PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اطلاعاتی در باره 1and1.com

hamids68
January 22nd, 2009, 11:38
سلام

1and1.com رو برای سایتم انتخاب کردم.چون ممکنه بزودی نیازبه سرور اختصاصی باشه.دنبال اطلاعاتی در بار اون می گردم مخصوصا کسانی که به نوعی مشتری اونها بودن و از کم و کیف کارشون خبر دارن. اینم بگم که مشکلی از نظر تحریم و خرید کردن و مسائل جانبی نیست...

این دیتا سنتر به 2.5 میلیون دامین داره سرویس میده.. من هنوز نتونستم چند تا سایت ایرانی وخارجی پیدا کنم که از اونها سرویس میگیرن چون می خوام با مدیر سایت هاشون مشورت کنم دوستان اگه توی این زمینه هم راهنمائی کنند ممنون میشم

Nikan
January 22nd, 2009, 14:39
سلام

به نظر من جالب می آیند ولی در مورد سرورهای اختصاصی روش تبلیغی خوبی را انتخاب نکرده چون در صفحه اول گفته 3 ماه رایگان می دهد بعد زمانی که شما می خواهید سفارش دهید آمده است اگر سه ماه رایگان را بخواهید بایستی قرارداد یکساله بسته شود.

البته من تجربه کاری با آنها نداشتم ولی اصولا شرکت هایی که به این صورت تبلیغ می کنند معمولا آدم را اذیت می کنند .

حالا اگر سایر دوستان تجربه ای دارند اینجا بگویند ممنون می شویم

با تشکر

karahost
January 26th, 2009, 09:36
سلام :

من از این شرکت هاست داشتم از نظر کارایی و up بودن هیچ مشکلی نداره فقط اگر از فضای که بهتون میده فقط برای نگهداری فایلهای حجیم استفاده کنید و تا حد اخر استفاده کنید بهتون گیر میدن و ازتون میخوان که فایلهاتون حذف کنید.

hamids68
January 28th, 2009, 13:02
سلام

ممنون از جواب و اظهار نظرتون

سرور اختصاصی ازشون می خوام بگیرم.مصرف من بیشتر ,cpu هست...هارد اصلا نمی خوام
شاید 1 گیگ هم نشه... خیلی بشه بعد از چند سال فعالیت ممکنه 10 گیگ بشه. همان طور که گفتم بزرگترین هاست دنیا هست قیمت هاش خوبه ایمیل سریع جواب میدن... با ایرانی جماعت مشکلی ندارن...فقط خریدار باید شهروند آمریکا و کانادا باشه ( یکی از اقوام بنام خودش برام خرید می کنه) .فقط چیزی که برام مهم هست اینکه سرویس دهی شون چطور هست و کیفیت کارشون خوبه یا نه و مشری راضی هست... خیل خوبه که یکی از دوستان نظرشون برام نوشت
اگر باز هم هست ممنون میشم بنویسید

http://order.1and1.com/xml/order/ServerRoot;jsessionid=CE2FF181A436501E3FBADDAF1590 DAD9.TC61b?__frame=_top&__lf=Static

Sajad
March 2nd, 2009, 23:45
از این شرکت توی انگلیس چه اطلاعاتی دارید؟ 1and1.co.uk !

hamids68
March 10th, 2009, 17:12
از این شرکت توی انگلیس چه اطلاعاتی دارید؟ 1and1.co.uk !

اطلاعاتی ندارم...ولی در ادامه مطالب قبلی می تونم اینو بگم که از سرور گرفتن از اونا پشیمون شدم چون گفته میشه سرویس دهیشون خوب نیست. بهترین جا برای سوالت www.webhostingtalk.com هست... هم review های خوبی وجود داره و هم اینکه می تونی
تاپیک جدید ایجا کنی. خیلی شلوغه اونجا مطمئنا سوالت بی جواب نمی مونه

Nikan
March 10th, 2009, 17:45
سلام

hamids68 لطفا چند تا از اشکالات را بفرمایید تا دوستان دقیق تر متوجه منظور شما شوند. من هم با نظر شما در مورد webhostingtalk.com موافق هستم

با تشکر

hamids68
March 10th, 2009, 23:12
من می خواستم که از sharing اونا استفاده کنم پولشونو پرداخت کردم ولی موقع نصب متوجه شدم که محدودیت mysql گذاشتن و به هیج وجه هم کوتاه نمیان... مجبور شدم موقتا
از یکی از sharing داخلی استفاده کنم که اونهم بعد از مدتی نتونست سرویس بده مجبور هستم
سرور بگیرم

ولی بعدا اصلا از سرور گرفتن از 1and1 پشیمون شدم. قیمت ها خوبه و جذب کننده مشتری هست با ایرانی هم هیچ مشکلی ندارند... ایمیل هائی که برای کسب اطلاعات بود هم سریع جواب می دادند ولی از مجموع review هائی که توی جاهای مختلف وجود داشت اینطور استنباط کردم که وجه خوبی توی بازار سرور نداره. اگه می بینید امار بالائی داره به خاطر تبلیغات خیلی زیادی هست که این شرکت و godaddy براه انداختن.نه networke خوبی داره نه پشتیبانی خوب نه حسابداری خوب.

این برداشت من بود ممکنه اگر شما مدتی در بازار سرور سپری کنید و با عرضه کنندگان و مشتری ها به اصطلاح معاشرت کنید نظر دیگری داشته باشید

در ضمن vps و سرور رو فقط به افراد مقیم کانادا و آمریکا میدن.

در باره sharing اونها و مخصوصا فروش برای انگلیسی ها اطلاعی ندارم

Sajad
March 11th, 2009, 09:51
والا ببینید من خودم مستقیم با انگلیسشون کار نکردم.
اما فکر کنم شرکتی که من بخش فروشش کار میکنم از اینجا سرویس میگیرن. هیچ مشکلی بخاطر آپیتایم شبکه و از این حرفها ندارند. خودم هم که با ایمیل باهاشون تماس میگیرم جواب بهم میدن به موقع!
البته دات کامشونو که مال آمریکا باشه نمیدونم. بحث سر co.uk هستش!

hamids68
March 11th, 2009, 12:45
والا ببینید من خودم مستقیم با انگلیسشون کار نکردم.
اما فکر کنم شرکتی که من بخش فروشش کار میکنم از اینجا سرویس میگیرن. هیچ مشکلی بخاطر آپیتایم شبکه و از این حرفها ندارند. خودم هم که با ایمیل باهاشون تماس میگیرم جواب بهم میدن به موقع!
البته دات کامشونو که مال آمریکا باشه نمیدونم. بحث سر co.uk هستش!

درسته من عذر خواهی میکنم اطلاعی از سرویس co.uk اونها ندارم. مشتری سرور اختصاصی اونها هم نبودم ... دورادور مختصری اطلاعات بدست آوردم که مسلما حرفه ای نیست و نباید
به اونها تکیه کرد

Sajad
March 11th, 2009, 14:25
درسته من عذر خواهی میکنم اطلاعی از سرویس co.uk اونها ندارم. مشتری سرور اختصاصی اونها هم نبودم ... دورادور مختصری اطلاعات بدست آوردم که مسلما حرفه ای نیست و نباید
به اونها تکیه کرد

من عذر خواهی میکنم که بحث .co.uk رو اینجا آوردم.
اما چرا نمیشه بهشون تکیه کرد؟ دلیل محکم و قانع کننده بیارید تا ما هم بدونیم و خودم که قراره سرور بگیرم سراغ اونا نرم.
ممنون.

Vahid
March 11th, 2009, 14:47
وقتی شرکت های بهتر و معتبر تری وجود داره سعی کنید با اونا کار کنید .....

Nikan
March 11th, 2009, 19:10
من هم موافق هستم . اصولا شرکت هایی که در webhostingtalk.com سابقه خوبی ندارند واقعا قابل اعتماد نیستند .

با تشکر

Sajad
March 11th, 2009, 19:16
وقتی شرکت های بهتر و معتبر تری وجود داره سعی کنید با اونا کار کنید .....

اما قیمت هاشون خوبه. البته من دنبال بهترین سرویس هستم نه ارزون ترین. توضیح بدید که چه مشکلی داره تا منم برم سراغ iweb. سرویسی که من از اینا میخوام از iweb که بگیرم ماهانه 60دلار باید بیشتر بدم!

Nikan
March 11th, 2009, 19:53
دوست عزیز کدام سرویس را انتخاب کردید ؟
با تشکر

Sajad
March 11th, 2009, 19:55
16 گیگ رم...

Sajad
March 11th, 2009, 19:58
قیمتشون کمه چون سخت افزار amd هستن...

Nikan
March 11th, 2009, 20:00
ولی شما که زیر 200 دلار می خواستید !!!! در صورتی که 1and1 در سایتش 499.99 دلار است .

با تشکر

Sajad
March 11th, 2009, 20:10
اوه اوه اوه
8 گیگ رم تو ای وب در اومد 390 دلار.
عزیز من دارم شرکت انگلیسیشونو میگم.
اگه آی وب بگیرم با رم 8 گیگ باید 210 دلار بیشتر بدم!
توی وب هاستینگ تالک دات کام حالا چی گفتن که اینقد بد گفتن؟ برای انگلیسشونم همین جوری هستش؟

Nikan
March 11th, 2009, 20:34
سلام

دوست عزیز قیمت 1and1 در سایت انگلیس به پوند است نه به دلار ...

اگر سرور با 8 گیگ رم بخواهید من می توانم این سرور را به شما در دیتا سنتر Caro با قیمت خاص پیشنهاد بدهم
:

* Dell PowerEdge 1950 chassis (1u rackmount)
* Dual 64-bit Intel Xeon Quad Core processors with 8MB L2 Cache at 2GHz (Clovertown)
* 8GB RAM
* Hardware RAID with 256MB of memory
* (2x) 500GB, SATA, 3.5-in, 7.5k RPM Hard Drive
* 3000GB Top Quality Tier 1 Bandwidth

Nikan
March 11th, 2009, 20:36
راستی شرمنده که از موضوع تاپیک خارج شدم

Sajad
March 11th, 2009, 23:21
سلام
دوست عزیز قیمت 1and1 در سایت انگلیس به پوند است نه به دلار ...

منم فکر کنم 120 پوند همون 180 دلار میشه. البته من حساب نکردم یکی از دوستان حساب کرد.
در مورد سرورتون هم قیمت اینا رو برام پی ام خصوصی کنید.

valasan
March 27th, 2011, 03:51
توصیه می کنم از این شرکت خرید نکنید .
اشک منو در اوردن . گول اسمشو نخورید . پشتیبانیش خیلی ضعیفه .
من کارم از ایمیل گذشته بود . زنگ می زدم امریکا می گفت ok شد . اما 2 ماه بعد ok شد.
و .... اینو دوستانه گفتم

s.w.a.t
March 27th, 2011, 04:01
باسلام
دوستان باید بگم که 1and1 بیشتر بدرد شرکت ها میخورند(شرکت نه یه نفر و دو نفر) که کارهای رایج بازار که تو بازار هاستنیگ هست رو باهاش انجام بدن.
از نوع خدماتش هم بگم که تا حالا ازشون سرویسی نداشتم ولی سه چهار دفعه به بخش انگلیسش زنگ زدم خیلی سریع جوابم رو دادن و مشکل رو حل کردن!
موفق باشید