه .هزار تومان منفعت كنه خودش بدبخت ميشه با اين وضع دلار. 50 تومان منفعت كنه كسي نميخره ازش. خب بايد متعادل بدي.به جاي اين كه چنين تايپيكي زده بشه كاش يكي مي اومد مي گفت چيكار كنيم كه مشتري جذب كنيم.
يكي دو سه سال شبانه روزي زحمت ميكشه داشنشو مي بره بالا مي گه زحمت كشيدم حرفه اي ايم بلدم به اين قيمت ميدم هر گونه مشكلي باشه حل مي كنم.
يكي هم مثل من هيچي بلد نيست بياد به اون قيمت بده بعد مشتري هم بگه خدمات بده .منم بگم :آقا ببخشيد چيزي بلد نيتسم.
اين كار شدني نيستش.
به نظر خودتون چند نفر از اين ديتا سنتر هايي كه گفتين آفر ويژه مي گيرن؟مي صرف ميده 35 تومان با فول خدمات.
حرف شما درست
(كي هم مثل من هيچي بلد نيست بياد به اون قيمت بده بعد مشتري هم بگه خدمات بده .منم بگم :آقا ببخشيد چيزي بلد نيتسم.)
خوب ما هم همینو میگیم ایشالا شما هم حرفه ای میشین
ما میگیم بجای قیمت رقابت رو بیارن رو کیفیت (کیفیت سرور-کیفیت پشتیبانی-و....)
ما مشکلی نداریم طرف 50 درصد 70 درصد ماه اول تخفیف میزنه این درسته خب سیاست کاریش هست یا طرف میاد مثلا 50 گیگ هارد رو رایگان میده به مشتری خوب بنظرم هیچ مشکلی نداره به هرحال بازار رقابتی هست ولی وقتی طرف میگه کل این سرور همه ی وی پی اس هاش هر ماه 7-8 تومن خوب این جالب نیست اونوقت ما هم مجبور میشیم قیمت بیاریم پایین همینجوری میگرده اینشکلی بازار خراب میشه
من که میگم رم 1 کمتر از 40 بدیم بخدا داریم هم به مشتریامون هم به خودمون ظلم میکنیم

ms313
July 14th, 2012, 16:08
خب شما 7-8 تومان نده.
خيلي از شركت ها هستن 40 تومان ميدن نمونه اش وارز هاست و سايت هاي غيره پشتيبانيش هم عاليه. مشتري هم داره .

mizbanaval
July 14th, 2012, 16:19
خب شما 7-8 تومان نده.
خيلي از شركت ها هستن 40 تومان ميدن نمونه اش وارز هاست و سايت هاي غيره پشتيبانيش هم عاليه. مشتري هم داره .
:دی
اگه میشد میدادم ولی متاسفانه نمیتونیم دلیلشم اینکه طرف 10 بده ما 40 بدیم یعنی 30 هزار تومان اختلاف !!
خوب طرف میره ازون میگیره دیگه وارز هاست و ... هم به نظر من شناخته شده هستند البته کار درست رو اونا انجام میدین
البته تو فکرشم همین کار رو انجام بدم

ms313
July 14th, 2012, 16:31
ارزون ميده مثل ست اول كم فروشي مي كنه.
ديگه اون دوران نيست كه يه مشتري وي پي اس بخره 10 تومان بعد اگه بعد بود آبروي طرف رو نبره نبره هم حداقل واسه دوستاش ميگه كه سرم كلاه گذاشت يه شركت.
حالا شركتم نمي گن مي گن آقا يا خانم فعلاني سرم كلاه گذاشت مواظب باش سرتو هم كلاه نره .
شماره حساب هم ميده مي گه اينه ها.((:.
من جاي شما بودم چند تا اموزش ميزاشتم كه نشون بده چطوري ميشه فهميد منابع سرور مجازي ليمت شده هستش يا نه.b-)

megfa
July 14th, 2012, 17:17
دوستان جدید رم دو گیگ که ارائه می دن،بصورت Oversell هست و واقعا جای تاسف داره
ما خودمان زمانیکه قیمت دلار مناسب بود سرور مجازی برای یکماه رایگان می دادیم اما بعد از یک هفته پشیمان شدیم چون واقعا جز ضرر چیز دیگه ای نداره

lived
July 14th, 2012, 17:52
ما یک طرح برای فروش نوروزی گذاشتیم و در قرعه کشی سرور رایگان دادیم که واقعا همش ضرر بود تا تبلیغ و سعی خودمون رو در پشتیبانی گذاشتیم تا قیمت کم و چندین بار تاپیک زدم تا جمع بشیم به صورت مجتمع قیمتی تعیین کنیم برای سرورها

OnlineServers
July 14th, 2012, 18:02
به نظر من بازم این بحث ها شاید فایده نداشته باشه اونی که بخواد ارزون بده میده کسی هم جلودارش نیست

mizbanaval
July 14th, 2012, 18:07
اقا چیکار کنیم اخر؟قیمت بزاریم یا نه؟ من که از خدامه میخاین یک نظر سنجی بزاریم تو انجمن؟ اخه میترسم بن شم ):

OnlineServers
July 14th, 2012, 18:11
اقا چیکار کنیم اخر؟قیمت بزاریم یا نه؟ من که از خدامه میخاین یک نظر سنجی بزاریم تو انجمن؟ اخه میترسم بن شم ):

همه این ترس رو دارن

mizbanaval
July 14th, 2012, 18:20
همه این ترس رو دارن
6 صفحه تاپیک زدیم لاقل یک تصمیمی بگیرین خوب الکی داریم تاپیک میزنیم ؟
این تاپیکم بی نتیجه موند؟

PerSianSerVerS
July 14th, 2012, 19:05
هرکی موافقه تشکر بزنه.

ekrami
July 14th, 2012, 19:20
هرکی موافقه تشکر بزنه.

راهي ديگه به جز تشكر نيست كه بچه ها اعلام نظر كنن؟ :d

PerSianSerVerS
July 14th, 2012, 22:18
راهي ديگه به جز تشكر نيست كه بچه ها اعلام نظر كنن؟ :d

نه دیگه :d

ms313
July 14th, 2012, 22:30
نترسين بحث باز هم مثل هميشه بي نتيجه مي مونه.البته شايد هم مثل هميشه موضوع بسته بشه.
بريد به كار هاي ديگتون برسيد به مشتري ها مي رسيدني بيشتر از اين سود مي كردين جون خودتون.
پ.ن:ايول چه حالي ميده يه اتحاديه مجازي بزننb-)

ekrami
July 14th, 2012, 22:47
نظرسنجي ايجاد شد

http://www.webhostingtalk.ir/f118/53348/

HyperServer
July 14th, 2012, 23:05
:دی
اگه میشد میدادم ولی متاسفانه نمیتونیم دلیلشم اینکه طرف 10 بده ما 40 بدیم یعنی 30 هزار تومان اختلاف !!
خوب طرف میره ازون میگیره دیگه وارز هاست و ... هم به نظر من شناخته شده هستند البته کار درست رو اونا انجام میدین
البته تو فکرشم همین کار رو انجام بدم

کار درست وارز هاست رو میشه برای بنده باز کنید ما هم یاد بگیریم ؟

alfavps
July 14th, 2012, 23:15
درود

من نمیخوام توهینی به دوستان بکنم که با هتزنر کار میکنم و اصلا منظورم شخص یا اشخاص خاصی نیستند اما واقعا دیگه این هتزنر رسوا شده اینجا !
دلایلی زیادی هم داره یکی اینکه هر کسی از راه میرسه شروع میکنه از هتزنر یه دونه سرور میگیره اونوقت شروع میکنه اورسل کردن و سرور فروختن .
جدی موندیم یکی بیاد از آلمان سرویس بده اما از هتزنر نباشه !
شما نگاه کنید ببینید اینجا چه کسی از سافت لایر سرور مجازی میده ؟!!
ببینید معمولا کسانی در بیزنس برنده میشن که بزنن به نقطه ضعف ها...

agarb98
July 14th, 2012, 23:41
هر کس برای جذب مشتری اول قیمت میاره پایین بعد یک الی دو ماه قیمت ها رو میبره بالا اینجا انجمن که به تجربه ثابت شده برای همه

در ضمن قیمت پایین فرق نمیکنه بعد یک ماه اگر براش صرف نداشت اطمینان داشته باش جمع میکنه اگر هم براش سودی داشت میمونه ولی دایمی نیست

alireza.076
July 15th, 2012, 01:14
حرف های شما دوستان درسته. ولی یکم هم باید به بعضی مسایل کوچیک باید دقت کنید.
وقتی که 1 کیلو مرغ باشه 7هزار تومن، کدوم مشتری میره سرور با قیمت بالا بگیره؟ گرونی هست. مشتری پول دستش نیست. برای همینه که قیمت رو به کیفیت ترجیح میده. من حتی سرور 1گیگ رم رو ماهی 7500تومن هم دیدم از هتزنر.
ولی نمیشه این حرف رو بزنید که وقتی سرور 1گیگ رم رو میده 10تومن 2 3تومن سود میبره اشتباه برای همه. شاید اون فرد یه کسایی رو پشت پرده داره یا حالا تجربه ای چیزی. من مثلا سرور 1گیگ رم 10 تومن دیدم که کیفیتش میشه گفت از 100، نمره حدود 75 رو میگرفت، از خودش سوال کردم گفتم برای هر سرور چقدر سود میبری گفت بستگی داره گاهی به 40% هم میرسه، گفتم چجوری؟ یه چشمک زد و گفت سیاست کاریه! واقعا هم راست میگفت، خودم چند باری به شرکتش هم سر زدم، اما بعضی ها هم دیدم که سرورشون ته سروره، انگاری از یه کشور جهان سوم مثل افغانستان سرور گرفتن، یا داره هارد میسوزونه یا همش خاموشه یا ...
پس در مورد قیمت نمیشه این حرف رو زد که صاحب سرور فقط 2 3تومن سود میبره. بهتره که شما هم سعی کنید دنبال یه چیزی باشید که نتیجه خوبی بده نه اینکه بحث کنید که چرا بعضی ها ارزون میفروشند و 2 3تومن سود میبرند

damashi
July 15th, 2012, 03:08
حرف های شما دوستان درسته. ولی یکم هم باید به بعضی مسایل کوچیک باید دقت کنید.
وقتی که 1 کیلو مرغ باشه 7هزار تومن، کدوم مشتری میره سرور با قیمت بالا بگیره؟ گرونی هست. مشتری پول دستش نیست. برای همینه که قیمت رو به کیفیت ترجیح میده. من حتی سرور 1گیگ رم رو ماهی 7500تومن هم دیدم از هتزنر.
ولی نمیشه این حرف رو بزنید که وقتی سرور 1گیگ رم رو میده 10تومن 2 3تومن سود میبره اشتباه برای همه. شاید اون فرد یه کسایی رو پشت پرده داره یا حالا تجربه ای چیزی. من مثلا سرور 1گیگ رم 10 تومن دیدم که کیفیتش میشه گفت از 100، نمره حدود 75 رو میگرفت، از خودش سوال کردم گفتم برای هر سرور چقدر سود میبری گفت بستگی داره گاهی به 40% هم میرسه، گفتم چجوری؟ یه چشمک زد و گفت سیاست کاریه! واقعا هم راست میگفت، خودم چند باری به شرکتش هم سر زدم، اما بعضی ها هم دیدم که سرورشون ته سروره، انگاری از یه کشور جهان سوم مثل افغانستان سرور گرفتن، یا داره هارد میسوزونه یا همش خاموشه یا ...
پس در مورد قیمت نمیشه این حرف رو زد که صاحب سرور فقط 2 3تومن سود میبره. بهتره که شما هم سعی کنید دنبال یه چیزی باشید که نتیجه خوبی بده نه اینکه بحث کنید که چرا بعضی ها ارزون میفروشند و 2 3تومن سود میبرند
دوست عزیز کمی در مورد مسائلی که دارید در بحث به عنوان مثال به کار میبرید لطفا دقت کنید البته حمل بر بی ادبی نباشه ولطفا بازم تاکید میکنم که قصد جسارت ندارم و صرفا جهت روشن شدن بهتر موضوع دارم این مسائل رو مطرح میکنم
مثلا شما میگید یکی میاد و ارزون میده و....
خب ببینید بنده از چند سال پیش حدود 4 سال پیش به طور جد در کار سرور مجازی هستم و طیف خاصی از مشتری ها به من مراجعه کردند که حتی یک نفر از انها هم شاید از این فروم نبوده اما عموم کسانی که مراجعه میکنند به دنبال ثبات کیفت خدمات هستند و البته خواستار منابعی برای پاسخ به نیازشون هستند برای مثال مشتری داشتم که از سرور مجازی برای رید کال استفاده میکرده و با یک سرور مجازی رم یک گیگابایت بنده با 1000 مگاهرتز سی پی یو و یک هسته زئون 5650 از دیتاسنتر رد که از ما خریداری میکرد 80 ایدی رید کال رو انلاین میکرد و من از سرور هایی که در دیتاسنتر هتزنر المان هم داشتیم به ایشون سرور میدادم و ایشون با رم یک گیک و بازم 1000 مگاهرتر سی پی یو i7 توان بالا اوردن 30 ایدی با هم رو نداشت و مدام هنگ و ریستارت میشد خب ببینید یک موردی بود که از همه ظرفیت سرور استفاده میشد یعنی وقتی ایشون سرور رو به کار میگرفت تمام منابع اختصاص داده شده به ایشون مصرف میشد و در همون حالت 10 وی پی اس با هم به ایشون میدادم از سروری در المان و کل سرور میخوابید یعنی توان درست سرویس دادن به 10 مشتری به اینصورت رو باهم هرگز نداشت هم پورت کم میاورد و هم پردازنده و .... سروری که در انگلیس من بهشون دادم با سروری که در المان بود هر 2 مورد رمشون یک گیگابایت بوده ولی پردازنده ها با هم متاوت بود وقتی مشتری فرق بین پردازنده زئون رو که مختص سرور هست با سی پی یو i7 ندونه باید بره سرور با این قیمتهای پایین بخره وو اگر هم فرقش رو نفهمه همون بهتر که همون سرور اروزون رو بخره و بدون اینکه بفهمه شاید هم کارش راه بیوفته اون دوستانی هم که میفروشن اگر سود میکنن که خدا بهشون برکت بده اگر هم که سود نمیکنن باید بهشون به خاطر اینکاری که میکنن تسلیت گفت چون حتما وقتشون رو از سر راه اوردن و شما هر چقدر هم که فکر بکنید نمیتونید اونها رو قانع کنید برادر مالت رو نباید اتیش بزنی مال خودشون هست دوست دارن اتیش بزنن!!
و اما بحث مشتری هر مشتری که ندونه چی میخواد و براش نوع سرویس مهم نباشه بدرد سرویس دادن نمیخوره چون نبودنش بهتر از بودنش است طیف این مشتری ها با پر رویی تمام همه مسائل رو مطرح میکنند و خواستارهمه مسائل با هم با قیمت کم هستند وقتی خرید رو شروع نکرده حتی به این موضوع فکر نمیکنن که برای اینکه بخوان بیزینس پایداری داشته باشن باید یک سرویس دهنده با ثبات داشته باشن و سرویس دهنده با ثبات کسی هست که کیفت خدمات رو با هزینه کم از بین ببره همه چیز رو فدای قیمت کم کنه برای سرویس از هارد ساتا اسفاده کنه سرور مجازی که روی هارد های ساتا باشه هر لحظه ممکن هست از بین بره و همه اطلاعات بپره این اولین خطر سروریس های ارزون هست کمتر کسی هست که در کار کامیپوتر باشه و از هاردهای ساتا صدمه ندیده باشه حتی در کامپیوتر های خانگی چه رسد به سروری که در انسوی دنیا در یک دیتاسنتر و و دور از دسترس هست به هر صورت موارد زیادی دخیل هست در ارزان فروشی مشتری هایی هم فاکتور های مهم رو که برای امنیت و پایداری بیزینسشون فدای قیمت کم میکنند قطعا چوبش رو خواهند خورد و دیدگاهشان عوض خواهد شد این موارد همیشه بوده
به هر صورت تجربه رو تجربه کردن خطاست و امیدوارم دوستان ما توی این فروم نگرش خودشون رو مجدد عوض کنن و به جای دیدگاه کاسب معبانه به فکر تغییر نگرش باشند قطعا این فروم ظرفیت ارائه سرویس از سمت سرویس دهندگانی رو که هنوز یک سایت درست حساابی تدارند نخواهد داشت و از مسئولین این سایت پر بار باید خواهش کرد که شرایطی رو تعیین کنند که به بالا بردن سطح فروم و ارائه مطالب پر بار برای افزایش سطح اطلاعات خریداران گرامی و چگونگی تشخیص نوع سرویس بی کیفت قرار بدند تا حد اقل کمی از این مسائل حل بشه

agraph
July 15th, 2012, 03:36
دوستان نظر من در این رابطه اینکه نمیشه قیمت را ملاک کیفیت دونست!! درسته قیمت تاثیر گذار هست اما به نظرم فقط قیمت نیست که تو کیفیت وی پی اس و... تاثیر داره بهتر بگم نمیشه گفت چون این سایت یا این هاستینگ قیمت هاش از جای دیگه بالاتر هست حتما کیفیت سرور هاش هم بهتره شاید این سایت همون کیفیتی را بده که سایت های که با قیمت ارزان تر این خدمات را ارائه میدن بده.
به نظر من باید موقع خرید باید دقت کرد و احساسیت نشون داد و از جای مطمئن خرید کرد;;)

saeed.spore
July 15th, 2012, 04:17
از نظر من کسی بتونه بتونه احساس مسئولیت کنه می تونه با قیمت پایین هم که میده خیلی راحت در میان همه جا بیوفته مگه جوان سرور نبود با کمی احساس مسئولیت خودشا بین همه جا انداخت :39:

AvalinHost
July 15th, 2012, 10:33
ماشاالله همه دل پری دارن.
ولی حیف این همه وقتی که گذاشتین و پست ارسال کردین. چون بازهم طبق معمول این تاپیک توسط مدیران حذف میشه!

Maya
July 15th, 2012, 10:41
ماشاالله همه دل پری دارن.
ولی حیف این همه وقتی که گذاشتین و پست ارسال کردین. چون بازهم طبق معمول این تاپیک توسط مدیران حذف میشه!

بله همین طور است . با توجه به سیاست ها امکان حذف تاپیک هست .

alireza.076
July 15th, 2012, 11:45
ولی مدیران محترم هم باید یه توجهی داشته باشند! اگه فروشنده های اینجا نباشن به نظر شما چقدر کاهش میابه کاربرای انجمن؟

lived
July 16th, 2012, 02:32
ولی مدیران محترم هم باید یه توجهی داشته باشند! اگه فروشنده های اینجا نباشن به نظر شما چقدر کاهش میابه کاربرای انجمن؟

حداقل کاهش 90 درصدی دارند چون همه افراد در این سایت به دنبال منفعت هستند فروختن سرویس و یا خدمات

alireza.076
July 16th, 2012, 17:22
خوب در این حالت ما هم یه جورایی اینجا ... داریم. پس نمیشه گفت که مدیران توجه نمیکنند