PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رونمایی نانوسافت بعد از 2 سال !

why.darkness
July 10th, 2012, 19:43
با سلام,

بعد از 2 سال زحمت بر روی برنامه نویسی و طراحی پروژه نانوسافت گفتم بهتره رونماییش کنم تا دوستان یه نظری بدن :) ممنون میشم نظرات و پیشنهادات رو دریافت کنم.

متشکر

Nanosoft Engineering for Everyone (http://nanosoftco.com)

irihost
July 10th, 2012, 19:48
درود

تبریک

ولی چرا قالب رو فارسی نمیگذارید؟ :109:

why.darkness
July 10th, 2012, 19:49
در قسمت سمت راست زبان فارسی انتخاب کنید فارسی میشود :)
سایت بین المللی خواهد بود بنا به این دلیل پیشفرض انگلیسی میباشد.

Mihan-VPS
July 10th, 2012, 20:10
طراحی زیبایی روش انجام شده
موفق باشید

Arna
July 10th, 2012, 20:10
با سلام
بسیار عالی بودش
از ایده های مناسبی هم استفاده کردید

البته بازم جای پیشرفتش هست

موفق باشید ان شالله

agarb98
July 10th, 2012, 20:21
تبریک میگم برای شروع کارتون خوبه .....

why.darkness
July 10th, 2012, 20:22
بسیار متشکر !!! ممنونم از نظرات ...
حتما سعی بر توسعه بیشتری داریم و در کنار این مهمتر از همه سرویس دهی پایداری ارائه خواهیم داد :) در خدمت همگی دوستان هستیم.

serverland.ir
July 10th, 2012, 20:30
تبریک میکم عالی هست

موفق باشید

tizparvaz
July 10th, 2012, 20:43
به به آقا کامبیز گل بلاخره تموم شد مبارکه ایشالا اون سی ام اس خوشگلتم که بعضیا خواستن ب***ن تموم کنی رسما اعلام کنی

;)

why.darkness
July 10th, 2012, 20:46
مرسی مرتضای گل خودمون... منظورت الینور بود : سایت رسمی سیستم الینور فارسی (http://eleanor.ir) اینم تقریبا در مرحله توسعه هستش مهمتر از اون خود شرکته :) بازم ممنون. :)

serverland.ir
July 11th, 2012, 13:26
همشهري هم كه هستيم
:113:

why.darkness
July 11th, 2012, 13:31
یاشاسین اررمو :113:

آقا بعضی ها میگن سایت بعد از نیم ساعت لود میشه !!! هر چقدر دارم بررسی میکنم باز 7 تا 10 ثانیه طول نمیکشه واقعیت داره برای شما هم همینطوره ؟ تا جایی که تونستم از کدنویسی css3 استفاده کردم !!! :( دوستان تستش کنن تا ببینم مشکل از چیه ! نیاز به بررسی توسط دوستان دارم تا ببینم مشکل به کجا خطم مشه. :)

majid2009s
July 11th, 2012, 14:14
بله بسیار دیر لود میشه

why.darkness
July 11th, 2012, 14:20
بله بسیار دیر لود میشه

میشه لطفا نوع مرورگر رو بهم بگین :)

پایین تر از IE9 خیلی دیر لود میکنه و دلیلشم عدم پشتیبانی مرورگر از تکنولوژی CSS3 میباشد.
FireFox هم در نسخه های 4.0 خوب جواب میدهد.
کروم هم که سریعتر از همشونه ...

ولی در نهایت تاسف مرورگر اینترنت اکسپلورر 9 به پایین اصلا جواب نمیده :(

majid2009s
July 11th, 2012, 14:35
من از فایر فاکس 13 استفاده میکنم

الان امدم دوباره امتحان کنم ایندفعه راحت باز شد نمی دونم چرا

why.darkness
July 11th, 2012, 14:38
من از فایر فاکس 13 استفاده میکنم

الان امدم دوباره امتحان کنم ایندفعه راحت باز شد نمی دونم چرا

این عادی هست ! کلا CSS3 این ویژگی رو داره تصاویر و موارد گرافیکی رو در اولین بار بسیار سخت لود میکنه و بعد از 1 بار لود شدن کاملا تا زمانی که Cache های مرورگر رو پاک نکنید سریعتر لود خواهد کرد.

البته من به تغییرات امنیتی تو هاست دادم براش فکر میکنم به اون هم مربوط باشه ! بی زحمت شما 1 بار Cache رو خالی کنید و دوباره امتحان کنید اگر بازهم سریعتر لود کرد اونوقت مشکل از این تغییرات امنیتی خواهد بود که یکجورایی با IP ها مشکل داریم !

majid2009s
July 11th, 2012, 14:44
پاک کردم الان خوب لود میکنه

why.darkness
July 11th, 2012, 14:51
حدس میزدم ! بخاطر محدود کردن بعضی از مسائل برای جلوگیری از حملات و کش رفتن قالب و اینجور چیزا کارایی کردیم که این باعث میشه این حالت رخ بده !

البته بگم تصاویری که لود میشوند تقریبا 2 الی 3 مگ هستن چون کیفیتشون خیلی بالاست ! و دلیل انتخاب این حجم بالا برای استفاده سایت در اینچ های بالاتر از 19 میباشد !

کیفیت سایت روی حالت HD طراحی شده در صورتی که شما Zoom کنید روی قسمت های مختلف مثل منو ها بلوک ها و موارد دیگر خواهید دید افت کیفیت نداره !

هدف از این طرح مشاهده آن با فشردن کلید F11 در مرورگر هایی با پشتیبانی CSS3 + HTML5 است. و همچنین مشاهده بر روی پروژکتور و تلویزون هایی با قابلیت لمسی در اینچ های بالاست که ماشالا الان این مد شده مانیتور ها و تلویزون ها با اینچ های بالاتر از 19 هستند ! پیشنهاد میکنم در صورتی که مانیتور با اینچ بالا دارید حتما این کار رو انجام بدین ! F11 FULL Screen و بعد مشاهده ببینید چه حسی براتون میده.

ourweb
July 11th, 2012, 17:30
بسیار جالب بود خیلی خوبه مبارک باشه :d

قزوین هاست
July 11th, 2012, 17:42
ببخشید من نگرفتم موضوعش چیه که دو سال طول کشیده!هاستینگ هست فقط دیگه یا ............؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

cdcenterahmadi
July 11th, 2012, 18:01
سایت زیبایی هست ولی اون دسته از دوستان که با دیال آپ به اینترنت کاننکت میشن باید بیخیال این سایت بشن
صفحه اول 4 مگابایت هست که این برای صفحه اول خیلی زیاده و خیلی از بازدید کنندگان به خاطر دیر لود شدن سایت بیخیال میشن
تو صفحه اول 4 تا اسلاید دارید که این اسلایدها حجمشون با هم از 2 مگ هم بیشتره.
بیشتر به سرعت لود شدن توجه کنید و از استفاده از تصاویر سنگین دوری کنید.
موفق و پیروز باشید

delta
July 11th, 2012, 18:21
whow ... عجب چیزیه.. کی نهایی میشه کامبیزخان؟=D>

why.darkness
July 11th, 2012, 20:51
ببخشید من نگرفتم موضوعش چیه که دو سال طول کشیده!هاستینگ هست فقط دیگه یا ............؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

موضوع سایت از نام سایت معلومه ! مثل مایکروسافت یه چیزی ....(تولید نرم افزار تحت سرور و کلاینت , ارائه خدمات اینترنتی , شبکه و ...) میخوام بخورم مایکروسافت رو انشالله d: فقط نیاز به همیاری های شما عزیزان دارم ... اول سایتش و بعد نرم افزار معروفی که بسیار به درد کاربران و خدمات دهندگان هاستینگ میخوره ارائه خواهم داد.

why.darkness
July 11th, 2012, 20:57
سایت زیبایی هست ولی اون دسته از دوستان که با دیال آپ به اینترنت کاننکت میشن باید بیخیال این سایت بشن
صفحه اول 4 مگابایت هست که این برای صفحه اول خیلی زیاده و خیلی از بازدید کنندگان به خاطر دیر لود شدن سایت بیخیال میشن
تو صفحه اول 4 تا اسلاید دارید که این اسلایدها حجمشون با هم از 2 مگ هم بیشتره.
بیشتر به سرعت لود شدن توجه کنید و از استفاده از تصاویر سنگین دوری کنید.
موفق و پیروز باشید

بیان شما کاملا درست و صحیح است و کاربران پایینتر از اینترنت 512 با مشکل مواجه هستند... ولی از نظر من هم وقتی میخوایم یه چیزیرو واقعا در نهایت زیبایی و کیفیت نمایش بدیم بهتره برای زیبا دیدن و بهتر دیدنشم امکانات بالایی رو فراهم کنیم...

مثلا مثل این میمونه که یع بازی میگیری کارت گرافیکیت نمیکشه و بیخیال میشی ! مثلا یه مثال دیگه همین سایت رو شما با ie9 به پایین اگه باز کنید نمیتونید ازش استفاده بهینه داشته باشید ...

البته اینم بگم برای رفع مشکل کاربران با اینترنت کم سرعت یک قالب دیگر و ساده آماده خواهم کرد که وقتی کاربر سرعتش پایین هست پیشفرض با قالب ساده فقط و فقط برای انجام کارای سریع و مهم صورت بگیره.

why.darkness
July 11th, 2012, 20:58
whow ... عجب چیزیه.. کی نهایی میشه کامبیزخان؟=D>

فکر کنم تا 1 ماه بتونم جاش بندازم... ولی نیاز به بررسی و نظرسنجی بیشتر برای رفع مشکلات , باگ ها و مشکلات دیگر و همچنین پیشنهادات برای هرچه بهتر شدن وب سایت هستم...

و انشاالله بعد از وب سایت نرم افزار سرور برگزیده (Serverelite) رو ارائه و رونمایی خواهیم کرد . :)

porya_spy
July 11th, 2012, 23:36
سایت قشنگی هست ولی الان حدود 5 دقیقس منتظرم کامل لود شه هنوز نشده

مرورگر فایرفاکس 13

why.darkness
July 12th, 2012, 14:49
فکر کنم مشکل حل شده ! از دوستان خواهشمندم یک بار دیگه بررسی کنن سیستم کشینگ سایت رو خاموش کرده بودم فکر کنم باید تا حد چشمگیری سرعت بالا بیاد لطفا یه چک کنید بهم بگین نتیجرو !