PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فارسی سازکامل بخش مدیریت whmc دانلود

kamran_t
July 13th, 2012, 17:34
7146سلام دوستان

بعضی افراد سود جو اقدام به فروش این فارسی ساز بخش مدیریت می کنند شما دوستان در اینجا به طور رایگان دریافت کنید

97٪فارسی سازی شده اون 3 ٪ هم به خاطر ایین که زیاد کارایی نداره امدوارم مورد استفاده دوستان قرا ر بگیرد تشکر یادتون نره :d

ساز گار با کلیه قالب های whmcs

ساز گار با اخرین ورژن whmcs

از فایل پیوست دانلود کنید

دوستان لطفا تشکر کنید

پسورد kamrankamran

samsam
July 13th, 2012, 17:39
سلام
با ورژن ..v.5.2.1 سازگاره؟

samsam
July 13th, 2012, 17:40
سلام
با ورژن جدید سازگاره؟
v.5.2.1

kamran_t
July 13th, 2012, 17:44
سلام

بله امتحان کردم 5.1.0 و 5.2.1 ساز کار هست

kamran_t
July 13th, 2012, 18:09
دوستان تشکریادتون نره

serverland.ir
July 13th, 2012, 18:44
ممنونم
فقط بعضي جاها باز فارسي نشده كه كاملا واضحه
بسيار متشكر

damashi
July 13th, 2012, 21:37
سلام دوستان

بعضی افراد سود جو اقدام به فروش این فارسی ساز بخش مدیریت می کنند شما دوستان در اینجا به طور رایگان دریافت کنید

97٪فارسی سازی شده اون 3 ٪ هم به خاطر ایین که زیاد کارایی نداره امدوارم مورد استفاده دوستان قرا ر بگیرد تشکر یادتون نره :d

شما چرا داری حرف غیر منطقی میزنی دوست عزیزم برخی افراد سود جو ؟!! یکی وقت میزاره سریع تا ورژن جدید میاد نسخه فارسی سازش رو میده و بله وقت میزاره و زحمت میکشه و شما بعد از گذشت یک سال اومدید میگید برخی افراد سوجو فلان و.....
حالا این رو شما درست کردی؟

sniper000man
July 13th, 2012, 21:59
شما چرا داری حرف غیر منطقی میزنی دوست عزیزم برخی افراد سود جو ؟!! یکی وقت میزاره سریع تا ورژن جدید میاد نسخه فارسی سازش رو میده و بله وقت میزاره و زحمت میکشه و شما بعد از گذشت یک سال اومدید میگید برخی افراد سوجو فلان و.....
حالا این رو شما درست کردی؟

دوست عزیز یادت باشه چه خودش فارسی کرده باشه چه پول داده باشه برای فارسی سازی هر چی اصلا رایگان به دست اورد بلخره گذاشته برای استفاده عموم باید تشکر بشه از ایشون تو این یک سال شما کجا بودید اینو بذارین بلخرذه ایشون حرکتی کردن و جای تقدیر داره درسته قبل شما هم گذاشتن بدون نقص ولی کاشما هم جای تقدیر داره

damashi
July 13th, 2012, 22:09
دوست عزیز یادت باشه چه خودش فارسی کرده باشه چه پول داده باشه برای فارسی سازی هر چی اصلا رایگان به دست اورد بلخره گذاشته برای استفاده عموم باید تشکر بشه از ایشون تو این یک سال شما کجا بودید اینو بذارین بلخرذه ایشون حرکتی کردن و جای تقدیر داره درسته قبل شما هم گذاشتن بدون نقص ولی کاشما هم جای تقدیر داره

بنده نه به دنبال اسکریبت رایگان هستم و نه بدون اینکه هزینه چیزی که معلوم نیست صاحبش کی هست رو داده باشم بر میدارم و استفاده میکنم چیزی متاسفا در فرهنگ ما به صورت غلط جا افتاده شما قبل از حرف زدن کمی فکر کن بنده این یک سال که هیچ از اولش برای فارسی ساز پول دادم و خریدم
venon.ir و معتقدم کسی که برای تجارت خودش از نرم افزار های نال و .... استفاده میکنه کارش درست نیست و نمیتونه ادعای درستی داشته باشه بعدشم شما وقتی متن حرف من رو نخوندی برای چی پاسخ میدی ؟!!من به اون قسمت از حرف اینشون خرده گرفتم که گفتن یعضی افراد سودجو خب ؟ ایا مردم بیکارن که نتیجه زحمات خودشون به رایگان در اختیار بزارن و اگر برای فروش بزارن میشن سود جو؟ و ایا این کلمه همیشه معنی بد میده؟ اصلا انتظار ندارم پاسخ منطقی بشونم از نوع برخوردی که شما داشتید :ی

damashi
July 13th, 2012, 22:14
بنده نه به دنبال اسکریبت رایگان هستم و نه فارسی ساز و نه هیچ چیز رایگان دیگری چون کسی در این زمانه بدون منظور کاری نمیکنه همین فارسی ساز هم توی نت فراون هست و اگر ایشون اینجا گذاشته بدونید بحد اقلش برای این هست یک پست گذاشته باشه و تعداد پست خودش و افزایش داده باشه و هیچ وقت بدون اینکه هزینه چیزی که معلوم نیست صاحبش کی هست رو داده باشم بر نمیدارم و استفاده نمیکنم چیزی متاسفا در فرهنگ ما به صورت غلط جا افتاده شما قبل از حرف زدن کمی فکر کن بنده این یک سال که هیچ از اولش برای فارسی ساز پول دادم و خریدم
venon.ir و معتقدم کسی که برای تجارت خودش از نرم افزار های نال و .... استفاده میکنه کارش درست نیست و نمیتونه ادعای درستی داشته باشه و مشتری هم بهش اعتماد نخواهد کرد و اگر اعتماد بکنه اطلاع نداره چون تناقض در حرف و عمل مشهود هست بعدشم شما وقتی متن حرف من رو نخوندی برای چی پاسخ میدی ؟!!من به اون قسمت از حرف اینشون خرده گرفتم که گفتن یعضی افراد سودجو خب ؟ ایا مردم بیکارن که نتیجه زحمات خودشون به رایگان در اختیار بزارن و اگر برای فروش بزارن میشن سود جو؟ و ایا این کلمه همیشه معنی بد میده؟ اصلا انتظار ندارم پاسخ منطقی بشونم از نوع برخوردی که شما داشتید :ی

sniper000man
July 13th, 2012, 22:38
بنده نه به دنبال اسکریبت رایگان هستم و نه بدون اینکه هزینه چیزی که معلوم نیست صاحبش کی هست رو داده باشم بر میدارم و استفاده میکنم چیزی متاسفا در فرهنگ ما به صورت غلط جا افتاده شما قبل از حرف زدن کمی فکر کن بنده این یک سال که هیچ از اولش برای فارسی ساز پول دادم و خریدم
venon.ir و معتقدم کسی که برای تجارت خودش از نرم افزار های نال و .... استفاده میکنه کارش درست نیست و نمیتونه ادعای درستی داشته باشه بعدشم شما وقتی متن حرف من رو نخوندی برای چی پاسخ میدی ؟!!من به اون قسمت از حرف اینشون خرده گرفتم که گفتن یعضی افراد سودجو خب ؟ ایا مردم بیکارن که نتیجه زحمات خودشون به رایگان در اختیار بزارن و اگر برای فروش بزارن میشن سود جو؟ و ایا این کلمه همیشه معنی بد میده؟ اصلا انتظار ندارم پاسخ منطقی بشونم از نوع برخوردی که شما داشتید :ی

با سلام دوست عزیز قانع باشین یا نباشین دوست عزیز کسی که میفروشه هیچ وقت به صورت اوپن سروس نمیذاره حتما لایسنس دار میفروشه قبول دارم حرفتون کاملا منطقیه ولی شما هم قبل زدن حرفی خوبه که کمی فکر کنید و ضمنا لحن شما خیلی تنده میتونستین توضیح بدین به هر حال هبچ کس اوپن سورس نمیذاره اگه بذاره هم مثل وهاب خودش ازاد میکنه وهاب میداد 5 تومن میگفت به هر کی میدین بدین دوست عزیز قبل حرف زدن لطفا کمی فکر کنید بنده کامل به این حرف شما موافقم که کسی زحمت میکشه بیاری مفت استفاده کنی ولی دوست عزیز الان وی ام اکپرا بچه ها کرک استفاده میکنن ایران تحریمه پس این کار غطلیه نه غیر به نظر من این کار خیلی خوبیم هست دمشون گرم میدون با وی ام چقدر هزینه ها پایین میاد حالا شما برو احترام بذار بگو ایرانیم میخوام پول بدم استفاده کنم ههههه واقعا متاسفم

kamran_t
July 14th, 2012, 23:57
سلام

دوست عزیز من خودم اینو فارسی کردم یا گویا از جایی خریدم به کسی مربوط نمیشه ون دوست داشتم گذاشتم مردم استفاده کنند . واما از یک لحاض هم شما راست میگیم از همه بازدید کردن دانلود کردن کسی یه دونه تشکر هم نکره

ااین اینومی روسنه که ما ایرانیها لیاقت ندارم جون یک چیز رایگان میدن دیگه لازم نیست از طرف تشکرکنیم ومی گن وظیفش هست . حفش هست بره 100 تومان بخره ...

ودوست عزیز damashi معلومه که شما خیلی بی.... هستین هنوز از ورژن پایین استفاده می کنید (http://client.venon.ir/) و اینکه جه نسودی برای نن دار چهار تا کلمه بشتر نیست که بخوام مثل بعضی ها توش شل بگذارم یا عیره... و ایدی من خاطر به جواب دادن به دوستانی مثل شما سپوم شده... واینکه شما مقصرنیستید هر کی از راه می رسه یک سایت واسه خودش میزنه و از مردم دذری میکنه میفروشه من خواستم جلوی این آدما رو بگیرم

sniper000man
July 15th, 2012, 00:21
بنده نه به دنبال اسکریبت رایگان هستم و نه فارسی ساز و نه هیچ چیز رایگان دیگری چون کسی در این زمانه بدون منظور کاری نمیکنه همین فارسی ساز هم توی نت فراون هست و اگر ایشون اینجا گذاشته بدونید بحد اقلش برای این هست یک پست گذاشته باشه و تعداد پست خودش و افزایش داده باشه و هیچ وقت بدون اینکه هزینه چیزی که معلوم نیست صاحبش کی هست رو داده باشم بر نمیدارم و استفاده نمیکنم چیزی متاسفا در فرهنگ ما به صورت غلط جا افتاده شما قبل از حرف زدن کمی فکر کن بنده این یک سال که هیچ از اولش برای فارسی ساز پول دادم و خریدم
venon.ir و معتقدم کسی که برای تجارت خودش از نرم افزار های نال و .... استفاده میکنه کارش درست نیست و نمیتونه ادعای درستی داشته باشه و مشتری هم بهش اعتماد نخواهد کرد و اگر اعتماد بکنه اطلاع نداره چون تناقض در حرف و عمل مشهود هست بعدشم شما وقتی متن حرف من رو نخوندی برای چی پاسخ میدی ؟!!من به اون قسمت از حرف اینشون خرده گرفتم که گفتن یعضی افراد سودجو خب ؟ ایا مردم بیکارن که نتیجه زحمات خودشون به رایگان در اختیار بزارن و اگر برای فروش بزارن میشن سود جو؟ و ایا این کلمه همیشه معنی بد میده؟ اصلا انتظار ندارم پاسخ منطقی بشونم از نوع برخوردی که شما داشتید :ی
اقا منطقی مینوی بشنو نمیشنوی نشونو من اینجا برای جواب دادن منطقی برای شما نمیام اقا شما کار درست من چند تا از پست هخای شما ردیدم بچه ها رو مچزونی دوست عزیز تو این فروم کار کسی به کار شما نمیرسه شما عالی اگه به فکر افزایش پست نبودی دلیلی نداشت اینجا پست بزنی لطفا بحثو ادمه نده من نیازی ندارم بیام اینجا برای تو جواب قانع کننده بدمو وقتمو هدر کنم ولی خوبه کمی معاشرت یاد بگیری دوست عزیز ببین پستهای شما بوی اینو میده که میخوین مشتری جم کنید خوب شما پول ددین استفاده کنید دلیل نمیشه که این بنده خدا از جایی دیگه ای ***ی کرده باشه بیاره اینجا ما هم فرهنگ سرمون میشه از پشت کوهنیمومدیم حاجی فرهنگ اینکه به خاطر جمع کردن مشتری بیام یکی ضایع کنیم قبول دارم بعضیا همه چیو به اسم خودشون ثبت میکنن تو پرشین ادمینز یکی کتاب مسیر بندی میکروتیکو میخواست به اسم خودش ثبت کنه که ناشر شکایت کرده بود و طرف معذرت خواست ولی دلیل نمیشه به کسی ندونسته تحمت بزنیم کسی به شما نگفته بیا از این استفاده کن ضمنا محدودیت 100 پست برداشته شده محظ اطلاع شما باز میگم دلیل نداره شما پول دادین خرید کردین هر کی میاد رایگان میذاره ***ی باشه اشکال نداره شما هم یه پستی برای خودت ثبت کن اما پست مفید تو داری با در وری پست جمع میکنی ایشون با یه مطلب مفید با تشکر لطفا بحثو ادامه نده بدیم جواب نمیدم چون وقتی ندارم ضمنا من اینو دانلود نکردم فقط اینکه خواسته پست مفید بزنه از ایشون تشکر دارم و حرف شمارو هم تایید مینم بعضیا مال مردم به اسم خودشون ثبت میکنن که خوب نیست

saeed.spore
July 15th, 2012, 02:34

راستش عزیز میگم پس شما چرا از یاهو استفاده میکنی ؟ یاهو هم رایگانه صاحبشم 99٪ نه میشناسید نه پولی بابتش داده شده از طرف شما به یاهو
فارسی ساز هم venon.ir اون آقا هم خودشون داردن روی whmcs null نصب می کنند با zendphp کد کردن و به لایسنس کردند پس شما برای whmcs اون آقا هم پول دادید
قصد توهین نداشتم ولی خودتونم انگار سایتون تا جا بیوفته از قالب html یکی از اینا که فارسی شده بود استفاده می کردید اینم باید بگم خیلی ها هستند نه این که به شما باشما ولی میاند یه فایل دانلود میکنند نمیگنند زهمت کشیده شده براش باید برای شما ها کل ایران رایگان بردارند و پولی کنند حالا که می دونم اینطوری هستید من از این به بعد فقط تمام این سایت ها که قالباشون دستمه پولی کنم شاید مورد پسند شما باشه !!!!!!!!!

damashi
July 15th, 2012, 02:48
راستش عزیز میگم پس شما چرا از یاهو استفاده میکنی ؟ یاهو هم رایگانه صاحبشم 99٪ نه میشناسید نه پولی بابتش داده شده از طرف شما به یاهو
فارسی ساز هم venon.ir اون آقا هم خودشون داردن روی whmcs null نصب می کنند با zendphp کد کردن و به لایسنس کردند پس شما برای whmcs اون آقا هم پول دادید
قصد توهین نداشتم ولی خودتونم انگار سایتون تا جا بیوفته از قالب html یکی از اینا که فارسی شده بود استفاده می کردید اینم باید بگم خیلی ها هستند نه این که به شما باشما ولی میاند یه فایل دانلود میکنند نمیگنند زهمت کشیده شده براش باید برای شما ها کل ایران رایگان بردارند و پولی کنند حالا که می دونم اینطوری هستید من از این به بعد فقط تمام این سایت ها که قالباشون دستمه پولی کنم شاید مورد پسند شما باشه !!!!!!!!!
اولا قالب رایگان نیست قالب رو نسخه انگلیسیش رو خریداری کردیم و دادیم اقای ظهور کاری(ونون) با دریافت هزینه فارسی کردن و ایشون مورد تایید بچه های قدیمی فروم...هستند.پس در مورد هر کسی به راحتی قضاوت نکنید - یه سر به پست ایشون بزنید متوجه دوستانی که از ایشون خریداری کردند میشید. بنده ایراد حرفم به کسی بود که مدعی این هست که خودش به دنبال سود نیست و معتقد هست بقیه که برای کاری زحمت میکشند سودجو هستندو.... که البته شما معلومه در چه سطی فکر میکنید.
ما کی از قالب کس دیگه ای استفاده میکردیم؟؟؟ شما داری دروغ میگی براش مدرک هم داری پشت هم ردیف کردن هنر هست یا زیاد حرف زدن امتیاز محسوب نمیشه سوزش شما دلیلش چیه واقعا ؟ حرف من چرا باید باعث سوزش افرادی چون شما بشه شما اصلا من رو میشناسید ؟ که میگی تا سایتت جا بیوفته از قالب htmlاستفاده میکردی؟
2- هر کسی مسئول عمل خودش هست اقای ظهور کاری (ونون) اعتقادش این هست whmcs نال نصب کنه ولی اینکه ایشون whmcs نصب کنه چه ربطی داره به حرفهایی که من زدم ؟؟(پست من موجود هست)بنده گفتم استفاده نمیکنم چون کسی بی منظور نسخه نال نمیده و... شما پست ها رو نخونده دارید جواب میدید. یا چون این دوستت ازت خواسته اومدی پست زدی؟ لا اقل میخوندی بعد خودتو تابلو میکردی:d
3- یاهو مسنجر رایگان هست !! خب چه ربطی داره؟ به حرف ما تکلیفش معلوم هست شما مثلا داری الان اشکال میگیری؟ چند سالته شما واقعا که مزحک دفاع کردی از دوستت

damashi
July 15th, 2012, 03:04

برداشتت تا حدی از حرفهای من سطحی بود که انتظار نداشتم منظور بنده از رایگان این حالتی بود که در ایران باب هست نسخه نال فلان اسکریبت در سایت .....کام یا فلان فروشگاه ساز در سایت فلان ... که دوستان چند تا شل توش جا میزارن محض احتیاط وارد سرور ها بشن نزارن کسی چیزی برداره :d از بس به فکر ملت هستن بندگان خدا کار مردم راه نیوفته شب خوابشون نمیبره ..
اما برداشت شما تا این حد بود که بنده از نرم اقزار یاهو مسنجر ایراد گرفته باشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کی همیچین چیزی گفتم چند خط متنی که ارسال شد موجود هست با ذکر مستند و دلیل توضیح بدید که بنده همچین منظوری داشتم چطور شما همچین برداشتی کردید؟ فارسی بلدید؟ البته باید شک کرد که شما فارسی بلد باشید نحوه نوشتن و ادبیات سخیفی که در دفاع از دوستتون به کار بردید نشان دهنده شخصیت شما بود و من از همه دوستان و کسانی که این متون رو مطالعه میکنن و وقت گرانبهای خودشون رو اینجا میزارن عذر خواهی میکنم بابت همچین پیش امدی اما اگر این پستها یک بار خوانده شود هر کسی توانایی تشخیص دارد که بحث چطور از چهارچوبی که در ان بود خارج شد و چرا
همه چیز عیان هست نیازی نیست بیش از این خودتون رو نشان بدید تا به اینجا خیر خواهی شما و بد خواهی من ثابت شده :d اگر راضی شدید لطفا ادامه ندید چون واقعا دارید بدجور جوش میزنید و ادعاهای کذبی که به راحتی به کار میبرید حتی بدون داشتن مدرک دون از شخصیت ما هست جلوی چشم این همه ادم به همدیگر تهمت بزنیم !! باعث تاسف هست

damashi
July 15th, 2012, 03:15
7146سلام دوستان

شما خودتون فارسی کردید درسته طبق گفته خودتون خب میشه مجدد بگید اون 3 % رو چرا فارسی نکردید؟؟؟؟ این صرفا یک سوال هست البته نوشتید چون کاربرد نداره اگر این هست باید بگم دلیلش این نیست دوست عزیز چون شما فارسی نکردی نمیدونی که هنوز نمیشه اون قسمت ها رو فارسی کرد و شاید هم کسی که ازش خریدی اینو بهت نگفته یا از جایی که دانلود کردی اینجا گذاشتی و خواستی به نام خودت پست بزنی و فکر کردی چون کسی اینجا بهت جواب نمیده پس هر چی نوشتم و هر چی گفتم و به هر کی هر چی بستم بستم مثلا همین دوستتون که به این صورت اومد ازت دفاع کرد البته شاید اونم خودت باشی از کجا معلوم اما از متونی که شما در پست به کار بردید اینطور برداشت شد که خودتون فارسی نکردید و با جدیت هم دوستانی رو در جهت اقتصادی با دریافت هزینه کار میکنن زیر سوال بردی صرفا اگر بنده اینجا جواب دادم همین یک دلیل رو داشت

saeed.spore
July 15th, 2012, 03:40
برداشتت تا حدی از حرفهای من سطحی بود که انتظار نداشتم منظور بنده از رایگان این حالتی بود که در ایران باب هست نسخه نال فلان اسکریبت در سایت .....کام یا فلان فروشگاه ساز در سایت فلان ... که دوستان چند تا شل توش جا میزارن محض احتیاط وارد سرور ها بشن نزارن کسی چیزی برداره :d از بس به فکر ملت هستن بندگان خدا کار مردم راه نیوفته شب خوابشون نمیبره ..
اما برداشت شما تا این حد بود که بنده از نرم اقزار یاهو مسنجر ایراد گرفته باشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کی همیچین چیزی گفتم چند خط متنی که ارسال شد موجود هست با ذکر مستند و دلیل توضیح بدید که بنده همچین منظوری داشتم چطور شما همچین برداشتی کردید؟ فارسی بلدید؟ البته باید شک کرد که شما فارسی بلد باشید نحوه نوشتن و ادبیات سخیفی که در دفاع از دوستتون به کار بردید نشان دهنده شخصیت شما بود و من از همه دوستان و کسانی که این متون رو مطالعه میکنن و وقت گرانبهای خودشون رو اینجا میزارن عذر خواهی میکنم بابت همچین پیش امدی اما اگر این پستها یک بار خوانده شود هر کسی توانایی تشخیص دارد که بحث چطور از چهارچوبی که در ان بود خارج شد و چرا
همه چیز عیان هست نیازی نیست بیش از این خودتون رو نشان بدید تا به اینجا خیر خواهی شما و بد خواهی من ثابت شده :d اگر راضی شدید لطفا ادامه ندید چون واقعا دارید بدجور جوش میزنید و ادعاهای کذبی که به راحتی به کار میبرید حتی بدون داشتن مدرک دون از شخصیت ما هست جلوی چشم این همه ادم به همدیگر تهمت بزنیم !! باعث تاسف هست

من عزیز به قالبتون ایرادی نگفرتم نه این حرفا من از این متن حرفتون بدم اومد خوب توجه کنید این قالب ها یا فارسی ساز یا هر چی ........ همه را زحمت کشیده میشه مثل این میمونه شما بشینید 3 4 روز وقتونا بزارید برید سراق فارسی سازی که تو امضا گذاشتم من خودم شخصا میگم دردسری که داره اصلا نمی صرفه به کاری که می کنیم بعد یه سری نه حالا شما یه دفعه بگند .... حرف شما هم درست عزیز چیزی رایگان نقص داره ولی خوب باید یه تشکر می کردید تاپیک ترک می کردید من کار شما را هم تایید میکنم کارتون خوب بوده من بیشتر هاستیگ ها که تو wht هستند را میشناسم و چه موقعی چه حرفی در همین سایت میزنند میزدن یادمه و برای همین قالب سایت شما یادم بود =;

damashi
July 15th, 2012, 03:44
من عزیز به قالبتون ایرادی نگفرتم نه این حرفا من از این متن حرفتون بدم اومد خوب توجه کنید این قالب ها یا فارسی ساز یا هر چی ........ همه را زحمت کشیده میشه مثل این میمونه شما بشینید 3 4 روز وقتونا بزارید برید سراق فارسی سازی که تو امضا گذاشتم من خودم شخصا میگم دردسری که داره اصلا نمی صرفه به کاری که می کنیم بعد یه سری نه حالا شما یه دفعه بگند .... حرف شما هم درست عزیز چیزی رایگان نقص داره ولی خوب باید یه تشکر می کردید تاپیک ترک می کردید من کار شما را هم تایید میکنم کارتون خوب بوده من بیشتر هاستیگ ها که تو wht هستند را میشناسم و چه موقعی چه حرفی در همین سایت میزنند میزدن یادمه و برای همین قالب سایت شما یادم بود =;
محض اطلاع شما بنده اگر دقت کنید از 2009 اینجا عضو هستم ولی به تعداد پست ها نگاه کنید شاید تا دیروز به مدت یک 5 یا شش ماه میشد که اصلا پستی نزده بودم و اصولا پست ها رو مشاهده میکنم و گاهی وقتی وقت داشته باشم کمکی یا ... در ضمن ما از اول قالبمون اختصاصی بود و روی یک قالب وردپرسی بودیم که اون رو هم اقای ظهور کاری زده بودند شما من رو نمیشناسید.
بنده هم به ایشون خرده گرفتم و به پست اخری هم که زدم لطفا توجه کنید اگر مسئله ای هست از ایشون میتونید دقاع کنید و دلیل عدم تشکر بنده رو هم ببینید

saeed.spore
July 15th, 2012, 03:51
محض اطلاع شما بنده اگر دقت کنید از 2009 اینجا عضو هستم ولی به تعداد پست ها نگاه کنید شاید تا دیروز به مدت یک 5 یا شش ماه میشد که اصلا پستی نزده بودم و اصولا پست ها رو مشاهده میکنم و گاهی وقتی وقت داشته باشم کمکی یا ... در ضمن ما از اول قالبمون اختصاصی بود و روی یک قالب وردپرسی بودیم که اون رو هم اقای ظهور کاری زده بودند شما من رو نمیشناسید.
بنده هم به ایشون خرده گرفتم و به پست اخری هم که زدم لطفا توجه کنید اگر مسئله ای هست از ایشون میتونید دقاع کنید و دلیل عدم تشکر بنده رو هم ببینید

شرمنده عزیز من پسورد این فایل zip گیر بیارم اصلا فهمم این ماله کی بوده چون بشتری این فارسی ساز ها را دارم ;;) :X

saeed.spore
July 15th, 2012, 03:53
7146سلام دوستان

جناب پسورد این فایل نزدید ؟

kamran_t
July 15th, 2012, 13:46
سلام

تشکر کنید براتون پیام خصوصی میدم چون دوستان بی جنبگی کردن

damashi
July 15th, 2012, 14:46
سلام

تشکر کنید براتون پیام خصوصی میدم چون دوستان بی جنبگی کردن
چرا جواب سوال رو نمیدید ؟

webhosts
July 15th, 2012, 14:47
پسورد فایل زیپ چی هست؟

webhosts
July 23rd, 2012, 17:32
یا فایل نگذارید یا وقتی میگذارید پسورد رو هم بگذارید!

kamran_b
July 23rd, 2012, 18:00
سلام
دوست عزیز صفحه اول پسورد هست
اون هم جای تشکر هست با عصبانیت حرف می زنید
پسورد=kamrankamran

al_bozorgi
July 25th, 2012, 22:46
با سلام
من whmcs 5.3 رو نصب کردم
فایل فارسی رو هم داخل پوشش قرار دادم
ولی وقتی دیفالت فارسی رو توی جنرال ستینگ قرار میدهم فارسی نمیشه و پیقام Configuration settings have been saved successfully
رو هم نمایش میده ولی دوباره به حالت انگلیسی بر میگرده

kamran_b
July 26th, 2012, 23:47
سلام
مشکل از قالب شماست من این رو رو ورژن 5.2 هم امتحان کردم مشکلی پیش نیامده احتمالا utf8 نیست

از این تالار استفاده کن دیتا بیست رو utf8کنمشکلت برطرف میشه

http://www.webhostingtalk.ir/f176/53593/

موفق باشی

smargenius
July 30th, 2012, 20:39
اجرتون علی الله

navidz
August 1st, 2012, 13:09
خیلی متشکر و ممنون
آیا راهی برای نمایش شمسی تاریخ ها در بخش مدیریت نیز است؟
موفق باشید

kamran_b
August 1st, 2012, 14:04
سلام

بامه راه های زیادی هست ولی بهتره همونمیلادی باشه جون سرور ها با تاریخ میلادی هستند