PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عدم دریافت پیامهای تبلیغاتی ایرانسل !!

0060
July 11th, 2012, 18:32
دورد

از این پیامهای تبلیغاتی وقت و بی وقت ایرانسل دیگه خونم به جوش اومد x-( خودم از دستش انگار راحت شدم گفتم به اشتراک بزارم شاید 4 نفر یه دعایی به جون ما کردن

عزیزانی که میخوان از شر این پیام ها راحت بشن یک پیام با متن 2 ارسال کنن به شماره 5005

بدرود

قزوین هاست
July 11th, 2012, 18:45
اینو خود ایرانسل به تمام مشترکینش ارسال کرده.ولی برای بعضی ها کار میکنه برای بعضی ها هم خیر
مثلا یک سیمکارتم از دست ایرانسل راحت شد یکی دیگه نه

0060
July 11th, 2012, 18:50
اینو خود ایرانسل به تمام مشترکینش ارسال کرده.ولی برای بعضی ها کار میکنه برای بعضی ها هم خیر
مثلا یک سیمکارتم از دست ایرانسل راحت شد یکی دیگه نه

پیامش واسه من نیومد دیروز زنگ زدم نیم ساعت منتظر موندم اپراتور جواب داد اینو بهم گفت زدم همون لحظه پیام اومد که درخواست شما برای عدم دریافت پیام تبلیغاتی ثبت شد دیگه هم چیزی واسم نیومد !

why.darkness
July 13th, 2012, 15:55
دورد

از این پیامهای تبلیغاتی وقت و بی وقت ایرانسل دیگه خونم به جوش اومد x-( خودم از دستش انگار راحت شدم گفتم به اشتراک بزارم شاید 4 نفر یه دعایی به جون ما کردن

عزیزانی که میخوان از شر این پیام ها راحت بشن یک پیام با متن 2 ارسال کنن به شماره 5005

بدرود

خدا رفتگانت رو بیامرزه !!! راحت شدم پدرمو در آورده بود این ایرانسل ! سپاس از شما :)

soheyl_ir89
July 13th, 2012, 16:03
پیامش واسه من نیومد دیروز زنگ زدم نیم ساعت منتظر موندم اپراتور جواب داد اینو بهم گفت زدم همون لحظه پیام اومد که درخواست شما برای عدم دریافت پیام تبلیغاتی ثبت شد دیگه هم چیزی واسم نیومد !

ممنون دوست عزیز
کاری که گفتی رو انجام دادم، همین پیام اومد برام.
آخرش گفته با ارسال عدد 1 می تونی دوباره لغوش کنی
تا بازم پیام تبلیغاتی برات بیاد؛
منم گفتم عمرا اگر ارسال کنم!

هاست 97
July 13th, 2012, 16:18
مثلا روزی صد بار اس ام اس میاد با شارژ 40 هزار تومان دیگر برنده 200 تومن اعتبار داخل شبکه بشید، اون موقع هست که میخوام گوشیو بکوبم تو دیوار:104:

ممنون

why.darkness
July 13th, 2012, 16:22
:)) بابا اینا همشون الکیه !!! :d برای من هر روز اس ام اس میاد که شما برنده یک آهنگ پیشواز شدین ! 3 تا گوشی دارم ب***و روی همین اس ام اس ها زدم رو دیوار خیلی کیف داد :))

واقعا خودشونو مسخره کردن اینا...

why.darkness
July 13th, 2012, 16:24
این وایمکس هم شورش در اومده ... همه چیز شورشون در اومده ! همین الانم همه سرویس های من خوابیده ! به کی بگیم ؟ سرمونو به کجا بکوبیم ! :62:

AhvazGame
July 15th, 2012, 11:18
دورد

بدرود

خدا پدر مادرتو بیامرزه

taranoome
July 15th, 2012, 11:33
دورد

بدرود
داداش دمت گرم خداییش راحت شدم:-*:-*:-*:-*