PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : میل سرور برای ارسال انبوه ایمیل

behrouz
July 11th, 2012, 19:25
سلام
میخوام روزانه یا هفتگی بصورت انبوه ایمیل ارسال کنم ، البته تبلیغاتی نیست و میخوام برای خبرنامه و اطلاعات دیگه به کاربران خودم ارسال کنم.
لطفاً راهنمایی کنید .. باید یه سرور بگیرم و اسکریپت نصب کنم ؟ باید میل سرور بگیرم ؟

Arna
July 11th, 2012, 19:27
با سلام
1. چه تعداد ارسال میکنید در هر بار متوسط ؟
2. از پورت 25 استفاده میکنید یا پورت دیگری ؟

behrouz
July 11th, 2012, 19:42
با سلام
1. چه تعداد ارسال میکنید در هر بار متوسط ؟
2. از پورت 25 استفاده میکنید یا پورت دیگری ؟
هر روز تقریبا حدود 2-3 هزار تا البته تا 30 هزار تا هم میتونم ولی اطلاع ندارم ماکزیموم ارسال چقدر هست.
در مورد پورت اطلاع ندارم ، لطفاً اطلاعات بیشتری بدید (کلاً در این مورد اطلاعات محدودی دارم)

jahanitabar
July 11th, 2012, 20:52
با سلام جهان هاست در خدمات شماست
شما ميتوانيد از سرويس ارسال ايميل ما استفاده كنيد
ارائه انواع پنل ارسال ايميل كه بر روي سرور هاي اختصاصي ارسال ايميل نصب گرديده
و با هزينه ناچيز ماهيانه ، ميتوانيد روزانه بالاي 20000 تا 200000 ايميل تبليغاتي ارسال نمائيد .

ضمنا همراه پنل نرم افزار هاي جمع آوري ايميل ، تست ايميل ، ليست پيش فرض ايميل
و غيره به شما اهداء ميشه

jahanhost - سبد خرید (http://www.jahanerp.ir/cart.php?gid=10)

ذکر این نکات لازم است که:

*برای مشاوره سفارش Yahoo! ID : poshtiban_jahanhost
*تحويل حداكثر 4 ساعت بعد از پرداخت موفق
*پرداخت آنلاین

تلفن: 02813791910
همراه : 09192860535
آدرس: استان قزوين ، شهرك مينودر ، ميدان حافظ ، بلوار شهيد صياد شيرازي ، مركز تجاري مرواريد ، جهان رايانه

behrouz
July 12th, 2012, 15:14
با سلام جهان هاست در خدمات شماست
شما ميتوانيد از سرويس ارسال ايميل ما استفاده كنيد
ارائه انواع پنل ارسال ايميل كه بر روي سرور هاي اختصاصي ارسال ايميل نصب گرديده
و با هزينه ناچيز ماهيانه ، ميتوانيد روزانه بالاي 20000 تا 200000 ايميل تبليغاتي ارسال نمائيد .

ضمنا همراه پنل نرم افزار هاي جمع آوري ايميل ، تست ايميل ، ليست پيش فرض ايميل
و غيره به شما اهداء ميشه

jahanhost - سبد خرید (http://www.jahanerp.ir/cart.php?gid=10)

ذکر این نکات لازم است که:

*برای مشاوره سفارش Yahoo! ID : poshtiban_jahanhost
*تحويل حداكثر 4 ساعت بعد از پرداخت موفق
*پرداخت آنلاین

تلفن: 02813791910
همراه : 09192860535
آدرس: استان قزوين ، شهرك مينودر ، ميدان حافظ ، بلوار شهيد صياد شيرازي ، مركز تجاري مرواريد ، جهان رايانه
سلام
من به برای یاهو شما اف گذاشتم ولی هنوط جواب ندادید
اکانت تست هم داره ؟ چند درصد واقعاً به اینباکس ارسال میشه ؟

AvestaNetworks
July 12th, 2012, 15:22
سلام.

برای انجام چنین کاری، باید اطمینان حاصل کنید که در زیر خبرنامه، گزینه Opt out وجود دارد و یا همان Unsubscribe که کاربر در صورت نیاز نداشتن به دریافت ایمیل های شما، بتواند از گروه شما خارج شود و در غیر این صورت، ایمیل های شما به عنوان SPAM شناسایی شده و برای شما و سرویس دهنده شما مشکل ساز خواهد بود.

جهت ارسال این گونه ایمیل ها، می بایست تعداد زیادی IP داشته باشید که به صورت Random از آنها برای ارسال ایمیل ها استفاده شود که در نتیجه IP های شما Blacklist نشوند چون هر IP تعداد مشخصی در روز می تواند ایمیل ارسال کند و بیش از آن موجب SPAM شدن ایمیل ها می شود.

همینطور حتماً برای IP های دریافت شده می بایست PTR و یا همان Reverse Record صحیح ایجاد کنید که با Hostname و دامنه سرور شما همخوان باشد تا سیستم های ضد SPAM آی پی های شما را Block نکنند.

موارد دیگر از جمله DomainKeys و Email Signing نیز اگر رعایت شوند، مشکل خواصی نخواهد بود و شما می توانید بدون مشکل هر تعداد ایمیل که نیاز دارید ارسال کنید.

با تشکر.

Persian_webhosting
July 15th, 2012, 14:44
با سلام
خب چطوری می تونم منم ارسال ایمیل گروهی کنم ؟

mobilegsmiran
November 13th, 2012, 13:55
چرا کسی جواب نمیده؟؟ منم میخوام اگه کسی میدونه چکار باید کرد خبرم کنه:
mrahmadsalehi2010@yahoo.com